Jump to content
Sign in to follow this  
eXtrmE_sPoRtS

Extrme Edition Os X64 - 2019 Güncel

Recommended Posts

C252neytAlacao287lu, Şimdi yazdı:

felaket tellalı olarak elimde usb bekliyorum :))

Wifi sorunu ve dediğin sorunların neredeyse tamamı çözüldü. Sanal makinede test ettim. Şimdi de kendi makinemden yazıyorum aynı sistem kurulu. Detaylar değişikliklerde mevcut.

Bazı formlarda tablet modu kalkınca mic ve Bluetooth da bozulmalar olduğu söyleniyor ...

test edersen yayınlamadan iyi olur...

34ero, 2 dakika önce yazdı:

Bazı formlarda tablet modu kalkınca mic ve Bluetooth da bozulmalar olduğu söyleniyor ...

test edersen yayınlamadan iyi olur...

Tablet modu o yüzden tam anlamıyla kaldırılmadı. Gpedit'den devre dışı bırakıldı sadece o yüzden sıkıntı olacağını sanmam.

ben htekrar verdiğin ilk sürüme döndüm güncellemesi açık daha detaylı bence bana daha stabil geldi kardeşim..

kmlnrikpc, 1 dakika önce yazdı:

ben htekrar verdiğin ilk sürüme döndüm güncellemesi açık daha detaylı bence bana daha stabil geldi kardeşim..

Bunda da güncellemeler açık.

C252neytAlacao287lu, 1 dakika önce yazdı:

bir ricam olacak şu sag clikteki default bıraksan ? 

mesela yeni dediğinde powershell geliyor. bence default kalsa çok çok çok daha iyi olacak 

Yapılan değişikliklerde yazdım onu zaten. Dediğin gibi varsayılan olarak geliyor. Sadece Winrar yüklü olduğu için Winrar'ınki var.

Edited by eXtrmE_sPoRtS

ne bileyim ustalar güncel tutunuz diyorlar ilk çalışman kokteylsiz bence ama canavar gibi kokteylle turbobitte sıkıntı yşadım isimle ilgili ve idm seçeneksiz direk indiriyordu kokteylsiz canavar ama bana göre tabi:)

kmlnrikpc, 2 dakika önce yazdı:

ne bileyim ustalar güncel tutunuz diyorlar ilk çalışman kokteylsiz bence ama canavar gibi kokteylle turbobitte sıkıntı yşadım isimle ilgili ve idm seçeneksiz direk indiriyordu kokteylsiz canavar ama bana göre tabi:)

Bunda da kokteyl yok. Yapılan değişiklikler içinde yazıyor detaylıca. Orada yazılmayanlar da var. Hepsini tek tek kontrol ettim. Sistemle uyumlu olmayan eski reg kayıtları eklemedim. Güncelleme çıkınca yükleyebilirsiniz. Dediğim gibi arkplanda otomatik yapma olayı kapalı sadece. Ayarlardan siz güncelleyebilirsiniz eğer yeni güncelleme var ise.

Edited by eXtrmE_sPoRtS

eray kardeşim ne bileyim biz ihtiyarlar eskiler yani:)ilk göz ağrısına özen gösteririz ben bu son yaptığını denemedim az yorumları okuyayım ama ilk çalışman sıkıntısız beya:)

eXtrmE_sPoRtS, 9 dakika önce yazdı:

Yapılan değişikliklerde yazdım onu zaten. Dediğin gibi varsayılan olarak geliyor. Sadece Winrar yüklü olduğu için Winrar'ınki var.

adammmmm

• Like 1

kmlnrikpc, 3 dakika önce yazdı:

eray kardeşim ne bileyim biz ihtiyarlar eskiler yani:)ilk göz ağrısına özen gösteririz ben bu son yaptığını denemedim az yorumları okuyayım ama ilk çalışman sıkıntısız beya:)

Daha konuya yüklenmedi zaten. V1 olanı diyorsanız eğer onda hatalar vardı denememeniz daha iyi olmuş bence. Yarın gelir linkler.

kmlnrikpc, 5 dakika önce yazdı:

şuan venom tema ile ilk çalışmanı kullanıyorum hata görmedim desem yeridir..

İllâ yenisini yüklemek zorunda değilsiniz. Tercih sizin.

• Thanks 1

bu canavar gibi şimdilik tabiki yenisi hakkında yorumlarıda okuyacağım belki bundanda canava monster çıkabilir :)onuda indiririm kardeşim zaman bol öüm sağlık bozulması olmazsa buralardayım beya:)

• Like 1

Üstad, emeğine sağlık, uygulanan değişiklikleri okudum bundan daha iyisi şam'da kayısı, alternatif link olursa, indirip denemek isterim sonucunuda yazarım.

saygılarımla;

• Like 1

hasan835, 14 dakika önce yazdı:

Üstad, emeğine sağlık, uygulanan değişiklikleri okudum bundan daha iyisi şam'da kayısı, alternatif link olursa, indirip denemek isterim sonucunuda yazarım.

saygılarımla;

Alternatif linkler konuya eklendi.

• Thanks 1

C252neytAlacao287lu, 48 dakika önce yazdı:

Hadi bakalım az kaldı

Ekran Alıntısı.PNG

Ekran Alıntısı.PNG

Nvidia hatası alırsanız veya Ayarlardaki arama bölümü çalışmaz ise Extra Anlatımlardaki çözümleri deneyebilirsiniz.

eXtrmE_sPoRtS, 7 dakika önce yazdı:

Sorunu çözdüğüne sevindim. Bu tür sorunları dediğim gibi Extra anlatımlardan yararlanarak çözebilirsiniz. [v2.5 çıkana kadar. Onda bütün sorunlar ortadan kalkmış olacak inşallah.]

