Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Son Windows Güncelleştirme Durumu Bilgilendirmeleri

kocamanadam
 Share

Recommended Posts

abdulhey_, 4 saat önce yazdı:

O zaten 1809 dan bahsediyor. ? 

Evet bahsettiğim sürüm 1809 yapısıdır abdulhey_ 
Ayrıca; Aldırma boş ver. Biz burada kimin ne olduğunu az çok biliyoruz üstadım..
Saygılar..

kocamanadam, 4 saat önce yazdı:

1903 diyor,18362.53 diyor,okuduğumu anlıyorum herhalde.1809 olduğunu nereden anladınız?

Ben 1903 sürümünden bahsetmedim koca adam. :) Stabil olmayan sürümleri hiç önemsemiyorum artık..
Verilen kod numaralarını Microsoft katalog sayfasından aratırsan hangi sürüme ait olduğunu öğrenmiş olursun. Örek; aşağıdaki resim..
Kolay gelsin..

KONU BAŞLIĞI BU OLUNCA BİLGİLENDİRMEK İSTEDİM. Son Windows Güncelleştirme Durumu Bilgilendirmeleri

Please register to see this content.

Edited by Bay_KG
  • Like 1

Ben ne diyorum siz ne diyorsunuz,tamam tamam bir daha tartışmaya girmeyeceğim,bu bölüm zaten onun yeri değil,sizin bildiğiniz size benim bildiğim bana.Öğrenmem gerekeni zaten öğreniyorum,öğren deyip ukalalığın anlamı yok.Cevap yazmayın.Uzatmayın.Sizin yaşınızdan fazla tecrübem var.

• Like 1

kocamanadam, Bir saat önce yazdı:

Ben ne diyorum siz ne diyorsunuz,tamam tamam bir daha tartışmaya girmeyeceğim,bu bölüm zaten onun yeri değil,sizin bildiğiniz size benim bildiğim bana.Öğrenmem gerekeni zaten öğreniyorum,öğren deyip ukalalığın anlamı yok.Cevap yazmayın.Uzatmayın.Sizin yaşınızdan fazla tecrübem var.

Hocam 1903 sürümünün Home sürümünü atabilir misiniz Türkçe olarak Driver sitesinden indiremiyorum

TheDiffere, 2 saat önce yazdı:

Hocam 1903 sürümünün Home sürümünü atabilir misiniz Türkçe olarak Driver sitesinden indiremiyorum

Şu programla indirebilirsiniz

Spoiler

• Like 2

kocamanadam, 5 saat önce yazdı:

Aynı dili konuşmuyoruz hocam engelle gitsin ikisini de :

• Like 1

efe34, 16.10.2018 - 19:51 yazdı:

Kurulmuyor ki yeni makinalara windows 7: Benim ryzen işlemcili masaüstüme w 7 kurulmuyor: 8.1 kurulunca da sürekli işlemciniz için eski windows sürümü uyarısı geliyor ve update yapabilmek için sürekl güncellenen bir kırma programı gerekiyor (Wufuc)

Evet bu sorunu bende yaşadım. Tam bir rezillik windows 7 yüklenmiyor. Üreticiler driver bile yapmıyorlar artık. Bir şekilde win7 yükledik fakat işlemci desteklemedi hatası çıkıyor. Driverler çalışmıyor. Windows 7 kesinlikle çok iyiydi.

• Like 1

buradan 1903 amd iso indirdim. windows yüklenirken biçimlendirme ve dosya kopylamadan sonra pc yeniden başlıyor ve tekrar baştan yükleme ekranı açılıyor. bir türlü kurulum ekranı boot olmuyor. flash belleği çıkarında bios ekranına giriyor. uefi sistem ve secure boot kapalı.

MehmetErdo287du, 39 dakika önce yazdı:

buradan 1903 amd iso indirdim. windows yüklenirken biçimlendirme ve dosya kopylamadan sonra pc yeniden başlıyor ve tekrar baştan yükleme ekranı açılıyor. bir türlü kurulum ekranı boot olmuyor. flash belleği çıkarında bios ekranına giriyor. uefi sistem ve secure boot kapalı.

1903 şuan sadece yükseltmeyle sorunsuz geçilebiliyor formatta hep problem keşke yükseltmeyle geçseydiniz

SoNKraL_, 36 dakika önce yazdı:

1903 şuan sadece yükseltmeyle sorunsuz geçilebiliyor formatta hep problem keşke yükseltmeyle geçseydiniz

en az 4 kere format attım hiç bir sorun yok

şununla yaptım isoları: enterprise a kendim çevirdim

Edited by efe34
  • Like 1

efe34, 10 dakika önce yazdı:

en az 4 kere format attım hiç bir sorun yok

şununla yaptım isoları: enterprise a kendim çevirdim

1 kaç kişiye format attımda orjinal uupla çekilmiş isolarla format atamadım hep bir yerinde problem çıkardı bende yükseltmeyle geçtim hepsi sorunsuz şuan

borz_50, 48 dakika önce yazdı:

bir kaç gün önce bende denemiştim.açılışta kilit ekran resmi buğluydu .başına gelen oldumu.veya düzeldimi?

o buğu bug değil bence: format attığım tüm bilgisayarlarda aynı.

• Like 1