Jump to content
eXtrmE_sPoRtS

Extrme Edition Os X64 - 2019 Güncel

Recommended Posts

C252neytAlacao287lu, Şimdi yazdı:

felaket tellalı olarak elimde usb bekliyorum :))

Wifi sorunu ve dediğin sorunların neredeyse tamamı çözüldü. Sanal makinede test ettim. Şimdi de kendi makinemden yazıyorum aynı sistem kurulu. Detaylar değişikliklerde mevcut.

Bazı formlarda tablet modu kalkınca mic ve Bluetooth da bozulmalar olduğu söyleniyor ...

test edersen yayınlamadan iyi olur...

34ero, 2 dakika önce yazdı:

Bazı formlarda tablet modu kalkınca mic ve Bluetooth da bozulmalar olduğu söyleniyor ...

test edersen yayınlamadan iyi olur...

Tablet modu o yüzden tam anlamıyla kaldırılmadı. Gpedit'den devre dışı bırakıldı sadece o yüzden sıkıntı olacağını sanmam.

ben htekrar verdiğin ilk sürüme döndüm güncellemesi açık daha detaylı bence bana daha stabil geldi kardeşim..

kmlnrikpc, 1 dakika önce yazdı:

ben htekrar verdiğin ilk sürüme döndüm güncellemesi açık daha detaylı bence bana daha stabil geldi kardeşim..

Bunda da güncellemeler açık.

C252neytAlacao287lu, 1 dakika önce yazdı:

bir ricam olacak şu sag clikteki default bıraksan ? 

mesela yeni dediğinde powershell geliyor. bence default kalsa çok çok çok daha iyi olacak 

Yapılan değişikliklerde yazdım onu zaten. Dediğin gibi varsayılan olarak geliyor. Sadece Winrar yüklü olduğu için Winrar'ınki var.

Edited by eXtrmE_sPoRtS

ne bileyim ustalar güncel tutunuz diyorlar ilk çalışman kokteylsiz bence ama canavar gibi kokteylle turbobitte sıkıntı yşadım isimle ilgili ve idm seçeneksiz direk indiriyordu kokteylsiz canavar ama bana göre tabi:)

kmlnrikpc, 2 dakika önce yazdı:

ne bileyim ustalar güncel tutunuz diyorlar ilk çalışman kokteylsiz bence ama canavar gibi kokteylle turbobitte sıkıntı yşadım isimle ilgili ve idm seçeneksiz direk indiriyordu kokteylsiz canavar ama bana göre tabi:)

Bunda da kokteyl yok. Yapılan değişiklikler içinde yazıyor detaylıca. Orada yazılmayanlar da var. Hepsini tek tek kontrol ettim. Sistemle uyumlu olmayan eski reg kayıtları eklemedim. Güncelleme çıkınca yükleyebilirsiniz. Dediğim gibi arkplanda otomatik yapma olayı kapalı sadece. Ayarlardan siz güncelleyebilirsiniz eğer yeni güncelleme var ise.

Edited by eXtrmE_sPoRtS

eray kardeşim ne bileyim biz ihtiyarlar eskiler yani:)ilk göz ağrısına özen gösteririz ben bu son yaptığını denemedim az yorumları okuyayım ama ilk çalışman sıkıntısız beya:)

eXtrmE_sPoRtS, 9 dakika önce yazdı:

Yapılan değişikliklerde yazdım onu zaten. Dediğin gibi varsayılan olarak geliyor. Sadece Winrar yüklü olduğu için Winrar'ınki var.

adammmmm

• Like 1

kmlnrikpc, 3 dakika önce yazdı:

eray kardeşim ne bileyim biz ihtiyarlar eskiler yani:)ilk göz ağrısına özen gösteririz ben bu son yaptığını denemedim az yorumları okuyayım ama ilk çalışman sıkıntısız beya:)

Daha konuya yüklenmedi zaten. V1 olanı diyorsanız eğer onda hatalar vardı denememeniz daha iyi olmuş bence. Yarın gelir linkler.

şuan venom tema ile ilk çalışmanı kullanıyorum hata görmedim desem yeridir..

• Like 1

kmlnrikpc, 5 dakika önce yazdı:

şuan venom tema ile ilk çalışmanı kullanıyorum hata görmedim desem yeridir..

İllâ yenisini yüklemek zorunda değilsiniz. Tercih sizin.

