Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 10 Multi Oem Brand Rs5 1809 X64 Tr

MrRush
 Share

Recommended Posts

Bilgisayarı satın aldığımda buna benzer bir recovery bölümü vardı. Zaman geçtikçe güncelliğini yitirdi yüklü antivirüs lisansıda bitmişti.

O recovery bölümünden format atınca böyle masaüstü arkaplanı oluyordu. 

Paylaşım için çok teşekkür ederim.

Bilgisayarım bölümündeki klasörler kaldırılmış. Sade olmasından yanayım. 1 - 2 resim attım güncellemede yapıyor sorunsuz. 

Wtl5qw.png

• Like 2

• 3 hafta sonra ...

Öncelikle paylaşımın için teşekkürler. şöyle enteresan bir durumla karşılaşıyorum. Bazı bilgisayar kurulumlarında -desktop-laptop farketmiyor; sizin değişiklikler yaptıgınız şekilde değilde normal win 10 isosundan kurulum yapmışım gibi geliyor masaustu win defender aktif vs.. sebebi ne olabilir.

djduke, Bir saat önce yazdı:

Öncelikle paylaşımın için teşekkürler. şöyle enteresan bir durumla karşılaşıyorum. Bazı bilgisayar kurulumlarında -desktop-laptop farketmiyor; sizin değişiklikler yaptıgınız şekilde değilde normal win 10 isosundan kurulum yapmışım gibi geliyor masaustu win defender aktif vs.. sebebi ne olabilir.

Aynı kurulum medyası ile mi bu sıkıntı oluşuyor?

Yani başarılı kurulum yaptığınız medya ile başka pc de mi sıkıntı oluyor?

djduke, 1 saat önce yazdı:

OEM Logo paketleme ıcerısıde yok ıse sıstem normal wıdows kurulumu gıbı olur.Normalde anakart yada ıslemcıye gore logon atar benım bıldıgım

• Like 1

redsea, 49 dakika önce yazdı:

Ek Olarak Yapılan Özelleştirmeleri paylaşman mümkün mü.

Çalışmada kullanılan Paketin kaynağı verilmişti:

Paket sık sık güncelleniyor ve yeni OEM'ler ekleniyor. İçerisindeki araçlar da güncelleniyor.

Paketi indirin ve kendi isonuza göre özelleştirin.

DJ_Rush, 12.01.2019 - 00:20 yazdı:

Aynı kurulum medyası ile mi bu sıkıntı oluşuyor?

Yani başarılı kurulum yaptığınız medya ile başka pc de mi sıkıntı oluyor?

evet.. 3-4 blgisayarda oem şekilli kurulum yaptı.. 3-4 bilgisayarda ise düz windows kurdu... bana aşırı ilginç geldi.. çünkü kurduğum makina asus ve hp gibi bilinen markalardı.. ama asus anakartlı kendi sistemimde oem şeklinde kurdu... çok enteresan geldi bana.. bu arada oem şeklindeki kurulu windowstan çok memnunum.. teşekkürler.

djduke, 1 saat önce yazdı:

evet.. 3-4 blgisayarda oem şekilli kurulum yaptı.. 3-4 bilgisayarda ise düz windows kurdu... bana aşırı ilginç geldi.. çünkü kurduğum makina asus ve hp gibi bilinen markalardı.. ama asus anakartlı kendi sistemimde oem şeklinde kurdu... çok enteresan geldi bana.. bu arada oem şeklindeki kurulu windowstan çok memnunum.. teşekkürler.

Cihazların bios ayarları default durumdamı, ve tüm makinalara uefi kurulum mu yaptınız?

Secure boot veya Bios kurulumu engel olabilir gibi fikir aklıma geliyor sadece.

secure uefi açık... oem kurdu o engel olmuyor bence. .. şu oem sistemin çalışma mantıgını anlamadım fikir yürütemiyorum o yüzden.. sizden sadece bir ricam olucak. 1903 sürümü çıkınca aynen bu iso gibi bi iso yayınlarmısınız zahmet olmazsa.

djduke, 21 saat önce yazdı:

secure uefi açık... oem kurdu o engel olmuyor bence. .. şu oem sistemin çalışma mantıgını anlamadım fikir yürütemiyorum o yüzden.. sizden sadece bir ricam olucak. 1903 sürümü çıkınca aynen bu iso gibi bi iso yayınlarmısınız zahmet olmazsa.

Hele bir çıksın, olabilir.

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...

hocam bu sistemi bayadır kuruyorum bilgisayarlara ama şu sorunla çok karşılaşıyorum notebook da örneğin kurup sürücüleri tanıttıktan sonra ekran parlaklağı yeniden başlatığımda azalıyor ben açıyorum ekran parlaklığını kapatıp açtığımda yine azalmış şekilde karşıma geliyor ne yapmam gerekli ?

dj_gkhn, 2 saat önce yazdı:

hocam bu sistemi bayadır kuruyorum bilgisayarlara ama şu sorunla çok karşılaşıyorum notebook da örneğin kurup sürücüleri tanıttıktan sonra ekran parlaklağı yeniden başlatığımda azalıyor ben açıyorum ekran parlaklığını kapatıp açtığımda yine azalmış şekilde karşıma geliyor ne yapmam gerekli ?

Iso şu anda elimde yok.Yanlış hatırlamıyorsam bu iso 17763.107 sürüme ait ve ekran parlaklığı sorunu var. Microsoft bu sorunu bir ara çözdü ama tam?hatırlamıyorum. güncel iso lazım hocam.

aynı şekilde Oem arkaplan için sources klasöründeki oem$ klasörünü güncel isoya atabilirsiniz. 

Üstadları bekliyorum bende güncel iso için. 1903 diyorlardı 1905 oldu nerdeyse.

ama olsun aceleye gerek yok, önceki sürüm gibi hatalar olmasın, stable iyidir.

dj_gkhn, 8 saat önce yazdı:

Windows 10 ile alakalı diye düşünüyorum.

casper0007, 7 saat önce yazdı:

Güncel bitane yapması gerekir bence :)

Güncel iki tane olablilir. Biri temiz OEM, diğeri ince ayar yapılmış OEM. 

RS6 durumuna bağlı tabi.