Jump to content

Usb Sürekli Yanıyor

Machavel

Recommended Posts

kardeş monitörün sağ alt köşesinde çalışır durumdaki programları gösterior biliosun orda donanımı güvenle kaldır var ordan yaparsan işlemi donanımı güvenle kaldırırsan senin USb belleğine pcden gelen elektrik kesilir ve usb belleğini kurtarmış olursun deyim ben sana bence bir daha böle yap

kardeş monitörün sağ alt köşesinde çalışır durumdaki programları gösterior biliosun orda donanımı güvenle kaldır var ordan yaparsan işlemi donanımı güvenle kaldırırsan senin USb belleğine pcden gelen elektrik kesilir ve usb belleğini kurtarmış olursun deyim ben sana bence bir daha böle yap

her zaman usb yi çıkarırekn öyle yapıyorum.

O Zaman Ön Taraftaki USB Portları Anakarta Yanlış Bağlanmış Olabilir Ters Bir Bağlantı Flash Disk Yanmasına Sebep Olur O Yüzden Bir Kontrol Ettir Bağlantılarını

ewet bu yüzden olabilir. Bi kontrol ettiriyim. yada anakartın usb girişine takıyım bundan sonra :(

Sorunum için ilgilendiginiz için hepinize teşekkürler

Öncelikle donanımı güvenle kaldır penceresinden durdur diceksin öyle alıcaksın bilgisayardan.aksi halde hemen yanabilir.tavsiyem her iki moddada donanımı güvenle kaldır seçeneğinden kaldırmadan usbyi bilgsayardan çekmemen.

bu donanımı güvenle kadırma olayından kurtalabiliyorsun aşşağıdaki yöntemle ama ne kadar güvenili bilemem.

aygıt yöneticisine giriyordun sanırım ordan usb belleği seç daha sonra donanım özelliklerine gir.orda iki tane mod vardı birinde hızlı dosya atarsın ve bilgisayardan hemen çıkarabilirsin ikincisi ise güvenli şekilde dosyalarını atmanı sağlıyor ama bu modu seçtiğinde donanımı güvenle kaldır yapmalısın yani usb de işin bitdiğinde donanımı güvenle kaldır penceresinden durdur diyin öyle alın bilgisayardan.

Arkadaşlar benim de bu şeklde bir sorunum var Stormaxmarka 2 gb bi flaş diskim var ne olduysa kafenin birinde pc ye takıp içinden gerekli işlemlerimi yaptıktan sonra açıkmaz oldu. pc ye taktığımda flaşı görüyo ama bir türlü içine ulaşamıyorum bununla birlikte pc kasılıyor anca flaşı çıkardığım andan sonra düzeliyor. bunun sebebi nedir. Yardımcı olabilirmisiniz.

usb yanmış sanırım bilinmiyen aygıtmı diyor taktığınızda sağ alt köşede veya aygıt yöneticisinde eğer öyleyse başka bir bilgisayara takın belki sizin pcnizin usb portlarında da bir sorun olmuş olabilir:)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...