Jump to content
eXtrmE_sPoRtS

Extrme Edition Os X64 - 2019 Güncel

Recommended Posts

eXtrmE_sPoRtS, 18 dakika önce yazdı:

Gereksiz App'ler yok olarak geliyor normalde. Onun üstüne baya bir değişiklik yapıldı.

Ltsa surum gibi?

Üstad, arkadaşın Laptop'a kurdum ekran kartında yada diğer driverlarda problem yok, şuanda ince ayarlarını yapıyorum, hiç bir hata ile karşılaşmadım, özellikle ram kullanımı düşük ve işlemcinin çalışması gayet yerinde, harika olmuş emeğine sağlık, tşk.ederim.

saygılarımla;

hasan835, 10 dakika önce yazdı:

Üstad, arkadaşın Laptop'a kurdum ekran kartında yada diğer driverlarda problem yok, şuanda ince ayarlarını yapıyorum, hiç bir hata ile karşılaşmadım, özellikle ram kullanımı düşük ve işlemcinin çalışması gayet yerinde, harika olmuş emeğine sağlık, tşk.ederim.

saygılarımla;

366727506_ezgif.com-resize(1).gif.fe46c2e75e71cb144d228b41ee684419.gif

Edited by eXtrmE_sPoRtS

C252neytAlacao287lu, 1 dakika önce yazdı:

Benim contex menü böyle olduğundan default istemiştim. yoksa çok kafam karışıyordu  ^^   güzel oldu bu sefer

Adsız.jpg

Sonradan siz eklemişsiniz onları herhalde normalde yok çünkü.

kmlnrikpc, 14 saat önce yazdı:

ben kuramadım eray ağlara bağlanmada sorun çıktı klavye ne yapsam basmadı gene döndüm ilk sürüme:)

V1 ltsc lite hataları vardı. Fakat bu V2 çoğu hata giderildi özellikle Ağ hataları. Önceki sürümü  kullandınız herhalde. Bu ltsc v1 lite ve v2 lite dışında Pro rs5 lite ve venom edition var dediğim gibi en güncel şu an için bu konudaki v2 lite ltsc sürümü. V1 ltsc lite sağlınız için önermem.

kardeşcaım ağa bağlanmadı güvenlik şifresini yazabilsem olacaktı ama klavye yazmadı ama ben arnavutum inadım inat çevrimdışı  drive paketi var onunla deneyeceğim sana bilgi veririm inşallah:)

kmlnrikpc, 5 dakika önce yazdı:

kardeşcaım ağa bağlanmadı güvenlik şifresini yazabilsem olacaktı ama klavye yazmadı ama ben arnavutum inadım inat çevrimdışı  drive paketi var onunla deneyeceğim sana bilgi veririm inşallah:)

Bilemiyorum açıkçası öyle bir hata ile karşılaşan olmadı. Bende de öyle bir hata falan vermedi. Belki klavye arızası vardır. Herşeyi de OS'dan bilmemek lazım :D

yok klavyede hata yok sadece ağa bağlanma güvenlik anahtarı var ya o rada çalışmadı klavye basmaadı harf ve sayıları kardeşim sıkıntı yok deniyorum şuan gene indirdim yazmasa çevrimdışı ağ bağlanmayla bağlanacağım deneyelim görelim beya :)

kmlnrikpc, 36 dakika önce yazdı:

yok klavyede hata yok sadece ağa bağlanma güvenlik anahtarı var ya o rada çalışmadı klavye basmaadı harf ve sayıları kardeşim sıkıntı yok deniyorum şuan gene indirdim yazmasa çevrimdışı ağ bağlanmayla bağlanacağım deneyelim görelim beya :)

Dediğiniz hatanın çözümü extra anlatımlarda var. Yeni sürüm yakında çıkacak 2.5 Dediğiniz hata ile Windows ayarlarındaki arama bölümü çalışmaması sorunu aynı nedenden dolayı oluyor. Şimdi hatırladım :D

Maalesef bende de aynı hata,ağ güvenlik anahtarını gireceğim fakat  klavye harf yada sayı basmıyor.Senin sistemi yükle kaldır yükle kaldır bilgisayar format manyağı oldu.😩

Not:Extra ayarlarda yazmama sorunuyla ilgili bir çözüm yok.