• Thanks 1

bu canavar gibi şimdilik tabiki yenisi hakkında yorumlarıda okuyacağım belki bundanda canava monster çıkabilir :)onuda indiririm kardeşim zaman bol öüm sağlık bozulması olmazsa buralardayım beya:)

• Like 1

Üstad, emeğine sağlık, uygulanan değişiklikleri okudum bundan daha iyisi şam'da kayısı, alternatif link olursa, indirip denemek isterim sonucunuda yazarım.

saygılarımla;

• Like 1

hasan835, 14 dakika önce yazdı:

Üstad, emeğine sağlık, uygulanan değişiklikleri okudum bundan daha iyisi şam'da kayısı, alternatif link olursa, indirip denemek isterim sonucunuda yazarım.

saygılarımla;

Alternatif linkler konuya eklendi.

• Thanks 1

C252neytAlacao287lu, 48 dakika önce yazdı:

Hadi bakalım az kaldı

Ekran Alıntısı.PNG

Ekran Alıntısı.PNG

Nvidia hatası alırsanız veya Ayarlardaki arama bölümü çalışmaz ise Extra Anlatımlardaki çözümleri deneyebilirsiniz.

eXtrmE_sPoRtS, 7 dakika önce yazdı:

Sorunu çözdüğüne sevindim. Bu tür sorunları dediğim gibi Extra anlatımlardan yararlanarak çözebilirsiniz. [v2.5 çıkana kadar. Onda bütün sorunlar ortadan kalkmış olacak inşallah.]

Şuana kadar her şeyimi kurdum.  Herhangi bir problem ile karşılaşmadım. şu Casplocuk ve Numlock unda ötmesini bulabilirsem  canavar canavar :)

C252neytAlacao287lu, 11 dakika önce yazdı:

Şuana kadar her şeyimi kurdum.  Herhangi bir problem ile karşılaşmadım. şu Casplocuk ve Numlock unda ötmesini bulabilirsem  canavar canavar :)

Ayarlar>Erişim Kolaylığı>Klavye>Caps lock her bastağında ses çalın diye bir ayar var onu devre dışı bırakırsan düzelir.

Edited by eXtrmE_sPoRtS

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By mephistooo2
      Windows 10 aktivasyon çalışmaları bundan sonra KMS/2038 & Dijital & Online Aktivasyon Suite uygulaması adında bu konudan yayımlanacaktır.
                      DESTEKLEDİĞİ MICROSOFT ÜRÜNLERİ:
      Window 7 Pro / Enterprise
      Windows 8 / 8.1 / 10 (desteklenmeyen sürümler aşağıda belirtilmiştir.)
      Windows Server 2008 / 2012 / 2012 R2 / 2016 / 2019 (desteklenmeyen sürümler aşağıda belirtilmiştir.)
      Office 2010 / 2013 / 2016 / 2019
      sürümlerini destekler. 
      -------------------------------------------------
      KMS/2038 & Dijital & Online Aktivasyon Suite v8 toplamda 4 farklı yöntemden oluşmaktadır.
      KMS Inject - Dijital Aktivasyon - KMS 2038 - Online Aktivasyon Yöntemleri
      (WinDivert yöntemi, Windows 10 v1809 sürümünden itibaren sağlıklı çalışmadığı için v8 sürümüne dahil edilmemiştir ve
      sonraki sürümlere de dahil edilmeyecektir.)
      Bilgisayarınızda RETAIL Office sürümleri yüklü ise KMS Suite aktivasyon işlemine başladığında otomatik olarak Office ürünleri
      için VOLUME Lisans sertifikalarını yükleyecektir.

NOT: Önizleme resmi eski srümlere ait olabilir.
      RAR Şifre
      (RAR'dan çıkartmak için Winrar v5x kullanmanız gerekmektedir.)
      RAR şifresini kopyalamadan yazarak girin.
      www.tnctr.com
      Link:
      KMS_Suite_v8.4_TR.rar (Turkish / Türkçe)
      KMS_Suite_v8.4_EN.rar (English / İngilizce)
      NOT: Lütfen tüm yazılanları okuyunuz !!!
      Piyasaki diğer KMS uygulamalarına göre tüm yöntemleri içinde barındıran, sıfır virüs uyarısı alan ve başarı oranı % 100 olan en temiz KMS uygulamasıdır... 😎
      KMSInject yöntemine ait dll dosyaları virustotal sonuçları (27 Nisan 2019) :
      x64 KMS.dll
      Please login or register to see this link.
      x86 KMS.dll

