Jump to content
TNC-TR

Recommended Posts

acer aspire 5742g uefi 

toplam 6 dakika 42 saniye 18 salisede windows yüklendi :) ssd 2 :)

Driverları yükleyemiyorum windows update den driver güncel diyor ama driver yok :)

P1kYmv.png

Hocam oemdeki kuru kafayı değiştirdim lakin kullanıcı adında bulunan kuru kafa çakıldı kaldı değişmiyor ? Bahsettiğin dizinde .accountpictore-ms uzantılı iki dosya var onları değiştiremedim ? Yani o uzantıda istediğim fotoyu nasıl atıcam ?

1hun, 12 saat önce yazdı:

acer aspire 5742g uefi 

toplam 6 dakika 42 saniye 18 salisede windows yüklendi :) ssd 2 :)

Driverları yükleyemiyorum windows update den driver güncel diyor ama driver yok :)

Please login or register to see this link.

Driver easy ile güncelleyebilirsiniz eğer windows update'den drive'ları indiremiyorsanız. Windows update driver güncelleme kapatılmamıştı. Hizmetlerden windows update hizmetini bulun ve yeniden başlatın bir de öyle deneyin.

eXtrmE_sPoRtS, 54 dakika önce yazdı:

Driver easy ile güncelleyebilirsiniz eğer windows update'den drive'ları indiremiyorsanız. Windows update driver güncelleme kapatılmamıştı. Hizmetlerden windows update hizmetini bulun ve yeniden başlatın bir de öyle deneyin.

Driver easynin pro olan sürümüde olmayan sürümüde 50 kbla indiriyor bro hızlanma yokki anca key girersen gerçekten pro yaparsan son hızda çekiyor driverleri bir arkadaşın makineye güncelleme yapaıym deedim burnumdan geldi 1,1 gb driver güncellemesi 50-100 kbla saatlerce inmesini bekledi çocuk..Bundan daha sağlam alman yapımı driver Driver max var ondada crack-patch hiçbirşey bulunmuyor oda günde 2 driver indirimine izin veriyor.Driver booster eski driverleri kuruyor sağlam değil.Bu driver olayına çözüm bulunması lazım

Uefi olarak rufusla kurdum sistem çok iyi olmuş en ufak bir hata yavaşlama donma cpuya yüklenme vs görmedim, bazı çipset driverları görünmüyordu onuda sürücüsünü indirip yükleyince aygıt yöneticisinde sürücüsü olmayan aygıt kalmadı.

Gizlilik ayarları,ince ayarlar vs çok iyi ve kullanışlı olmuş zaten olmasa bile bu kadar emeğe saygı duymak lazım, ne desek cevap verip uğraşıp ona göre sistem hazırlandı sonuçta, xp gibi hızlı olmuş diyenler vardı bazı sistemler için onlarıda kullandım ama hiçbirisi öyle değildi ama bu sistem hakikaten xp-win 7 gibi hızlı olmuş güvenli olmuş, umarım devamı gelir.

• Like 2

SoNKraL_, 2 saat önce yazdı:

Driver easynin pro olan sürümüde olmayan sürümüde 50 kbla indiriyor bro hızlanma yokki anca key girersen gerçekten pro yaparsan son hızda çekiyor driverleri bir arkadaşın makineye güncelleme yapaıym deedim burnumdan geldi 1,1 gb driver güncellemesi 50-100 kbla saatlerce inmesini bekledi çocuk..Bundan daha sağlam alman yapımı driver Driver max var ondada crack-patch hiçbirşey bulunmuyor oda günde 2 driver indirimine izin veriyor.Driver booster eski driverleri kuruyor sağlam değil.Bu driver olayına çözüm bulunması lazım

slim driver var ücretsiz indirin ve yükleyin ben öyle yapıorum

• Like 1

SoNKraL_, Bir saat önce yazdı:

Önce katılımsız pro sürümünü yükleyin daha sonra programı normal bir şekilde güncelleyin. [Eski sürümün üstüne kurulum yapın.] En son olarak da bunu driver easy'nin içine atıp generate yapın ve tekrar yazılımı başlatın. En güncel sürüm ve pro olarak programı kullanabilirsiniz.

DriverEasy_license generator.exe

Ayrıca Mega linki konuya eklendi.

eXtrmE_sPoRtS, 28.12.2018 - 01:19 yazdı:

Uygulanan değişikler Please login or register to see this link. mevcuttur.

