Jump to content
TNC-TR
DJ_Rush

Windows 10 Rs5 Flatlite Ltsc X64 Tr

Recommended Posts

Üstadım, emeğine gözlerine, ellerine sağlık tşk.ederim.

sanırım, bu çalışmanızı bekleyen çok tnctr seven vardı kanaatindeyim,

saygılarımla;

• Like 1

DJ_Rush. Sizden bir isteğim olacaktı. RS5FlatLite çalışmanızda kullandığınız temaları paylaşabilir misiniz?

Not: Size mesaj gönderilemiyor. Mesajı alamadığınız uyarısı geliyor.

YAGMURADAM, 8 dakika önce yazdı:

DJ_Rush. Sizden bir isteğim olacaktı. RS5FlatLite çalışmanızda kullandığınız temaları paylaşabilir misiniz?

Not: Size mesaj gönderilemiyor. Mesajı alamadığınız uyarısı geliyor.

Bir önceki çalışma ile aynı tamalar. Bu temalar Rs5 ile de çalışıyor. Daha önce istemiştin. Aynı link.

Buyur.

Please login or register to see this link.

• Like 3
  • Thanks 1

Elinize sağlık. 1607 için yaptığınızı yeni keşfetmiştim. Ama 1809'u bekledim. Konum hizmeti kapalı diyor. Konumu kullandığım bazı web siteleri var parsel sorgu gibi. Yani bana gerekli. Sonradan açabilir miyim? Ve temayı kaldırsam orijinal görünümüne gelir mi? Hiç kullanmadım tema, bilmiyorum belki de severim sizin yaptığınız hali, yine de sormak istedim. Bir de bluetooth ve yazıcı çalışmasında sorun var mı? Tekrar teşekkürler.

ellerine sağlık önceki sürümünü kullanmıştım.yine bu sürümü kurdum fakat görev çubuğuna program sabitlenmiyor bi yerde ayarı felan mı var acaba veya nasıl yaparız?

• Sad 1

paqe, 32 dakika önce yazdı:

Elinize sağlık. 1607 için yaptığınızı yeni keşfetmiştim. Ama 1809'u bekledim. Konum hizmeti kapalı diyor. Konumu kullandığım bazı web siteleri var parsel sorgu gibi. Yani bana gerekli. Sonradan açabilir miyim? Ve temayı kaldırsam orijinal görünümüne gelir mi? Hiç kullanmadım tema, bilmiyorum belki de severim sizin yaptığınız hali, yine de sormak istedim. Bir de bluetooth ve yazıcı çalışmasında sorun var mı? Tekrar teşekkürler.

Konum hizmetleri pasif halde. Etkinleştirmek için  gerekli adımları araştırmadım. Araştırmalısın.

3.parti Temalar sistemde ekli olsada Varsayılan Windows temasını da kullanabilirsin. Bu temalar silinmedi.

Bluethooth ve Yazıcı ile ilgili herhangi bir değişiklik yapılmadı. Yine de kontrol edilmeli.

Muhteşem bir çalışma emeğinize sağlık. Pro sürümü için aynı çalışma yapma planınız var mı? Tekrar bu kaliteli çalışma için teşekkürler...

Blue_Edition, 40 dakika önce yazdı:

ellerine sağlık önceki sürümünü kullanmıştım.yine bu sürümü kurdum fakat görev çubuğuna program sabitlenmiyor bi yerde ayarı felan mı var acaba veya nasıl yaparız?

Bu sorunu farkettim ve çözümünü bulmuştum. Sorunun kaynağı StartIsBack bence. Simgelere sağtık ile Görev Çubuğuna sabitle veya Kladır seçeneğini kullanın.

Ya da Ctrl+Win ile Sade Start Menüyü açın ve oradan istediğiniz uygulamaları sağtık ile sabitleyin.

Görev Çubuğundan kaldırmak için :

simge sağtık, yine simge sağtık-görev çubuğundan kaldır

Windows_10.png.db3a347865cb089337253b61e4287a81.png

Yeni sürüm StartIsBack buna çözüm olabilir. Eskiyi kaldırıp yenisini kurabilrsiniz.

Edit:

Konu içine güncel StartIsBack sürümü eklendi sorun giderildi.

deli_petro06, 37 dakika önce yazdı:

Muhteşem bir çalışma emeğinize sağlık. Pro sürümü için aynı çalışma yapma planınız var mı? Tekrar bu kaliteli çalışma için teşekkürler...

Pro sürüm için temiz görsel ve temel programlı sürüm düşünüyorum.

Edited by DJ_Rush
  • Like 2

b2kdeli, 5 dakika önce yazdı:

Oyun oynayan.  Biri olarak bana bu sistemi önerirmisin?

Oyun oynamadığım için birşey diyemem. Test edip denemelisin.

