Jump to content
Sign in to follow this  
MOTUN

Windows 10 Aio X64 Version 1809 Build 17763.168 | Aralık 2018

Recommended Posts

ellerine sağlık usta döndün sahalara güzel oldu Altenatif link olsa mükemmel olur 

Edited by nuri6633
  • Like 2

Bu iyi oldu ustad teşekkürler 

• Like 1

nuri6633, 5 saat önce yazdı:

ellerine sağlık usta döndün sahalara güzel oldu Altenatif link olsa mükemmel olur 

imkanı olan alternatif link versin. sahalara döndüğüm söylenemez, biraz vakit buldum onu da değerlendireyim dedim hepsi bu...

• Like 5
  • Sad 1

NAMIKABI, 5 saat önce yazdı:

YANDEX Link

Please login or register to see this link.

MoTuN Ustanın linkinden el değmeden paylaşılmıştır.

Yukarıdaki MD5 değerleri geçerlidir.

NOT: Usta Ellerine sağlık, Yeni indirdim. Deneyip yorum, yaparım.

Abi emeğin için teşekkür ederim 🙂 NAMIKABI 'nin verdiği Alternatif link konuya eklenmiştir.

• Like 1

AlternatiF_Multilink (Aynı şekilde!) :) 

Alıntı

• Like 8

Elleriniz dert görmesin inşaallah,sağolun varolun.Sizler sayesinde teknolojiyi ve güncelliyi takip edebiliyoruz.(yaş 61 bu arada🙂)

• Like 1

ejderfunk, 20 saat önce yazdı:

Microsoft  store var mı acaba? yoksa kolay bir şekilde ekleyebiliyormuyuz?  cevap verirseniz sevinirim.

hocam silinen ya da kaldırılan bir şeyler yok sürümlerde, ltsc hariç diğerlerinde var zaten.

XXX90, 45 dakika önce yazdı:

hocam hepsi 404 hatası verıyor

404 hatası veren nedir? Eğer linkler ise hepsi sağlam şimdi baktım.

rotasmmm, Şimdi yazdı:

uefi kurulum yapabiliyor muyuz.

Rufusla yaparsın: dosya 4gbdan büyük olsa bile Rufus hallediyor

İş yerinde filtre olduğundan yandex ve turbobit bağlanamıyoruz, google drive yükleme şansı var mıdır ? Teşekkürler.

LostH, Bir saat önce yazdı:

İş yerinde filtre olduğundan yandex ve turbobit bağlanamıyoruz, google drive yükleme şansı var mıdır ? Teşekkürler.

yükleme şansım yok, ama yükleyen olursa güzel olur :)

MOTUN, 26.12.2018 - 18:51 yazdı:

Hocam indirdim ve LTSC sürümü yüklemeyi denedim yükleme tamamlanırken önce “Windows kur, Windows’u bu bilgisayarın donanımı üzerinde çalışacak çekilde yapılandıramadı” pop ekran uyarısı verdi tamam dedim ve yeniden başladı, bu sefer de “Windows yüklemeyi tamamlayamadı. Bu bilgisayara Windows yüklemek için yükleme işlemini yeniden başlatın.” Uyarısı verdi. Laptop eski, acer aspire 7741z modeli;

Intel Pentium P6200 Dual-Core Processor
2.13GHz, 3MB L3 cache 

4GB DDR3 memory

Bu bilgisayara bu sürüm yüklenemez mi ? Ben performans olarak yormayacak bir sürüm arayışımdayım ?

hocam rufus son sürüm ile isoyu usb ye yazdırıyorum hata yok bişey yok ama pc başlangıçta usb ile etkin olmasına rağmen görmüyor . başka iso ile de denedim durum aynı. şuan windows usb tool ile deniyorum windows 10 da sorun yaşatıyormu bilmiyorum. kullanılan windows 10 şuan napabilirz 

Edited by YnsDR

MOTUN, 26.12.2018 - 18:51 yazdı:

LostH, 26.12.2018 - 17:40 yazdı:

USTAD  gmaile uplad edecem yanlız katılımsız program entegre ettim bu şekilde paylaşacağım... 

