Jump to content
TNC-TR

Recommended Posts

C252neytAlacao287lu, Şimdi yazdı:

felaket tellalı olarak elimde usb bekliyorum :))

Wifi sorunu ve dediğin sorunların neredeyse tamamı çözüldü. Sanal makinede test ettim. Şimdi de kendi makinemden yazıyorum aynı sistem kurulu. Detaylar değişikliklerde mevcut.

Bazı formlarda tablet modu kalkınca mic ve Bluetooth da bozulmalar olduğu söyleniyor ...

test edersen yayınlamadan iyi olur...

34ero, 2 dakika önce yazdı:

Bazı formlarda tablet modu kalkınca mic ve Bluetooth da bozulmalar olduğu söyleniyor ...

test edersen yayınlamadan iyi olur...

Tablet modu o yüzden tam anlamıyla kaldırılmadı. Gpedit'den devre dışı bırakıldı sadece o yüzden sıkıntı olacağını sanmam.

kmlnrikpc, 1 dakika önce yazdı:

ben htekrar verdiğin ilk sürüme döndüm güncellemesi açık daha detaylı bence bana daha stabil geldi kardeşim..

Bunda da güncellemeler açık.

C252neytAlacao287lu, 1 dakika önce yazdı:

bir ricam olacak şu sag clikteki default bıraksan ? 

mesela yeni dediğinde powershell geliyor. bence default kalsa çok çok çok daha iyi olacak 

Yapılan değişikliklerde yazdım onu zaten. Dediğin gibi varsayılan olarak geliyor. Sadece Winrar yüklü olduğu için Winrar'ınki var.

Edited by eXtrmE_sPoRtS

ne bileyim ustalar güncel tutunuz diyorlar ilk çalışman kokteylsiz bence ama canavar gibi kokteylle turbobitte sıkıntı yşadım isimle ilgili ve idm seçeneksiz direk indiriyordu kokteylsiz canavar ama bana göre tabi:)

kmlnrikpc, 2 dakika önce yazdı:

ne bileyim ustalar güncel tutunuz diyorlar ilk çalışman kokteylsiz bence ama canavar gibi kokteylle turbobitte sıkıntı yşadım isimle ilgili ve idm seçeneksiz direk indiriyordu kokteylsiz canavar ama bana göre tabi:)

Bunda da kokteyl yok. Yapılan değişiklikler içinde yazıyor detaylıca. Orada yazılmayanlar da var. Hepsini tek tek kontrol ettim. Sistemle uyumlu olmayan eski reg kayıtları eklemedim. Güncelleme çıkınca yükleyebilirsiniz. Dediğim gibi arkplanda otomatik yapma olayı kapalı sadece. Ayarlardan siz güncelleyebilirsiniz eğer yeni güncelleme var ise.

Edited by eXtrmE_sPoRtS

eray kardeşim ne bileyim biz ihtiyarlar eskiler yani:)ilk göz ağrısına özen gösteririz ben bu son yaptığını denemedim az yorumları okuyayım ama ilk çalışman sıkıntısız beya:)

kmlnrikpc, 3 dakika önce yazdı:

eray kardeşim ne bileyim biz ihtiyarlar eskiler yani:)ilk göz ağrısına özen gösteririz ben bu son yaptığını denemedim az yorumları okuyayım ama ilk çalışman sıkıntısız beya:)

Daha konuya yüklenmedi zaten. V1 olanı diyorsanız eğer onda hatalar vardı denememeniz daha iyi olmuş bence. Yarın gelir linkler.

kmlnrikpc, 5 dakika önce yazdı:

şuan venom tema ile ilk çalışmanı kullanıyorum hata görmedim desem yeridir..

İllâ yenisini yüklemek zorunda değilsiniz. Tercih sizin.