Edited by kocamanadam

kocamanadam, 1 saat önce yazdı:

Maalesef bende de aynı hata,ağ güvenlik anahtarını gireceğim fakat  klavye harf yada sayı basmıyor.Senin sistemi yükle kaldır yükle kaldır bilgisayar format manyağı oldu.😩

Not:Extra ayarlarda yazmama sorunuyla ilgili bir çözüm yok.

kmlnrikpc, 2 saat önce yazdı:

Tamadır 2.5 çıksın onuda kullanırız beya Allah başka zeval yani dert vermesin:)

Alıntı

Var;

Bu kayıt girdisini bilgisayarınıza girin;
https://drive.google.com/open?id=1P2afZKFzY5su7gp_iBoG7Gh7ooQ6752w
Daha sonra CMD'yi yönetici olarak açın ve şu kodları tek tek kopyalayıp yapıştırın;
REG EXPORT HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Schedule %TEMP%\Schedule.reg
REG ADD HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Schedule /F /V Start /T REG_DWORD /D 2
net start task scheduler
net start TermService
net start RpcSs
net start EventLog
C:\Windows\System32\LogFiles\WMI içindekileri silin.
En son olarak bilgisayarınızı yeniden başlatın. Kuvvetle ihtimâl sorununuz çözülmüştür.

Edited by eXtrmE_sPoRtS

kocamanadam, Şimdi yazdı:

Doğrusu yeniden kurup söylediklerinizi yapmaya korkuyorum.Yine hüsran olacağa benziyor.O yüzden artık kurmayacağım.Teşekkürler.

C252neytAlacao287lu, 28.12.2018 - 16:44 yazdı:

Bakalım DDU ile kaldırdım reg kaydını girdim cmd satirlarını girdim tekrar deniyorum bakalım

Ekran Alıntısı.PNG

Yüklendi :) miss

Ekran Alıntısı.PNG

eXtrmE_sPoRtS, 3 saat önce yazdı:

2.5 sürümü hazır. Testleri yarın yapacağım. Sorun olmazsa yüklerim.

Hocam öncelikle sistem çok güzel, tebrik ederim. Fakat yukarıda arkadaşın da belirttiği gibi wifi şifresi girmek istenildiğinde yazı yazamıyoruz. Ayarlar kısmında da arama yaparken  klavye çalışmamaktadır, tahminimce ikisi aynı sıkıntı oluyor zaten. Ekran kartı için de sıkıntı çektim fakat anlattığınız şekilde çözdüm. Performans açısından bilgisayarın açılış (Windows logosu ve altındaki dönen yuvarlağın olduğu aşama) hızı biraz yavaş geldi fakat masaüstünü gördüğü anda hızından çok memnunum. Sağalttaki tarih kısmı için bir önerim olacak, alta tarih kısmında görev çubuğu simgelerini küçülttüğümüz zaman saat dakika ve saniye görünüyor ya saniye kalksın ya da diğer görünüm gibi altta tarih te olsun. Bir de ctrl ye bastığımızda dokunmatik gibi algılayıp yuvarlak çıkıyor, onu da kaldırabilirseniz tadından yenmez zaten. Deneyimlerimi kısa bir kullanımla aktarmaya çalıştım. Belki benim beceriksizliklerimden kaynaklanıyordur fakat gördüklerim bu yönde. Teşekkür ederim

hala ilk sürümdeyim ağ bağlantısı güvenlik anahtarını klavye basmamıştı giremeyince döndüm açıkça yordu beni beya bakalım bu dediğin nasıl?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By mephistooo2
      Windows 10 19H2 v18363.418'e güncellenmiştir.  (Güncelleme Tarihi: 13.10.2019)
      Tüm sürümler 2019 Ekim güncellemesini ve sonrasında yayımlanan güvenlik güncellemeleri içerir. Sadece Windows Defender güvenlik güncellemesi çıkacaktır.
      Son sürüm güncel Windows 10 Version 1909 v18363.418 19H2 RTM 32 & 64 bit Tüm Sürümler:
      x86 ve x64 bit ISO içerikleri aşağıdaki sürümlerden oluşmaktadır.
      Windows 10 Home x86 & x64
      Windows 10 Pro x86 & x64
      Windows 10 Home Single Language x86 & x64
      Windows 10 Pro Education x86 & x64
      Windows 10 Pro for Workstations x86 & x64?
      Windows 10 Education x86 & x64
      Windows 10 Enterprise for Remote Sessions x86 & x64
      Windows 10 Enterprise x86 & x64
      Windows 10 IoT Enterprise x86 & x64
      UEFI ve MBR kurulumuna uygundur.
      Tüm sürümlerde yapılan değişiklikler:
      * NetFramework v3.5 entegre edilmiştir.
      * 2019 Ekim ve sonrasında çıkan tüm güncellemeler eklenmiştir.
      * ESD sıkıştırma yapılmıştır. (Güncellemelerle birlikte Windows iyice şiştiği için dosya boyutunu küçültmek için esd sıkıştırma tercih edilmiştir.)
      x64 bit ISO Doğrulama Değerleri:
      Dosya Adı  : Windows 10 19H2 v18363.418 AIO x64.ISO
      CRC-32       : f78dc21e
      MD4             : 15dc8406dbb77bf7b523be9497c6c562
      MD5             : 576a763b2469901af7cf3b95967ae879
      x64 bit ISO İndirme Linki:
      Please login or register to see this link.

