Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

1 Yıllık Tam Sürüm ücretsiz Vpn Acele Edin

HARBİKIZ
 Share

Recommended Posts

kocamanadam, 26 dakika önce yazdı:

Teşekkürler,Almanca bilmediğim halde kurabildim.İndiren arkadaşlar İtalyayı seçerlerse kolayca sitelere girebilirler.Ping biraz fazla ama iş görüyor.

güle güle kullanın, benim denemelerimde Almanya en hızlısı çıktı...

• Like 1

E-mail adresini doğru gir ve oradan giriş yaparak kurabileceksin.Ayrıca tarayıcından adblock tarzı engellemeleri kaldırman lazım.

Anasayfada en altta F-secure Freedome 1 e giriş yap.Açılan sayfada download  vallversion a bas,açılan sayfada üstteki mavi yere bas,3 saniye bekle tekrar download vallversion a bas.Kolay gelsin.

Edited by kocamanadam
  • Like 3

Google chrome tarayıcıda bazı engelli siteler için  kullanıyorum { link} işimi görüyor çoğu zaman.Vpn çeşitliliğinin olmasıda  ücretsiz olarak sunulmasıda herkez için ayrı bir güzel tabii. 

Bende ücretsiz sınırsız kullanım için alternatif ekleyeyim işine yarayacak değerli üye arkadaşlar olabilir saygılarımla. :) 

Alıntı

Windows:
Android:

ForIOS: 

Kaynak linkler:

Anasayfa: 

Açık Kaynak Proje Kaynak Adresleri:

Spoiler

Psiphon açık kaynaklı bir projedir. Kaynak kodunu ve tasarım belgelerini Bitbucket ve Github proje sayfalarımızda bulabilirsiniz.

Psiphon istemcileri aşağıdaki açık kaynak bileşenlerini kullanmaktadır:

Windows:

Android:

Please register to see this content.

• Like 3
  • Thanks 1

kocamanadam, 7 saat önce yazdı:

E-mail adresini doğru gir ve oradan giriş yaparak kurabileceksin.Ayrıca tarayıcından adblock tarzı engellemeleri kaldırman lazım.

Anasayfada en altta F-secure Freedome 1 e giriş yap.Açılan sayfada download  vallversion a bas,açılan sayfada üstteki mavi yere bas,3 saniye bekle tekrar download vallversion a bas.Kolay gelsin.

Ublock iptal edince oldu sağol ....

• Like 1

cayro, 1 dakika önce yazdı:

AdGuard kurun şuan en stabili bence.  Diğerleriyle bazı sitelere ve içeriklere ulaşmanız sorun olabilir.

Evet bende denemiştim ve iyi

Nedense ccleanerin reklam engelleyicilere takıntısı var. siliyor.

STAN, 1 dakika önce yazdı:

Evet bende denemiştim ve iyi

Nedense ccleanerin reklam engelleyicilere takıntısı var. siliyor.

Ccleaner sürekli kullanırım hemen hemen bütün Adblock tarzı programlarıda kullandım, hiç böyle bir şeye denk gelmedim. Antivirüs veya güvenlik duvarı engelliyor olmasın?

3-5 dakikalık tahammüllerin haricinde Chrome hiç kullanmadım, bilmiyorum gerçekten. Firefox Quantum ve AdGuard süper iş görüyor.  Siliyor derken Ccleaner ın öyle bir özelliği yok diye biliyorum. Siz silmedikten sonra herhangi bir programı silmiyor. Silmekten kasıt uygulamaların cerezleri vs.. ise. Ccleaner de Temizlik bölümü açıkken Uygulamalar sekmesine tıklayın. Orda silinmesini istemediğiniz tarayıcı, media vs.. herneyse tikini kaldırın. Bunların haricinde birşeyse de bilemiyorum.

• 6 ay sonra...