Şuana kadar her şeyimi kurdum.  Herhangi bir problem ile karşılaşmadım. şu Casplocuk ve Numlock unda ötmesini bulabilirsem  canavar canavar :)

C252neytAlacao287lu, 11 dakika önce yazdı:

Şuana kadar her şeyimi kurdum.  Herhangi bir problem ile karşılaşmadım. şu Casplocuk ve Numlock unda ötmesini bulabilirsem  canavar canavar :)

Ayarlar>Erişim Kolaylığı>Klavye>Caps lock her bastağında ses çalın diye bir ayar var onu devre dışı bırakırsan düzelir.

Edited by eXtrmE_sPoRtS

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By mephistooo2
      Windows 10 19H2 v18363.535'e güncellenmiştir.  (Güncelleme Tarihi: 13.12.2019)
      Tüm sürümler 2019 Ekim güncellemesini ve sonrasında yayımlanan güvenlik güncellemeleri içerir. Sadece Windows Defender güvenlik güncellemesi çıkacaktır.
      Son sürüm güncel Windows 10 Version 1909 v18363.535 19H2 RTM 32 & 64 bit Tüm Sürümler:
      x86 ve x64 bit ISO içerikleri aşağıdaki sürümlerden oluşmaktadır.
      Windows 10 Home x86 & x64
      Windows 10 Pro x86 & x64
      Windows 10 Home Single Language x86 & x64
      Windows 10 Pro Education x86 & x64
      Windows 10 Pro for Workstations x86 & x64?
      Windows 10 Education x86 & x64
      Windows 10 Enterprise for Remote Sessions x86 & x64
      Windows 10 Enterprise x86 & x64
      Windows 10 IoT Enterprise x86 & x64
      UEFI ve MBR kurulumuna uygundur.
      Tüm sürümlerde yapılan değişiklikler:
      * NetFramework v3.5 entegre edilmiştir.
      * 2019 Kasım ve sonrasında çıkan tüm güncellemeler eklenmiştir.
      * ESD sıkıştırma yapılmıştır. (Güncellemelerle birlikte Windows iyice şiştiği için dosya boyutunu küçültmek için esd sıkıştırma tercih edilmiştir.)
      x64 bit ISO Doğrulama Değerleri:
      Dosya Adı  : Win10.19H2.v18363.535.AIO_x64.ISO
      CRC-32       : 23db15f3
      MD4             : 403e39f6c1c5d2a6a253b0860fd76aec
      MD5             : b7571e48522a2b2e9d3302908a70c379
      x64 bit ISO İndirme Linki:
      Please login or register to see this link. Please login or register to see this link.

x86 bit ISO Doğrulama Değerleri:
      Dosya Adı  : Win10.19H2.v18363.535.AIO_x86.ISO
      CRC-32       : 3066b7fb
      MD4             : eb344d6a4c8bb2bb1d48e5b9e330ab08
      MD5             : 0700f50b9800fd0cb8b562ad44515198
      x86 bit ISO İndirme Linki:
      Please login or register to see this link. Please login or register to see this link.

Aktivasyon için lütfen KMS & Dijital & Online Aktivasyon Suite konusunu ziyaret ediniz
    • By karadurak
      Kmpe 8-10 (x86/x64/ Native.x86) 2019_11_28

Admin ve System Giriş Görüntüsü
      KMPE win10 32 ve 64 Bit olarak yeniden güncellemiştir. Yeni KmPE de Office 2010 ve  MTP ve MSI kurulum desteği gibi bir çok özellikler bulunmaktadır. Detayları aşağıdan öğrenebilirsiniz.

Microsoft Office 2010 desteği Windows Yükleyici (MSI)  Yerel Windows Gezgini  DWM Hizmet Desteği MMC ( cihaz yöneticisi, disk yöneticisi, servis yöneticisi, dosya paylaşımı dahil ) BitLocker (Sadece kilitli sürücü açma işlevi ) Yerel Arama İşlevi  Temel ekran sürücüleri, (grafik sürücüsü) Ağ Desteği  WOW64 desteği (x64 ve x86 programlar aynı ortamda çalıştırılabilir) IE 11 (x64 ve x86) MTP desteği (cep telefonu bağlantı aktarımını destekler) RNDIS işlevi (USB bağlantısı ile cep telefonundan ağ paylaşımı yapılabilir) Yönetici hesabı girişi (AdminKmPE) Administrator ve System hesabı arasında geçiş yapma Paint, Windows Resim Görüntüleyici  VC ++ çalışma  kütüphanesi .NET Framework SnippingTool Ekran Görüntüsü Aracı  Yazıcı bileşenleri  Uzak Masaüstü Hizmetleri (Harici Uzak Masaüstü Bağlantısı PE) (RS5) SMB 1.0 Destegi  Ağ bulma (Aynı ağdaki bilgisayarda paylaşılan kaynaklara erişilebilir) Ağ ve Paylaşım Merkezi (Ağ Adaptörü Ayarları + Ağ Tepsisi Simgesi)  
      ------------------------------------------------
      Kmpe 8-10 (x86/x64/ Native.x86) 2019_11_28
      https://drive.google.com/file/d/1TKK49uzvBRXd1hKwxD2xqTV8I86N4_YP/view
      İso Boyutu: 4,44 GB (4.776.437.760 bayt)

