Jump to content

Güncel Iso Dosyası Indirme

omeraksu
 Share

Recommended Posts

Güncel İso Dosyası İndirme

Merhaba arkadaşlar konu daha önce açıldımı bilmiyorum açıldıysa da beni bağışlayın forumda bi arattım ama bulamadım bi ara forumumuzda bir güncel iso indirme programı vardı internetteki siteleri arayıp güncellemeleri entegre edilmiş güncel isoları bulup indiriyordu cmd komut sistemi gibi bir yapısı vardı sakın windows iso downloader ile karıştırmayın ne zamandır programı arıyorum zamanında burada gördüm indirmedim programın ismi aklıma gelmiyor bana yardım edebilirmisiniz.

senyor3, 56 dakika önce yazdı:

Please register to see this content.
 siteden bahsediyorsun. İndirdiğinde cmd penceresi çıkar gerekli şeyleri indirir en sonunda iso haline getirir.

senyor rumuzlu kardeş nasıl yapılacağını bizden iyi bildiğin belli sen veya bilgili 1 arkadaş özet olarak nasıl yapılacağını anlatırsa bahtiyar oluruz saygı ve selamlar..

kmlnrikpc, 18 dakika önce yazdı:

senyor rumuzlu kardeş nasıl yapılacağını bizden iyi bildiğin belli sen veya bilgili 1 arkadaş özet olarak nasıl yapılacağını anlatırsa bahtiyar oluruz saygı ve selamlar..

Herhangi bir sürümü seçiyorsun sağ tarafta link çıkıyor indiriyorsun ve cmd penceresini yönetici olarak çalıştırıyorsun bu kadar. Gerisi otomatik halloluyor.

• Like 1

Mümkünse final versiyonlarını seçin diğerleri deneysel-beta vs şeyler. Son seçenekte "Download ISO compiler in OneClick! (run downloaded CMD-file)" olanı seçerseniz sonunda iso dosyasını oluşturur. Gönül rahatlığı ile kullanırsınız.

Mavi harfli olan linke tıklayın

inen cmd dosyasını mümkünse ana dizinlerden birinde klasör isminde boşluk olmayacak şekilde yönetici olarak çalıştırın aynı klasör içerisinde bir süre sonra orjinal isonuz oluşacaktır.

Deniyorum şu an iniyor:

Edited by efe34

omeraksu, 10 dakika önce yazdı:

buydu galiba ama cmd dosyasını yönetici olarak çalıştırdığımda sistem belirtilen yolu bulamıyor 10 dan geri sayım yapıp 

kök dizinde mesela c veya d de dnm_iso isimli bir klasör oluşturun onun içinde yönetici olarak çalıştırın

edit: ilginç 17763.104 ü oluşturuyor

edit: eskiden cd yazıcımız bile yoktu windows 98 cd si arardık hele windows 95 zamanında 15 tanemi ne disket vardı kurulum için

Edited by efe34
  • Like 1

üstad burası biraz prof işi bu yüzden bu siteyi verdim

her pc nin farklı iso oluşturuyor,dikkat etmek lazım  yani acemiler için biraz zor olur o site ...başına iş açar 

sonra şişer pc....

• Like 1

italyano43, 3 dakika önce yazdı:

her pc nin farklı iso oluşturuyor,dikkat etmek lazım  yani acemiler için biraz zor olur o site ...başına iş açar 

sonra şişer pc....

Yalnız benim oluşturduğum iso 17763.104 güncellemeler entegre edilmiş: anlatımım da basit oldu diye düşünüyorum: pc de kapladığı alan da 6.5 küsur gb : isoyu alırsınız diğerlerini silersiniz 6 gb la pc falan şişmez

italyano43, 4 dakika önce yazdı:

sonra şişer pc....

ANLADIM18267 RS.181020-1908 İNSİDER KURDUM ŞİŞERSE BAŞKA DENERİM ÖĞRENİYORUM  SAĞOL İLGİN İÇİN YAŞ 60 ZORLANIYORUM AMA BECERMEYE BAŞLADIM YANİ :)

• Like 1

kmlnrikpc, 6 dakika önce yazdı:

ANLADIM18267 RS.181020-1908 İNSİDER KURDUM ŞİŞERSE BAŞKA DENERİM ÖĞRENİYORUM  SAĞOL İLGİN İÇİN YAŞ 60 ZORLANIYORUM AMA BECERMEYE BAŞLADIM YANİ :)

Hocam uzun süredir insider lara bulaşmıyordum ama bahsettiğiniz sürüm (RS6) kurulu pcden yazıyorum şu an rs 5 i de 2 haftadır deniyorum: bu sürümü 1 gündür kullanıyorum rs5e göre çok hızlı ve stabil:

şuan pcde rs4-rs5-rs6-8.1-birde linux mint kurulu

Edited by efe34
  • Like 1

Ben seviyorum denemeyi tabiki acemi sayılırım ama kendim atabiliyorum format tnctryi sıkı takip ediyorum efe 34 hocayı ve diğer modifiyeci arkadaşları takipteyim varsın şişsin pc zamanla yenileriz emekliyim,FENERBAHÇE öldürmeden beni kendimi pc ye verdim diz ve film cabası hepinize saygı ve selamlar..

• Like 4

Bu komut aracı ile Güncel Windows10 Pro RS5 1809 17763.107 iso doyası indirebilirsiniz.

Masaüstünde Yönetici olarak çalıştırın ve iso dosyanızın masaüstünde oluşmasını bekleyin. İnternet hızınıza göre indirme süresi değişir.

• Thanks 1