Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. ×

Son Windows Güncelleştirme Durumu Bilgilendirmeleri

kocamanadam
 Share

Recommended Posts

yancisulo320, 34 dakika önce yazdı:

"KB4497934" no'lu güncelleme yayınlanmıştır. 22 günde aldığımız 6. güncelleme hayırlı olsun. :)

Bende bunu yükledim bu gece, Defender güncellemeleri yüklenirken takıldı, yeniden başlatmak zorunda kaldım ilk defa başıma geldi. nihayet 1903 yayınlanmış ama bize halen gelmedi :) 

Bende bunu yükledim bu gece, Defender güncellemeleri yüklenirken takıldı, yeniden başlatmak zorunda kaldım ilk defa başıma geldi. nihayet 1903 yayınlanmış ama bize halen gelmedi [emoji4] 
Dostum, aldığım güncelleme 1809 için bir güncellemeydi. 19H1 için bir şey gözükmüyor ufuktan.

GM 5 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yancisulo320, 3 dakika önce yazdı:

Dostum, aldığım güncelleme 1809 için bir güncellemeydi. 19H1 için bir şey gözükmüyor ufuktan.

GM 5 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Biliyorum kardeşim, @DJ_Rush Hocamın paylaşımında güncellemenin Windows Update'a geldiğini görüyoruz. Bende bir umutla Windows Update'i açtım fakat yine 1809 güncellemesi geldiğini gördüm ne yazık ki. Gelmesi 1-2 günü bulur gibime geliyor ama Allah bilir.

• Like 1

ephialltes, 3 saat önce yazdı:

Ne zaman düşer acaba Windows Update'e bu gece hiç uyuyasım yok güncellemeyi bekleyeceğim. :) @DJ_Rush Hocam size nasıl yayınlanır yayınlanmaz güncelleme geldi Windows Update'e? 

Temiz kurulum tavsiye ederim.  

DJ_Rush, 2 saat önce yazdı:

Temiz kurulum tavsiye ederim.  

Temiz kurulumdan sonra tanım güncelleştirmeleri kalite güncelleştirmeleri vs yüklenmesini tavsiye edermisiniz. Ben dün akşam yükledim. sürücüler dışında on tane falan güncelleme yüklendi.

Güncellemeleri yapınca temiz kurulum yapmamış gibi hissediyor insan.  

naturel, Bir saat önce yazdı:

Temiz kurulumdan sonra tanım güncelleştirmeleri kalite güncelleştirmeleri vs yüklenmesini tavsiye edermisiniz. Ben dün akşam yükledim. sürücüler dışında on tane falan güncelleme yüklendi.

Güncellemeleri yapınca temiz kurulum yapmamış gibi hissediyor insan.  

Şu araçla güncellemeler yüklenmiş iso indirebilirsiniz

şuradan alıntı

Please register to see this content.

• Like 1

efe34, 6 dakika önce yazdı:

Şu araçla güncellemeler yüklenmiş iso indirebilirsiniz

şuradan alıntı

arama satırına amd64 ve 1903 yazdım hangisini seçmeliyim sizce biraz kafam karıştı.

TheDiffere, 2 dakika önce yazdı:

Bana göre yüklemek için çok erken tavsiyem biraz daha beklemeniz sistem tam otursun öyle temiz kurulum yaparsınız ( Kaldı ki Microsoft bu ne kadar güven olur bilmiyorum )

Çıktığındasn beri kullanıyorum (23 marttı galiba)

• Like 1

TheDiffere, 36 dakika önce yazdı:

Tavsiye eder misiniz hocam bu sürümü?

Kesinlikle : çok hızlı

edit: fakaaat: her sürümde olduğu gibi bug lar var

Edited by efe34
  • Like 1

DJ_Rush, 16 saat önce yazdı:

Windows 10 RS6 için yeni indirme bağlantıları direkt Microsoft'tan. Linkler geçicidir.  Güncellemelerden de dağıtılmaya başlandı.

Win10_1903_V1_Turkish_x64.iso

Win10_1903_V1_Turkish_x32.iso

Windows 10 Education 1903  Turkish x64

Windows 10 Education 1903  Turkish x32

Windows 10 iso İndir

1903 Sürümü alternatif sunduğu iyi olmuş indirmek istemeyen sürekli hizmetlerden Update kapatıp durmaz 

Dün gece bende 1809, KB4497934 güncellemesini yükledim ama bildirim gelmedi. Malum sitelere yüklenmiş fakat güncelleme olarak almadım henüz. Format atmayı düşünmüyorum şu sıralar güncelleme ile kullanacağım bir süre 1903'ü. Beklemedeyiz..