Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Son Windows Güncelleştirme Durumu Bilgilendirmeleri

kocamanadam
 Share

Recommended Posts

kocamanadam, 15 dakika önce yazdı:

Ben indirdim güncellemeleri de yaptım,ama sürüm 19041.84.Arkadaşın belirttiği 19041.113 değil.Acaba neden?

Merhaba Koca Adam ?
İndirdiğin dosya(ISO) doğru sürümdür. Ben Insider olarak indirdiğim iso dosyası da aynı senin bahsettiğin 19041.84 sürüm ve güncellemesi de yok.
Bahsi geçen 19041.113 sürüm katkılı olabilir dikkatli ol lütfen.
Sevgilerimle..

• Like 1

34ero, 9 dakika önce yazdı:

bende edge hala eski sürüm olarak çıkıyor :) 

Merhaba 34ero..
Edge henüz bahsi geçen sürüme entegre edilmedi. Edge Chromium tabanlı olduğu için google ile henüz anlaşamadıklarını söyleyebilirim. Ekstra indirip kurman gerekiyor..
İndirme Linki: 

Please register to see this content.

Kolay gelsin..

Edited by Bay_KG
  • Like 1

wMwMw, 20 dakika önce yazdı:

2004 sürümünü temiz kurulum yaparak kurdum şuanda bir sıkıntı yok ama yeni edge içinde yoktu yine eski sürüm vardı bende mecbur yine ingilizce sürümü indirip kurdum 

Türkçe dil ayarını Ayarlar/Diller kısmından yapabilirsin.

GHTWA2.png

Edited by MrRush
  • Like 1

34ero, Şimdi yazdı:

hocam bu online indirme aracından son sürüm olarak direk Türkçe  kurar ayar yapmanıza gerek yok

Türkçe olanı kullanıyorum zaten. Update Catalog dan indirdim. Bazı bağlantılar İngilizce olarak kurduğu için anlatım yaptım.

• Like 2

Nisan ayında yayınlanacak olan Sürüm  2004(İS Derlemesi 19041.113)  ü indirdim.Sahte yada virüslü olma ihtimali yüzünden bir çok araçla tarattım,tamamen temiz.Ancak aşağıda sıraladığım bilgiler mevcut:

1-Hiçbir şekilde yüklenen güncellemelerin geçmişi silinmiyor.

2-Bilgisayarım-yönet kısmında 50 mb daha bölüm oluşuyor.

Şimdilik tespitlerim bunlar.Saygılarımla,

kocamanadam, 19 dakika önce yazdı:

Nisan ayında yayınlanacak olan Sürüm  2004(İS Derlemesi 19041.113)  ü indirdim.Sahte yada virüslü olma ihtimali yüzünden bir çok araçla tarattım,tamamen temiz.Ancak aşağıda sıraladığım bilgiler mevcut:

doğru tespit ancak sürücü güncelleştirmelerinin geçmişi siliniyor

fingerprint, 46 dakika önce yazdı:

nereden indirdiğiniziğ öğrenebilirmiyim

kocamanadam, Bir saat önce yazdı:

2-Bilgisayarım-yönet kısmında 50 mb daha bölüm oluşuyor.

Şimdilik tespitlerim bunlar.Saygılarımla,

Nereden indirdiğinizi öğrenebilirmiyim

pixokid, 1 saat önce yazdı:

Windows 10 Sürüm 2004 resmi Microsoft Türkçe ISO dosyasını buradan indirebilirsiniz. Nisan 2020'de resmi olarak çıkacak 20H1 sürümüdür.

ISO dosyasını Rufus ile USB belleğe yazdıktan sonra Setup.exe'yi çalıştırıp yükseltme yapabilirsiniz. Bu işlem dosyalarınızı, ayarlarınızı ve programlarınızı korur.

İndirme Bağlantısı (Kopyalayıp adres satırına yapıştırın):

Windows 10 Sürüm 2004 Yapı 19041.84 64 Bit Türkçe | Resmi Microsoft ISO dosyası:

buradan

pixokid, 1 saat önce yazdı:

Nereden indirdiğinizi öğrenebilirmiyim

Buradan indirdim.Biraz uzun sürüyor.Saygılar.

fingerprint, 2 saat önce yazdı:

Nasıl siliyorsun kardeşim?

kocamanadam, 23 dakika önce yazdı:

Bu dosya bende de var ama işe yaramıyor,sen denedin mi bu sistemde?Saygılar,

evet denedim sürücü güncelleme geçmişini temizledi. Saygılar

sürekli olarak kullandığım sistem temizliği bat dosyası aşağı link veriyorum. windows güncellemelerinden sonra eski güncelleme kalıntılarını temizlediğinden biraz uzun sürer temizlik bilgin olsun kullanmak istersen

Edited by fingerprint

Evet arkadaşım tamamen temizledim,nasıl olduğunu anlatayım.Services.msc den windows updateyi devredışı bıraktım,senin verdiğin ilk dosyayı yönetici olarak çalıştırdım.Tamamen temizlendi.Bana gösterdiğin alakaya çok teşekkür ederim.Sağlıkla kal.Saygılar.

Edited by kocamanadam

kocamanadam, 16 saat önce yazdı:

Evet arkadaşım tamamen temizledim,nasıl olduğunu anlatayım.Services.msc den windows updateyi devredışı bıraktım,senin verdiğin ilk dosyayı yönetici olarak çalıştırdım.Tamamen temizlendi.Bana gösterdiğin alakaya çok teşekkür ederim.Sağlıkla kal.Saygılar.

Hocam belirttiğiniz yöntem ile geçmişi sildim ama bir sonraki denetlemede yine en son yüklenenler ile birlikte gösteriyor geçmişi

• Confused 1

fingerprint, 17 saat önce yazdı:

Windows 10 Sürüm 2004 resmi Microsoft Türkçe ISO dosyasını buradan indirebilirsiniz. Nisan 2020'de resmi olarak çıkacak 20H1 sürümüdür.

ISO dosyasını Rufus ile USB belleğe yazdıktan sonra Setup.exe'yi çalıştırıp yükseltme yapabilirsiniz. Bu işlem dosyalarınızı, ayarlarınızı ve programlarınızı korur.

İndirme Bağlantısı (Kopyalayıp adres satırına yapıştırın):

Windows 10 Sürüm 2004 Yapı 19041.84 64 Bit Türkçe | Resmi Microsoft ISO dosyası:

buradan

1909 dan 2004 e güncelleme yapmak isteyince hata veriyor. acaba temiz kurulum mu yapmak lazım

cuneyt78, 28 dakika önce yazdı:

1909 dan 2004 e güncelleme yapmak isteyince hata veriyor. acaba temiz kurulum mu yapmak lazım

Evet temiz kurulum şart.50 mb lık bir alan açıyor,o yüzden temiz kurulum şart.Ancak bu 50 mb lık alanı hiçbir zaman silemiyorsunuz,sildiğiniz zaman sistem çalışmıyor.Bu sistem kuruluyken başka bir sistem kurarsanız yada Acronis ile aldığınız başka bir yedeği yüklerseniz,yine 50 mb lık o alan duruyor,silince de hata veriyor.Ona göre indirin ve kurun.Saygılar,