Jump to content
TNC-TR

Recommended Posts

anilguleryuz, 22 saat önce yazdı:

Bana makinem çöp diyor, 8.nesil i7 işlemcili, 16 gb ddr4 ram, 256 gb m2 ssd, gtx 1060 olan cihaza yükledim. Orijinal windows 10 daha stabil çalışıyor makinemde, arkadaşın yapmış olduğu emeğine birşey demedim. Sadece gereksiz olduğu için çöp dedim, ve çok fazla sistemde bug olduğunu söyledim. Sanaldan kurup denedim, çünkü orijinal sistemimi bozmak gibi bir niyetim yok. Bootloop da takılı kalıyor sistem, ve daha birçok sorun var sistemde, sanki bir program yüklesen hemen windows çökecekmiş gibi bir his uyandırdı bende, ve neredeyse gerekli olabilecek bütün hizmetler kapatılmış. Yani işin özüne gelecek olursam isteyen istediği gibi kullansın. Benim asla kullanmayacağım bir sistem. İyi akşamlar

yeterli olur mu bu senin için?

Screenshot_1.jpg

• Haha 2

tahsin4345, 34 dakika önce yazdı:

ben kimseyi suçlamadım sadece gördüğümü yazdım ve bu sizin linkinizden indirdim bu kadar hırçın ve saldırgan tutumunuzu anlayamadım.ben 20 senedir bu bilgisayar teknolojisini kullanıyorum ve birçok dotuma team viever ile bağlanıp destek veriyorum .iyi bildiğim bir proğram böyle bir tepki verince sadece masumane birşekilde sorma geregini duymuştum ama şimdi bu hırcınlıktan sonra daha bir şüpelerim arttı ve vindovsumuda tekrar formatlayıp kuracam. aslında güzel vede faydalı bişeye benziyordu ilk sordugum sorudan sonra bu şekilde saldırıya uğrayınca .yarası olan gocunur dedim ve bir daha kurmayacağım hemen siliyorum.siz gördüğüm kadarıyla güvenilmez birisisiniz .

tahsin4345, 19 dakika önce yazdı:

ben bu yapmış olduğunuz yorumda tam olarak da ne demek istendi ben anlayabilmiş değilim biraz daha açıklama şansın varmıdır

bak dostum açık kaynak kodlu dedik. Aç bak bari öyle bok at. hala devam ediyorsun itham altında bırakmaya. ben seni toplum içinde itham altında bırakayım sen sakinliğini koruyacakmısın görelim mi? teamviewer 13 hiç kullanmadınmı? 6 haneli ve her açılışta kapanıp açılıyor. dostlarına çok kurmuşsun ama programı bile öğrenmemişsin. ayrıca teamvievere birşekilde şifre koysan bile. ordaki 6 haneli şifre hep orda durur ve hep değişir. koyulan şifre arka planda ayrıca bulunur. kolay erişim içindir. ne kurduğun programı biliyorsun nede ne dediğini biliyorsun..

AÇIK KAYNAK KODLU DİYORUM AÇIK! AÇ BAK. AÇIK HERŞEY ORTADA!

anilguleryuz, 8 dakika önce yazdı:

yeterli olur mu bu senin için?

hocam başkalarıyla kavganızı özel mesajla yaparmısınız rica etsem.

Edited by EgeGrkn
  • Like 1

Kıymetli dostum EgeGrkn,sen bunlara cevap verme ne olur ya,bilgi kirliliği yaratıyorlar,kavga etmek için bahane üretiyorlar.He he de kendi kendine ve geç güzel kardeşim.Saygılar,

• Like 2
  • Thanks 1

kocamanadam, 1 dakika önce yazdı:

Kıymetli dostum EgeGrkn,sen bunlara cevap verme ne olur ya,bilgi kirliliği yaratıyorlar,kavga etmek için bahane üretiyorlar.He he de kendi kendine ve geç güzel kardeşim.Saygılar,

Vallahi haklısın kendimi yıpratıyorum boş yere, boşuna onlarca özlü söz yazılmamış bizim milletimiz için. Cevap vermeyeceğim.

Edited by EgeGrkn
  • Like 2
  • Thanks 1

EgeGrkn, 10 saat önce yazdı:

Vallahi haklısın kendimi yıpratıyorum boş yere, boşuna onlarca özlü söz yazılmamış bizim milletimiz için. Cevap vermeyeceğim.

Takmayacaksın kafana, bunun gibi tipler çok var etrafta.

• Like 2
  • Thanks 1

kardeş home single kurdum.%100 cpu kullanıyor pc nedendir anlayamadım:

Spoiler

Please login or register to see this link.

borz_50, Bir saat önce yazdı:

kardeş home single kurdum.%100 cpu kullanıyor pc nedendir anlayamadım:

Please login or register to see this link. İçeriği Görüntüle

Please login or register to see this link.

kullandığınız sistem farklı görünüyor, ben tema vb şeyler koymadım sisteme. siz ayrıca kurduğunuz için cpu %100 olabilirmi? işlemler kısmındaki cpu kullanımına bakarak neyin kullandığını çözebilirsiniz. belki windows update vb şeyler çalışıyor olabilir mi? ancak dediğim gibi ben sisteme öyle şeyler koymamıştım

Edited by EgeGrkn
  • Like 1

Son sistemi indirdim,format attım,updateleri yaptım,toolboxı yükledim,en son kokteyli yükledim.Hiçbir sorunla karşılaşmadım,sistemim sorunsuz ve hızlı.Eline koluna sağlık arkadaşım,iyiki varsın.Saygılarımla.(daha öncekinden güzel olmuş.👍)

• Like 1

kocamanadam, 34 dakika önce yazdı:

Son sistemi indirdim,format attım,updateleri yaptım,toolboxı yükledim,en son kokteyli yükledim.Hiçbir sorunla karşılaşmadım,sistemim sorunsuz ve hızlı.Eline koluna sağlık arkadaşım,iyiki varsın.Saygılarımla.(daha öncekinden güzel olmuş.👍)

Çok teşekkürler, güle güle kullanın! Keşke herkes sizin gibi adım adım  herşeyi doğru yapsa..

