Jump to content
Sign in to follow this  
HARBİKIZ

1 Yıllık Tam Sürüm ücretsiz Vpn Acele Edin

Recommended Posts

kocamanadam, 26 dakika önce yazdı:

Teşekkürler,Almanca bilmediğim halde kurabildim.İndiren arkadaşlar İtalyayı seçerlerse kolayca sitelere girebilirler.Ping biraz fazla ama iş görüyor.

güle güle kullanın, benim denemelerimde Almanya en hızlısı çıktı...

• Like 1

teşekkür ederim. antivirüs bide vpnı lisansını aldım. antivirüs lisansı oluşturduğum hesapa kayıtlı oldu. ama vpn lisansı gözükmüyordu f-secure hesapında. format felan atarsam bilgisayara lisans gidecekmi?

E-mail adresini doğru gir ve oradan giriş yaparak kurabileceksin.Ayrıca tarayıcından adblock tarzı engellemeleri kaldırman lazım.

Anasayfada en altta F-secure Freedome 1 e giriş yap.Açılan sayfada download  vallversion a bas,açılan sayfada üstteki mavi yere bas,3 saniye bekle tekrar download vallversion a bas.Kolay gelsin.

Edited by kocamanadam
  • Like 3

Google chrome tarayıcıda bazı engelli siteler için browsecVPN kullanıyorum {kaynak link} işimi görüyor çoğu zaman.Vpn çeşitliliğinin olmasıda  ücretsiz olarak sunulmasıda herkez için ayrı bir güzel tabii. 

Bende ücretsiz sınırsız kullanım için alternatif ekleyeyim işine yarayacak değerli üye arkadaşlar olabilir saygılarımla. :) 

Alıntı

Windows: https://www.psiphon3.com/psiphon3.exe
Android: https://www.psiphon3.com/PsiphonAndroid.apk

ForIOS: https://itunes.apple.com/us/app/psiphon-browser/id1193362444?ls=1&mt=8

Kaynak linkler:

Anasayfa: https://www.psiphon3.com/tr/index.html

Açık Kaynak Proje Kaynak Adresleri:

Spoiler

Psiphon açık kaynaklı bir projedir. Kaynak kodunu ve tasarım belgelerini Bitbucket ve Github proje sayfalarımızda bulabilirsiniz.

bitbucket.org/psiphon/psiphon-circumvention-system

github.com/Psiphon-Inc

github.com/Psiphon-Labs

Psiphon istemcileri aşağıdaki açık kaynak bileşenlerini kullanmaktadır:

Obfuscated SSH patch

jQuery

meek

Windows:

Crypto++

JsonCpp

PoTTY

yaml-cpp

zlib

Android:

BadVPN

ConnectBot

Ganymed SSH2

JSocks

RootTools

Zirco

GoSquared flag icons

• Like 3
  • Thanks 1

kocamanadam, 7 saat önce yazdı:

E-mail adresini doğru gir ve oradan giriş yaparak kurabileceksin.Ayrıca tarayıcından adblock tarzı engellemeleri kaldırman lazım.

Anasayfada en altta F-secure Freedome 1 e giriş yap.Açılan sayfada download  vallversion a bas,açılan sayfada üstteki mavi yere bas,3 saniye bekle tekrar download vallversion a bas.Kolay gelsin.

Ublock iptal edince oldu sağol ....

• Like 1

STAN, 2 saat önce yazdı:

evet bu arada ublock'tan uzak durun. diğer reklam engelleyicileri bilemem hangisi iyi-kötü

Sebep .?

STAN, 32 dakika önce yazdı:

Sırf reklam egellemekle yetinse iyi

AdGuard kurun şuan en stabili bence.  Diğerleriyle bazı sitelere ve içeriklere ulaşmanız sorun olabilir.

• Like 1

cayro, 1 dakika önce yazdı:

AdGuard kurun şuan en stabili bence.  Diğerleriyle bazı sitelere ve içeriklere ulaşmanız sorun olabilir.

Evet bende denemiştim ve iyi

Nedense ccleanerin reklam engelleyicilere takıntısı var. siliyor.

STAN, 1 dakika önce yazdı:

Evet bende denemiştim ve iyi

Nedense ccleanerin reklam engelleyicilere takıntısı var. siliyor.

Ccleaner sürekli kullanırım hemen hemen bütün Adblock tarzı programlarıda kullandım, hiç böyle bir şeye denk gelmedim. Antivirüs veya güvenlik duvarı engelliyor olmasın?

3-5 dakikalık tahammüllerin haricinde Chrome hiç kullanmadım, bilmiyorum gerçekten. Firefox Quantum ve AdGuard süper iş görüyor.  Siliyor derken Ccleaner ın öyle bir özelliği yok diye biliyorum. Siz silmedikten sonra herhangi bir programı silmiyor. Silmekten kasıt uygulamaların cerezleri vs.. ise. Ccleaner de Temizlik bölümü açıkken Uygulamalar sekmesine tıklayın. Orda silinmesini istemediğiniz tarayıcı, media vs.. herneyse tikini kaldırın. Bunların haricinde birşeyse de bilemiyorum.

VPN kullanan arkadaşların dikkatine,

OkayFreedom VPN Premium - 1 yıl ücretsiz (sınırsız trafik)

OkayFreedom VPN için 1 yıl boyunca sınırsız trafik elde edin - İnternet'teki web sitelerine adsız ve kısıtlama olmadan erişmenizi sağlayan basit bir VPN hizmeti, 

Servis OkayFreedom VPN aşağıdaki özellikleri sunar:

• Ülkenizde engellenmiş sitelere erişim
  • Yurtdışındayken tüm favori web sitelerinizi kullanın.
  • Halka açık Wi-Fi noktaları kullanarak bile internete güvenli erişim
  • Anonim İnternet kullanımı
  • Çevrimiçi gizliliğinizi koruyun     

Desteklenen İşletim Sistemi: Windows 10/8/7 / Vista 32 | 64-bit.