Sistem gereksinimleri:
      1. RAM 1 GB / Native 512MB RAM (Eski PC)
      2. CD / DVD sürücüsü veya USB'den önyükleme yapabilen PC.
      ------------------------------------------------
      Ekran Görüntüleri: 
      USB Sürücüye Kurulum: 
      MInstAll Programlar (x86 x64): 
      MS-DOS programları: 
      Masaüstü Resmini Değiştirme: 
      Masaüstü Uygulamalarını Değiştirme:
      MInstAll- Kmpe USB Program Ekleme ve Çıkarma:
      Harici Sürücü Ekleme:
      Dism++ ile  Dahili Sürücü Ekleme:
      Antivirüs:
      Sabit Diske KMPE Kurulumu (Win10 UEFI): 
      KMPE'den Windows Kurulumu:
      Multiboot'a Ekleme:
      Dizin Yapısı:
      Sistemi Günceleme:
      Reg ve CMD komutu Ekleme:
      Kmpe USB Videolu Egitimler:
      Tavisiyelerinizi , bulduğunuz faydalı programları  ve hataları mümkünse çözüm önerileriyle birlikte konu başlığı altında paylaşabilirsiniz.
    • By EgeGrkn
      Kokteyl Ekosistemi
      Kokteyl & Kokteyl Tools
      Kokteyl projeleri en başta kendi ihtiyaçlarım doğrultusunda ortaya çıkmıştı, daha sonra insanların projeyi beğenmesi ve kullanmak istemesi yüzünden sonu gelmeyen bir gelişim sürecine girmiş ve yedi-sekiz senedir de geliştirilmektedir. Senelerdir her gün verilen emek doğrultusunda projeler başka hiç kimsenin imza atamayacağı bir seviyeye gelmiştir. Sektöründe lider birçok firma, yayıncı ve en basitinden kusursuz bir windows deneyimi yaşamak isteyen herkes Kokteyl projelerini sevmiş ve kullanmaya başlamıştır. Tüm projeler güvenle hazırlanmakta olup bunca senedir aksi yönde hiçbir kötü geri dönüş alınmamıştır. Sizler de donanımlarınızın yazılım dar boğazı olmadan “Gerçek Performansını” hissetmek ve hatta bu performansı bir tık daha ileriye taşımak istiyorsanız Kokteyl projelerini kullanabilirsiniz. Sadece Kokteyl projelerinin sunabileceği stabilite ve performans sizleri oyun ve iş dünyasında ileri taşıyacaktır. En hızlı, stabil ve güvenilir işletim sistemine ve onunla uyumlu ekosistemine hoş geldiniz.
      Tüm projeler, internet erişimi olmayan linux tabanlı bir bilgisayarda orjinal windows işletim sistemi çalıştıran bir sanal makina içinde eset internet security eşliğinde hazırlanmaktadır.
      Please login or register to see this link.  - Please login or register to see this link.
      Kokteyl Nedir?
      Kokteyl işletim sisteminiz ne olursa olsun (XP-Vista-7-8-8.1-10 veya custom) bilgisayarınız için gerekli herşeyi içeren bir katılımsız tweak yazılımıdır. Bu uygulamanın amacı her bilgisayarı performanslı ve hatalardan arınmış bir hale getirmektir.
      Her formattan sonra saatlerce ince ayar yapmak yerine bir kokteyl uygulamak yeterli olacaktır. Zaten bir kere kullandıkdan sonra birdaha bırakamayacaksınız...
      Kokteyl Tweaks Neler Yapar?
      Kokteyl bilgisayarınızda işletim sisteminize göre özel ayarlar yapar, Bu ayarlara detaylı olarak çalışmanın içerisindeki info dosyasından bakabilirsiniz. Çok fazla olduğu için buraya yazmıyorum, En Basitinden  directplay vs aktive etmekden, güvenlik açıklarını(telemetry) kapatmaya kadar onlarca ayar içerir. Bunların yanında kokteylin görüntüyü tipik kokteyl işletim sistemi haline getirmek için kurduğu birkaç ufak tool vardır. (hesap makinesi, startisback, aeroglass, oldnewexplorer gibi) Bunlar gene sisteminize göre karar verirlir ve uygun hali kullanılır. Herşey otomatik ve doğru kararlarla yapılır.
      Kimler kullanmalı?
      Bilgisayarını gerçekten performanslı, hatasız, stabil ve güvenilir bir şekilde kullanmak isteyen herkes.
      Not: Program çok komplike ve geri alnımayacak (alınması çok uzun süren) işlemler yapar. Sizlere tavsiyem programı tanımak için önce sanal makinanızda test ediniz...)
      Kokteyl Nasıl Çalışır?
      Antivirüs ve uac mümkünse kapalıyken programı yönetici olarak çalıştırınız, Kokteyl önce UACyi kapatır daha sonra tam yönetici hakları ile çalıştırabilmek için win+r tuş kombinasyonuyla reg ve bat dosyalarını sırayla çalıştırır. Yaklaşık 1 dakika süren bir işlem sonrası bilgisayarınız birkaç güvenlik açığından kurtulmuş, hatalardan arınmış ve olası hatalar için gerekli ayarlamalara sahip olacaktır. Bunun yanında performans ve altyapı için gerekli ayarlamalarda yapılmış olacaktır.
      Nereden Nereye?
      Bu program aslında senelerdir geliştirilmekde ancak türkiyede sadece belli başlı insanlara sunulmakdaydı. Normalde aylık kullanıcı sayısı blog statiklerine göre birkaç bini geçiyor. Ve bu kullanıcıların yüksek bir bölümü yabancı ülkelerden geliyor. Programın tek amacı insanlara yardımcı olabilmek. Yüzlerce liraya format attıran veya bilgisayarını performanslı kullanamayan insanlara yardımcı olmak için bir süre ücretsiz paylaşıyorum. Lütfen içeriğini değiştirip başka yerlerde veya projelerinizin içinde kullanmayınız... İzin vermemiş olsamda bir çok insanın projesinin içinde Kokteyl.reg editlenerek iznim olmadan bazı projelerde kullanılmıştır. Bu projelere güvenmeyiniz ve kullanmayınız.