• Thanks 1

bu canavar gibi şimdilik tabiki yenisi hakkında yorumlarıda okuyacağım belki bundanda canava monster çıkabilir :)onuda indiririm kardeşim zaman bol öüm sağlık bozulması olmazsa buralardayım beya:)

• Like 1

Üstad, emeğine sağlık, uygulanan değişiklikleri okudum bundan daha iyisi şam'da kayısı, alternatif link olursa, indirip denemek isterim sonucunuda yazarım.

saygılarımla;

• Like 1

hasan835, 14 dakika önce yazdı:

Üstad, emeğine sağlık, uygulanan değişiklikleri okudum bundan daha iyisi şam'da kayısı, alternatif link olursa, indirip denemek isterim sonucunuda yazarım.

saygılarımla;

Alternatif linkler konuya eklendi.

• Thanks 1

C252neytAlacao287lu, 48 dakika önce yazdı:

Hadi bakalım az kaldı

Ekran Alıntısı.PNG

Ekran Alıntısı.PNG

Nvidia hatası alırsanız veya Ayarlardaki arama bölümü çalışmaz ise Extra Anlatımlardaki çözümleri deneyebilirsiniz.

eXtrmE_sPoRtS, 7 dakika önce yazdı:

Sorunu çözdüğüne sevindim. Bu tür sorunları dediğim gibi Extra anlatımlardan yararlanarak çözebilirsiniz. [v2.5 çıkana kadar. Onda bütün sorunlar ortadan kalkmış olacak inşallah.]

Şuana kadar her şeyimi kurdum.  Herhangi bir problem ile karşılaşmadım. şu Casplocuk ve Numlock unda ötmesini bulabilirsem  canavar canavar :)

C252neytAlacao287lu, 11 dakika önce yazdı:

Şuana kadar her şeyimi kurdum.  Herhangi bir problem ile karşılaşmadım. şu Casplocuk ve Numlock unda ötmesini bulabilirsem  canavar canavar :)

Ayarlar>Erişim Kolaylığı>Klavye>Caps lock her bastağında ses çalın diye bir ayar var onu devre dışı bırakırsan düzelir.

