Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Acronis 2019 Bootable Universal Restore Seçeneği

lamont
 Share

Recommended Posts

Acronis 2019 Bootable Universal Restore Seçeneği

Arkadaşlar Acronis 2019 Bootable Universal Restore Seçeneği Media Oluşturuken Gelmiyor Elinde Acronis 2019 Bootable Universal Restore ÖZellikli Boot İso Varsa Paylaşabilirmi veya Nasıl Media Oluşturuken Restore Özellgini Ekleyebilriz.

1. Acronis True Image 2019 Build 14110 [23.3.1.14110] + RePack by KpoJIuK full indirip kurun

2. AcronisTrueImage2019_ur_en-US linkten indirip kurun

3. Acronis True Image programı açın

4. Bootable Rescue Media Builder e basın

5. Advanced

6. Linux-based media 

7.  Burdan ister iso ister usb takılı ise usb seçip projecte basıb işlemin bitmesini bekleyin.

Ben bu şekilde yaptım.

İso dosyası 

Please register to see this content.

Edited by caprice77
  • Like 1

caprice77, 8 dakika önce yazdı:

programı kurun sol ortadaki 4 kare ye basın sağ üst köşeye basın  veya linke basın alttaki

Universal restore özelliği olan media yapmaya kalktığınızda linux kodları istiyor ben yapamadım

caprice77, 8 dakika önce yazdı:

aiobootta çalışmıyor, pascalmultibootta çalışıyor

aiobootu deneyeyim ben de.

çalışmadı

menüde 2019 seçeneği yok zaten yapımcıya bildirmek lazım

Edited by efe34

efe34, 7 dakika önce yazdı:

aiobootu deneyeyim ben de.

çalışmadı

menüde 2019 seçeneği yok zaten yapımcıya bildirmek lazım

iso ekledim nasıl yaptığımada yazdım.

normal usb ye attım fat32 uefi bu şekilde açıldı

• Like 1

efe34, 38 dakika önce yazdı:

bende hata verdi

Backup seçeneği üzerinden'Unpack' ederek eklemek yerine birde,"AIO\Files\PartIMG" içerisine iso dosyasını copy/past edip,aioboot başlangıcında J -> klavye kısayolu ile iso üzerinde başlatarak dene istersen bende çalışıyor bütün acronis'leri iso olarak bu dizine atıyorum şakır şakır çalışıyor kullandığım acronis versiyonları 2017 ve 2011 şu an için sorun göremedim versiyon 2019'da da sorun olacağını sanmam çalışır. :) 

9141b1c5ba.png

Edited by forjest
  • Like 1

forjest, 9 dakika önce yazdı:

Backup seçeneği üzerinden'Unpack' ederek eklemek yerine birde,"AIO\Files\PartIMG" içerisine iso dosyasını copy/past edip,aioboot başlangıcında J -> klavye kısayolu ile iso üzerinde başlatarak dene istersen bende çalışıyor bütün acronis'leri iso olarak bu dizine atıyorum şakır şakır çalışıyor kullandığım acronis versiyonları 2017 ve 2011 şu an için sorun göremedim versiyon 2019'da da sorun olacağını sanmam çalışır. :) 

çalıştı teşekkürler

• Like 1

Bende Acronis Universel Sürüm farklı bi sistemde kullaniyordum gerci hala kullaniyorumda 

Format Atmak yerine yedeklediğim stabil bi sistemi istediğim (MBR Disk Biçimi olan)

istediğim gibi Klonluyorum 5 dk da işi bitiyor driverlari kurmak kaliyor 

yeni sistem Uefi (GPT disk )  için gene Acronisin Yeni Sürümünü Kullandim 

UEFİ Bootlarda Gpt Diskleri bile W10 W8 gibi işletim sistemlerini istediğim gibi baska bilgisayara sistemleri taşiyorum 

yani uefi boot bi makinaya saatlerce format atmak yerine 5 10 dk da işi bitiyor 

Sanırım Yukardaki arkadaşlarda bu sistemi kullaniyor. 

caprice77, 5 saat önce yazdı:

bende çalıştı

iso dosyasını yükleyip linki atarım

Edited by UZUNLAR
Bu ekran karşımıza geldikten sonra neresinden devam edip te .tib dosyamızı seçeceğiz. Select OS menüsünden herhangi bir .tib yedeğine ulaşamadım. :) herhalde proğramı kullanamıyorum üstadım.

USB Flashım boot ettiğinde karşıma  bu ekran geliyor Start Windows menüsü ve görsel menü gelmiyor ,True Imageyi açtığımda da Start Windows menüsü ya da  Universal  Restore benzeri bir menü görünmüyor. :)    (Linux tabanlı oluşturdum Flashım FAT32, herhangi bir multiboot a  entegresiz. )  

caprice77, 1 saat önce yazdı:

Yıllardır kullanıyorum Acronis ile aldığım backupu hdd değiştirip farklı partiton olsa bile recovery yaptığımda sorunsuz çalışıyor, çok program denedim Acronis gibi stabil ve sorunsuzuna ben rastlamadım, norton ghost vardı en eskilerde

Uefi için ben çoklu menü yapamadim birtürlü çözemedim.

Daha önce nfts için Multiboot yapıyordum kullanıyordum.

Uefi için böyle birsey yapmak mümkün mü