Kokteyl Uygulanmış Bir Bilgisayar Görünüm Olarak Şöyle Görünür

Please login or register to see this link.  Please login or register to see this link.   Kokteyl Tools
      Başlıklar İndirme Linkleridir

Kokteyl Edition İşletim Sistemlerini Sitemden İndirebilirsiniz
      Please login or register to see this link.

Katılımsız İnce Ayar Yazılımıdır. Yukarıda Anlatılmıştır. Kokteyli Kullanmadan Önce INFO Dosyasını Okuyun, Önce Sanal Makinanızda Test Edin. Bilgisayarımı Bozdu Vs Gibi İtamlarda Bulunmayın. Kokteyli Geri Alması İmkansız Olduğundan Kullanmadan Önce Tam Olarak Ne İşe Yaradığını Öğrenin Ve Sıkça Sorulan Soruları Okuyun. Please login or register to see this link.
      Kokteyl Piyasadaki Tüm İnce Ayar Yazılımları Ve Privacy Güvenlik Reklam Yazılımı Ayarlarını Bünyesine Katmıştır. Başka Hiçbirşey Kullanmanıza Gerek Yok. WinaeroTweaker - OOSU10 - W10Privacy - WPD - DoNotSpy10 Yazılımları İçerisindeki Bütün Ayarlar İncelendi Ve İşe Yarayan Bütün Kodlar Kokteyl'e Entegre Edildi.
      Bilgisayar Altyapısını Eksiksiz Kurar. Katılımsızdır.
      (NetFramework 3.5-4.x.x, Visual, Directx, KliteCodecPack, MSXML, FlashPack, DirectPlay)
      Windows Ve Ofis Yazılımları İçin Katılımsız KMS Ürünüdür. Extra Olarak; Ofis Retail Sürümleri Aktivasyondan Önce VL'a Çevirir. Windows 10 Dışında Windows XP-Vista-7-8-8.1-Server 'ide Aktive Eder. Önce Gömülü Lisansınız Varsa Onu Aktive Etmeyi Dener. Sonra KMS Dışında Sınırsız Aktivasyon Yapılabiliyorsa Yapar. Son Çare KMS Aktivasyonu Yapar.
      rar pass: 2019
      Ekstra Açıklamalar
    • By EgeGrkn
      Windows 10 MSDN ISO Paylaşımları
      Forumdaki MSDN Eksiğini ve Karmaşasını Umarım Ortadan Kaldırabiliriz Bu Yeni Yöntem İle. "whatever127 ve contributorlerine sonsuz teşekkürler. Tüm credit arkadaşlarıma gider.
      Süreç Nasıl İşliyor?
      Dosyalar MediaCreationTool’un Daha Gelişmiş Bir Hali İle Üretiliyor, Basit Bir Script Yöntemiyle Oluşturuluyor. Tüm dosyalar UUP yöntemiyle Microsoft'tan Çekilir Ve Sizlere Orijinal Olarak Sunulur. UUP Yöntemi Tek ISO Oluşturma Yöntemidir. Tüm ISO Sağlayıcıları Bu Yöntemi Kullanır. İşlemler Bittiğinde Sha Değerleri Birebir Aynı Olur. Script Normal Güncellemelere Ek Olarak NetFramework3.5, OnDemand, MediaFeatures, Features, InternetExplorer, WMP Güncellemelerini Ve Paketlerinide Isoya Ekler Ve ISO'yu ESD Olarak Sıkıştırarak Sizlere Sunar. Bu yöntem sayesinde MSDN ISOları isterseniz ham haliyle istersenizde tamamen güncelleştirmeler entegre edilmiş ve özellikleri aktive edilmiş halde kimseye ihtiyaç duymadan indirebilirsiniz. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Neden Bu Şekilde MSDN ISOları Edinmelisiniz?
      HomeBrew ve Techbench vb gibi yerlerden edinilen isolar 3. parti insanların elinden geçmektedir. Buda güven sorunu doğurabilir. Diğer insanların sunum tarzlarındaki isolarda gerekli güncellemeler olmaz ve gerekli şeyler aktive edilmez. (Alttaki listeyi inceleyebilirsiniz) Bu şekilde isolarınızı direkt olarak Microsoft'tan çekebilir ve her zaman aynı kalitede olmasını sağlayabilirsiniz. Bu yöntem sayesinde yeni sürüm yayınlandığı zaman tüm dünyayla aynı anda, bu sürümlerin msdn isolarına TR olarak erişebilirsiniz. Win XP/7/8/8.1 bu şekilde sunulmadığından, sadece Windows 10 için geçerlidir. Diğer sürümleri windowsdan ISO olarak indirebilir, çeşitli yazılımlarla güncellemeleri entegre edebilirsiniz. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Yapılanlar
      İstenilen Builde Güncel Olarak Anında Ulaşabilmenin Yanısıra Diğer MSDN Sürümlere Göre Artılar; Net Framework 3.5 Entegresi Ve Aktivasyonu Son Sürüm Güncellemelerin Otomatik Eklenmesi OnDemand Paketlerinin Otomatik Eklenmesi MediaFeatures Paketlerinin Otomatik Eklenmesi Features Paketlerinin Otomatik Eklenmesi Internet Explorer ve Windows Media Player Güncellemelerinin Otomatik Eklenmesi ESD Sıkıştırma ConvertConfig.ini Dosyasını Editleyerek Bu Seçenekleri Kapatabilirsiniz. En/TR Dillerinde x86/x64/Arm64 Olarak Ayrı Ayrı Yayınlandığı An Sunulur. (x64 aslında amd64 olarak geçer.) İsteğe Göre İçerisinde AIO x64-x86 ISO Yapmak İçin Script Oluşturulur. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Download