Dijital & KMS38 Aktivasyon yöntemine ait exe ve dll dosyaları virustotal sonuçları :
      gatherosstate.exe (15 Eylül 2019)
      slc.dll (15 Eylül 2019)
      Aktivasyon Tipi                 Desteklenen Ürünler                                                                        Aktivasyon Süresi
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Dijital Lisans                          -  Windows 10                                                                                       -  Kalıcı
      KMS38 Lisans                      -  Windows 10 / Server                                                                     -  2038 yılına kadar
      KMS Lisans                            -  Windows 7 (VL) / 8 / 8.1 / 10 /  Server / Office (VL)    -  180 günlük lisans (kalıcı lisans için KMS Görev Zamanlamanın etkinleştirilmesi gerekiyor)
      Online KMS Lisans            -  Windows 7 (VL) / 8 / 8.1 / 10 /  Server / Office (VL)    -  180 günlük lisans (kalıcı lisans için KMS Görev Zamanlama gerekir, bu seçenek betikte yok)
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      DESTEKLENMEYEN MICROSOFT ÜRÜNLERİ:
      Windows ve Office ürünlerinin aşağıda yazılan sürümleri KMS Inject, KMS2038 ve dijital yöntemleri tarafından desteklenmez.
         Office Retail (Volume Lisans sertifikaları yüklendiği takdirde desteklenir)    Windows 7 (Starter, HomeBasic, HomePremium, Ultimate)      Windows 10 (Cloud S, Professional Single Language)      Windows Server (Server Foundation, Storage Server, Home Server 2011) Piyasadaki hiçbir KMS ve dijital aktivasyon uygulaması bu sürümleri desteklemez.
      KMS (Inject) AKTİVASYON YÖNTEMİ HAKKINDA:
      Bu yöntem sayesinde aktivasyon işleminin gerçekleştirilmesini sağlayan C:\Windows\system32\ dizinindeki "SppExtComObj.exe" dosyasına inject (aşılama) yöntemiyle sanallaştırılmış KMS sunucusuna bağlantı sağlanır, böylece işletim sistemi gerçek bir lisans sunucusuna bağlandığını varsayarak lisans işlemini gerçekleştirir.
      Antivirüs uygulamaları aktivasyon dosyalarını zararlı olarak gösterebilir.
      Inject yöntemi % 100 temizdir (en azından şimdilik)
      DİJİTAL AKTİVASYON YÖNTEMİ HAKKINDA:
      Windows 10 için dijital aktivasyon , Windows yüklü PC'lerde donanım değişikliği sonrası tekrardan aktivasyonun kolay bir şekilde geri sağlanabilmesi için Microsoft tarafından sadece Windows 10 için  geliştirdiği bir yöntemdir.
      KMS yönteminde nasıl lisans sunucusu sanallaştırılıyorsa, bu yöntemde de PC'nizde sanki bir donanım değişikliği olmuş gibi dijital aktivasyon gerçekleştiriliyor.
      Windows 10 dijital lisans aktivasyon yöntemi MDL'den s1ave77 kullanıcısına aittir (kendisine teşekkürler).
      Bu yöntem internet bağlantısına ihtiyaç duyar ve kalıcı bir aktivasyon sağlar.
      Sadece Windows 10 için geçerlidir, tüm sürümlerde çalışır.
      Şu ana kadar bilinen antivirüs uygulamaları bu yönteme ait dosyaları zararlı olarak görmemiştir.
      KMS 2038 AKTİVASYON YÖNTEMİ HAKKINDA:
      Windows 10 KMS 2038 aktivasyon yöntemi MDL'den s1ave77 kullanıcısına aittir (kendisine teşekkürler).
      Bu yöntem sayesinde Windows 10 ürününüzü 2038 yılına kadar lisanslı kullanabilirsiniz.
      Şu ana kadar bilinen antivirüs uygulamaları bu yönteme ait dosyaları zararlı olarak görmemiştir.
      Bu yöntem için internet bağlantısı gerekli değildir.
      ONLINE AKTİVASYON YÖNTEMİ HAKKINDA:
      İnternette bazı hayırsever kullanıcıların 😁 (çoğunlukla Çinliler 🤔) kendi KMS sunucularını herkese açık şekilde yayınlamaları sonucu Windows ve Office ürünlerini 180 gün boyunca lisanslı kullanabilirsiniz.
      BİLİNMESİ GEREKENLER:
      KMS Suite uygulamasını ya masaüstünde ya da herhangi bir diskin kök dizininde çalıştırın... Uzun uzun isimleri olan klasörler içinden ve klasör içindeki klasör içinden çalıştırmayın... Bilgisayarınızda RETAIL Office yüklü ise aktivasyon sorgusunda sonuç gözükmeyebilir. Inject ve Online yöntemlerinde normal etkinleştirme esnasında Windows ve Office ayrı ayrı etkinleştirilebilirken KMS Görev Zamanlama modülünde ve $OEM$ Aktivasyon seçeneğinde Windows ve Office birlikte etkinleştirilir. BİLİNEN HATALAR:
      RETAIL ve OEM Windows 7 yüklü bilgisayarda RETAIL Office sürümleri için nadiren VOLUME Lisans sertifikaları otomatik yükleyemiyor yada yükleniyor ancak aktivasyon gerçekleştirilmiyor. Böyle bir durumda script i kapatıp tekrar açın ve işlemi tekrar gerçekleştirin.
      Versiyon Değişiklikleri:
    • By dlebook
      Learn Windows Command Line
      Video: .mp4 (1280x720, 30 fps(r)) | Audio: aac, 44100 Hz, 2ch | Size: 226 MB
      Genre: eLearning Video | Duration: 16 lectures (33 mins) | Language: English
      Everything you need to know about Command Line to go from Beginner to Super User