x86 bit ISO Doğrulama Değerleri:
      Dosya Adı  : Windows 10 19H2 v18363.418 AIO x86.ISO
      CRC-32       : fb6d4e36
      MD4             : 32beaa0b523489b63edd79adfbc88467
      MD5             : f6206872771e46efaeee6efcc71f627f
      x86 bit ISO İndirme Linki:

Aktivasyon için lütfen KMS & Dijital & Online Aktivasyon Suite konusunu ziyaret ediniz
    • By EgeGrkn
      Kokteyl Ekosistemi 
      Kokteyl Edition İşletim Sistemleri
      Kokteyl projeleri en başta kendi ihtiyaçlarım doğrultusunda ortaya çıkmıştı, daha sonra insanların projeyi beğenmesi ve kullanmak istemesi yüzünden sonu gelmeyen bir gelişim sürecine girmiş ve yedi-sekiz senedir de geliştirilmektedir. Senelerdir her gün verilen emek doğrultusunda projeler başka hiç kimsenin imza atamayacağı bir seviyeye gelmiştir. Sektöründe lider birçok firma, yayıncı ve en basitinden kusursuz bir windows deneyimi yaşamak isteyen herkes Kokteyl projelerini sevmiş ve kullanmaya başlamıştır. Tüm projeler güvenle hazırlanmakta olup bunca senedir aksi yönde hiçbir kötü geri dönüş alınmamıştır. Sizler de donanımlarınızın yazılım dar boğazı olmadan “Gerçek Performansını” hissetmek ve hatta bu performansı bir tık daha ileriye taşımak istiyorsanız Kokteyl projelerini kullanabilirsiniz. Sadece Kokteyl projelerinin sunabileceği stabilite ve performans sizleri oyun ve iş dünyasında ileri taşıyacaktır. En hızlı, stabil ve güvenilir işletim sistemine ve onunla uyumlu ekosistemine hoş geldiniz.
      Tüm projeler, internet erişimi olmayan linux tabanlı bir bilgisayarda orjinal windows işletim sistemi çalıştıran bir sanal makina içinde eset internet security eşliğinde hazırlanmaktadır.

Kokteyl OS Tanıtım Videosu

Kokteyl OS Görselleri Ve Açıklamaları

Daha Fazla Söze Gerek Olduğunu Düşünmüyorum //İndirme Linkleri

Ekstra Açıklamalar

• By mephistooo2
      Windows 10 aktivasyon çalışmaları bundan sonra KMS/2038 & Dijital & Online Aktivasyon Suite uygulaması adında bu konudan yayımlanacaktır.
                      DESTEKLEDİĞİ MICROSOFT ÜRÜNLERİ:
      Window 7 Pro / Enterprise
      Windows 8 / 8.1 / 10 (desteklenmeyen sürümler aşağıda belirtilmiştir.)
      Windows Server 2008 / 2012 / 2012 R2 / 2016 / 2019 (desteklenmeyen sürümler aşağıda belirtilmiştir.)
      Office 2010 / 2013 / 2016 / 2019
      sürümlerini destekler. 
      -------------------------------------------------
      KMS/2038 & Dijital & Online Aktivasyon Suite v7.8 toplamda 4 farklı yöntemden oluşmaktadır.
      KMS Inject - Dijital Aktivasyon - KMS 2038 - Online Aktivasyon Yöntemleri
      (WinDivert yöntemi, Windows 10 v1809 sürümünden itibaren sağlıklı çalışmadığı için v7.8 sürümüne dahil edilmemiştir ve
      sonraki sürümlere de dahil edilmeyecektir.)
      Ayrıca Office 2016 ve 2019 ürünleri için RETAIL sürümden VOLUME sürüme çevirmek için script mevcuttur.