Edited by bozart

daha önce belirtmiştim laptopun pc özelliklerini 
İntel Celeron CPU N2840  2.16Ghz işlemci  4 gb ram , intel hd grapics  olan sisteme w10 kurmamı önermiştiniz hocam. Şimdi bunu indirip kurmak istiyorum tavsiye ederseniz. Bunda hangisini kurmamı önerirsiniz ?  LTSC vs. hangisini ? 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Senkron2
      Please login or register to see this link.  Please login or register to see this link.  tarafından Genel Bilgi:
      Program sürümü: 1809.17763.1075
      Kod Adı: Redstone 5
      Mimar: 64bit
      Boyut: 2.32gb (ESD)
      Sistemi modifiye eden yapımcı: Oprekin
      Dil: İngilizce (Farklı diller yüklenebiliyor)
      Not: Sadece ileri düzey kullanıcılar için!
      Taze temiz kurulum için önerilir

Yüklü Gelenler:
      Microsoft .NET Framework 3.5
      Microsoft .NET Framework 4.8
      StartIsBack
      Silinen Özellikler:
      Tüm windows bloatware uygulamaları
      Windows güvenlik duvarı (GUI)
      Windows defans
      Windows güncelleme
      Windows yedekleme
      Cortona
      diğer şeyler…
      Aktif Bileşenler:
      IE11
      WMP
      Paint
      Fotoğraf görüntüleyici
      Uzak masaüstü bağlantısı
      Windows PowerShell
      Direct Play
      Hızlandırma ve yapılan ayarlar:
      Windows update var fakat kapalı gelmektedir.(Açılabilir)
      Arama arayüzü kapalıdır
      Başlat Menüsü
      Ekle Yönetici Olarak Çalıştır Bağlam Menüsü
      Ekle CMD'yi Burada Aç Bağlam Menüsü Ekle Sahip Olun
      ve daha fazlasını yapın Kayıt Defteri Düzenlemeleri
      Lütfen dikkat
      Bu windows modifikasyonu sadece ileri düzey kullanıcılar için, tüm özelliklerin burada olmasını beklemeyin veya işlev normal olarak çalışacaktır, “LITE” in ne anlama geldiğini bilmelisiniz . İndirme linki:
      Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link.
      Çalışma OPREKIN isimli arkadaşa aittir. İlgili kaynak : Please login or register to see this link.
      NOT : İçeriğinde mağaza ve mağaza bileşenleri yoktur indirmek isteyenler bunu bilerek indirebilir. Sistem ingilizcedir fakat yüklediğim resimlerdeki gibi Türkçe hale getirebilirsiniz. (Sadece işten anlayanların indirmesini rica ederim hiç windows kurmamış veya ileri düzey bilgisi olmayanlar lütfen kurmasın birçok kısmı ile uğraşmak zorunda kalırlar çünkü sistem hem yabancı dille kuruluyor hemde birçok bileşeni silinmiş durumdadır)

Windows içerisinde çalışan aktif hizmetlerde inject, keylogger vs takip ve kopyalama ilişiği olan bileşenlere rastlanmamıştır. Performansı muazzam derecede iyidir herkese iyi günler dilerim.

• By Django
      Please login or register to see this link.  by Oprekin Türkçe Dil Eklenebiliyor
      Version: 10.0.18363.657
      Code Name: 19H2
      Author builds: Oprekin
      Architect: 64bit
      Size: 2gb (ESD)
      Language: English
      Fresh clean install supported only

DİLİ TÜRKÇE YAPMAK: Türkçe dil eklemede sorun yok. Ancak bunun için yapılması gereken. Hizmetler'den kapalı olan Windows Update açık hale getirip başlatmak. Akabinde Türkçe dil hemen ekleniyor. Güncellemeler de yapılıyor ancak bunda diğer .476 Oprekin çalışmasında Windows güncellemesi yaparlem sürücüler de otomatik güncelleniyordu. Bu çalışmada ise sadece Windows güncellemesi güncelleme listesinde görünüp  sürücü güncellemelerini güncelleme sayfasında göstermeden arka planda yapıyor. 
      Benioku! (Google Translate Çeviri)
      Bu site özellikle yalnızca ileri düzey kullanıcılar için tasarlanmış Windows modifikasyon mesajları içindir. İşte bilmeniz gereken bazı bilgiler:
      Tüm Windows değişiklik sürümleri yalnızca Windows 7 ve 10 64 bit sürümleri için mevcuttur . Özellikle Windows 10 için güncelleme derlemesi yalnızca LTSC sürümü ve en son Windows 10 Pro sürümü için tercih edilir. Tüm windows değişiklik sürümleri etkinleştirilmedi. Tüm windows modifikasyonum sadece gelişmiş kullanıcı için, tüm özelliklerin burada olmasını veya fonksiyonun normal olarak çalışmasını beklemeyin, “lite” nin ne anlama geldiğini bilmelisiniz . Tüm windows değişiklik derleme windows son sürümünden yapılmış montaj, son sürüm olmayan bir sürüm için zamanımı boşa harcamaz. Tüm sürüm indirme bağlantılarında çok sayıda reklam varsa lütfen şikayet etmeyin, reklamlardan nefret ediyorsanız neden Please login or register to see this link. Modifikasyonum beklediğiniz gibi değil mi? basit kullanma . İhtiyaçlarınıza uygun değiştirilmiş bir versiyon mu istiyorsunuz? bağış göndererek desteğinizi gösterin. Boş zamanımı bir değişiklik yapmak için kullanıyorum, bu yüzden bazı hataların hemen düzeltilmesini beklemeyin. İnşa etmek benim windows lite zevk umuyoruz!
    • By ersan7474
      Merhaba, windows 10 kurdum bilgisayarıma. Ufak bir sorunum var. Bir klasör yada uygulama açtığımda pencerenin konumu her açlışta değişiyor. Bir açıyorum sola yaslanmış, tekrar açıyorum ortada altta, tekrar açıyorum sağa üst köşeye çıkmış gibi.. Pencereleri en son açtığım konuma nasıl sabitleyebilirim?

