Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Son Windows Güncelleştirme Durumu Bilgilendirmeleri

kocamanadam
 Share

Recommended Posts

DJ_Rush, 18 saat önce yazdı:

Muhtemel Windows 10 1909 19H2 RTM esd dosyaları, tüm diller.

ESD'den ISO'ya çevirmek için gerekli araç:

Please register to see this content.

bu aracı nasıl kullanıyorduk aynı esd ile aynı dizindemi olması gerekiyordu hangi bat dosyasını çalıştırıyorduk yardımcı olurmusun ?

DJ_Rush, 22 saat önce yazdı:

Muhtemel Windows 10 1909 19H2 RTM esd dosyaları, tüm diller.

ESD'den ISO'ya çevirmek için gerekli araç:

kaynak sağlam mı hocam format atıyorum MDL de konusu açılmamış

durulovic, 5 saat önce yazdı:

bu aracı nasıl kullanıyorduk aynı esd ile aynı dizindemi olması gerekiyordu hangi bat dosyasını çalıştırıyorduk yardımcı olurmusun ?

.esd dosyası esd-decrypter-wimlib-52.rar dosyasından çıkardığınız klasör içine atın,  decrypt.cmd aynıüzerine .esd dosyasını sürükleyin ve açılan pencereden adımları takib edin.

efe34, 36 dakika önce yazdı:

kaynak sağlam mı hocam format atıyorum MDL de konusu açılmamış

RTM adayı kesin değil. Zaten Micro da işleri sıkı tutuyor. Eskisi gibi sızmıyor artık yeni sürümler. Büyük bir sürücü bulma sitesinde konusunu gördüm ve mdl dekontrol ettim. Böyle bir esd var ve ekim ayında çıkacak sürüm olarak konuşuluyor. 

İlginçtir akşam temiz kurulum yaptım güncellemelerden sürücüleri kurdu ve öyle bıraktım. Az önce de programlarımı kurmaya başladım ve ardından çat mavi ekran. İlk defa başıma geldi.Hadi bakalım bu sürüme de böyle siftah yaptık gerisi allah kerim. :)

• Like 1

DJ_Rush, 50 dakika önce yazdı:

.esd dosyası esd-decrypter-wimlib-52.rar dosyasından çıkardığınız klasör içine atın,  decrypt.cmd aynıüzerine .esd dosyasını sürükleyin ve açılan pencereden adımları takib edin.

RTM adayı kesin değil. Zaten Micro da işleri sıkı tutuyor. Eskisi gibi sızmıyor artık yeni sürümler. Büyük bir sürücü bulma sitesinde konusunu gördüm ve mdl dekontrol ettim. Böyle bir esd var ve ekim ayında çıkacak sürüm olarak konuşuluyor. 

İlginçtir akşam temiz kurulum yaptım güncellemelerden sürücüleri kurdu ve öyle bıraktım. Az önce de programlarımı kurmaya başladım ve ardından çat mavi ekran. İlk defa başıma geldi.Hadi bakalım bu sürüme de böyle siftah yaptık gerisi allah kerim. :)

Ben de şimdi kurdum: akıcı: 19h1 1 ay önce falan formatlı olmasına rağmen takılıyordu: linux kullandıracaklar zorla :(

Merhabalar..

Ekim  ayına bismillah bir güncelleme aldık. ?
02 Ekim 2019 Tarihli Güncelleme KB4524147
Sürüm 1903 (IS Derlemesi 18362.388)

Manüel güncellemek isteyenler, işletim sistemlerine göre  aşağıdaki katalog linkinden indirebilirler..

https://www.catalog.update.microsoft.com/Search.aspx?q=KB4524147 

Kolay gelsin..

• Like 1

Ms Ekim güncellemesi yayınlandı arkadaşlar. KB4517389   "1903 build 18362.418"

manuel indirip kurmak için: https://www.catalog.update.microsoft.com/Search.aspx?q=KB4517389

Selamlar... Kolay Gelsin......

Edited by oktay2023

oktay2023, 48 dakika önce yazdı:

Ms Ekim güncellemesi yayınlandı arkadaşlar. KB4517389   "1903 build 18362.418"

manuel indirip kurmak için: https://www.catalog.update.microsoft.com/Search.aspx?q=KB4517389

Selamlar... Kolay Gelsin......