Not: Önizleme resmi eski sürümlere ait olabilir. RAR Şifre
      (RAR'dan çıkartmak için Winrar v5x kullanmanız gerekmektedir.)
      RAR şifresini kopyalamadan yazarak girin.
      www.tnctr.com
      Link:
      KMS-Dijital-Online_Aktivasyon_Suite_v7.8_TUR.rar (Turkish / Türkçe)
      KMS-Digital-Online_Activation_Suite_v7.8_ENG.rar (English / İngilizce)
      NOT: Lütfen tüm yazılanları okuyunuz !!!
      Piyasaki diğer KMS uygulamalarına göre tüm yöntemleri içinde barındıran, sıfır virüs uyarısı alan ve başarı oranı % 100 olan en temiz KMS uygulamasıdır... 😎
      KMSInject yöntemine ait dll dosyaları virustotal sonuçları (27 Nisan 2019) :
      x64 KMS.dll
      x86 KMS.dll

Dijital & KMS38 Aktivasyon yöntemine ait exe ve dll dosyaları virustotal sonuçları :
      gatherosstate.exe (15 Eylül 2019)
      slc.dll (15 Eylül 2019)
      Aktivasyon Tipi                 Desteklenen Ürünler                                                                        Aktivasyon Süresi
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Dijital Lisans                          -  Windows 10                                                                                       -  Kalıcı
      KMS38 Lisans                      -  Windows 10 / Server                                                                     -  2038 yılına kadar
      KMS Lisans                            -  Windows 7 (VL) / 8 / 8.1 / 10 /  Server / Office (VL)    -  180 günlük lisans (kalıcı lisans için KMS Görev Zamanlamanın etkinleştirilmesi gerekiyor)
      Online KMS Lisans            -  Windows 7 (VL) / 8 / 8.1 / 10 /  Server / Office (VL)    -  180 günlük lisans (kalıcı lisans için KMS Görev Zamanlama gerekir, bu seçenek betikte yok)
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      DESTEKLENMEYEN MICROSOFT ÜRÜNLERİ:
      Windows ve Office ürünlerinin aşağıda yazılan sürümleri KMS Inject, KMS2038 ve dijital yöntemleri tarafından desteklenmez.
         Office Retail (Volume Lisans sertifikaları yüklendiği takdirde desteklenir)    Windows 7 (Starter, HomeBasic, HomePremium, Ultimate)      Windows 10 (Cloud S, Professional Single Language)      Windows Server (Server Foundation, Storage Server, Home Server 2011) Piyasadaki hiçbir KMS ve dijital aktivasyon uygulaması bu sürümleri desteklemez.
      KMS (Inject) AKTİVASYON YÖNTEMİ HAKKINDA:
      Bu yöntem sayesinde aktivasyon işleminin gerçekleştirilmesini sağlayan C:\Windows\system32\ dizinindeki "SppExtComObj.exe" dosyasına inject (aşılama) yöntemiyle sanallaştırılmış KMS sunucusuna bağlantı sağlanır, böylece işletim sistemi gerçek bir lisans sunucusuna bağlandığını varsayarak lisans işlemini gerçekleştirir.
      Antivirüs uygulamaları aktivasyon dosyalarını zararlı olarak gösterebilir.
      Inject yöntemi % 100 temizdir (en azından şimdilik)
      DİJİTAL AKTİVASYON YÖNTEMİ HAKKINDA:
      Windows 10 için dijital aktivasyon , Windows yüklü PC'lerde donanım değişikliği sonrası tekrardan aktivasyonun kolay bir şekilde geri sağlanabilmesi için Microsoft tarafından sadece Windows 10 için  geliştirdiği bir yöntemdir.
