Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Son Windows Güncelleştirme Durumu Bilgilendirmeleri

kocamanadam
 Share

Recommended Posts

pixokid, 5 saat önce yazdı:

Valla bu edge de bana göre değil facebook oyunları Flaş la oynanıyor edge de flaşı engelliyor

Ms Edge flashı varsayılan olarak engelliyor.  Açmak için  "Ayarlar - Site izinleri - Adobe flash " yolunu takip edin.

Arkadaslar merhaba. Bir sorum var. En guncel windows 10 isosu nerden indirile bilir? Media Creation tool ile indirdigimiz zaman guncellemelerin hepsi yapilmis son surum mu geliyor ? mesela 18363.628  buildi son surumdu galiba direk bu mu download yapiliyor ? Yoksa yalnizca 19H2 surumunun ilk versiyonumu yukleniyor ?

Ha birde onere bileceginiz kokteyl tarzi surumler varmi? Yani ince ayarlari yapilmis gereksiz uygulamalarin silinmis oldugu bir mod varmi? kokteyl kullaniyordum adam 19h1 uzerine 19h2 yapiyor sordugum zaman hepsi 0dan 19h2 uzerinde yapildi diyor. Yalancilari sevmem 

Premier7, 17 dakika önce yazdı:

Arkadaslar merhaba. Bir sorum var. En guncel windows 10 isosu nerden indirile bilir? Media Creation tool ile indirdigimiz zaman guncellemelerin hepsi yapilmis son surum mu geliyor ? mesela 18363.628  buildi son surumdu galiba direk bu mu download yapiliyor ? Yoksa yalnizca 19H2 surumunun ilk versiyonumu yukleniyor ?

Ha birde onere bileceginiz kokteyl tarzi surumler varmi? Yani ince ayarlari yapilmis gereksiz uygulamalarin silinmis oldugu bir mod varmi? kokteyl kullaniyordum adam 19h1 uzerine 19h2 yapiyor sordugum zaman hepsi 0dan 19h2 uzerinde yapildi diyor. Yalancilari sevmem 

Please register to see this content.
 Buradan indirebilirsiniz.Saygılar.

kocamanadam, 15 dakika önce yazdı:

Sürüm 2004 (İS Derlemesi 19041.21) derlemesi nedir arkadaşlar?Yabancı bir siteden indirdim ancak hangi sürüm olduğunu anlamadım.?

Merhaba Koca Adam. :)

Sürüm 2004 şudur. Baştaki 20, 2020 yılını ve 04 ise Nisan ayını ifade eder. Yani, 2020 yılının Nisan ayında çıkmış bir yazılım olduğudur. Nisan ayına henüz gelmediğimiz şu günlerde, yazılımın tamamen yanıltıcı olduğu ve veri tabanıyla oynandığı açıkça ortada. Bu yazılımı kullanıp kullanmamak tamamen sana bağlı. Şahsen ben böyle bir yazılımı kullanmadığım gibi seninde kullanmamanı tavsiye ederim..
Sevgiler..

• Like 1

Merhabalar..
Sizleri bilgilendirmek istedim. Windows 10 Sürüm 1909 (İs Derlemesi 18363.529) olan sürüm stabilize olarak verilmiştir. Ancak ; KB4532695 olarak adlandırılan sürüm isteğe bağlı olarak sunulmaktadır. Yani bu sürümü yükleyenler Microsoft tarafından kullanıcılar üzerinde denemesini yapmaktadır. Stabil olup olmadığı henüz bilinmiyor.. Bu Ayın 11'inde yayınlanması beklenen sürümü beklemek en doğru olanıdır bence.

Bay_KG, 19 dakika önce yazdı:

Merhaba Koca Adam. :)

Sürüm 2004 şudur. Baştaki 20, 2020 yılını ve 04 ise Nisan ayını ifade eder. Yani, 2020 yılının Nisan ayında çıkmış bir yazılım olduğudur. Nisan ayına henüz gelmediğimiz şu günlerde, yazılımın tamamen yanıltıcı olduğu ve veri tabanıyla oynandığı açıkça ortada. Bu yazılımı kullanıp kullanmamak tamamen sana bağlı. Şahsen ben böyle bir yazılımı kullanmadığım gibi seninde kullanmamanı tavsiye ederim..
Sevgiler..

Bahsedilen sürüm insider programına dahil olan kullanıcılara verilen bir sürüm olduğundan veri tabanıyla oynanması söz konusu değil. Bilginiz olsun.

TheRifleman, 6 dakika önce yazdı:

Bahsedilen sürüm insider programına dahil olan kullanıcılara verilen bir sürüm olduğundan veri tabanıyla oynanması söz konusu değil. Bilginiz olsun.

Zannedersem İnsider sürümünden bahsetmedim. Stabil olarak bilinen sürümden bahsetmiştim.

Bay_KG, 8 dakika önce yazdı:

Zannedersem İnsider sürümünden bahsetmedim. Stabil olarak bilinen sürümden bahsetmiştim.

Stabil sürümden bahsetmiyorum. kocamanadam adlı üyeye vermiş olduğunuz cevaptan bahsediyorum.

https://blogs.windows.com/windowsexperience/2019/12/10/announcing-windows-10-insider-preview-build-19041/

Arkadaş insider sürümü indirmiş, siz böyle bir sürüm yok demişsiniz o konudaki yanlışınızı düzeltmek istedim. Saygılar

hepsi1lesme, 13.02.2020 - 10:05 yazdı:

Yeni edge güncelleme yolu ile mi gelecek ?şubatta gelir dedim gelmedi kurumsal bilgisayar var kendim yükleyemiyorum 

bunu indir katılımsız yükle

düzeltme yapıyorum dikkatli okumamışım kurumsal olduğundan program kurma yetkin yokmuş neyse ihtiyacı olan kullanır

Edited by fingerprint

fingerprint, 3 saat önce yazdı:

düzeltme yapıyorum dikkatli okumamışım kurumsal olduğundan program kurma yetkin yokmuş neyse ihtiyacı olan kullanır

Nasıl ya? Kurumsal olan ne?  Cromium bende yükledim. Nasıl programı kurulmuyor anlamadım?

• Editor
fingerprint, 3 saat önce yazdı:

kurumsa resmi olarak indirip kursun :p buyur cab dosyası olarak indir. kolaylık olacaksa cabın içinde msi olarak kurulum var zaten. al içinden, sağ tıkla, yükle de... ayarlardan Türkçeyi seçersin sonra:

• Like 3