• By mephistooo2
      Windows 10 AIO 19H2 v18363.628'e güncellenmiştir.  (Güncelleme Tarihi: 10.02.2020)
      Windows 7'den bildiğimiz hem UEFI hem MBR uyumlu 32 ve 64 bit sürümlerin dahil olduğu AIO çalımaları UEFI sıkıntısından dolayı Windows 10 için yapılamıyordu.
      Normalde 32 ve 64 bit sürüm Windows 10 versiyonları UEFI veya MBR olarak multiboot çalışmaları sayesinde kurulabiliyor, ancak sadece Windows kurulum dosyaları kullanılarak bu yapılamıyordu.
      Windows 10 için mevcut AIO çalışmaları sadece MBR uyumludur, UEFI uyumlu değildir.
      İş yerindeki Tekniker arkadaşımın isteği üzerine hem UEFI hem MBR uyumlu Windows 10 için AIO çalışmasına başladım ve  UEFI desteği de sağlamak için 3 günden beri araştırma yapıyorum ve nihayet halledebildim.
      Şu ana kadar internette UEFI ve MBR uyumlu Windows 10 AIO çalışması belki de vardır ama ben rastlamadım, sanırım ilk kez TNCTR'de yayınlanıyor.
      Son sürüm güncel Windows 10 AIO ISO içeriği aşağıdaki sürümlerden oluşmaktadır.
      Windows 10 Home x86 & x64
      Windows 10 Pro x86 & x64
      Windows 10 Home Single Language x86 & x64
      Windows 10 Pro Education x86 & x64
      Windows 10 Pro for Workstations x86 & x64?
      Windows 10 Education x86 & x64
      Windows 10 Enterprise for Remote Sessions x86 & x64
      Windows 10 Enterprise x86 & x64
      Windows 10 IoT Enterprise x86 & x64
      Tüm sürümlerde yapılan değişiklikler:
      * NetFramework v3.5 entegre edilmiştir.
      * 2019 Kasım ve sonrasında çıkan tüm güncellemeler eklenmiştir.
      * ESD sıkıştırma yapılmıştır. (Güncellemelerle birlikte Windows iyice şiştiği için dosya boyutunu küçültmek için esd sıkıştırma tercih edilmiştir.)
      NOT: UEFI modunda sadece x64 sürümü yüklenmektedir. MBR'de ise x64 veya x86 tercihinde bulunabilirsiniz...
      Çift katman DVD'ye yazıp kullanabilirsiniz, ancak benim tavsiyem Rufus ile en az 8 GB'lık bir USB'ye yazdırmanız olacaktır.
      USB üzerinden kullandığınız takdirde ileriki zamanlarda Windows 10'un yeni versiyonu çıktığında Windows 10 64 ve 32 bit iso dosyalarının içeriğini Win10.19H2.v18363.535.AIO_x86-x64.iso dosyasının içindeki x86 ve x64 klasörlerinin içeriği ile değiştirmeniz yeterlidir.
      Windows 10 AIO EFI&MBR ISO  Doğrulama Değerleri:
      Dosya Adı : Win10.19H2.v18363.628.AIO_x86-x64.iso
      CRC-32       : 9c741398
      MD4             : a65fe133ac736e50fc5e68acec09b1af
      MD5             : f20b1d50d373087916102dcda2c4eeb8
      Windows 10 AIO EFI&MBR ISO indirme Linki:
      Please login or register to see this link. Please login or register to see this link.

Aktivasyon için lütfen KMS & Dijital & Online Aktivasyon Suite konusunu ziyaret ediniz

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...