      KMS yönteminde nasıl lisans sunucusu sanallaştırılıyorsa, bu yöntemde de PC'nizde sanki bir donanım değişikliği olmuş gibi dijital aktivasyon gerçekleştiriliyor.
      Windows 10 dijital lisans aktivasyon yöntemi MDL'den s1ave77 kullanıcısına aittir (kendisine teşekkürler).
      Bu yöntem internet bağlantısına ihtiyaç duyar ve kalıcı bir aktivasyon sağlar.
      Sadece Windows 10 için geçerlidir, tüm sürümlerde çalışır.
      Şu ana kadar bilinen antivirüs uygulamaları bu yönteme ait dosyaları zararlı olarak görmemiştir.
      KMS 2038 AKTİVASYON YÖNTEMİ HAKKINDA:
      Windows 10 KMS 2038 aktivasyon yöntemi MDL'den s1ave77 kullanıcısına aittir (kendisine teşekkürler).
      Bu yöntem sayesinde Windows 10 ürününüzü 2038 yılına kadar lisanslı kullanabilirsiniz.
      Şu ana kadar bilinen antivirüs uygulamaları bu yönteme ait dosyaları zararlı olarak görmemiştir.
      Bu yöntem için internet bağlantısı gerekli değildir.
      ONLINE AKTİVASYON YÖNTEMİ HAKKINDA:
      İnternette bazı hayırsever kullanıcıların 😁 (çoğunlukla Çinliler 🤔) kendi KMS sunucularını herkese açık şekilde yayınlamaları sonucu Windows ve Office ürünlerini 180 gün boyunca lisanslı kullanabilirsiniz.
      BİLİNMESİ GEREKENLER:
      KMS Suite uygulamasını ya masaüstünde ya da herhangi bir diskin kök dizininde çalıştırın... Uzun uzun isimleri olan klasörler içinden ve klasör içindeki klasör içinden çalıştırmayın... Bilgisayarınızda RETAIL Office yüklü ise aktivasyon sorgusunda sonuç gözükmeyecektir. Inject yönteminde normal etkinleştirme esnasında Windows ve Office ayrı ayrı etkinleştirilebilirken KMS Görev Zamanlama modülünde ve $OEM$ Aktivasyon seçeneğinde Windows ve Office birlikte etkinleştirilir. BİLİNEN HATALAR:
      KMS Suite uygulaması, RETAIL ve OEM Windows 7'de çalıştırıldığında, bazen Office ürünlerini algılayamıyor ve etkinleştiremiyor. Böyle bir durumda, Script dosyasını kapatıp açın ve yeniden etkinleştirmeyi deneyin.
      Versiyon Değişiklikleri:
    • By EgeGrkn
      Kokteyl Ekosistemi 
      Kokteyl & Kokteyl Tools
      Kokteyl projeleri en başta kendi ihtiyaçlarım doğrultusunda ortaya çıkmıştı, daha sonra insanların projeyi beğenmesi ve kullanmak istemesi yüzünden sonu gelmeyen bir gelişim sürecine girmiş ve yedi-sekiz senedir de geliştirilmektedir. Senelerdir her gün verilen emek doğrultusunda projeler başka hiç kimsenin imza atamayacağı bir seviyeye gelmiştir. Sektöründe lider birçok firma, yayıncı ve en basitinden kusursuz bir windows deneyimi yaşamak isteyen herkes Kokteyl projelerini sevmiş ve kullanmaya başlamıştır. Tüm projeler güvenle hazırlanmakta olup bunca senedir aksi yönde hiçbir kötü geri dönüş alınmamıştır. Sizler de donanımlarınızın yazılım dar boğazı olmadan “Gerçek Performansını” hissetmek ve hatta bu performansı bir tık daha ileriye taşımak istiyorsanız Kokteyl projelerini kullanabilirsiniz. Sadece Kokteyl projelerinin sunabileceği stabilite ve performans sizleri oyun ve iş dünyasında ileri taşıyacaktır. En hızlı, stabil ve güvenilir işletim sistemine ve onunla uyumlu ekosistemine hoş geldiniz.
