Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Advanced SystemCare Pro 16.0.0.55

Share

Recommended Posts

Advanced SystemCare PRO 8.3.0.806 Final

http://turbobit.net/xg8b1ehktacw.html42MB Zipnopass! OS:Winall3264bit | Katılımsız
Varsayılan ayarları ile orjinal setup'tan Full olarak kurulur.

Advanced SystemCare PRO 8.3.0.806 Final Lite

http://turbobit.net/nieqelcanoep.html19MB Zipnopass! OS:Winall3264bit | Katılımsız
Türkçe,İngilizce dil dışındaki diller çıkarıldı hafif boyuta indirgenmiştir.Tüm ince ayarları yapılı gelir.

• Like 2

Advanced SystemCare PRO 8.3.0.807 TR Final

[spoiler]

pre_1434548709__asc.jpg

[/spoiler]

MD5:1EC70C08DDA056C611C6C04B0F832548

(42,97 Mb)

mBSnI.gif

http://turbobit.net/vk0ziwfko3ht.html
Edited by nous
  • Like 4

Advanced SystemCare PRO 8.3.0.807 Final Türkçe [ LİTE ]

İNDİR 19MB ZipNOPass! OS:Win32.64Bit | Katılımsızkurulum

İngilizce,Türkçe dışındaki diller gereksiz dosyalar çıkarılarak hafif boyuta indirgenmiştir ince ayarları yapılı gelir. :)

Ekran Görüntüsü[spoiler]

QBolzOY.png

[/spoiler]

Edited by forjest
  • Like 6

• 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

ADVANCED SYSTEMCARE PRO 8.4.0.811 / 9.0.0.599 BETA

AdvancedSystemCarePRO8.4.0.811 İNDİR
43MB / ZIP NOPASS! OS:Winall32.64Bit / Katılımsız

AdvancedSystemCareBETA9.0.0.599 İNDİR 
30MB / ZIP NOPASS! OS:Winall32.64Bit / Katılımsız

BİLGİ:Beta sürümü şuan için ingilizce türkçe ve diğer diller mevcut değil final versiyonun türkçe dilini ekledim ayarlar menüsü ve bir kaç menü başlığı türkçe beta sürüm olduğundan lisans olayı yok süresiz kullanım.Her iki kurulumda da internet geçici devredışına alınır işlem sonunda aktif olur.Orjinal setup üzerinden tam sessiz kurulur.Screenshot / ScreenShotBETA

ADVANCED SYSTEMCARE PRO 8.4.0.811 LİTE

İNDİR 19MB ZIPNOPASS! OS:Winall32.64Bit / Katılımsız
ScreenShot
Türkçe,ingilizce dışındaki diller,skin tema paketleri kaldırıldı hafif boyuta indirgenmiştir.

Edited by forjest
  • Like 4

• 2 ay sonra...

Advanced SystemCare PRO 9.0.3.1077 Final
Güncelleme tarihi: 18.11.2015 KASIM
Multilanguage + Türkçe

Kurulumtipi: Katılımsızkurulum

OPTIMUM INCE AYARLI-Ekran Görüntüleri (600x397px/Gif IMG)[spoiler]cmduie3k.gif[/spoiler]

Malesef bir iki kere aç kapa yapınca Free oluyor. Eğer Pro ise Alet Çantası  kısmında Proya özel uygulamalar çalışır. Pro uygulamalardan herhangi birini tıklayınca  etkinleştir diyor.

Advanced SystemCare PRO 9.0.3.1077 Final

BilGi: Sürekli lisans düşüşü,verilen patch ve lisansların işe yaramaması sorunlarınden ötürü,tarafımdan dll düzenlemesi yapıldı lisans düşmez satın al uyarısı çıkmaz şekilde yaptım.

Fullsetup-Litesetup 2 ayrı düzenleme ile konu bugüne günceldir saygılarımla.  :) Update: [23KASIM2015]

Full SETUP
[Optimum ince ayarlı,Orjinal setup'tan kurulur lisans sağlamlığına ek olarak host adresi ekler.]
38MB Zipnopass! OS:Winall32.64Bit
Unattended / Katılımsız
-=-
Lite Severler için
[Optimum ince ayarlı,English,Türkçe dışındaki diller ve reklamlar gereksizler çıkarıldı lisans sağlamlığına ek olarak host adresi ekler.]
17MB Zipnopass! OS:Winall32.64Bit
Unattended / Katılımsız
Ekran Alıntısı[spoiler]8126447.gif[/spoiler]
Edited by forjest
  • Like 2

Advanced SystemCare PRO 9.0.3.1078 Final

(Optimum ince ayarlı kurulur)

İNDİRMELİNKİ 38Mb / Zip nopass! OS:Winall32.64Bit / Katılımsız

BilGi:Orjinal setup'tan kurulur,lisans sağlamlığına ek host adresi ekler Pro özellikler açık gelir.