Extra araçlarPlease login or register to see this link. mevcuttur.

Boyut: 2.85 GB

MD5: 4F2E3C15365CD8BE0384ABCF9FD19C08

SHA-1: BE534073F2E2B977E5D2BCD11818CC9C821A4847

Please login or register to see this link. Please login or register to see this link.

Please login or register to see this link. Please login or register to see this link.

Hocam extra araçlardan cake OS.rar paylaşımınızı ne yazıkki indiremiyoruz. Sebebi dosya erişiminin sınırlandırılması. Acaba Google Drive veya Yandex vb sitelere de yükleme imkanınız var mı? (Aynı şekilde sistem için de, pCloud paylaşımınıza erişemiyoruz haberiniz olsun :) ) (ücretli olarak hesap açmamızı istiyor pCloud)

eXtrmE_sPoRtS, 8 dakika önce yazdı:

Önce katılımsız pro sürümünü yükleyin daha sonra programı normal bir şekilde güncelleyin. [Eski sürümün üstüne kurulum yapın.] En son olarak da bunu driver easy'nin içine atıp generate yapın ve tekrar yazılımı başlatın. En güncel sürüm ve pro olarak programı kullanabilirsiniz.

DriverEasy_license generator.exe

Ayrıca Mega linki konuya eklendi.

Hocam sonuç değişmiyor özellikle bu cracki kullanınca pro yazıyor bir kaç dk sonra hata veriyor tekrar açtığında pro yazıyor ama yanında yavaşlatılmış sürüm yazıyor iniglizce sonra neden olduğunu anlamak için üstüne tıklıyorsun sitesine yönlendiriyor yazılım korsan lisansla lisanslandığı için driver easy bunu tespit ediyor böyle bir önlem koyuyorlar bu önlemi aşmak gerekiyor ah ash eskiden kampanyayla 3 yıllık lisans kazanmıştım süresi bitmeyeydi iyiydi ya 3 pcde kullanıyordum ne güzel

Arkadaşlar windows 10 la oynandığı vakit sonuç alınamıyor.Hem bu işi yapanın zamanı ve emeği gidiyor,hemde kuranın.O yüzden benim naçizane fikrim normal windows 10 indirip bilgisayara kurmak.

SoNKraL_, 1 saat önce yazdı:

Hocam sonuç değişmiyor özellikle bu cracki kullanınca pro yazıyor bir kaç dk sonra hata veriyor tekrar açtığında pro yazıyor ama yanında yavaşlatılmış sürüm yazıyor iniglizce sonra neden olduğunu anlamak için üstüne tıklıyorsun sitesine yönlendiriyor yazılım korsan lisansla lisanslandığı için driver easy bunu tespit ediyor böyle bir önlem koyuyorlar bu önlemi aşmak gerekiyor ah ash eskiden kampanyayla 3 yıllık lisans kazanmıştım süresi bitmeyeydi iyiydi ya 3 pcde kullanıyordum ne güzel

Bende katılımsızın üstüne dediklerimi yapınca pro oldu. Hiçbir lisans hatası göstermiyor. Lisans cracklı demiyor.

kocamanadam, 1 saat önce yazdı:

Arkadaşlar windows 10 la oynandığı vakit sonuç alınamıyor.Hem bu işi yapanın zamanı ve emeği gidiyor,hemde kuranın.O yüzden benim naçizane fikrim normal windows 10 indirip bilgisayara kurmak.

Herkes indirmek ve indirmemekte hür. Ama normal Windows 10'dan kat kat hızlı ister inan ister inanma.

• Thanks 1

SoNKraL_, 3 saat önce yazdı:

bunuda deneyebilirsiniz Türkçe free

buda network ağları içinde olan

Edited by 34ero

Bana göre ilk bol katılımsız programlı olanda muhteşemdi buda ayrıca o kadar emek vermiş ve hiç üşenmeden hemen her saat cevap veriyor şimdi dedin ya insider yapabilirim son sürümü şuanda 10.0.18305.1003 rs-prerelease oluru varsa yapıver:)kolay gelsin..

SoNKraL_, 5 saat önce yazdı:

Auslogics Driver Updater kullanabilirsin. Güncelleme yapıyor windows update'de ve driver'larda windowsu'un kendisinde sende niye öyle yaptı anlamadım.