What you'll learn
      Learn Windows Command Line
      Learn Commands
      Requirements
      Willingness to Have Fun and Learn!
      Have access to Windows 10
      Description
      SO, YOU'RE LOOKING FOR A COURSE THAT WILL TEACH YOU WINDOWS COMMAND LINE QUICKLY & IN A FUN MANNER?
      I've got just the course for you!
      Welcome, my name is Josh Werner with Learn Tech Plus and I've put this course together to help people just like you quickly master Windows Command Line...Whether you're a beginner or experienced with Windows Command Line!
      If your goal is to become a master of Windows Command Line, then this course is perfect for you. It will get you started on the right path and give you the knowledge and skills you need to master Windows Command Line...
      Learning Windows Command Line is Not only for Experienced users, but also everyone else. Because when you have mastered Windows Command Line, you can get around Windows Command Line quickly and increase your productivity!
      In short, a good understanding of Windows Command Line is tremendously beneficial.
      Now, in this course, we'll go far beyond that. By the end of it, you'll have gained complete proficiency in Windows Command Line even if you're currently a complete beginner!
      THAT'S RIGHT...NO PRIOR EXPERIENCE OR KNOWLEDGE IS REQUIRED!
      You don't need any previous experience or knowledge to take this course. In fact, all you need is a desire to learn and master Windows Command Line.
      This is not one of those courses that will throw too much at you at once and cause you to get overwhelmed. This is a course that you'll not only learn so much from, but also enjoy the journey as you're learning (which is a very important part of the learning process)
      The course will take you by the hand and teach you everything you need to know step by step and even put your knowledge to practice immediately by showing you how to setup an account with Windows Command Line and How to use Windows Command Line.
      On top of this, you will also get my continuous support as well to make sure you're successful with my course.
      LEARN WINDOWS COMMAND LINE BY DOING! (LEARN WINDOWS COMMAND LINE FROM SCRATCH WITH A PROJECT!)
      We will go step by step and cover Windows Command Line. The goal here is to help you
      A) Setup a Free Account with Windows Command Line
      B) Work with Windows Command Line
      Here's what we'll cover in the course:
      1. We'll start from the very beginning and explain what Windows Command Line is, why & how it's used.
      2. Introduce you to Windows Command Line
      ENROLL NOW I'D LOVE TO SEE YOU INSIDE THE COURSE AND HELP YOU LEARN WINDOWS COMMAND LINE!
      Who this course is for:
      Beginner to Advanced Students wanting to Master Windows Command Line

x Learn Windows Command Line

Buy Premium From My Links To Get Resumable Support,Max Speed & Support Me

[b]Download (Uploadgig)[/b] https://uploadgig.com/file/download/2038f54Fd30d27f7/i4hsm.Learn.Windows.Command.Line.rar Download ( Rapidgator ) https://rapidgator.net/file/46df32f26cf752fb030ffdd239bef2cb/i4hsm.Learn.Windows.Command.Line.rar Download ( NitroFlare ) http://nitroflare.com/view/59015CE5DC09F58/i4hsm.Learn.Windows.Command.Line.rar

• By karadurak
      Kmpe XP-8-10 (x86/x64/ Native.x86)

KMPE win10 32 ve 64 Bit olarak yeniden güncellemiştir. Yeni KmPE de Office 2010 ve  MTP ve MSI kurulum desteği gibi bir çok özellikler bulunmaktadır. Detayları aşağıdan öğrenebilirsiniz.