      Microsoft Yeni Sürüm Paylaştığı An İndirebilmeniz İçin Direkt Olarak İndirme Şeklini Göstereceğim. (Böylece Benide Beklemek Zorunda Kalmayacaksınız) 1 ) Siteye Girelim Please login or register to see this link. 2 ) Fetch the latest build Yazısına Tıklayalım 3 ) Çıkan "Testing Purposes Only" Yazısına NO Diyoruz 4 ) Architecture: x64 veya x86 Seçelim 5 ) Ring: Retail Seçelim (Retail EndUserlara Sunulan Stabil Sürümdür. Diğerleri İnsider Sürümlerin Farklı Çeşitleridir, Önermiyorum İsteyenler Test İçin Deneyebilirler.) 6 ) Build number of mock Windows Update client: Yayınlanan Build Numarasını Seçelim. (Mesela 1909 19H2 İçin 18363.476) (Bu Buildleri Altta Paylaştığım Release Information Linklerini İnceleyerek Microsofttan Alabilirsiniz) 7 ) Edition of mock system: Buradan Aradığımız Edition Adını Seçelim. (Bir Sonraki Adımlarda Birçok Editionu Seçmemize İzin Verecek) 8 ) Fetch Updates Butonuna Basıyoruz 9 ) Listede Çıkan Sürüme Tıklıyoruz 10 ) Language: İstediğimiz Dili Seçiyoruz (Sağ Tarafdaki Fetch Updatese Basarsanız Sadece Bu Builde Ulaşmak İçin Gerekli Olan Güncellemelere Ve OnDemand, Language, Feature, Media Paketlerine Ulaşırsınız. Profesyoneller İçin Gerekebilir.) 11 ) Edition: Bu Kısmdan İstediğinizi Seçip Next Tuşuna Basıyoruz 12 ) Bu Son Sayfada Birkaç Seçeneğimiz Mevcut: 12.1 ) Download using aria2: Sadece UUP Dosyalarını İndirir (Bunu İstemeyiz.) 12.2 ) Download using aria2 and convert: UUP Dosyalarını İndirir Ve ISO ya Çevirir. (Bunu İsteyebiliriz.) 12.3 ) Download using aria2 and convert and create additional editions: UUP Dosyalarını İndirir, ISOya Çevirir Ve Alt Listede Çıkan Ekstra Editionları Üretir. (Duruma Göre Bunuda İsteyebiliriz.) Kısaca Sadece Seçtiğimiz Editionu İstiyorsak 12.2 Adımını Uygulayın. Her Editionu İstiyor AIO Iso Yapıcaksanız 12.3 Seçin. 13 ) Conversion options: 13.1 ) Create ISO with install.esd instead of install.wim: ESD Sıkıştırması Yapılsın mı? (Çok Kaynak Kullanır Ve Uzun Bir Süren Bir İşlemdir. NTFS UEFI Kurulum Yapılabildiğinden 4GB Üstü Bir USB'niz Varsa Gerek Yok.) 13.2 ) Integrate updates when avaible (Windows converter only): Güncellemeler Eklensin mi? (Üretim Süresini Biraz Uzatabilir.) 13.3 ) Run cleanup after updates integration (Windows converter only): Güncellemeler Kurulduktan Sonra Setupları Temizlensin mi? (Üretim Süresini Biraz Uzatabilir.) 13.4) Integrate .NET Framework 3.5 (Windows converter only): .NET Framework 3.5 Entegre Edilsin mi? (Üretim Süresini Azıcık Uzatır.) Kısaca Buradaki Herşeye Tik Atabilirsiniz. İşlemci İyiyse Tüm İşlemler Oldukça Hızlı Sonuçlanacaktır. 14 ) Create download package Butonuna Tıklıyoruz. İndirilen zip Dosyasını Klasöre Çıkartıp Yönetici Olarak Çalıştırıyoruz. Klasör Yolunda Ve Klasör Adında Boşluk Ve Türkçe Karakter Olmasın. 15 ) DVD İle Kurulum İçin ImgBurn, USB ile Kurulum İçin Rufus Kullanabilirsiniz. 4GB'dan Büyük ISOlar İle NTFS UEFI Kurulum Yapabilirsiniz. Please login or register to see this link.  
      Alternatif: Please login or register to see this link.  - MDLye Teşekkürler
      --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Ek Bilgilendirme
      EndUser Sunulan Sürümleri Buradan Öğrenebilirsiniz: Please login or register to see this link. Insider Sunulan Sürümleri Buradan Öğrenebilirsiniz: Please login or register to see this link. Changelogları Bu 2 Linkten İnceleyebilirsiniz: Please login or register to see this link.  & Please login or register to see this link. Editli daha performanslı sürümleri kullanmak için Kokteyl Edition Ekosistemine göz atabilirsiniz, Please login or register to see this link. ni Ve Please login or register to see this link. nı Kullanabilirsiniz. Ofis 2019/2016 için Please login or register to see this link. kullanabilirsiniz. Ofis ve Windows Lisanslama İçin Please login or register to see this link. Kullanabilirsiniz. Please login or register to see this link.
    • By FastZeit
      Windows 10 V1909 19H2 Silent All Extreme Performance Edition x86 - x64 (19 Kasım 2019) Uefi Normal
      [Güncelleme Entegreli & Seçmeli Aktivasyon]
      [19 KASIM 2019]
      SINIRSIZ LİSANS SEÇENEĞİ

