Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

I5m 1.nesil Işlemci

Anarchosa
 Share

Recommended Posts

Anarchosa, 2 saat önce yazdı:

İ5M 1.Nesil İşlemci

Arkadaşlar bu donanım ufak-tefek programları ve word excel akinsoft muhasebe programını kasmadan çalıştırabilir mi ?

Nediyorsunuz

yorumlarda yavaş olduğuna dair çok fazla tepki var 2.5 ghz zaten işlemci overclock çekilemez 3.07 ghz süslemek için yazılmış.Pc özellikleri iyi olmadığından kaliteli mönitörde titremeler oluyormuş bu çok normal atılan linkte alınabilecek tek şey mönitördür diğerleri olduğu gibi çöp

Mönitör-klavye-mouse nasıl halledersiniz bilmem ama

Please register to see this content.

Bu tarz bir ürün almalısınız kesinlikle

8 gb ddr3 ram
İntel i7-3770 3.4 ghz (3.nesil işlemci)
Nvidia Geforce Gt630 ekran kartı (2 gb)
500 gb HDD
Cooler Master kasa(en iyi markalardan biridir.)

bu işinizi fazlasıyla görecektir.lakin sizin attığını bilgsayarda problemler yaşamanız olası ;)

Edited by SoNKraL_

ratapan, 34 dakika önce yazdı:

@Anarchosa online alışverilerde 15 gün içerisinde beğenmedinğin ürünü (zarar vermediysen) iade edebilirsin.Örneğin ben n11 de dizüstü bilgisayar almıştım açtım kullandım  beğenmedin  geri gönderdim para iade ettiler.Sıkıntı yok.

Atombilişim aldım aynıdır ya ordaki sistemde 

fth_zgr1965, Bir saat önce yazdı:

@SoNKraL_ a katılıyorum. Maddi imkanınız varsa onu yapın.Kendi görüşüm, Harddisk RAM Bellek,  Anakart hepsi çöp almasanız daha kârlı. Yaşanmışlığım olduğu için söyledim yanlış anlamayın. İyi günler dilerim 

Bana 1300 monitör dahil önerebilir misiniz

Hocam siparişinizi iptal edin. Çünkü o bilgisayar masaüstü bir sistem değil. İçinde laptop işlemcisi var. Yani 2 gün sonra update de edilmez. Masaüstü i5 i7 diye satıyolar iptal edin siparişnizi yazık olur. https://www.youtube.com/watch?v=8R0p6j98E5E şuradaki videoyu izleyin göreceksiniz.

• Like 1

100 ₺ daha kıyıp bu laptobu alın

aynı laptobun sıfır 2450 ₺ (arada 1050 ₺ oynuyor)

image.png.7d8dc6fadd07fbcad2fba07517525208.png

Edited by SoNKraL_

Anarchosa, 19 saat önce yazdı:

Maalesef 1300 ₺ ye AIO Pc almak artık çok zor. 2. El bir sistem alabilirsiniz. Laptop tarzı. Ya da MediaMarkt gibi yılın son ve güzel indirim yapan mağazaları yakından  takip ediniz. İyi günler 

fth_zgr1965, 3 saat önce yazdı:

Maalesef 1300 ₺ ye AIO Pc almak artık çok zor. 2. El bir sistem alabilirsiniz. Laptop tarzı. Ya da MediaMarkt gibi yılın son ve güzel indirim yapan mağazaları yakından  takip ediniz. İyi günler 

Bir önceki mesajımda bunu belirttimde arkadaş ısrarla masaüstü pcye kafayı takmış vaziyette

SoNKraL_, 36 dakika önce yazdı:

Bir önceki mesajımda bunu belirttimde arkadaş ısrarla masaüstü pcye kafayı takmış vaziyette

Evet hocam haklısınız. Sanırım arkadaş ofiste kullanacak. Fakat laptopu da ofiste kullanabilir. Bence de AIO PC şart değil. Hele bu fiyatlarla...

SoNKraL_, 1 saat önce yazdı:

Kafayı takmak değil konuyu kendinize göre yorumlama biçiminiz gereksiz konunu en başında Masaüstü olacağını dile getirdim AIO veya Laptop isteyeseydim tavsiye edeceğiniz sistemlerin arasına bunu altını çizerek söylerdim, tekrar tekrar AIO sistem laptop önermenize gerek yok.

Kafayı takmak değil konuyu kendinize göre yorumlama biçiminiz gereksiz konunu en başında Masaüstü olacağını dile getirdim AIO veya Laptop isteyeseydim tavsiye edeceğiniz sistemlerin arasına bunu altını çizerek söylerdim, tekrar tekrar AIO sistem laptop önermenize gerek yok.

Yalnız atladığınız nokta şu bahsi geçen miktara bu konuya attığım aio sistem laptopların performansının yarısını bile veremeyecek masaüstü bilgisayar alırsınız ya bütçeyi arttırıp daha iyi birşeyler alırsınız (min 3000 ₺) yada konu içinde bahsi geçen alacaksınız.Dediğim gibi alabilirmiyim dediğiniz bilgisayarlardaki parçaları arattırın ne kadar ucuz ve adi olduğunu kendi gözlerinizle göreceksiniz ileriye dönük bile değil hani alayım 6-8 ay sonra parça alıp yükseltirim sistemine müsait bile değil bahsi geçen makinelerde intel işlemcilerse desteği kesilmiş kimisi laptop kimisi entegre sistem işlemcileri zaten bu yüzden ucuzlar ;)  Bana göre birşey yok isterseniz ilk attığınız mesajdaki makineyi alın muhtemelen şirkete veya muhasebeye alıyorsunuz bizi dinlemeyip öyle ucuz bilgisayar aldığınızda çok değil 1 kaç gün içinde aşırı yavaş/hata veriyor vs şikayetlerine kendinizi hazırlayın o halde biz parayı boşa harcamamanız için çabalıyoruz.

Edited by SoNKraL_

Anarchosa, 12 saat önce yazdı:

bu nasıl arkadaşlar bu ürün üsteki sistemlerden daha iyimi ?

Maalesef bu bilgisayar için de aynı şeyi söylemek durumundayım. İşlemci 2012 yılının ama işinizi görür. Harddisk 250 GB aşırı düşük bilgisayar ciddi kasmalar yapacaktır. Artık bırakın 250 GB harddisk 250 GB SSD alınır. Anakart zaten ne olduğu belirsiz. İki tane 2010 yılından kalma 2*2 GB RAM da vasat. Psu şöyle  böyle ihtiyacınızı karşılar. On Board Ekran kartı çizim vs yapacaksanız iş görmez. Ekran kartı takın diyeceğim, bu bilgisayar için değer mi bilemiyorum. Sizi oldukça iyi anlıyorum maddi durumlardan dolayı özellikleri ister istemez düşük tutmak zorunda kalıyorsunuz. Tekrardan iyi günler kalın sağlıcakla...