Jump to content
TNC-TR

Recommended Posts

hocam win8.1 kullanıyorum. bilgisayarım simgesine sağ tıklayıp yönet/disk yönetimi dediğim zaman bembeyaz bir sayfa geliyor. durum çubuğunda sanal disk hizmetine bağlanıyor diyor öylece kalıyor. bu yüzden D diske erişemiyorum 

KHEDIRA, 4 saat önce yazdı:

hocam win8.1 kullanıyorum. bilgisayarım simgesine sağ tıklayıp yönet/disk yönetimi dediğim zaman bembeyaz bir sayfa geliyor. durum çubuğunda sanal disk hizmetine bağlanıyor diyor öylece kalıyor. bu yüzden D diske erişemiyorum 

Böyle bir durumla hiç karşılaşmadım. Sorunun nedenini bulana kadar yardımcı olamayacağım malesef. Kusura bakma lütfen.

her başlangıçtaki şu tarayan temizleme aracını nasıl kaldırırız???şikayetçi olan müşteriler var???bu ne böyle çıkıyor diye???TŞK...

rasgun, 7 saat önce yazdı:

her başlangıçtaki şu tarayan temizleme aracını nasıl kaldırırız???şikayetçi olan müşteriler var???bu ne böyle çıkıyor diye???TŞK...

C:\Users\Admin\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup\ dizinindeki herşeyi silin.

cingozbursa, 6 saat önce yazdı:

başlattaki arama yerine msconfig yazın. başlatma kısmından kokteylrefresh i kapatın.

kokteyl refresh yok bu sistemlerde.

Merhabalar sisteminizi stabil olarak kullanıyorum memnunum fakat birkaç sorum olacak ;

1- sistem açılırken cmdden tarama aracı çıkıyor bu nedir gereklimi kapatırsak ne olur ?

2- güç seçeneklerinde nihai performans etkin yüksek performans ile farkı nedir ?

3-sistemi yeni aldığım ssdye kurdum fakat kendi kendine hafızası düşüyor günden güne bişey yüklemediğim halde sistemle bir alakası varmıdır güncellemeler manuel yapıyorum zaten ?

teşekkür ederim şimdiden .

crazyboy94, 09.03.2019 - 22:28 yazdı:

Merhabalar sisteminizi stabil olarak kullanıyorum memnunum fakat birkaç sorum olacak ;

1- sistem açılırken cmdden tarama aracı çıkıyor bu nedir gereklimi kapatırsak ne olur ?

2- güç seçeneklerinde nihai performans etkin yüksek performans ile farkı nedir ?

3-sistemi yeni aldığım ssdye kurdum fakat kendi kendine hafızası düşüyor günden güne bişey yüklemediğim halde sistemle bir alakası varmıdır güncellemeler manuel yapıyorum zaten ?

eXtrmE_sPoRtS, 09.03.2019 - 18:34 yazdı:

C:\Users\Admin\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup\ dizinindeki herşeyi silin.

Bu şekilde başlangıçtaki aracı kapatabilirsiniz. Birşey olmaz. Nihai performans yüksek performanstan daha iyi. C:\Windows\SoftwareDistribution\Download klasörünün içindekileri silmeniz az da olsa yer açmanıza yardımcı olacaktır.

image.thumb.png.6d4013655140bc52424b8b04ed073910.png

bu hatayı nasıl düzelteiblirim tanılama yapamıyorum (bazen aşırı laızm oluyor sürekli complete internet repair kullanmaktan sıkıldım)

crazyboy94, 09.03.2019 - 22:28 yazdı:

Glary Disk Cleaner kullanın yer açmak için birebir

Please login or register to see this link.

eXtrmE_sPoRtS, 09.03.2019 - 18:34 yazdı:

bendede yok başlangıçta kokteyl refresh :( task olarak çalısıyor değiştirdim baya oldu :( 1 tanecik komut 0.1snye bile sürmüyor :( cmd ekranıda çıkmıyor :( 

Edited by EgeGrkn