Tarafımca Hazırlanan Windows 10 V1909 19H2 Silent All Extreme Performance Edition x86 - x64 (19 Kasım 2019) Uefi Esd Sürümler İçerisine 19.11.2019 Tarihinden İtibaren Olan Kasım Ayı Tamamen Güncel İnce Ayarlı Ve Aktivasyon Eklenmiş Sistemdir.

..: Sistem Bilgileri :..

İşletim Sistemi : Windows 10 V1909 19H2 Silent All Extreme Performance Edition x86 - x64 (19 Kasım 2019) Uefi Esd
      Aktivasyon : Seçmeli Aktivasyon
      Esd Sıkıştırma Yöntemi : Yapılmamıştır
      Güncelleme Durumu : 19.11.2019 İtibariyle Güncel
      Güncelleme Entegre Yöntemi : Sadece DISM (Sysprep İçermez!)
      UEFI Desteği : Var
      DaRT Desteği : Önyükleme ve Kurtarma Menüsüne Eklendi
      Bileşen Durumu : DirectPlay ve NetFX 3.5 Aktif Edildi
      İso Dosyası Boyut : 3,57 GB (3.836.149.760 Bayt)
      Dil : Türkçe
      Dosya Türü : RAR -> ISO
      Dosya Adı : Windows 10 V1909 19H2 Silent All Extreme Performance Edition x86 - x64 (19 Kasım 2019) Uefi Esd.iso
      İSO Dosyası MD5 Değeri : D97F01BE185B32A84336BDCBCBCEDB61

..: İÇERİK (1) :..

# Windows 10 Silent All Extreme Performance Edition (x64) 2019

..: ÖZELLEŞTİRİLMİŞ İNCE AYARLAR (12) :..

# Kötü Amaçlı Yazılımları Temizleme Aracı Güncelleştirmesi Windows Update ’de Görünmez.

# Masaüstü Simgeleri Aktif Olarak Gelir. (Kullanıcı Adı, Bilgisayar, Geri Dönüşüm Kutusu, Denetim Masası Ve Microsoft Edge.)

# Sistem Kendinden Lisanslı Açılır KMS Aktivasyon Sisteme Gömülmüştür. Office 2010 ve Üstü Sürümleri de Otomatik Lisanslar.

# Boyut Kazanmak Açısından Sisteme Ultra ESD ( Sıkıştırma ) Yöntemi Uygulanmıştır.

# Windows Update Driver Yükleme, Microsoft Update Yükleme Sorunları Çözülmüştür.

# Bilgisayar Özelliklerindeki Versiyon, “2019” Olarak Değiştirildi.

# Gereksiz Hizmetler Devre Dışı Bırakıldı Ve Performans Mümkün Olduğunca İyileştirildi.

# Klasik Windows Fotoğraf Görüntüleyicisi Varsayılan Fotoğraf Görüntüleyicisi Olarak Ayarlandı.

# Sağ Tik Menüye "Sahiplik Al" Fonksiyonu ve “Not Defteriyle Aç” Seçenekleri Eklendi.

# Aktivasyon Varsayılan Olarak Aktif Gelmektedir. Kapatmak İçin sources\ei.cfg Dosyasını Not Defteriyle Açıp Aktivasyon'un Yanındaki Değeri 0 Yapabilirsiniz.

# Aktivasyon=1 Seçeneği 20 KB'lik KMS ile Lisanslama Yapar. Sistem Her Açıldığında Lisansı Yeniler.

# Aktivasyon=2 Seçeneği (Varsayılan) Dijital Aktivasyon Yöntemiyle Sistemi Sınırsız Olarak Lisanslar. Aktivasyon İçin Bir Kereye Mahsus İnternet Bağlantısı Gerekir.

.:: SİSTEMDEN AKTİF EDİLEN BİLEŞENLER ::.

# Direct Play Aktif Edildi.

# Legacy Compenents Aktif Edildi.

# Net Framework 3.5 ve 4.8 Aktif Edildi.

# Windows Fotoğraf Görüntüleyicisi Aktif Edildi.

.:: SİSTEMDEN SİLİNEN BİLEŞENLER ::.