Microsoft Office 2010 desteği Windows Yükleyici (MSI)  Yerel Windows Gezgini  DWM Hizmet Desteği MMC ( cihaz yöneticisi, disk yöneticisi, servis yöneticisi, dosya paylaşımı dahil ) BitLocker (Sadece kilitli sürücü açma işlevi ) Yerel Arama İşlevi  Temel ekran sürücüleri, (grafik sürücüsü) Ağ Desteği  WOW64 desteği (x64 ve x86 programlar aynı ortamda çalıştırılabilir) IE 11 (x64 ve x86) MTP desteği (cep telefonu bağlantı aktarımını destekler) RNDIS işlevi (USB bağlantısı ile cep telefonundan ağ paylaşımı yapılabilir) Yönetici hesabı girişi (AdminKmPE) Administrator ve System hesabı arasında geçiş yapma Paint, Windows Resim Görüntüleyici  VC ++ çalışma  kütüphanesi .NET Framework SnippingTool Ekran Görüntüsü Aracı  Yazıcı bileşenleri  Uzak Masaüstü Hizmetleri (Harici Uzak Masaüstü Bağlantısı PE) (RS5) SMB 1.0 Destegi  Ağ bulma (Aynı ağdaki bilgisayarda paylaşılan kaynaklara erişilebilir) Ağ ve Paylaşım Merkezi (Ağ Adaptörü Ayarları + Ağ Tepsisi Simgesi)  
      ------------------------------------------------
      Kmpe XP-8-10 (x86/x64/ Native.x86) 2020_03_09
      https://drive.google.com/file/d/1TB8a0eByXNTtwsU7LBmrrgYHMjO2Uun
      İso Boyutu: 5.69 GB (6,113,435,648 bayt)

Sistem gereksinimleri:
      1. RAM 1 GB / Native 512MB RAM (Eski PC)
      2. CD / DVD sürücüsü veya USB'den önyükleme yapabilen PC.
      ------------------------------------------------
      2020_04_06 Tarihli Günceleme [sadece win10 x64 ve x86 yı içerir]
      WinXShell Sistem kabuğu güncelledi.
      Tema ayarları eklendi. Saydamlık efektleri vs..
      Explorer dosya kopyalama hatası giderildi.
      WIFI bileşeni, olan PPPoE çevirmeli bağlantı seçenegi eklendi.
      x86 wifi görmeme problemi giderildi.

Kmpe XP-8-10 (x86/x64/ Native.x86) 2020_04_06
      https://drive.google.com/file/d/1WRDvCxm1tl1wW4U10QuSjOgtvuGbDuG
      Güncelleme Boyutu: 1,48 GB (1.596.064.189 bayt)
      [KMPE klasörünü ana dizine atıp degiştirerek uygulanır.]

Ekran Görüntüleri: 
      USB Sürücüye Kurulum: 
      MInstAll Programlar (x86 x64): 
      MS-DOS programları: 
      Masaüstü Resmini Değiştirme: 
      Masaüstü Uygulamalarını Değiştirme:
      MInstAll- Kmpe USB Program Ekleme ve Çıkarma:
      Harici Sürücü Ekleme:
      Dism++ ile  Dahili Sürücü Ekleme:
      Antivirüs:
      Sabit Diske KMPE Kurulumu (Win10 UEFI): 
      KMPE'den Windows Kurulumu:
      Multiboot'a Ekleme:
      Dizin Yapısı:
      Sistemi Günceleme:
      Reg ve CMD komutu Ekleme:
      Kmpe USB Videolu Egitimler:
      Tavisiyelerinizi , bulduğunuz faydalı programları  ve hataları mümkünse çözüm önerileriyle birlikte konu başlığı altında paylaşabilirsiniz.
    • By dlebook
      Planning for Microsoft 365 Windows 10 Deployment
      .MP4, AVC, 1024x768, 30 fps | English, AAC, 2 Ch | 48m | 74.4 MB
      Instructor: Brian Alderman