34ero, 2 saat önce yazdı:

bunuda deneyebilirsiniz Türkçe free

buda network ağları içinde olan

Teşekkürler. Arkadaşa yardım ettiğin için.

kmlnrikpc, 2 saat önce yazdı:

Bana göre ilk bol katılımsız programlı olanda muhteşemdi buda ayrıca o kadar emek vermiş ve hiç üşenmeden hemen her saat cevap veriyor şimdi dedin ya insider yapabilirim son sürümü şuanda 10.0.18305.1003 rs-prerelease oluru varsa yapıver:)kolay gelsin..

Herkesin tercihi farklı olabilir. Bunu programlı yapsaydım bu seferde programsız yap diyeceklerdi :D

selokan, 4 saat önce yazdı:

Hocam extra araçlardan cake OS.rar paylaşımınızı ne yazıkki indiremiyoruz. Sebebi dosya erişiminin sınırlandırılması. Acaba Google Drive veya Yandex vb sitelere de yükleme imkanınız var mı? (Aynı şekilde sistem için de, pCloud paylaşımınıza erişemiyoruz haberiniz olsun :) ) (ücretli olarak hesap açmamızı istiyor pCloud)

AcemiBey, 4 saat önce yazdı:

İndirip deneyeceğim. Bu arada sorulara cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. @eXtrmE_sPoRtS

Mega ile değiştirildi. Rica Ederim. Birşey değil. Hayırlı kullanımlar.

SemihMehmetoglu, 5 saat önce yazdı:

Google Linki Kırılmıs Tazeleyebilirmisiniz

Elinize Sağlık Teşekkürler

Onun yerine Mega konuya eklendi. 24 saatte fazla indirme olunca öyle yapabiliyor bazen. 1 gün sonra otomatik olarak kendini yeniler. TNC Debrid ile indir yazısı her linkte otomatik olarak ekleniyor. Şu olayı devre dışı bırakabilirler mi adminler ? İsteyen debrid ile indirir isteyen normal. Her konuda bu yazıları görmek neden zorundayız ? Ayrıca linkleri görmek için neden insanları kayıt olmak zorunda bırakıyorsunuz bence bu da bana ters.

Edited by eXtrmE_sPoRtS
  • Like 2
  • Thanks 1

eXtrmE_sPoRtS, 28.12.2018 - 00:19 yazdı:

Windows 10 x64 LTSC 2019 v2.5 Özellikler Silinenler; ------------------------------------------------------------ Internet explorer

Usta merak ettiğim bir şey var. Internet Explorer silinmişse başka bir tarayıcı yüklemek için ne yapabiliriz?

Google Drive'dan indiriyordum. %30'da indirme durdu. Baktım ki link kırılmış. İyi ki Mega'dan da indirme linki paylaşılmış.

görselde görülen aygıt ekran kartı. Neden 3. parti bir uygulama ile yüklemek istiyorsunuz ?  nvidia ise nvidiadan indirin ati ise amd intel ise intel. ekran kartını pack uygulama ile yüklemek sıkıntılı olur düşüncesindeyim.

• Like 1

AcemiBey, 2 saat önce yazdı:

Usta merak ettiğim bir şey var. Internet Explorer silinmişse başka bir tarayıcı yüklemek için ne yapabiliriz?

Chrome yüklü hâlde geliyor.

AcemiBey, 2 saat önce yazdı:

Google Drive'dan indiriyordum. %30'da indirme durdu. Baktım ki link kırılmış. İyi ki Mega'dan da indirme linki paylaşılmış.

24 Saat kotası dolduysa eğer bunu uygulayın;

Spoiler

C252neytAlacao287lu, 1 saat önce yazdı:

görselde görülen aygıt ekran kartı. Neden 3. parti bir uygulama ile yüklemek istiyorsunuz ?  nvidia ise nvidiadan indirin ati ise amd intel ise intel. ekran kartını pack uygulama ile yüklemek sıkıntılı olur düşüncesindeyim.

Ekran kartı sürücülerini kendi sitesinden yapın. Diğer sürücüleri Driver Easy gibi programlarla hâlledebilirsiniz.

• Like 1

sürücüler için en kolay çözüm Please login or register to see this link. tir, online olanı dakikalar içinde hallediyor.

Eskiden buradan hepsi sürücülü sistemler yaparlardı, hey gidi günler hey😊

• Like 2

muharremerd, 6 dakika önce yazdı:

sürücüler için en kolay çözüm Please login or register to see this link. tir, online olanı dakikalar içinde hallediyor.