• Like 1

konuyu tamamen okudum ve 3 yada 4 arkadaş saçma sapan onların mantığıyla aşşagılayıcı ithamlarda bulunmuş sistemi daha öncede kullandım hatta bu tartısma neticesinde siteden ayrılmasınada üzülmüştüm az önce konuyu gördüm mutlu oldum birader Kullanmak isteyen Kullanır kimseye cevap vermek zorunda değilsin değerini bilenler kullansın...

Bu arada şuan ltsc win 10 indiriyorum :) Emeğine sağlık...

• Like 2

emeğe saygı; uğraşmış, kullanıyorsun; eline sağlık.

yaklaşık 2gb lere geldiğinde download  atılan yorum ve cevapları okudukça soğudum çalışmadan ve iptal ettim.

önce üslup ve medeniyet... sağlıcakla.

• Like 2
  • Thanks 1

emek verilmiş. emeğine sağlık. lakin windowsunun sorunları çözülene kadar bence linux mint kullanın. görsellik açsından deepin os daha iyi.  bekleyin illakı bi gün çözülecek sorunları ozaman kullanın windowsu. günlük internette takılmak için süper. dizi film izlemek felan filan.

• Like 1

trkkrsy, 4 saat önce yazdı:

emeğe saygı; uğraşmış, kullanıyorsun; eline sağlık.

yaklaşık 2gb lere geldiğinde download  atılan yorum ve cevapları okudukça soğudum çalışmadan ve iptal ettim.

önce üslup ve medeniyet... sağlıcakla.

Yorumlar benim suçum değil ithamda bulunana aynı sertlikte cevap verdim. O insanlardan etkilenip kullanmamanızda benim sorunum veya suçum değil. Siz bilirsiniz kendiniz kaybedersiniz.

Edited by EgeGrkn

comugoruk, 4 saat önce yazdı:

emek verilmiş. emeğine sağlık. lakin windowsunun sorunları çözülene kadar bence linux mint kullanın. görsellik açsından deepin os daha iyi.  bekleyin illakı bi gün çözülecek sorunları ozaman kullanın windowsu. günlük internette takılmak için süper. dizi film izlemek felan filan.

sorun yok windowsumda?

2019 LTSC sürümünde yakın zamanda konusu geçen dosya silme gibi hatalar var mı ? Yakın zamanda Kokteyl LTSC sürümünü kurmayı düşünüyorum.

joealbania, 6 saat önce yazdı:

Sistem çok güzel , tek sorun skype açılırken hata veriyor. 

Skype'ı hem mağazadan hemde windows 10 desktop app olarak sorunsuz kullanıyorum. Hem ltsc hemde home sl sürümünde. Katılımsız indirdiğiniz dosyayı silin orjinal setupla kurun.

comugoruk, 6 saat önce yazdı:

genelleme olarak windows 10da sıkıntılar var.  ondan dedim.

Anladım bunda yok :)

filtrattivo, 3 saat önce yazdı:

2019 LTSC sürümünde yakın zamanda konusu geçen dosya silme gibi hatalar var mı ? Yakın zamanda Kokteyl LTSC sürümünü kurmayı düşünüyorum.

Sorun yok :) O bir güncellemeydi, ve microsoft geri çekti. Kısaca dünya üzerindeki hiçbir windows 10 isosunda o sorunu yaşayamazsın çünkü o güncelleme artık yok.

• Like 1

evdeki casper laptopa kurdum dehşet hızlı ve hatasız cpu neredeyse hep %1-20 arası. okuldaki masa üstü bilsayara kurdum cpu %100 ve bir türlü aşağıya inmiyor.SystemCare_Pro ile cpu yu artıran işlemlemler/programıları devre dışı bırakınca cpu % 5 kadar iniyor ve bilgisayar hızlanıyor. bu cpu yu kullananları (gereksiz olanları)nasıl kalıcı olarak devre dışı bırakabilirim.

• Like 1

ecüş, 03.12.2018 - 17:47 yazdı:

emeklerine sağlık

teşekkür ederim

milocik, 05.12.2018 - 22:22 yazdı:

Zihninize sağlık. Teşekkür ederim.

teşekkür ederim

avasoli21, 05.12.2018 - 23:10 yazdı:

evdeki casper laptopa kurdum dehşet hızlı ve hatasız cpu neredeyse hep %1-20 arası. okuldaki masa üstü bilsayara kurdum cpu %100 ve bir türlü aşağıya inmiyor.SystemCare_Pro ile cpu yu artıran işlemlemler/programıları devre dışı bırakınca cpu % 5 kadar iniyor ve bilgisayar hızlanıyor. bu cpu yu kullananları (gereksiz olanları)nasıl kalıcı olarak devre dışı bırakabilirim.

servisleri devredışı hale getirin, services.msc den yapabilirsiniz. kokteyl içindeki extradan smartrami kurabilirsiniz.

Edited by EgeGrkn

Selamlar Önce Driverlar Ardından Updateler Ve Toolboxu Kurdum Ama Masa Üstüne Kokteyl Gelmemiş Usb İçerisindeki Koktey Exe İle Kursam Bir Sıkıntı Olurmu Teşekkürler