Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Son Windows Güncelleştirme Durumu Bilgilendirmeleri

kocamanadam
 Share

Recommended Posts

DJ_Rush, 5 saat önce yazdı:

Bir kaç haftadır 1909 sürümü kullanıyorum bir yenilik falan yok bildiğiniz 1903. 

mavi ekran verdi mi bir daha benimki sadece shut down yaparken kitlendi bir kere mavi ekran verdi

Edited by efe34

The_Undertaker, Bir saat önce yazdı:

Arkadaşlar Windows 10 Enterprise LTSC 1809 kullanıyorum buna da güncelleme gelir mi yani 1903 vs olur mu yoksa aynı sürümde mi kalır? Ara sıra güncelleme geliyor ama kapsamlı değil.

1903 olmaz: 3 yıl falan sürer bir üst sürümün gelmesi : önceki 2016 idi: stabildir ama diğerlerinden farklı olarak

Edited by efe34

The_Undertaker, 2 saat önce yazdı:

Arkadaşlar Windows 10 Enterprise LTSC 1809 kullanıyorum buna da güncelleme gelir mi yani 1903 vs olur mu yoksa aynı sürümde mi kalır? Ara sıra güncelleme geliyor ama kapsamlı değil.

Yeni gelen güncellemeyle 1809 sürüm 17763.805 oldu.Bilginize.

bkrydn68, 5 saat önce yazdı:

2014 yılından beri w,ndows 8.1 pro kullanıyorum.Aldığım laptopla birlikte geldi. Hiç bir sıkıntım yok...Sizce geçeyim mi Windows 10 a...

Gecin kardesim.  Benim izlenimlerime göre  Windows 10,   Windows 8 - 8.1 den iyidir..

bkrydn68, 16 saat önce yazdı:

2014 yılından beri w,ndows 8.1 pro kullanıyorum.Aldığım laptopla birlikte geldi. Hiç bir sıkıntım yok...Sizce geçeyim mi Windows 10 a...

hiçbir sıkıntınız yoksa neden macera arıyorsunuz ? windows 10 a geçmenizi söyleyen arkadaşları ciddiye almayın hocam. yıllardır windows 8.1 embedded kullanıyorum ve çok memnunum. windows 10 u da denedim ama şu ana kadar windows 7 de dahil olmak üzere 8.1 kadar stabil çalışan bir windows sürümü yok.

KHEDIRA, 26 dakika önce yazdı:

hiçbir sıkıntınız yoksa neden macera arıyorsunuz ? windows 10 a geçmenizi söyleyen arkadaşları ciddiye almayın hocam. yıllardır windows 8.1 embedded kullanıyorum ve çok memnunum. windows 10 u da denedim ama şu ana kadar windows 7 de dahil olmak üzere 8.1 kadar stabil çalışan bir windows sürümü yok.

Ne demek ciddiye almayın: benim yeni nesil sistemimde w.8.1 sorunlu çalışıyor: ilave işlem yapmazsanız güncelleme almıyor ve alsanız da zırt pırt uyarı ekranı çıkıyor

Bu kapitalist sistemde mecbursunuz w10 kullanmaya: ve w10 1809 gibi stabil sürüm hatta öncekiler w8.1 den bariz hızlı ve farklı

Edited by efe34

efe34, 7 saat önce yazdı:

Ne demek ciddiye almayın: benim yeni nesil sistemimde w.8.1 sorunlu çalışıyor: ilave işlem yapmazsanız güncelleme almıyor ve alsanız da zırt pırt uyarı ekranı çıkıyor

Bu kapitalist sistemde mecbursunuz w10 kullanmaya: ve w10 1809 gibi stabil sürüm hatta öncekiler w8.1 den bariz hızlı ve farklı

Yeni nesil sistemde sorun çıkarabilir ama benim pc de maşallah saat gibi çalışıyor..

The_Undertaker, 6 saat önce yazdı:

Windows 10 kullanıcam diyorsanız illa Windows 10 1809 LTSC 2019 kullanın çok stabil ve seri çalışıyor. 1 ayı geçti kullanıyorum çok memnunum hiç kasma takılma yok Lite sürüm gibi. Windows 8.1'de fena değil ama eskiyor işte.

tamamda eskiyor ne demek arkadaş bunu anlayamıyorum ben ya. neyi eskiyor neyi yapamıyorsunda eskiyor ? her oyunu oynuyorum photoshop corel autocad 3D max her programı çalıştırıyorum neyi eksik yani neyi eskiyor bi açıklar mısınız ?

