Jump to content

Amvo.exe Kavo.exe Virüsü Ve çözümü.

toprak_45
 Share

Recommended Posts

• 1 ay sonra...
  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 2 hafta sonra ...
Arkadaşlar ,

kavo,amvo, knight, autorun, patron,bittorrent,aktivexdebugger32 virüsleri için olan manuel silme komutlarını

bir programda birleştirilmiş ve pasif olan explorer açılış sayfasınıda düzeltiyor program temizliyor

not : k sürücüsüne kadar temizliyor

www.zambir.com/anamur.rar

CBT KARDES nerdeyse 2 gun ugrastım bu pis amvo ile senin sayende kurtuldum ANAMUR la eywallah cok saolasın

daha once kullandıgım kıll amvo dosyası vardı netten buldugum ilk sefer onunla sılmıstım amvo yu daha sonra nedense işe yaramadı aama anamur saolsun

CBT KARDES nerdeyse 2 gun ugrastım bu pis amvo ile senin sayende kurtuldum ANAMUR la eywallah cok saolasın

daha once kullandıgım kıll amvo dosyası vardı netten buldugum ilk sefer onunla sılmıstım amvo yu daha sonra nedense işe yaramadı aama anamur saolsun

güzel paylaşım kardeş

kardes elıne saglık dıycemde sanırım kı bu pro benım pc de ıse yaramadı yaff tam tamına 52 kere tamam dedım yanlıs saymadıysam eger ama halen daha gızlı dosya ve klasörleri göremıyorum ılgın ıcın sımdıden tesekkurler bıde benım hdd 1 trbayt ve 5e bolun mus durumda acaba boyut buyuk oldugu ıcn mı boyle oldukı ???????????? :D :D

teşşekürler arkadşım manisalımısın

Evet MAnisalıyım. :D Zaten plakamızda yanda belirttim.

programı denedim virüs'ün bozduğu yerleri tamir ediyor yani gizli klasörleri görebiliryorsun ama bulaşmasına engel olmuyor makinada virüs kalıyor ve hala başka yerlere bulaşıyor. Bunun çözümü var mı acaba=????

Kullandığı USB bir tarat ve istersen yeniden biçimlendir. Usb takınca otomatik açılımlara dikkat et.

toprak öncelikle konuyla ilgili çalışmaların için teşekkür ederim

Ancak söyle bir sorunla karşılaştım

ilk söylediğin proğram virüsleri tespit edip siliyor ve normale dönüyor ancak bilgisayar kapatılıp açılınca tekrar aynı sorun ortaya çıkıyor ne yapmalıyım yardımlarıniçin şimdiden teşekkürler

Senin makinanda ayırca kill virüsü olabilir. Bununla ilgili ayrıca ben bir yerde açıklama yaptım. Topici buraya yazayım . Birde onu incele istersen. Yok yine olmadı dersen o zaman bi daha incelerim. Bana Pm atarsanız size dönerim arkadaşlar.

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=64211

Öncelikle taşakkürler... Bu virüs daha bugün bulaştı (23.04.08)... hemen girdim baktım nete... amanınnnn... neymiş buuu... Allahtan bu sayfayı buldum da hallettim... allah senden razı olsun birader... gerçi uzun zamandir cevap yazmamışsın... umarım yazarsın. ben güvenl moddan girip "kavo" dosyası buldum ve sildim...

ancak bir sorum daha olacak...

D'de bulunan System Volume İnf. dosyasını açamıyor, tarayamıyor ya da silrmiyorum... nasıl emin olacağım....

acele cevaplarsen sevinirim...

ellerineden öpmüşem.....

.

D içindeki system Volume giremezsin çünkü yetkili olarak açmadığından. Adminastor olarak açaman gerekli. Gerçi açsanda içinde bişey bulamazsın. Bulduklarında D diskinin biçimlendirilmesini sağlayan pachlerdir. Eğerki onları silersen D bölümlendirilmiş alanına zarar verirsin. buda sisteme zarar verir

allah razı olsun toprak kardes defalarca format attım kurtulamaım senın sayende kurtuldum cok tesekkurler bırde sorum olacak wındowsdan dedıklerını sılmemız wındowsa da sorun cıkarmazmı

Hayır bir şekilde zarar vermez. Belirttiklerimi silerseniz bilgisayarınız dahad a iyi olur. Ancak hata kaza yanlış dosya silmeyin. Aman dikkat

Edited by toprak_45

• 1 ay sonra...
  • 4 hafta sonra ...

Arkadaşlar bendeki sorun biraz değişik, Yedeklerdeki yani C: sürücüsü haric D:,E: gibi sürücülerdeki Arşiv klasörlerimi hangisini açsam virüs bulaşıyor ve klasör boyutu 37kb oluyor. Bu klasörü kopyaladığımda veya taşıdığımda içi boş görünüyor.

Bu konudaki proğramların bir kaçını denedim, pasif olan gizli dosyaları aktif edebildim buseferde her klasörden 2 tane oldu isimleri aynı olan klasörün boyutu biri 37kb diğeri normal boyutu gösteriyor. 37kb olanları siliyorum, normal klasörü açınca içinde kalan virus varsa klasörlerim tekrar 37kb oluyor.

Kesin çözümü nedir.

Teşekkürler

• 4 years yıl...