# Assigned Access
      # Customer Experience Improvement Program (CEIP)
      # Device Lockdown (Embedded Experience)
      # Kernel Debugging
      # Windows Manual Setup
      # MultiPoint Connector
      # Remote Assistance
      # SmartScreen App
      # Unified Telemetry Client
      # Windows Defender App
      # Windows Error Reporting
      # Windows Mixed Reality
      # Windows Subsystem For Linux
      # Windows To Go
      # Windows System Assessment Tool
      # Microsoft Xbox App
      # Xbox Game Callable UI
      # Xbox Identity Provider
      # Windows Defender
      # One Drive
      # Telemetri İstemcisi
      # Skype
      # Microsoft PDF olarak Yazdır Devredışı
      # Microsoft XPS belge Yazıcısı Devredışı
      # Kötü amaçlı Yazılım Aracı Güncellemeleri Devredışı
      # Kullanıcı Hesabı Denetimi (UAC) Devredışı
      # Smartscreen Devre Dışı
      # Modern Tüm Uygulamalar Kaldırıldı.
      # Windows Insider Hub Kaldırıldı.
      # Windows Reserve Alanı Devre Dışı
      # Windows 10 Sistemlerle Birlikte Yüklü Gelen Mağaza Uygulamalarının Tamamı Sistemlerden Silinmiştir.
      # (Hesap Makinesi Hariç, Silinen Tüm Uygulamaları Microsoft Store’den İndirebilirsiniz.)

.:: SİSTEMDEN SİLİNEN UYGULAMALAR ::.

# 3DViewer
      # Advertising Xaml
      # Alarms & Clock App
      # Weather App
      # Calculator App
      # Camera App
      # Windows Calendar & Mail App
      # Desktop App Installer
      # Feedback Hub App
      # Get Help App
      # Tips App
      # HEIF Image Extension Plugin
      # Maps App
      # Messaging App
      # Mixed Reality Portal App
      # My Office App
      # OneNote App
      # Mobile Plans App
      # Paint 3D App
      # People App
      # Photos App
      # Print 3D App
      # Screen Sketch App
      # Skype App
      # Silentaire Collection App
      # Voice Recorder App
      # Sticky Notes App
      # VP9 Video Extension Plugin
      # Wallet Service App
      # Web Media Extensions Plugin
      # Webp Image Extension Plugin
      # Your Phone App
      # Groove Music App
      # Films & TV App
      # AADBrokerPlugin
      # AssignedAccessLockApp
      # BioEnrollment
      # ContentDeliveryManager
      # FileExplorer
      # LockApp
      # MapControl
      # OneDrive
      # ParentalControls
      # PeopleExperienceHost
      # PPIProjection
      # QuickAssist
      # RetailDemoContent
      # SecureAssessmentBrowser
      # SettingSync
      # SkypeORTC
      # Remove Default Metro Apps Association XML

..: EKLENENLER (3) :..

# MSXML.Dll 4.0 Dosyaları

# Start İs Back Başlat Menüsü

# Windows Güncelleştirmeleri

..: KALDIRILANLAR (2) :..

# WinSxS Yedek Dosyaları (233,99 MB)

# WinSxS Önbellek Dosyaları (43,54 MB)

.:: REGEDİT KAYIT DÜZELTMELERİ ( VARSAYILAN ) [46] ::.

# Çalışan Uygulamayı Görev Çubuğuna Sabitlemek İçin
      # Uygulama Bildirimlerini Aktif Etmek İçin ( Katılımsız Uygulamaları Kurulumları Dahil )
      # İşlem Merkezini Kapatmak İçin
      # Windows 10 Fotoğraf Görüntüleyicisini Klasik Windows 7 Fotoğraf Görüntüleyicisi Olarak Değiştirmek İçin
      # Bildirim Ve Eylem Merkezi Bildirim Penceresini Aktif Etmek Veya Kapatmak İçin
      # İnternet Explorer'ı Anasayfasını Vede Arama Motorunu Google Türkiye Yapmak İçin
      # Bilgisayar Klasöründeki Kullanıcı Klasörlerini Komple Kaldırmak Eklemek Veya Tek Tek Kaldırıp Eklemek İçin
      # Chrome Software Reporter Aracı'nı Devre Dışı Bırakmak İçin
      # Windows 10'da Oturum Açma Ekranı Arka Planında Akrilik Bulanıklığı Efekti Etkinleştirmek Veya Devre Dışı Bırakmak İçin
      # Kullanıcı Hesabı Denetimi (UAC) Aktif Etmek Veya Kapatmak İçin
      # Mobil Etkin Nokta İçin
      # One Drive Açmak Veya Sıfırlamak İçin
      # One Drive İçerik Menüsüne Eklemek Veya Kaldırmak İçin
      # Server Message Block (SMB) V1 Kapatmak İçin
      # Süper Yönetici Tam Yetkinlik Kazanmak İçin
      # Wi-Fi Şifresi Bulmak İçin
      # Winaero Tweaker 15.1 Portable Sistemi Stabil Hızda Kullanmak İçin
      # Windows 7-8-10 Mağazayı Kaldırmak İçin
      # Windows 8-8.1-10 Otomatik Güncelleme Ayarları İçin
      # Windows 10 Svchost Dosyalarını Azaltmak İçin
      # Windows 10 Ultimate Tweaker 4.6 Sadece Birkaç Tıkla İşletim Sisteminizi Daha Hızlı Ve Uyumlu Hale Getirmek İçin
      # Windows Başlangıç Gecikmesini Devre Dışı Bırakmak İçin (Startup Delay)
      # Windows Defender Kontrolü v1.5 Defender Aktif Etmek Veya Kapatmak İçin
      # Windows Gereksiz Servisleri Devre Dışı Bırakmak İçin
      # Windows İnternet Exploreri Eklemek Veya Kaldırmak İçin
      # Windows Kötü Amaçlı Yazılım Kaldırma Aracını Aktif Etmek Veya Kapatmak İçin
      # Windows Pagefile (Sayfa Dosyası) Kapanışta Silinsin Veya Şifrelemek İçin
      # Windows Sistem Bilgisi Windows Özellikleri Açmak Kapatmak Veya Öğrenmek İçin
      # Windows Update Engelleyicisi v1.3 Windows Updateyi Kapatmak İçin
      # Eylem Merkezi Simgesini Gizlemek İçin
      # Gizli Geçici Dosyalar İçin
      # Güvenlik Merkezi Hizmetini Otomatik Başlamak İçin
      # İşlem Merkezini Kapatmak İçin
      # Sınama Modunu Kapatmak İçin
      # Sistem Korumasını Kapatmak İçin
      # Sürücü İmzasını Devre Dışı Bırakmak İçin
      # Windows 10 Old Calculator Eski Hesap Makinesini Kullanmak İsteyenler İçin
      # Windows Ekran Parlaklığı İçin
      # Windows Güç Seçenekleri İçin
      # Windows İzlenmeyi Durdurmak İçin V1.1
      # Windows Mobility Center İçin
      # Windows Smart Screen İçin
      # Windows Super Fetch Kapatmak İçin
      # Windows Telemetri Stopper İçin v1.2
      # WinSxS Önbellek Ve WinSxS Yedek Dosyaları Temizlemek İçin
      # Hepsini Bir Arada Ayarlamak İçin

