Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Son Windows Güncelleştirme Durumu Bilgilendirmeleri

kocamanadam
 Share

Recommended Posts

kocamanadam, 3 dakika önce yazdı:

Sağolun be,ben nasıl yüklendiğini soruyorum,siz yüklediğiniz yeni versiyonun çıktısını gösteriyorsunuz.Aferin size yüklemişsiniz,ben sizin kadar akıllı olmadığım için yükleyemedim ve sordum.Kabahat bende.Saygılar,

Windows updatede yapabilirsin

MOTUN, 2 saat önce yazdı:

SSU:

CU:

592 olmuş!

bu da .net framework:

Please register to see this content.

Motun hocam burda paylaşmış burdan yükleyebilirsin.

Anlık forumdaki iletileri takip etmiyoruz. kendi kendine gelin güvey olma..

Edited by Emre028

• Editor
kocamanadam, 3 dakika önce yazdı:

Sağolun be,ben nasıl yüklendiğini soruyorum,siz yüklediğiniz yeni versiyonun çıktısını gösteriyorsunuz.Aferin size yüklemişsiniz,ben sizin kadar akıllı olmadığım için yükleyemedim ve sordum.Kabahat bende.Saygılar,

yukarıdaki linkten indirdim. sonra internet bağlantımı kapattım. daha sonra windows update i hizmetlerden açtım. en sonunda da indirdiğim dosyaya çift tıkladım. kurulumun bitmesini bekleyip bitiminde de sistemi yeniden başlattım. pc açılınca windows update i tekrar kapattım. internetimi yeniden bağladım.

hasan835, 26 dakika önce yazdı:

Microsoft Edge Stable 79.0.309.65 Freeware

kaynak

15.01.2020 tarih itibariyle yayınlandı, manuel olarak kurulum yapılıyor, sanırım önümüzdeki günlerde de güncelleme yoluyla microsoft windows'a gönderir,

ilgilenen arkadaşların dikkatine,

saygılarımla;

daha önce dediğim gibi bu stabil sürüm beta ila ayni final sürüm Windows güncelleme ile gelecek diye düşünüyorum...

Edited by 34ero
  • Like 1

hasan835, Bir saat önce yazdı:

Microsoft Edge Stable 79.0.309.65 Freeware

kaynak

15.01.2020 tarih itibariyle yayınlandı, manuel olarak kurulum yapılıyor, sanırım önümüzdeki günlerde de güncelleme yoluyla microsoft windows'a gönderir,

ilgilenen arkadaşların dikkatine,

saygılarımla;

mozilla gibi klasör yedeği alıp aynı bookmarks ve hatta şifreleri başka pcye aktarmanın bir yolu varmı

2- synch ile mutlaaka oluyordur: işyeri pcde kullanııp işimiz bittikten sonra kalıntıları şifreleriçerezleri yoketmeninm bitr yolu var mı: ilk ßeta zamanlarından beri kullanmıyorum

Güncelleme ile hemen herkes son sürüme ulaşamayacak. Kademeli olarak dağıtılacak.

Sürüm 81 ile birlikte güncelleme olarak ulaşılabilir olacağını düşünüyorum. Mevcut sürüm 79. Çıkan final sürüm betada kullandığımız sürümle aynı sürüm. Öyle yada böyle güzel bir alternatif. Hatta ana tarayıcı olmaya aday.

abdulhey_, 12 dakika önce yazdı:

@kara.ejder.323 Benim öyle değil. Direkt Microsoft edge hakkında diye bir şey yok . Edgeyi değerlendir var onun yerinde.  Ancak Ayarlar Genelin en altında "Bu uygulama Hakkında Microsoft Edge 44.18362.449.0 Microsoft EdgeHTML 18.18363" yazıyor.  Başka bir yerinde varmı bilmiyorum. Sağolun.

Burdan çıkan final sürümünü indirmeniz gerekiyor. Bunu kurduktan sonra mevcut kullanmakta olduğunuz bizim bildiğimiz Edge, yeni Chromium tabanlı olan sürüme dönüşecek.  

kara.ejder.323, 25 dakika önce yazdı:

Burdan çıkan final sürümünü indirmeniz gerekiyor. Bunu kurduktan sonra mevcut kullanmakta olduğunuz bizim bildiğimiz Edge, yeni Chromium tabanlı olan sürüme dönüşecek.  

Kurdum ve dilinide İngiizceden Türkçe yaptım sürüm bu:  Microsoft Edge güncel.Sürüm 79.0.309.65 (Resmi derleme) (64 bit) Teşekkür ederim.

• 2 hafta sonra ...