Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. ×

Son Windows Güncelleştirme Durumu Bilgilendirmeleri

kocamanadam
 Share

Recommended Posts

Bana 402 gelmemişti ama 437 yi şu anda indiriyorum.  Zeki mürende bir gün bizi görür belki :) TRT1 de de şu an gizlilik konusu işleniyor. adamlar ekran üretirken bile ekranın en çok nerelerine tıkladığımızın verileri ile üretiyorlarmış. Hoca bir de Gizlilik ile ilgili bir film Snowden (Edward) mi o da trt1 dedir herhalde yoksa söylemezdi :)  varmış işte onu izlememizi tavsiye etti.

Edited by abdulhey_
bilgi düzeltme

Burak47, 09.04.2019 - 16:55 yazdı:

Malesef yinede indirmiyor aynı hatayı veriyor.

Kökdizinlerden birinde deneyin yönetici olarak çalıştırın. Klasör isminde boşluk olmasın

Edited by efe34

durulovic, 3 saat önce yazdı:

Merhaba RS6 RTM oldumu bilgisi olan varmı ve kesin çıkış tarihi belli oldumu ?

Merhaba..
Linki incele orada 10 Mayıs itibarı ile çıkacağını ve Mayıs ayı sonuna kadar tüm kullanıcılara sunulacağı yazıyor.
Kolay gelsin..

Please register to see this content.

• Like 1

durulovic, 7 saat önce yazdı:

Merhaba RS6 RTM oldumu bilgisi olan varmı ve kesin çıkış tarihi belli oldumu ?

18362.53 var şu an insiderlara sunulan: rs5 deki gibi bir problem çıkmazsa alacağı güncellemelerle bu sürüm RTM olur diye düşünüyorum: Kullanıyorum şimdilik çok iyi.

Şu proğramla indirebilirsiniz

RS6 değil  bu arada: 19h1 (1903)

Spoiler

Edited by efe34
  • Like 2

kocamanadam, 12 dakika önce yazdı:

Yanlışınız var ben de o sürümü kullanıyorum ama bir sıkıntı yok.

Selam Koca Adam. :)
Arkadaşın yanlışı yok ve tam da doğrusunu yazmış. Son gelen güncelleme KB4493509 baştan aşağı hatalarla dolu.. 9 Nisan Toplu Güncellemelerini kim derledi ise kafayı yemiş bu kişi.
Ben bu güncellemeyi yükledikten sonra AVİRA Antivirüs çalışmadı ve bilgisayarın açılışı yaklaşık 3-4 dk. buluyordu. Bahsi geçen güncellemeyi kaldırdıktan sonra, bilgisayar olması gerektiği gibi açılmaya başladı. Bende updateyi devre dışı bırakarak bu meretten kurtuldum. 1 Nisan'da çıkan KB4490481 ile yola devam.. :)

Ayrıca Windows 7'de de durum aynı durumda. Nisan Toplu güncellemesi KB4493472 yukarıda yazdığım şekildedir. Win7 kullanan arkadaşlara bilgi edinmeleri için bunu da belirtmiş olayım..
Bendeki 2 bilgisayarda da, 2 farklı işletim sisteminde durum böyle.. Belki sizlerin bilgisayarında sorun çıkartmıyor olabilir.
Tahmin ediyorum ki, yeni bir güncelleme ile bu durumu ortadan kaldırırlar.. Geri bildirimde bulundum..
Sevgilerimle birlikte herkese kolay gelsin.

• Like 1

kocamanadam, 11 dakika önce yazdı:

1903 diyor,18362.53 diyor,okuduğumu anlıyorum herhalde.1809 olduğunu nereden anladınız?

Rakam aklımda kalmış valla ? rakamı adres satırına yazıyorsun 9 april 437 diye çıkıyor.? Böyle; 

efe34, 19 dakika önce yazdı:

18362.53 e yükselten güncelleme değil o haklısınız.

Bende böyle biriyim, evet benden önemli olabilirsiniz ama yalakalık uğruna doğru söylüyorsunuz diyemem isterse bu tayyip olsun. Konu ne? 1809 güncellemesini 1903 sanmış gibi konuşmamışmı? Bence konuşmuş. Bende diyorumki o zaten 1809 ile ilgili 1903 ile değil. Burda ben nerde yanlış konuşmuşum şimdi?

abdulhey_, 8 dakika önce yazdı:

Bende böyle biriyim, evet benden önemli olabilirsiniz ama yalakalık uğruna doğru söylüyorsunuz diyemem isterse bu tayyip olsun. Konu ne? 1809 güncellemesini 1903 sanmış gibi konuşmamışmı? Bence konuşmuş. Bende diyorumki o zaten 1809 ile ilgili 1903 ile değil. Burda ben nerde yanlış konuşmuşum şimdi?

Alıntı yaptığı Kocamanadamın mesajı 1903 le ilgili iyi bakın: bana yalaka mı dediniz anlamadım

Edited by efe34

abdulhey_, Bir saat önce yazdı:

Rakam aklımda kalmış valla ? rakamı adres satırına yazıyorsun 9 april 437 diye çıkıyor.? Böyle; 

Arkadaşın bahsettiği o değilki.O, 1903 sürümden bahsediyor.Siz 1809 dan.Sürümler çok olduğu için karıştırdınız herhalde.

kocamanadam, 11 dakika önce yazdı:

Arkadaşın bahsettiği o değilki.O, 1903 sürümden bahsediyor.Siz 1809 dan.Sürümler çok olduğu için karıştırdınız herhalde.

? İyice karışacak şimdi. Siz dedinizki . 437 yapan güncelleme bende yok. Bende dedimki onun zaten 1903 ile ilgisi yok. 1809 u . 437 ile biten derleme yapıyor.   Çünkü siz .437  1903 te yok dediniz. Bende zaten o 1809 a ait onu 1903 te aramayın  demek istedim. 

abdulhey_, 7 dakika önce yazdı:

? İyice karışacak şimdi. Siz dedinizki . 437 yapan güncelleme bende yok. Bende dedimki onun zaten 1903 ile ilgisi yok. 1809 u . 437 ile biten derleme yapıyor.   Çünkü siz .437  1903 te yok dediniz. Bende zaten o 1809 a ait onu 1903 te aramayın  demek istedim. 

Yukarıdaki konuşmalarda ve soruda 1903 ten bahsediliyor,ben söylediğiniz güncellemenin 1903 te olamayacağını ima ettim.Neyse canım kardeşim bir yanlış anlaşılma oldu herhalde.Kendine iyi bak,hayırlı geceler.

Edit:Asıl karıştırmayı Bay_KG yaptı,yukarıdaki mesajı okuyup Bay_KG nin düzeltme yapması gerekiyor.

Edited by kocamanadam
  • Like 1

Tekrar konuya dönüyorum ve aşağıda tüm geçerli sürümlerin özellikleri ve son durumu var:

Versiyon 1803 Redstone 4---------------------17134.706----------10 Nisan 2019

Versiyon 1809 Redstone 5---------------------17763.437----------10 Nisan 2019

Versiyon 1903   19H1---------------------------18362.53------------10 Nisan 2019

kocamanadam, 10 dakika önce yazdı:

Tekrar konuya dönüyorum ve aşağıda tüm geçerli sürümlerin özellikleri ve son durumu var:

Versiyon 1803 Redstone 4---------------------17134.706----------10 Nisan 2019

Versiyon 1809 Redstone 5---------------------17763.437----------10 Nisan 2019

Versiyon 1903   19H1---------------------------18362.53------------10 Nisan 2019

Edited by efe34