KHEDIRA, 1 saat önce yazdı:

tamamda eskiyor ne demek arkadaş bunu anlayamıyorum ben ya. neyi eskiyor neyi yapamıyorsunda eskiyor ? her oyunu oynuyorum photoshop corel autocad 3D max her programı çalıştırıyorum neyi eksik yani neyi eskiyor bi açıklar mısınız ?

Üst düzey pclerde w10 daha seri daha hızlı: 8.1 yıllarca kullandım 8.0 ı pass geçtim hiç kullanmadım: 8.1 güzeldi zamanında evet  ama benim şu anki pclerimde kesinlikle w10 daha seri daha akıcı : w10 da  güncelleme vs işi sakat o yüzden LTSC sürümü kullanmayı öneririm denemek isteyenlere: ben hep enterprise kullandım (bir ara workstationdu): şu anki pcye 8.1 de kurdum partisyonlardan birine yukarıda dediğim sorunları yaşadım kullanmıyorum artık ki. w10 dan sonra olmuyor 8.1: en azından benim deneyimim böyle

donanım çok yeni değil hatta düşükse veya w7 ye yetecek bir donanımsa kesinlikle 8.1 embedded i ben de tavsiye ederim

Edited by efe34

KHEDIRA, 5 saat önce yazdı:

Dostum babanın malı gibi savunma her konuda Windows 8.1 seviciliği yapıyorsun senin sistemin de sorunsuz çalışıyorsa kullanmaya devam et her konuda Windows 8.1 önermene gerek yok dediğin programları Windows 7 ile kullananlarda var takılma bu kadar. Windows 10 LTSC daha stabil bana göre Windows 8.1 kullanmaktansa Windows 10 LTSC kullanmak çok mantıklı.

• Like 1

The_Undertaker, 4 saat önce yazdı:

Dostum babanın malı gibi savunma her konuda Windows 8.1 seviciliği yapıyorsun senin sistemin de sorunsuz çalışıyorsa kullanmaya devam et her konuda Windows 8.1 önermene gerek yok dediğin programları Windows 7 ile kullananlarda var takılma bu kadar. Windows 10 LTSC daha stabil bana göre Windows 8.1 kullanmaktansa Windows 10 LTSC kullanmak çok mantıklı.

bende bunu anlatmaya çalışıyorum. sana göre windows 10 mantıklıysa onu kullanırsın, fakat insanlara mutlaka windows 10 a geç şöyle iyi böyle uçuyor demeyi hele hele windows 8.1 için  eskidi artık demeyi doğru bulmuyorum. donanıma göre 10 daha stabil çalışabilir bunu kabul ediyorum ama bu windows 8.1 in eskidiği anlamına gelmez.  mesela windows 10 denediğim zamanlarda home single language daha hızlı ve stabildi LTSC sürümünden. buna rağmen 8.1 e döndüm. ben kimseye 8.1 i dayatmıyorum sadece kendi bilgisayarım ve farklı iki laptop bilgisayardan edindiğim deneyimi paylaşıyorum. kırıcı olduysam kusura bakma. 

KHEDIRA, 2 saat önce yazdı:

bende bunu anlatmaya çalışıyorum. sana göre windows 10 mantıklıysa onu kullanırsın, fakat insanlara mutlaka windows 10 a geç şöyle iyi böyle uçuyor demeyi hele hele windows 8.1 için  eskidi artık demeyi doğru bulmuyorum. donanıma göre 10 daha stabil çalışabilir bunu kabul ediyorum ama bu windows 8.1 in eskidiği anlamına gelmez.  mesela windows 10 denediğim zamanlarda home single language daha hızlı ve stabildi LTSC sürümünden. buna rağmen 8.1 e döndüm. ben kimseye 8.1 i dayatmıyorum sadece kendi bilgisayarım ve farklı iki laptop bilgisayardan edindiğim deneyimi paylaşıyorum. kırıcı olduysam kusura bakma. 

Sıkıldım cidden siz Windows 8.1 ile devam edin hocam. Ben insanlara Windows 10 kullanın şöyle böyle demiyorum isteyen istediğini kullansın beni ilgilendirmiyor. Beni alıntılamazsanız sevinirim.