Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

İnternet Bağlantı Sorunu.

borz_50
 Share

Recommended Posts

Arada windows böyle yapabiliyor anlık elektrik kesintilerinden mesela işaretin üzerine sağ tıkla ağ paylaşım merkezi bağlantı ethernet veya wifi ona tıkla tanıla karşına çıkan ekrandan TANILA ya bas. Eğer bu yöntemle düzelmez ise aygıt yöneticisinden ağ bağdaştırıcıları altında ehernet karın ne ise ona sağ tıkla KALDIR a bas ama orda bu aygıtın sürücüsünü kaldır işaretli olmasın mazallah işaretlersen sürücü komple gider yeniden tanıtman gerekir kaldır dedikten sonra yeniden başlat düzelmesi gerek 

• Like 1

Sorun halen devam ediyor.windovs 10 kurulumunda internete bağlanamadı diyor.tabi güncelleme draverlar  kurulmuyor.sağ alta internet bağlantı yok uyarısı veriyor sarı şekilde.ama  garip olan tarayıcıdan giriyorum nete.artı proğramlarda algılıyor interneti.sadece windovs algılamıyor.çözemedim halen..

Please register to see this content.

borz_50, 12 dakika önce yazdı:

Sorun halen devam ediyor.windovs 10 kurulumunda internete bağlanamadı diyor.tabi güncelleme draverlar  kurulmuyor.sağ alta internet bağlantı yok uyarısı veriyor sarı şekilde.ama  garip olan tarayıcıdan giriyorum nete.artı proğramlarda algılıyor interneti.sadece windovs algılamıyor.çözemedim halen..

Windows hangi sürüm?

borz_50, 3 dakika önce yazdı:

windovs 10 rs5 pro 64 bit.windovs 7 de  sorun yok.

Çok bug var hocam bu sürümde ben .104 güncellemesiyle sorunsuz kullanıyorum ama Microsoft geri çekti bir süre önce ve  hala tekrar yayınlamaya başlamadı. İçinden çıkamıyorlar sanırım. bu gün bir yerde okudum 40 a yakın bug var

Edited by efe34

Sadece windows kullanamıyor demişsiniz. Herhangi bir vpn vs varsa kapatın. Windows 10 ayarlarını değiştiren bir program kullandıysanız ayarlarını eski haline çevirin ve host dosyasınıza göz atın. Tüm microsoft bağlantıları engellenmiş olabilir.

hata daha format aşamsında oluyor. kurulumda internet bağlantısı yok diyor.bağlantı olmayınca draverlar kalıyor hep.on kez format attım halen aynı.

senyor3, 3 dakika önce yazdı:

Sadece windows kullanamıyor demişsiniz. Herhangi bir vpn vs varsa kapatın. Windows 10 ayarlarını değiştiren bir program kullandıysanız ayarlarını eski haline çevirin ve host dosyasınıza göz atın. Tüm microsoft bağlantıları engellenmiş olabilir.

evet sadece windovs da yok.

borz_50, 2 saat önce yazdı:

hata daha format aşamsında oluyor. kurulumda internet bağlantısı yok diyor.bağlantı olmayınca draverlar kalıyor hep.on kez format attım halen aynı.

evet sadece windovs da yok.

EL ile ip ver ve host dosyası ne saçmalıktır sil gitsin. site engelleyeceksen kalmalı yoksa sil dürzüyü

Edited by STAN
  • Haha 1

borz_50, 29.10.2018 - 14:26 yazdı:

İnternet bağlantı sorunu.

Windows 10 kurdum.sağ alta bağlantı yok uyarısı verdi.fakat tarayıcıyla giriyorum internete.sorun ne bilen varsa yardımcı olsun..tşkler

Benim anladığım iso ile rs4ten rs5e yükseltmeye çalışırken internete bağlıysanız microsft bloke ediyormuş: sorun bununla ilgili olabilir

Edited by efe34

borz_50, 3 dakika önce yazdı:

evet.hemde bir çok kez.windows.7 ve 8.1 de sorun yok sadece 10 da.

Ayrı iso veya sürüm mesela pro yerine enterprise denediniz mi?

Bir de .107 güncellemesini yüklemişmiydiniz hatırlayamadım

Edited by efe34