      Tüm projeler, internet erişimi olmayan linux tabanlı bir bilgisayarda orjinal windows işletim sistemi çalıştıran bir sanal makina içinde eset internet security eşliğinde hazırlanmaktadır.
      Please login or register to see this link.  - Please login or register to see this link.
      Kokteyl Nedir?
      Kokteyl işletim sisteminiz ne olursa olsun (XP-Vista-7-8-8.1-10 veya custom) bilgisayarınız için gerekli herşeyi içeren bir katılımsız tweak yazılımıdır. Bu uygulamanın amacı her bilgisayarı performanslı ve hatalardan arınmış bir hale getirmektir.
      Her formattan sonra saatlerce ince ayar yapmak yerine bir kokteyl uygulamak yeterli olacaktır. Zaten bir kere kullandıkdan sonra birdaha bırakamayacaksınız...
      Kokteyl Tweaks Neler Yapar?
      Kokteyl bilgisayarınızda işletim sisteminize göre özel ayarlar yapar, Bu ayarlara detaylı olarak çalışmanın içerisindeki info dosyasından bakabilirsiniz. Çok fazla olduğu için buraya yazmıyorum, En Basitinden  directplay vs aktive etmekden, güvenlik açıklarını(telemetry) kapatmaya kadar onlarca ayar içerir. Bunların yanında kokteylin görüntüyü tipik kokteyl işletim sistemi haline getirmek için kurduğu birkaç ufak tool vardır. (hesap makinesi, startisback, aeroglass, oldnewexplorer gibi) Bunlar gene sisteminize göre karar verirlir ve uygun hali kullanılır. Herşey otomatik ve doğru kararlarla yapılır.
      Kimler kullanmalı?
      Bilgisayarını gerçekten performanslı, hatasız, stabil ve güvenilir bir şekilde kullanmak isteyen herkes.
      Not: Program çok komplike ve geri alnımayacak (alınması çok uzun süren) işlemler yapar. Sizlere tavsiyem programı tanımak için önce sanal makinanızda test ediniz...)
      Kokteyl Nasıl Çalışır?
      Antivirüs ve uac mümkünse kapalıyken programı yönetici olarak çalıştırınız, Kokteyl önce UACyi kapatır daha sonra tam yönetici hakları ile çalıştırabilmek için win+r tuş kombinasyonuyla reg ve bat dosyalarını sırayla çalıştırır. Yaklaşık 1 dakika süren bir işlem sonrası bilgisayarınız birkaç güvenlik açığından kurtulmuş, hatalardan arınmış ve olası hatalar için gerekli ayarlamalara sahip olacaktır. Bunun yanında performans ve altyapı için gerekli ayarlamalarda yapılmış olacaktır.
      Nereden Nereye?
      Bu program aslında senelerdir geliştirilmekde ancak türkiyede sadece belli başlı insanlara sunulmakdaydı. Normalde aylık kullanıcı sayısı blog statiklerine göre birkaç bini geçiyor. Ve bu kullanıcıların yüksek bir bölümü yabancı ülkelerden geliyor. Programın tek amacı insanlara yardımcı olabilmek. Yüzlerce liraya format attıran veya bilgisayarını performanslı kullanamayan insanlara yardımcı olmak için bir süre ücretsiz paylaşıyorum. Lütfen içeriğini değiştirip başka yerlerde veya projelerinizin içinde kullanmayınız... İzin vermemiş olsamda bir çok insanın projesinin içinde Kokteyl.reg editlenerek iznim olmadan bazı projelerde kullanılmıştır. Bu projelere güvenmeyiniz ve kullanmayınız.