Edited by eXtrmE_sPoRtS

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By mephistooo2
      Bu WinPE çalışmasını iş yerinde kullanmak için kendi ihtiyaçlarıma göre hazırladım onun için @karadurak üstadın çalışmasında olduğu gibi yüksek bir beklentiye girmeyin... 😁 
      Lütfen tüm yazılanları okuyunuz...
      AIO Rescue PE v7 çalışması 2019 Ocak güncellemesine sahip Windows 10 Enterprise 64 bit (1809 - 17763.292) sürümü üzerinden hazırlanmıştır.
      32 bit sürüm hazırlanmayacaktır.
      AIO Rescue PE sistemi direk Admin hesabıyla açılır.
      x64 sürümünde:
      Acronis Disc Director v12.5
      Paragon HDD Manager v17.4 (güncellendi)
      Putty v0.70
      Disk2VHD v2.01
      VHD2Disk v0.2
      RansomWare Decrypt Tools [30 adet]
      AOMEI Partition Assistant Technician Edition v8.1 Türkçe
      DiskGenius v5.1.1.696 (güncellendi)
      TeamViewer v14.1.18533 Türkçe
      AOMEI Backupper Technician Plus v4.6.3 Türkçe (güncellendi)
      Acronis True Image 2019 Build 17750 Türkçe
      Lazesoft Recovery Suite Unlimited Edition v4.3.1
      Windows Login Unlocker v1.5 (güncellendi)
      Chrome Tarayıcı v72.0.3626.81 Türkçe
      Dism++10.1.1000.90B Türkçe (güncellendi)
      PENetwork v0.59 B12 Türkçe
      WinPE DiskPart GUI v1.5
      WinSnap v5.0.8 Türkçe (güncellendi)
      Bootice v1.3.4 Türkçe ( @serhat100 'e teşekkürler...)
      Sumatra PDF v3.1.2 Türkçe
      Office 2007 Türkçe ( @karadurak 'a teşekkürler)
      Media Player v1.5.2 Black Edition Türkçe
      Volume Mngr (gizli disk bölümlerine bu yazılım ile sürücü harfi atayabilirsiniz)
      SIW 2019 v9.0.0115 Türkçe
      7-Zip v16.02 Türkçe
      Windows Defender Offline v4.9.221.0
      programları mevcuttur.
      Kullanım Esnasından Bilinmesi Gerekenler:
      Dism++ programını açtığınızda "Geçici klasördeki boş alan 5GB'dan küçük olduğından Dism++ düzgün çalışmayabilir"
      şeklinde uyarı verebilir. Bunun sebebi Dism++ programının ram disk üzerinden çalışıyor olmasıdır.
      Bu şekilde kullanmanın Windows kurulumuna hiçbir şekilde zararı yoktur.
      Ancak Dism++ ile Windows sistem yedeği alacaksanız X:\dizinindeki Dism++ klasörünü örneğin D:\ diskinize kopyalayıp çalıştırın.
      Paragon HDD Manager programını kendi arayüzünden yada görev çubuğu üzerinden kapatırsanız bilgisayarınız
      otomatikmen kapanır. Bunun için Paragon uygulamasını Görev Yöneticisi üzerinden hdm17.exe dosyasını sonlandırarak kapatabilirsiniz.
      Dism++ ile Windows Kurulumu:
      Dism++ ile Windows kurulumunu UEFI veya MBR olarak Rescue PE üzerinden 32-64 bit farketmeksizin  birkaç fare tıklamasıyla çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz.
      Dism++ ile Windows Kurulum aşamalarına yönelik RAR arşivi içinde resimli anlatımı vardır, ayrıca Rescue PE X:\Dism++ dizininde de bir yardım dosyası mevcuttur.
      Program .iso .wim .esd ve .swm uzantılarını destekler.
      PXE Boot :
      RAR arşivi içinde PXE boot işleminin nasıl yapılacağına dair resimli anlatım mevcuttur.
      RescuePE'yi DVD veya USB dizk üzerinden kullanıyorsanız PXE başlatmadan önce Rescue.wim dosyasını örneğin D:\ diskinize kopyalamanız faydalı olur;
      çünkü DVD ve USB disklerin okuma-yazma hızı HDD/SSD'lere göre düşük olduğu için ağ üzerinden önyüklemi işlemi uzun sürebilir.
      Harici HDD/SSD'den kullanıyorsanız AOMEI PXE Boot Tool aracı ile direkt Rescue.wim dosyasının yerini göstermeniz yeterlidir.
      İstemci bilgisayarların ağ üzerinden önyükleme işlemi bulunduğunuz ağ ortamının iç ağ hızına göre değişiklik gösterebilir.
      Eğer istemci bilgisayarlar ağ kartı üzerinden hiç ön yükleme yapamıyorsa bulunduğunuz ağ ortamında akıllı switch vardır ve sistem yöneticisi tarafından DHCP Snooping üzerinden pxe portları engellenmiştir.
      Bilinen Hatalar:
      Test aşamalarında herhangi bir hataya rastlanmamıştır, hata bulursanız lütfen belirtiniz.
      Ön izlemeler:
      (Resimler eski versiyonlara ait olabilir)

ISO dosyasını hem UEFI hem de MBR uyumlu olacak şekilde Rufus v3 ile aşağıdaki gibi en az 4 GB'lık UBS diskinize yazdırabilirsiniz. Rufuz yazılımı RAR arşivi içinde mevcuttur. 

AIO Rescue PE x64 v7 (1,76 GB) İndirme Linki:
      RAR Şifre
      (RAR'dan çıkartmak için Winrar v5x kullanmanız gerekmektedir.)
      RAR şifresini kopyalamadan yazarak girin.
      www.tnctr.com
      Link:
      https://drive.google.com/uc?id=1kmVgfLnOvgcWrkklTW9FGBXjo5NrAeNp&export=download (⚡Tnc Debrid ile İndir)

