Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Modlanmış Win 8.1 Indire Bileceyim Siteler

Premier7
 Share

Recommended Posts

Modlanmış Win 8.1 indire bileceyim siteler

Arkadaşlar merhaba. Windows 10 son guncellestirmelerden sonra iyice bozdu. Verimlilik ve performans alamiyorum. Yeniden 8.1 e geri donmek istiyorum. Sitedeki modlanmış 8.1-ler baya eski. Güncel modlanmış 8.1-ler indire bileceyim siteler biliyorsanız paylaşırsanız memnun olurum. Google-da aradım, lakin o sitelerin bir çoğu warez olduğu için google tarafindan fazla indekslenmiyor diye bulmak zorlaşıyor ve ya rusca siteler olduğu için bulamiyorum. Yardim ederseniz sevirim. ( Mesele team-os sitesi var kendi modladiklari win 10lari paylasiyorlar oyle bir siteler ariyorum) 

borz_50, 36 dakika önce yazdı:

Teamos da var 8.1.ingilizce ama.dun akşam kurmustum.turkce  dil yukledim.gayet iyi.10benide gıcık etmeye başladı.

Onlara baktim, amma o versiyonlarda yalnizca guncelleme entegre edilmis. original 8.1 gibiler. bana full modlanmis lazim,mesela gereksiz uygulamalari silinmis iyilestirmeler yapilmis ve s. Lite edition falan gibi. 

Premier7, 6 dakika önce yazdı:

Onlara baktim, amma o versiyonlarda yalnizca guncelleme entegre edilmis. original 8.1 gibiler. bana full modlanmis lazim,mesela gereksiz uygulamalari silinmis iyilestirmeler yapilmis ve s. Lite edition falan gibi. 

Please register to see this content.
 da dediğin var zaten.

• Like 1

senyor3, 10.12.2018 - 21:47 yazdı:

Modlanmış hiç bir sistem güvenilir değildir, ancak ben kullanıyorum :)

Evet ama en azından bilindik ve en çok güvendiğiniz site ve yapımcılar illaki vardır. :) Peki siz tam olarak hangi özel Windows sürümünü kullanıyorsunuz?

AcemiBey, 3 saat önce yazdı:

Evet ama en azından bilindik ve en çok güvendiğiniz site ve yapımcılar illaki vardır. :) Peki siz tam olarak hangi özel Windows sürümünü kullanıyorsunuz?

Windows 10 Pro sonu 168 ile biten buildi kullanıyorum.NTLite ve dism ++ ile kendim özelleştirdim :)

• Like 1