Ekran Alıntısı[spoiler]

5eqxvtd5.png

[/spoiler]

Advanced SystemCare PRO 9.0.3.1078 Final LİTE [EN-TR]

(Optimum ince ayarlı kurulur) / İstek üzerine

Downloadlink 17MB Zipnopass! OS:Winall3264Bit / Katılımsız

BilGi:İngilizce/Türkçe dışındaki diller,reklam linkleri bannerlar,iconlar vb.dosyalar kaldırılarak hafif boyuta indirgenmiştir. :)

ScreenShot[spoiler]

26pkfjnt.png

[/spoiler]

Edited by forjest
  • Like 6

• 3 hafta sonra ...

Advanced SystemCare PRO 9.0.3.1078 Final

(Optimum ince ayarlı kurulur)

Advanced SystemCare PRO 9.0.3.1078 Final LİTE [EN-TR]

(Optimum ince ayarlı kurulur) / İstek üzerine

Forjest hem tam sürüm hem de lite sürümü kurdum. İkisinin kurulumunda bir sıkıntı yok.

Ama benim şöyle bir sıkıntım var. Program kurulduktan sonra sağ tık menüsünde Dosya Öğüt 'ün görünmesini istiyorum.

Hem tam sürümde hem de lite sürümde denedim. Sağ tık menüsüne Dosya Öğüt gelmiyor.

Ben de tekrardan orjinal setup tan programı kurdum. manuel olarak lisaslama işlemini yaptım. Bu şekilde Dosya Öğüt sağ tık menüsüne geliyor.

Dosya Öğüt işlevi benim en çok kullandığım özelliği. Bayağı bir uğraştım. Bu programı katılımsız hale getirirken bu özelliği de göz önünde bulundurursanız memnun olurum.

Edited by hakarakurt

http://sharewareonsale.com/s/advanced-systemcare-pro-sale

Advanced SystemCare Pro yasal key kampanyası,16 saatlik  1yıllık serial key alabilirsiniz

linke gidin ardından sarı butona basın mailinizi girip,son olarak give butonuna tıklayın key gönderilecek

ADVANCED SYSTEMCARE PRO 9.0.3.1078 FİNAL / ML+TÜRKÇE

GÜNCEL:22 ARALIK 2015

Hakkında:Sisteminizi Gereksiz Dosyalardan Temizleyen ve Gözle Görülür Hız Kazandıran Bir Yazılım Advanced SystemCare Pro 9, bilgisayar bakımı ve bilgisayar hızlandırma konusunda alanında en başarılı programlar arasında yer alan bir sistem optimizasyon programıdır. 

İNDİRMELİNKİ 45MB/ZİP NOPASS! OS:Winall3264Bit / Katılımsız

BİLGi:SmartDefrag entegre edildi,Carearaçlar adından dizin masaüstüne gelir Türkçeleştirildi hızlı ulaşım düşünülerek eklenmiştir.Orjinal setup'lardan kurulur masaüstüne kısayolları gelir,Lisansın sağlamlığına ek host adresi ekler kurulum bitene kadar geçici net kesilir,bittiğinde net aktif olur. :)

Ekran Görüntüleri

[spoiler]

57dd8zd5.png

3vouijdv.png

t65ym7pw.png

[/spoiler]

+ LITE

İNDİRMELİNKİ 19MB ZİPNOPASS! OS:Winall3264Bit / Katılımsız

BilGi:İngilizce Türkçe dışındaki diller offline setup'lar çıkarılarak hafif boyuta indirgenmiştir.Care araçlar dizini masaüstüne gelir.Lisans'a ek host adresi ekler kalıntı bırakmaz. [ Smartsis'in isteği üzerine hazırlanmıştır. ]

Ekran Görüntüsü

[spoiler]uqt33afi.png[/spoiler]

Edited by forjest
  • Like 3

ADVANCED SYSTEMCARE PRO 9.0.3.1078 FİNAL / ML+TÜRKÇE

GÜNCEL:22 ARALIK 2015

Hakkında:Sisteminizi Gereksiz Dosyalardan Temizleyen ve Gözle Görülür Hız Kazandıran Bir Yazılım Advanced SystemCare Pro 9, bilgisayar bakımı ve bilgisayar hızlandırma konusunda alanında en başarılı programlar arasında yer alan bir sistem optimizasyon programıdır. 

Ekran Görüntüleri

[spoiler]

t65ym7pw.png

Windows Düzelticisi hala çalışmıyor. siz kendiniz denemeniz mümkün   mü?

Edited by yesilaygunes

• TornadoEffect changed the title to Advanced SystemCare Pro 16.0.0.55