Ne otomatik nede manuel yüklenmiyor.Acaba neden.

Edited by mephistooo2

kocamanadam, 12 dakika önce yazdı:

Ne otomatik nede manuel yüklenmiyor.Acaba neden.

sayfasını açtın, sağdaki yükle butonuna bastın, açılan küçük sayfada ki mavi renkli ,başı windows 10 sonu .msu olan satıra-yazıya- tıkladın mı indirme başlar.

oktay2023, 7 saat önce yazdı:

sayfasını açtın, sağdaki yükle butonuna bastın, açılan küçük sayfada ki mavi renkli ,başı windows 10 sonu .msu olan satıra-yazıya- tıkladın mı indirme başlar.

Zaten öyle yaptım,indirmede sorun yok,daha sonra yüklemeyi yapmıyor,yükleme başarısız diyor.

Merhaba 1903 kullananlar 1909 sürüme geçmek için aşağıdaki yamayı yükleyip bilgisayarlarını yeniden başlatmaları yeterli.

64 bit

32 bit

Yükleme:

• İnen dosyayı C sürücüsüne kopyalayın. Adını windows10-kb4517245-x64.cab yapın.
  • Komut satırını Yönetici olarak çalıştırıp şu komutu girin: dism /online /add-package /packagepath:"C:\windows10-kb4517245-x64.cab"

Edited by durulovic

Merhaba 1903 kullananlar 1909 sürüme geçmek için aşağıdaki yamayı yükleyip bilgisayarlarını yeniden başlatmaları yeterli.
 64 bit
 32 bit
Yükleme:
  • İnen dosyayı C sürücüsüne kopyalayın. Adını windows10-kb4517245-x64.cab yapın.
  • Komut satırını Yönetici olarak çalıştırıp şu komutu girin: dism /online /add-package /packagepath:"C:\windows10-kb4517245-x64.cab"

Hocam 1909 surumu insidermi ?

Sent from my MI 9 using Tapatalk

durulovic, 8 dakika önce yazdı:

İnsider değil muhtemel rtm 1909 sürümünde çok da bir yenilik yok asıl yenilik 20h1 ile olacak 

Hocam yukledim. Bu kadarmi ? 1909 guncellemesi boyutu fazla kucuk degilmi ? Feature updatelerin boyutu buyuk olur diye biliyorum ben 

Premier7, Şimdi yazdı:

Hocam yukledim. Bu kadarmi ? 1909 guncellemesi boyutu fazla kucuk degilmi ? Feature updatelerin boyutu buyuk olur diye biliyorum ben 

Araştırmaya göre olay şundan ibaret ms 1903 içine aslında 1909 un bütün özelliklerini eklemiş biz devreye sokmuş olduk .

• Like 1

durulovic, Şimdi yazdı:

Araştırmaya göre olay şundan ibaret ms 1903 içine aslında 1909 un bütün özelliklerini eklemiş biz devreye sokmuş olduk .

Anladım hocam. Tesekkur ederim. Verdigin sitede Windows 10 Next diye guncellemeler var. Onlar ne ? Insider degil galiba

• Like 1

Fazla merak iyi değil her konuda olduğu gibi. ben genelde updateye geldimi yüklüyorum. ancak geçende biri gelmemişti onu dosyadan yükledim. uyumsuzluk yaratabilir iş temiz format atmaya kadar gidebilir.

Bahsedilen 1909 dosyası insider değilse niye orda bekliyorki? hem zaten sadece nerdeyse sürümün adı değişiyorsa o kadar önemsemeye gerek varmı?

abdulhey_, 3 saat önce yazdı:

Fazla merak iyi değil her konuda olduğu gibi. ben genelde updateye geldimi yüklüyorum. ancak geçende biri gelmemişti onu dosyadan yükledim. uyumsuzluk yaratabilir iş temiz format atmaya kadar gidebilir.

Bahsedilen 1909 dosyası insider değilse niye orda bekliyorki? hem zaten sadece nerdeyse sürümün adı değişiyorsa o kadar önemsemeye gerek varmı?

fazla merak iyi değil ne demek ya bu nasıl bir bakış açısı ?