Versiyon Değişiklikleri:
    • By mephistooo2
      Windows 10 aktivasyon çalışmaları bundan sonra KMS/2038 & Dijital & Online Aktivasyon Suite uygulaması adında bu konudan yayımlanacaktır.
                      DESTEKLEDİĞİ MICROSOFT ÜRÜNLERİ:
      Window 7 Pro / Enterprise
      Windows 8 / 8.1 / 10 (Tüm sürümler)
      Windows Server 2008 / 2012 / 2012 R2 / 2016 / 2019 (Tüm sürümler)
      Office 2010 / 2013 / 2016 / 2019
      sürümlerini destekler. 
      -------------------------------------------------
      KMS/2038 & Dijital & Online Aktivasyon Suite v6.9 toplamda 4 farklı yöntemden oluşmaktadır.
      (WinDivert yöntemi, Windows 10 v1809 sürümünden itibaren sağlıklı çalışmadığı için v6.9 sürümüne dahil edilmemiştir ve
      sonraki sürümlere de dahil edilmeyecektir.)
      KMS Inject - Dijital Aktivasyon - KMS 2038 - Online Aktivasyon Yöntemleri
      Ayrıca Office 2016 ve 2019 ürünleri için RETAIL sürümden VOLUME sürüme çevirmek için script mevcuttur.

NOT: Önizleme resmi eski versiyonlara ait olabilir.
      RAR Şifre
      (RAR'dan çıkartmak için Winrar v5x kullanmanız gerekmektedir.)
      RAR şifresini kopyalamadan yazarak girin.
      www.tnctr.com
      Link:
      KMS-Dijital-Online_Aktivasyon_Suite_v6.9_TUR.rar (Türkçe arayüz)
      KMS-Digital-Online_Activation_Suite_v6.9_ENG.rar (İngilizce Arayüz)
      Piyasaki diğer KMS uygulamalarına göre tüm yöntemleri içinde barındıran ve sıfır virüs uyarısı alan en temiz KMS uygulamasıdır... 😎
      KMSInject yöntemine ait dll dosyaları virustotal sonuçları (31 Mart 2019) :
      x64 KMS.dll
      Please login or register to see this link.

x86 KMS.dll

Dijital & KMS38 Aktivasyon yöntemine ait exe ve dll dosyaları virustotal sonuçları (31 Mart 2019) :
      digi-ltsbc-kms38.exe
      Rslc.dll
      Vslc.dll
      Aktivasyon Tipi                 Desteklenen Ürünler                                                                        Aktivasyon Süresi
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Dijital Lisans                          -  Windows 10                                                                                       -  Kalıcı
      KMS38 Lisans                      -  Windows 10 / Server                                                                     -  2038 yılına kadar
      KMS Lisans                            -  Windows 7 (VL) / 8 / 8.1 / 10 / / Server / Office             -  180 günlük lisans (kalıcı lisans için KMS Görev Zamanlamanın etkinleştirilmesi gerekiyor)
      Online KMS Lisans            -  Windows 7 (VL) / 8 / 8.1 / 10 / / Server / Office            -  180 günlük lisans (kalıcı lisans için KMS Görev Zamanlama gerekir, bu seçenek betikte yok)
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      KMS (Inject) AKTİVASYON YÖNTEMİ HAKKINDA:
      Bu yöntem sayesinde aktivasyon işleminin gerçekleştirilmesini sağlayan C:\Windows\system32\ dizinindeki "SppExtComObj.exe" dosyasına inject (aşılama) yöntemiyle sanallaştırılmış KMS sunucusuna bağlantı sağlanır, böylece işletim sistemi gerçek bir lisans sunucusuna bağlandığını varsayarak lisans işlemini gerçekleştirir.
      Antivirüs uygulamaları aktivasyon dosyalarını zararlı olarak gösterebilir.
      Inject yöntemi % 100 temizdir (en azından şimdilik)

DİJİTAL AKTİVASYON YÖNTEMİ HAKKINDA:
      Windows 10 için dijital aktivasyon , Windows yüklü PC'lerde donanım değişikliği sonrası tekrardan aktivasyonun kolay bir şekilde geri sağlanabilmesi için Microsoft tarafından sadece Windows 10 için  geliştirdiği bir yöntemdir.
      KMS yönteminde nasıl lisans sunucusu sanallaştırılıyorsa, bu yöntemde de PC'nizde sanki bir donanım değişikliği olmuş gibi dijital aktivasyon gerçekleştiriliyor.
      Windows 10 dijital lisans aktivasyon yöntemi MDL'den s1ave77 kullanıcısına aittir (kendisine teşekkürler).
      Bu yöntem internet bağlantısına ihtiyaç duyar ve kalıcı bir aktivasyon sağlar.
      Sadece Windows 10 için geçerlidir, tüm sürümlerde çalışır.
      Şu ana kadar bilinen antivirüs uygulamaları bu yönteme ait dosyaları zararlı olarak görmemiştir.