5. Kurulumdan sonra, bildirim alanına gidin ve OkayFreedom VPN simgesindeki içerik menüsünü sağ tıklayın.

6. Lisans Yönet menüsünü tıklayın ...> Seri gir ve e-posta ile alınan Premium kodunu girin.

Premium kod, OkayFreedom VPN çevrimiçi hizmetini 1 yıl boyunca kullanabilmeniz için ücretsiz olarak sınırsız trafik alma fırsatı sunar.

link: https://www.comss.ru/page.php?id=4857

saygılarımla;

Windscribe VPN: Ayda 50 GB ücretsiz,

ilgilenen arkadaşların dikkatine, (04.06.2019 tarihi itibariyle)

engelli sitelere giriş yapmak için, Tüm cihazlarınızda Windscribe VPN kullanırken 1 yıl boyunca ayda 50 GB ücretsiz kazanın. VPN servisi İnternet etkinliğinizi şifreler ve bölgenizde bulunmayan içeriğin engellenmesini kaldırır. Windscribe VPN internette anonim gezinmek ve engellenen siteleri ziyaret ederken bölgesel kısıtlamaları aşmak için tasarlanmış güvenli bir VPN hizmetidir.

• Farklı e-posta adresleri için üç taneye kadar kupon kodu alabilirsiniz.
  • Abonelik, 1 yıl boyunca ücretsiz olarak 50 GB aylık trafik içermektedir.
  • Diğer bonus promosyonlarına ek trafik eklenmez. Yalnızca standart 10 GB, 20 GB veya 30 GB genişletilebilir.
  • Sınırsız sayıda cihaza kurulum için kullanılabilir. Windows, Mac, Linux, Android ve iPhone için bir VPN uygulaması yükleyebilir, Google Chrome, Firefox, Opera için uzantıları kullanabilirsiniz.
  • Uygulamaların yeni sürümlere güncellemeleri mevcuttur.
  • Ücretsiz teknik destek alıyorsunuz.

kaynak ---  https://www.comss.ru/page.php?id=4344

saygılarımla;

• Like 1

VPN kullanan arkadaşların dikkatine, (09.07.2019 1 yıl boyunca aylık 50 gb)

Windscribe VPN - aylık 50 GB

Tüm cihazlarınızda Windscribe VPN kullanırken 1 yıl boyunca ayda 50 GB ücretsiz kazanın. VPN servisi İnternet etkinliğinizi şifreler ve bölgenizde bulunmayan içeriğin engellenmesini kaldırır.

Windscribe VPN internette anonim gezinmek ve engellenen siteleri ziyaret ederken bölgesel kısıtlamaları aşmak için tasarlanmış güvenli bir VPN hizmetidir.

Uygulama, iyi düşünülmüş bir yapı ve sezgisel özellik ile karakterize olan kullanışlı ve modern bir arayüz ile birlikte geliyor. Çalışmaya başlamak için istenen sunucuyu seçmek yeterlidir ve Windscribe VPN otomatik olarak sörf yaparken anonimlik ve gizlilik sağlayacak şifreli bir bağlantı oluşturur.

Uygulama, VPN üzerinden kurulmamış tüm bağlantıların bağlantısını kesmenize izin veren yerleşik bir güvenlik duvarı işlevine sahiptir. Böylece, Windscribe VPN gerçek IP adresinizin sızıntısını önleyerek ekstra bir koruma seviyesi sağlar. Bu özellik bilgisayarınızı yeniden başlatırken veya bir Wi-Fi bağlantısı aniden kesildiğinde çok yararlı olacaktır.

Promosyona katılmak için e-posta adresinizi belirtmeniz ve onaylamanız gerekir.

1 yıl boyunca ayda 50 GB almak için aşağıdaki adımları izleyin:

• Promosyon sayfasına gidin (Çekçe) ve benzersiz bir Kupon Kodu (kupon) almak için formu doldurun.
  • Kupon kodu belirtilen e-postaya birkaç dakika içinde gönderilecektir. Farklı e-posta adreslerine üç taneye kadar kod alabilirsiniz.
  • Https://rus.windscribe.com/ adresine gidin .
  • Kuponunuz mu seçerek yeni bir ücretsiz hesap oluşturun. ve alınan kupon kodunu gösteren
  • Veya Hesap Durumu menüsünde > Kupon İste'de Kupon Kodunu girmek için mevcut bir hesabı kullanın ,
  • Hesap bilgilerinizi kullanarak Windscribe VPN'i indirin ve yükleyin.

Teklifin şartları

• Farklı e-posta adresleri için üç taneye kadar kupon kodu alabilirsiniz.
  • Abonelik, 1 yıl boyunca ücretsiz olarak 50 GB aylık trafik içermektedir.
  • Diğer bonus promosyonlarına ek trafik eklenmez. Yalnızca standart 10 GB, 20 GB veya 30 GB genişletilebilir.
  • Sınırsız sayıda cihaza kurulum için kullanılabilir. Windows, Mac, Linux, Android ve iPhone için bir VPN uygulaması yükleyebilir, Google Chrome, Firefox, Opera için uzantıları kullanabilirsiniz.
  • Uygulamaların yeni sürümlere güncellemeleri mevcuttur.
  • Ücretsiz teknik destek alıyorsunuz,

program indirme linki https://www.comss.ru/download/page.php?id=4344

saygılarımla; 

• Like 2