Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Son Windows Güncelleştirme Durumu Bilgilendirmeleri

kocamanadam
 Share

Recommended Posts

Arkadaşın verdiği linkte orjinal  iso lar var (daha doğrusu kendiniz svf dosyalarıyla istediğiniz dilde yapıyorsunuz) :   .418 iso su klasik  yollarla  yapılamıyor şu an: anladığım kadarıyla

UUP>ISO ISOs: Not Allowed
ESD>ISO ISOs: Not Allowed
MCT created ISOs: Not Allowed
Self updated ISOs: Not Allowed
Because the integrity can't be verified by checksum.

Allowed are officially released by MSFT ISOs (MSDN/MVS/VLSC/Techbench), ESDs or UUP filesets/links. 

Edited by efe34
  • Like 1

efe34, 26 dakika önce yazdı:

Arkadaşın verdiği linkte orjinal  iso lar var (daha doğrusu kendiniz svf dosyalarıyla istediğiniz dilde yapıyorsunuz) :   .418 iso su klasik  yollarla  yapılamıyor şu an: anladığım kadarıyla

UUP>ISO ISOs: Not Allowed
ESD>ISO ISOs: Not Allowed
MCT created ISOs: Not Allowed
Self updated ISOs: Not Allowed
Because the integrity can't be verified by checksum.

Allowed are officially released by MSFT ISOs (MSDN/MVS/VLSC/Techbench), ESDs or UUP filesets/links. 

Bilemiyorum ama ben update yoluyla yaptım.ayrıca site rusça kim ne anlayacak?

Edited by kocamanadam

Windows 10 - Kasım Güncellemesi 1909 - 19h2 "12 kasım 2019 " tarihinde yayınlanacakmış. (kaynak

İngilizce msdn sürümler ve svf (yerel dil dosyaları) dosyalar sızmış.  1909 Build 18363.418 RTM ISO dosyaları şu adresten indirilebilir. 

svf dönüştürücü için şu adres : ( ) 

Please register to see this content.

• Thanks 1

DJ_Rush, 6 saat önce yazdı:

Bir kaç haftadır kullanıyorum sıkıntı olmadı. 1903 den bir farkı yok. Biraz daha stabil gibi.

Çekirdekleri daha verimli kullanım özelliği pek etki etmemiş o zaman gördüğüm iyi oldu bu yorumu ....

Gerçi İmzanızdaki sistemi kullanıyosanız normal galiba etki etmemesi  ben resmi dağıtımını bekleyeceklerdenim  bakalım bizim sistemlerde  ne hissettiricek ...

Edited by neskali

1909'u 2 gündür kullanıyorum.  Sorun yaşamadım gayet stabil çalışıyor. 

1903'ü kullananların 1909'da sorun yaşayacaklarını sanmıyorum. Bu sürüm major bir değişiklik taşımadığı için sorun çıkarmayacaktır. 

The_Undertaker, 15 saat önce yazdı:

1909'da ki çekirdek verimliliği sadece İntel işlemciler içinmiş AMD için olan sürüm 1903 sürümüymüş bu arada.

İşlemciye göre sürüm mü oluyor? ??

Bana enteresan bir bilgi geldi. Resmi bir bilgi var mı bu konuda?

dün kurdum  gayet iyi 5 10 dakkada format bitti helaya gittim su içtim baktım hazırlanıyor kısmında baya hızlı olmus daha inceliyorum işlemci ve ram tüketimi iyi güncelleme bile yükledim 10 gündensonra agırlaşmassa pc tamamdır bunu kullanırım bakmamı istediginiz önemli yerleri yazarsanız bakarim kolay gelsin hepinize

By_FaRuK, 4 saat önce yazdı:

İşlemciye göre sürüm mü oluyor? ??

Bana enteresan bir bilgi geldi. Resmi bir bilgi var mı bu konuda?

Öyleymiş hocam Technopat'ta paylaşılmıştı araştır bulursun sende bana da garip geldi ama öyle çıktı.

AdnanG252m252351, 4 saat önce yazdı:

dün kurdum  gayet iyi 5 10 dakkada format bitti helaya gittim su içtim baktım hazırlanıyor kısmında baya hızlı olmus daha inceliyorum işlemci ve ram tüketimi iyi güncelleme bile yükledim 10 gündensonra agırlaşmassa pc tamamdır bunu kullanırım bakmamı istediginiz önemli yerleri yazarsanız bakarim kolay gelsin hepinize

Boşta o ram kullanımı fazla değil mi? Ben 1909'u resmi olarak çıktığında kuracağım şuan ki dolaşan ISO'ların ne olduğu belli değil.

serhat100, 20 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar resimdeki yazıların simgelerin ve kutucukların karşısındaki gölgelik neden olur bu sabah fark ettim herhangi bir ayardan mı kaynaklı 

Ekran.PNG.3eacf4210a7a7904502cd5e15f55a8fb.PNG

Kardes orada herhangi bir gölgelik göremedim diyebilirim. Sadece gördügüm sayfalari asagi yukari cekme cizgileri var.  Onlarin üstüne geldiginde sayfalari asagi yukari kaydirma tutacaklari belirir. Ama bundan baskada diyebilecegim sey ekran kartinin driverine bak güncelmi.

Edited by TOLGAHAN5