# İlk 10 Tanesi Dışında Eklenen Regedit Kayıt Düzenlemeleri Tarafıma Ait Değildir. #

# Regedit Kayıt Düzenlemeleri İle İlgili Bilgiler Paylaştığım .Rar Dosyasının İçerisindeki ‘’İsteğe Bağlı Regedit Eklentileri" Adındaki .Rar Dosyasında Mevcuttur.

..: SİSTEM DEĞİŞİM GÜNLÜĞÜ :..

19.11.2019:
      Yapı 1909 olarak güncellendi.
      11 Kasım 2019 güncelleştirmeleri eklendi (3).
      Kullanımı geçmiş güncelleştirmeler kaldırıldı (5).

08.10.2019:
      10 Eylül 2019 güncelleştirmeleri eklendi (3).
      Kullanımı geçmiş güncelleştirmeler kaldırıldı (3).

10.09.2019:
      10 Eylül 2019 güncelleştirmeleri eklendi (5).
      Kullanımı geçmiş güncelleştirmeler kaldırıldı (5).

13.08.2019:
      13 Ağustos 2019 güncelleştirmeleri eklendi (2).
      Kullanımı geçmiş güncelleştirmeler kaldırıldı (2).

09.07.2019:
      09 Temmuz 2019 güncelleştirmeleri eklendi (3).

29.06.2019:
      29 Haziran 2019 güncelleştirmeleri eklendi (4).
      11 Haziran 2019 güncelleştirmeleri eklendi (3).
      Kullanımı geçmiş güncelleştirmeler kaldırıldı (4).

23.05.2019:
      23 Mayıs 2019 toplu güncelleştirmesi eklendi (1).
      14.05.2019:
      Altyapı 1903 Olarak Güncellendi.
      14 Mayıs 2019 güncelleştirmeleri eklendi (4).

09.04.2019:
      09 Nisan 2019 güncelleştirmeleri eklendi (4).
      Kullanımı geçmiş güncelleştirmeler kaldırıldı (4).

12.03.2019:
      12 Mart 2019 güncelleştirmeleri eklendi (3).

12.02.2019:
      12 Şubat 2019 güncelleştirmeleri eklendi (3).

23.01.2019:
      21 Ocak 2019 güncelleştirmeleri eklendi (2).
      Kullanımı geçmiş güncelleştirmeler kaldırıldı (2).

08.01.2019:
      Ocak 2019 güncelleştirmeleri eklendi (3).

.:: ÇALIŞMADA EMEĞİ GEÇEN ARKADAŞLARIMIZ ::.

Windows Performansı İle İlgili Muhtelif Regedit Kayıt Düzenlemelerini Hazırlayan Ve Sunan SordumNet,Hadibeolsun,mephistooo2,Acemibey‘e Katkılarından Dolayı Teşekkür Ederiz, Sevgi Ve Muhabbetle.

.:: Dikkat Edilmesi Gerekenler ::.

# Hata Almamak İçin Off-Line (İnternetsiz) Kurulum Yapılması Önerilir.

# Karşılaştığınız Sorunları Chatbox Üzerinden Veya Konuya Yazarak Düzeltilmesini Sağlayabilirsiniz.Son Ve En Önemliside Bende Bir Beşer İnsanım Hatalarım Olabilir Değerli Yorumlarınızı Önerilerinizi Esirgemeyin. Yeni Güncel Sürümlerde Görüşmek Üzere...

# Kurulum İle İlgili Bilgiler Paylaştığım .Rar Dosyasının İçerisindeki "#FastZeit Kurulum İşlemleri!" Adındaki Klasörde Mevcuttur.
      # Başlat Menüsü Eklemek İsteyenler İçin Paylaştığım .Rar Dosyasının İçerisindeki "FastZeit.exe" Katılımsız Kurulumu Kullanabilirler.
      Not:  Direk Olarak USB & DVD & HDD Vb Yöntemlerle Boot Ederek Kurunuz.

Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link.

Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link.

© 2019 By
      SİLENTALL – SİLENTALL TEAM
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...