Kokteyl Uygulanmış Bir Bilgisayar Görünüm Olarak Şöyle Görünür
          Please login or register to see this link.  Please login or register to see this link.    

Kokteyl Tools
      Başlıklar İndirme Linkleridir
      Please login or register to see this link.  Please login or register to see this link.
      Katılımsız İnce Ayar Yazılımıdır. Yukarıda Anlatılmıştır. Kokteyli Kullanmadan Önce INFO Dosyasını Okuyun, Önce Sanal Makinanızda Test Edin. Bilgisayarımı Bozdu Vs Gibi İtamlarda Bulunmayın. Kokteyli Geri Alması İmkansız Olduğundan Kullanmadan Önce Tam Olarak Ne İşe Yaradığını Öğrenin Ve Sıkça Sorulan Soruları Okuyun. Please login or register to see this link.
      Kokteyl Piyasadaki Tüm İnce Ayar Yazılımları Ve Privacy Güvenlik Reklam Yazılımı Ayarlarını Bünyesine Katmıştır. Başka Hiçbirşey Kullanmanıza Gerek Yok. WinaeroTweaker - OOSU10 - W10Privacy - WPD - DoNotSpy10 Yazılımları İçerisindeki Bütün Ayarlar İncelendi Ve İşe Yarayan Bütün Kodlar Kokteyl'e Entegre Edildi.
      Please login or register to see this link. Please login or register to see this link.
      Bilgisayar Altyapısını Eksiksiz Kurar. Katılımsızdır.
      (NetFramework 3.5-4.x.x, Visual, Directx, KliteCodecPack, MSXML, FlashPack, DirectPlay)
      Please login or register to see this link. Please login or register to see this link.
      Windows Ve Ofis Yazılımları İçin Katılımsız KMS Ürünüdür. Extra Olarak; Ofis Retail Sürümleri Aktivasyondan Önce VL'a Çevirir. Windows 10 Dışında Windows XP-Vista-7-8-8.1-Server 'ide Aktive Eder. Önce Gömülü Lisansınız Varsa Onu Aktive Etmeyi Dener. Sonra KMS Dışında Sınırsız Aktivasyon Yapılabiliyorsa Yapar. Son Çare KMS Aktivasyonu Yapar.
      rar pass: 2019
      Ekstra Açıklamalar
    • By mephistooo2
      Süper Yönetici eklentisi daha önceden forumda yayımladığım Please login or register to see this link. uygulamasının daha geliştirilmiş halidir.
      Süper Yönetici eklentisini yükledikten sonra Admin Explorer uygulamasına hiç ihtiyacınız kalmayacak.
      Normal kullanıcı hakkı ile çalıştırdığınız Windows Explorer ara yüzünden sistem dosyaları üzerinde herhangi bir kopyalama, silme, isim değiştirme vb. işlemler yapamazsınız.
      Bu işlemleri yapabilmek için öncelikle ilgili dosya/klasörün sahipliğini almanız gerekir. Bu işlem de aslında kolay olmakla birlikte biraz vakit alan bir iş.
      İşte bu noktada Süper Yönetici işinizi çok kolaylaştıracaktır.
      Süper Yönetici eklentisi kurulduktan sonra, bilgisayarınızda sürücüler, bat, cmd, vbs, vbe, exe, reg vb. yürütülebilir dosyalar ve klasörler üzerinde ayrıca masaüstündeki bilgisayarım, geri dönüşüm kutusu vb kısayollarda sağ tıkladığınızda kullanabileceğiniz bir eklentidir.
      Süper Yönetici çalıştırıldığında kendisini Windows sistemine güvenilir yükleyici olarak tanıtır ve kullanıcı da dosyalar/klasörler üzerinde sınırsız işlem yapma hakkına sahip olur.
      Süper Yönetici uygulamasının mantığı root hakkına sahip Android sistemlerde kullanılan root explorer tarzı uygulamalarla aynıdır.
      Bu uygulama ile korumalı dosyaları ve klasörleri uyarı almadan rahatlıkla silebileceğinizden ve sisteme müdahale eden reg kayıtlarını rahatlıkla çalıştırabileceğinizden dolayı  DİKKATLİ kullanmalısınız, aksi takdirde Windows'unuz bir sonraki açılışı göremeyebilir.
      Ayrıca bu uygulama ile sildiğiniz dosyalar geri dönüşüm kutusunda gözükmez, sildiğiniz dosyaları tekrardan geri döndürmek veya bilgisayardan tamamen silmek istiyorsanız geri dönüşüm kutusunu Süper Yönetici Yetkileriyle Aç ile açmalısınız.
      RAR arşivi içindeki Yukle.cmd dosyasını çalıştırdığınızda işletim sisteminizin bitine göre Windows klasörüne Nsudo.exe dosyası kopyalanır ve sağ tık kısmına da "Süper Yönetici Yetkileriyle Aç" kısayolu yüklenir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.
      Dilerseniz Kaldir.cmd dosyası ile Süper Yönetici eklentisini bilgisayarınızdan tamamen kaldırabilirsiniz.

Süper Yönetici eklentisi Windows 10 x64 sürümü üzerinden hazırlanmıştır ve sorunsuz çalışmaktadır.
      Teorik olarak Windows 10 x86 sürümünde ve diğer Windows sürümlerinde de (7, 8, 8.1 x86-x64) çalışması gerekir.
      Süper Yönetici eklentisi için regedit kayıtları tarafımca oluşturulmuştur ancak NSudo programı, MDL'den @Mouri_Naruto'ya aittir.
      Normal kullanıcı ve Süper Yönetici ile açılmış bir Explorer örneği:

Normal kullanıcı ve Süper Yönetici ile açılmış regedit kaydı örneği:

RAR Şifre
      (RAR'dan çıkartmak için Winrar v5x kullanmanız gerekmektedir.)
      RAR şifresini kopyalamadan yazarak girin.
      www.tnctr.com
      Link:
      Süper Yönetici.rar

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...