This course introduces, discusses, and explores the planning, deployment, and security considerations of Windows 10 Enterprise in Microsoft 365. You'll learn about planning for upgrades and updates as well as how to secure your Windows 10 computers.
      Planning the deployment of the Windows 10 operating system is one of the first steps to deploying a Windows 10 Enterprise. In this course, Planning for Microsoft 365 Windows 10 Deployment, you'll learn foundational knowledge of the Windows 10 Enterprise operating system that can be deployed to all your tenant users. First, you'll learn how to determine whether the computer is compatible with Windows 10, and also secure the computer after Windows 10 has been deployed. Next, you'll discover all the necessary considerations for deploying Windows 10. Finally you'll explore all the deployment methods available for the deployment, in addition to the tools used to troubleshoot a failed deployment, and the tools needed to minimize the failure of the deployment of Windows 10. When you're finished with this course, you'll have the skills and knowledge of Windows 10 needed for the operating system to be deployed, managed, controlled, configured, and monitored.
      More Info https://www.pluralsight.com/courses/planning-microsoft-365-windows-10-deployment

[b]Download (Uploadgig)[/b] https://uploadgig.com/file/download/4daf721F8260D704/udaum.Planning.for.Microsoft.365.Windows.10.Deployment.rar Download ( Rapidgator ) https://rapidgator.net/file/c8fd69babcb6217fb68f9181efead541/udaum.Planning.for.Microsoft.365.Windows.10.Deployment.rar Download ( NitroFlare ) http://nitroflare.com/view/794EC14A05C1507/udaum.Planning.for.Microsoft.365.Windows.10.Deployment.rar

• By dlebook
      Hands-On Adobe Premiere Pro 2020
      .MP4, AVC, 1920x1080, 30 fps | English, AAC, 2 Ch | 3h 40m | 875 MB
      Instructor: Brian Bearg

Explore Adobe Premiere Pro 2020 today! Learn editing, color correction, audio mixing, SFX, animation, and more!
      Learn
      Perform video editing efficiently and quickly
      Give your videos a professional look by employing stabilization
      Apply color correction effects to adjust the appearance of your video clips
      Work with the Essential Graphics Panel to create your own customized titles
      Add an impressive graphic or logo to your own brand
      Utilize the Premiere Pro sound panel to perform audio mixing and add SFX
      Export your final commercial video for distribution and delivery
      About
      Want to make money creatively? This Adobe Premiere Pro course will help you get there by showing you the ins and outs of being a professional video editor. Start today and begin editing for customers tomorrow!
      In this course, you will learn, from start to finish, how to edit a broadcast-friendly commercial. You'll start by laying down your timeline, adding effects, using text and color grading-all the way to mixing in final sound effects. Then you'll export your commercial to be broadcast on TV, web/digital delivery, or for use on streaming services. This course will help you speed up your edits, show you how to use beginner & intermediate workflows for editing, color correction, titles/text, animations, transitions, effects, audio mixing, exporting, and much more.
      By the end of the course, you will have built a solid functional knowledge with Adobe Premiere Pro 2020 and will be confident enough to use it for your own projects.
      All relevant project files are placed on a GitHub repository at: https://github.com/PacktPublishing/Hands-On-Adobe-Premiere-Pro-2020
      https://github.com/PacktPublishing/Hands-On-Adobe-Premiere-Pro-2020

Features
      A practical guide covering a wide variety of functions within Premiere Pro
      Learn to save time by making clear decisions and move your video-editing skills forward using Premiere Pro's time-saving tools
      Your instructor is a seasoned video editor with over 10,000 commercials (broadcast across the USA) to his credit
      More Info https://www.packtpub.com/business-other/hands-on-adobe-premiere-pro-2020-video

[b]Download (Uploadgig)[/b] https://uploadgig.com/file/download/7f3111888F926897/fy8ea.HandsOn.Adobe.Premiere.Pro.2020.rar Download ( Rapidgator ) https://rapidgator.net/file/ed93ada3d79264a4865fd43b238bcd85/fy8ea.HandsOn.Adobe.Premiere.Pro.2020.rar Download ( NitroFlare ) http://nitroflare.com/view/8A6C56712F5E116/fy8ea.HandsOn.Adobe.Premiere.Pro.2020.rar

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...