KMS 2038 AKTİVASYON YÖNTEMİ HAKKINDA:
      Windows 10 KMS 2038 aktivasyon yöntemi MDL'den s1ave77 kullanıcısına aittir (kendisine teşekkürler).
      Bu yöntem sayesinde Windows 10 ürününüzü 2038 yılına kadar lisanslı kullanabilirsiniz.
      Şu ana kadar bilinen antivirüs uygulamaları bu yönteme ait dosyaları zararlı olarak görmemiştir.
      Bu yöntem için internet bağlantısı gerekli değildir.

ONLINE AKTİVASYON YÖNTEMİ HAKKINDA:
      İnternette bazı hayırsever kullanıcıların 😁 (çoğunlukla Çinliler 🤔) kendi KMS sunucularını herkese açık şekilde yayınlamaları sonucu Windows ve Office ürünlerini 180 gün boyunca lisanslı kullanabilirsiniz.
      Versiyon Değişiklikleri:
    • By MOTUN
      Windows 7 Sp1 Aio X64 ESD Nisan 2019 [ İstek Üzerine ]
      ISO Dosyasındaki Sürümler (6 adet):
      * Windows 7 HomeBasic SP1
      * Windows 7 HomePremium SP1
      * Windows 7 Professional SP1
      * Windows 7 Ultimate SP1
      * Windows 7 Enterprise SP1
      * Windows 7 Professional Vl SP1
      * .Net Framework 4.8 Final tüm sürümlere entegre edilmiştir.
      * .Net Framework 4.8 i kullanmak istemeyenler program ekle-kaldırdan kaldırabilirler!
      * Yükseltme, telemetry ve Defender güncellemesi eklenmemiştir!
      * Elle kurulum ve yükseltme dosyaları isodan silinmiştir. Temiz bir format atınız!
      * Ayrıca her ay çıkan "Aylık Kalite Toplaması" eklenmemiştir! 
      Yüklemeyin de bence, içerisinde telemetry vs. barındırmaktadırlar!
      * ESD sıkıştırma ile install.wim'in boyutu düşürülmüştür.Windows 10 boot dosyaları kullanılmıştır.
      * UEFi desteği kendiliğinden vardır. Boot dosyaları Win 7 ye benzetilmiştir.
      * Yukarıda belirtilenler haricinde eklenen ya da silinen yoktur.
      NOT: Masaüstü geldikten sonra sistemi yeniden başlatın, böylece setupcomplete.cmd ile eklenen iki güncellemenin kurulumu tamamlansın.
      * ISO MD-5 : 6174892BEBCF22FE8749C4BC9CEB5EC6
      * ISO SHA-1: E2E2CAD437018E7D1EF3865A543238CA044A3A55
      İndirme Linki: Please login or register to see this link.
      Kurulum Görüntüleri:

• By köylü
      Windows 10 Pro x64 Lite Subat 2016

Windows 10 pro sürümü üzerinde çalışılmıştır son güncelleştirmeler ve net3.5 etkinleştirilmiştir tüm metro app leri ve mağaza silinmiştir defender kaldırılmış windows update kapatılmıştır ayrıca fontlar yazıcı driverları tr harici diller kaldırılmış winsxs klasörü boşaltılmıştır kurulum uefi desteklidir esd sıkıştırma yapılmıştır aktivasyon eklenmemiştir aktivasyonu kendiniz yapacaksınız
      Windows fotoğraf görüntüleyici:[attachment=1449:reg.rar]
      iso boyutu:1.36gb
      iso md5:C7BF6A41B702C45222ED9F3A3461AAD4
      rar şifresi:köylü
      link:
      http://turbobit.net/c6on2kz2zgmj.html (Link ölü)  
      sağlam link:
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...