Hocam ben bunu indirdim,rufus ile flash diske yazdırdım,ancak ne fat32 nede ntfc olarak yükleme yapamıyorum.Set up çalıştırarak da denedim,olmuyor.Ne yapabilirim?

bu iso yu sırf AOE için kurup deneyeceğim bugün kısmet olur ise.. oyun çıkalı çok uzun zaman oldu ve hala ben AOE2hd de kaldım... maalesef... tamam o serinin zevki ayrı bir güzel....

start için Win8 den beri classic shell tercih ediyorum. sebebi ise.... menü stilinden classic seçip daha sonra sürükle bırak ile elimin altında olmasını istediğim tüm programları menüye kolayca atmış ve listeletmiş olmam... tabiki menü font boyut ve çerçeveleri sıfırlatıyorum.

ALTERNATİF LİNK

Alıntı

Windows 10 FlatLite LTSC x64.rar 3.42GB 

Edited by forjest
  • Like 3
  • Thanks 1

forjest, 58 dakika önce yazdı:

ALTERNATİF LİNK

Hocam hangi linkten nasıl indireceğim.Birinciyi denetim,bir çok program indirdi başedemedim format attım.

kocamanadam, Bir saat önce yazdı:

Hocam hangi linkten nasıl indireceğim.Birinciyi denetim,bir çok program indirdi başedemedim format attım.

Edited by forjest
  • Like 2
  • Thanks 1

forjest, 3 dakika önce yazdı:

Please login or register to see this link. Please login or register to see this link.
Please login or register to see this link. Please login or register to see this link.

Teşekkür ederim.2 saat diyor,deneyip bildireceğim.

• Like 1

forjest, 15 dakika önce yazdı:

bunlar içinde en hızlısı filerio bence diğerleri 150-200-250 kb geçmezken filerio 1 mbta indiriyor (keşke son hızda indirse 4 mb/sn indirme hızım var 😎)

• Like 1

kocamanadam, 3 saat önce yazdı:

Hocam ben bunu indirdim,rufus ile flash diske yazdırdım,ancak ne fat32 nede ntfc olarak yükleme yapamıyorum.Set up çalıştırarak da denedim,olmuyor.Ne yapabilirim?

Sha bilgilerini eklemeyi unutmuşum.

Akşama eklerim doğrulama yapabilirsin. İso hatalı mı inmiş, sağlam mı inmiş diye.

• Like 1

ustam win 10 kendi başlat menüsüyle oynanmadı dimi ? starisback kaldırıp kullanabilirim yani @DJ_Rush ben resimdeki gibi kullanmayı seviyorumda :)

image.png.0ade3835b9d33d367885d5a8e0c602c6.png

RaZoRWounD, Bir saat önce yazdı:

bunlar içinde en hızlısı filerio bence diğerleri 150-200-250 kb geçmezken filerio 1 mbta indiriyor (keşke son hızda indirse 4 mb/sn indirme hızım var 😎)

Haklısın bayağı hızlıymış şimdi denedim şaşırdım. :)

r1A5pz.png

• Like 1

ustam win 10 kendi başlat menüsüyle oynanmadı dimi ? starisback kaldırıp kullanabilirim yani @DJ_Rush ben resimdeki gibi kullanmayı seviyorumda :)

İstediğin gibi kullanabilirsin.

Performans hakkında da  yorumlarınızı bekliyorum. ;)

Nihai performansı da etkinleştirip test edin.

Edited by DJ_Rush

DJ_Rush, Bir saat önce yazdı:

İstediğin gibi kullanabilirsin.

Performans hakkında da  yorumlarınızı bekliyorum. ;)

Nihai performansı da etkinleştirip test edin.

usb rufusla (3.3 final sürüm)yazdırdım yukseltme denedim win 10 yükleme başarısız oldu dedi sonra biostan ayarlayıp normal formata geçtim ön kurulumları geçti harddiskide seçtim kurulum devam edemiyor dedi başarısız oldu sonra yeniden başlatıp harddiskten açtı bilgisayarı Allahtan eski sistemi silmemiştim silsem bide başka pcde sistem indirip yazdırıp kurmaya uğraşacaktım :(

Edited by RaZoRWounD

usb rufusla (3.3 final sürüm)yazdırdım yukseltme denedim win 10 yükleme başarısız oldu dedi sonra biostan ayarlayıp normal formata geçtim ön kurulumları geçti harddiskide seçtim kurulum devam edemiyor dedi başarısız oldu sonra yeniden başlatıp harddiskten açtı bilgisayarı Allahtan eski sistemi silmemiştim silsem bide başka pcde sistem indirip yazdırıp kurmaya uğraşacaktım :(

Aynen dediğiniz gibi üçüncü denemem de başarısız oldu.Denemediğim site kalmadı,bir türlü kurulmuyor.Kurmayı da çok istiyordum.Neyse sağlık olsun.

• Like 1