Eskiden buradan hepsi sürücülü sistemler yaparlardı, hey gidi günler hey😊

Sürücü silme işlemi yapılmadı sistemde. Windows'un varsayılan sürücüleri  ile geliyor. Otomatik olarak sürücüleri de yüklüyor. Ben yükleyemiyen arkadaşlar için söyledim. Yine de sağol. Öyle yapsak bu sefer de boyut aşırı şişerdi, Sürücü uyuşmazlığından hatalar çıkabilirdi.

• Like 1

Maalesef şu anda bu dosyayı görüntüleyemez ve indiremezsiniz.

Bu dosya yakın zamanda çok fazla kullanıcı tarafından görüntülendi veya indirildi. Lütfen dosyaya erişmeyi daha sonra yeniden deneyin. Erişmek istediğiniz dosya özellikle büyükse veya çok sayıda kişiyle paylaşılıyorsa dosyayı görüntülemek veya indirmek için 24 saate kadar beklemeniz gerekebilir. Bir dosyaya 24 saat sonra hala erişemiyorsanız alan yöneticinizle irtibat kurun.

MEGADAN DA

aktarma katası aşıyor  diyor indirmiyor

Çalışma gayet başarılı, hızlı ve stabil. Birkaç sorun demeyeyim de kendime göre uyarlamalar gerekti hallettim lakin halledemediğim; kullanıcı adından bulunan kuru kafa, bahsettiğiniz dizinden olmuyor, yukarda da henüz yapabileni görmedim. Nereden değiştirebilirim ? Yukarıda yine bir arkadaşın sorduğu ağdaki başka bilgisayara bağlanma hususuna yanıtın olan işlemi gerçekleştirerek bilgisayarı restar yaptım lakin yine de bağlanmıyor ? Son olarak (şimdilik) varsayılan tarayıcı hususu kısmına vermiş olduğun yanıt ve daha fazlası inceledim; dosya türüne göre varsayılan uygulamalar, protokole göre varsayılan uygulamar ve varsayılanları uygulamalara göre ayarla kısımlarında da değişiklik yaptım lakin yine durum aynı nasıl değiştirebilirim ? Şimdiden teşekkür ederim.

Ve ayrıca yönetime de bir sitemim bu mesajı şu an 03.01.2019 saat: 17.43' te atıyorum artık sabaha onaylanır sanırım. Amaç nedir ki mesajın onayda beklemesi cidden çok mantıksız(bana göre).

yalandunya3535, 11 saat önce yazdı:

Maalesef şu anda bu dosyayı görüntüleyemez ve indiremezsiniz.

Bu dosya yakın zamanda çok fazla kullanıcı tarafından görüntülendi veya indirildi. Lütfen dosyaya erişmeyi daha sonra yeniden deneyin. Erişmek istediğiniz dosya özellikle büyükse veya çok sayıda kişiyle paylaşılıyorsa dosyayı görüntülemek veya indirmek için 24 saate kadar beklemeniz gerekebilir. Bir dosyaya 24 saat sonra hala erişemiyorsanız alan yöneticinizle irtibat kurun.

MEGADAN DA

aktarma katası aşıyor  diyor indirmiyor

Spoiler

MEGA Link Downloader v2.8.9 Portable kullanabilirsiniz.

LostH, 4 saat önce yazdı:

Çalışma gayet başarılı, hızlı ve stabil. Birkaç sorun demeyeyim de kendime göre uyarlamalar gerekti hallettim lakin halledemediğim; kullanıcı adından bulunan kuru kafa, bahsettiğiniz dizinden olmuyor, yukarda da henüz yapabileni görmedim. Nereden değiştirebilirim ? Yukarıda yine bir arkadaşın sorduğu ağdaki başka bilgisayara bağlanma hususuna yanıtın olan işlemi gerçekleştirerek bilgisayarı restar yaptım lakin yine de bağlanmıyor ? Son olarak (şimdilik) varsayılan tarayıcı hususu kısna vermiş olduğun yanıt ve daha fazlası inceledim; dosya türüne göre varsayılan uygulamalar, protokole göre varsayılan uygulamar ve varsayılanları uygulamalara göre ayarla kısımlarında da değişiklik yaptım lakin yine durum aynı nasıl değiştirebilirim ? Şimdiden teşekkür ederim.

Ve ayrıca yönetime de bir sitemim bu mesajı şu an 03.01.2019 saat: 17.43' te atıyorum artık sabaha onaylanır sanırım. Amaç nedir ki mesajın onayda beklemesi cidden çok mantıksız(bana göre).