Jump to content
Sign in to follow this  
eXtrmE_sPoRtS

Extrme Edition Os X64 - 2019 Güncel

Recommended Posts

acer aspire 5742g uefi 

toplam 6 dakika 42 saniye 18 salisede windows yüklendi :) ssd 2 :)

Driverları yükleyemiyorum windows update den driver güncel diyor ama driver yok :)

P1kYmv.png

Hocam oemdeki kuru kafayı değiştirdim lakin kullanıcı adında bulunan kuru kafa çakıldı kaldı değişmiyor ? Bahsettiğin dizinde .accountpictore-ms uzantılı iki dosya var onları değiştiremedim ? Yani o uzantıda istediğim fotoyu nasıl atıcam ?

1hun, 12 saat önce yazdı:

acer aspire 5742g uefi 

toplam 6 dakika 42 saniye 18 salisede windows yüklendi :) ssd 2 :)

Driverları yükleyemiyorum windows update den driver güncel diyor ama driver yok :)

Please login or register to see this link.

Driver easy ile güncelleyebilirsiniz eğer windows update'den drive'ları indiremiyorsanız. Windows update driver güncelleme kapatılmamıştı. Hizmetlerden windows update hizmetini bulun ve yeniden başlatın bir de öyle deneyin.

eXtrmE_sPoRtS, 54 dakika önce yazdı:

Driver easy ile güncelleyebilirsiniz eğer windows update'den drive'ları indiremiyorsanız. Windows update driver güncelleme kapatılmamıştı. Hizmetlerden windows update hizmetini bulun ve yeniden başlatın bir de öyle deneyin.

Driver easynin pro olan sürümüde olmayan sürümüde 50 kbla indiriyor bro hızlanma yokki anca key girersen gerçekten pro yaparsan son hızda çekiyor driverleri bir arkadaşın makineye güncelleme yapaıym deedim burnumdan geldi 1,1 gb driver güncellemesi 50-100 kbla saatlerce inmesini bekledi çocuk..Bundan daha sağlam alman yapımı driver Driver max var ondada crack-patch hiçbirşey bulunmuyor oda günde 2 driver indirimine izin veriyor.Driver booster eski driverleri kuruyor sağlam değil.Bu driver olayına çözüm bulunması lazım

Uefi olarak rufusla kurdum sistem çok iyi olmuş en ufak bir hata yavaşlama donma cpuya yüklenme vs görmedim, bazı çipset driverları görünmüyordu onuda sürücüsünü indirip yükleyince aygıt yöneticisinde sürücüsü olmayan aygıt kalmadı.

Gizlilik ayarları,ince ayarlar vs çok iyi ve kullanışlı olmuş zaten olmasa bile bu kadar emeğe saygı duymak lazım, ne desek cevap verip uğraşıp ona göre sistem hazırlandı sonuçta, xp gibi hızlı olmuş diyenler vardı bazı sistemler için onlarıda kullandım ama hiçbirisi öyle değildi ama bu sistem hakikaten xp-win 7 gibi hızlı olmuş güvenli olmuş, umarım devamı gelir.

• Like 2

SoNKraL_, 2 saat önce yazdı:

Driver easynin pro olan sürümüde olmayan sürümüde 50 kbla indiriyor bro hızlanma yokki anca key girersen gerçekten pro yaparsan son hızda çekiyor driverleri bir arkadaşın makineye güncelleme yapaıym deedim burnumdan geldi 1,1 gb driver güncellemesi 50-100 kbla saatlerce inmesini bekledi çocuk..Bundan daha sağlam alman yapımı driver Driver max var ondada crack-patch hiçbirşey bulunmuyor oda günde 2 driver indirimine izin veriyor.Driver booster eski driverleri kuruyor sağlam değil.Bu driver olayına çözüm bulunması lazım

slim driver var ücretsiz indirin ve yükleyin ben öyle yapıorum

• Like 1

SoNKraL_, Bir saat önce yazdı:

Önce katılımsız pro sürümünü yükleyin daha sonra programı normal bir şekilde güncelleyin. [Eski sürümün üstüne kurulum yapın.] En son olarak da bunu driver easy'nin içine atıp generate yapın ve tekrar yazılımı başlatın. En güncel sürüm ve pro olarak programı kullanabilirsiniz.

DriverEasy_license generator.exe

Ayrıca Mega linki konuya eklendi.

eXtrmE_sPoRtS, 28.12.2018 - 01:19 yazdı:

Uygulanan değişikler Please login or register to see this link. mevcuttur.

Extra araçlarPlease login or register to see this link. mevcuttur.

Boyut: 2.85 GB

MD5: 4F2E3C15365CD8BE0384ABCF9FD19C08

SHA-1: BE534073F2E2B977E5D2BCD11818CC9C821A4847

Please login or register to see this link. Please login or register to see this link.

Please login or register to see this link. Please login or register to see this link.

Hocam extra araçlardan cake OS.rar paylaşımınızı ne yazıkki indiremiyoruz. Sebebi dosya erişiminin sınırlandırılması. Acaba Google Drive veya Yandex vb sitelere de yükleme imkanınız var mı? (Aynı şekilde sistem için de, pCloud paylaşımınıza erişemiyoruz haberiniz olsun :) ) (ücretli olarak hesap açmamızı istiyor pCloud)

• Thanks 2

eXtrmE_sPoRtS, 8 dakika önce yazdı:

Önce katılımsız pro sürümünü yükleyin daha sonra programı normal bir şekilde güncelleyin. [Eski sürümün üstüne kurulum yapın.] En son olarak da bunu driver easy'nin içine atıp generate yapın ve tekrar yazılımı başlatın. En güncel sürüm ve pro olarak programı kullanabilirsiniz.

DriverEasy_license generator.exe

Ayrıca Mega linki konuya eklendi.

Hocam sonuç değişmiyor özellikle bu cracki kullanınca pro yazıyor bir kaç dk sonra hata veriyor tekrar açtığında pro yazıyor ama yanında yavaşlatılmış sürüm yazıyor iniglizce sonra neden olduğunu anlamak için üstüne tıklıyorsun sitesine yönlendiriyor yazılım korsan lisansla lisanslandığı için driver easy bunu tespit ediyor böyle bir önlem koyuyorlar bu önlemi aşmak gerekiyor ah ash eskiden kampanyayla 3 yıllık lisans kazanmıştım süresi bitmeyeydi iyiydi ya 3 pcde kullanıyordum ne güzel

Arkadaşlar windows 10 la oynandığı vakit sonuç alınamıyor.Hem bu işi yapanın zamanı ve emeği gidiyor,hemde kuranın.O yüzden benim naçizane fikrim normal windows 10 indirip bilgisayara kurmak.

SoNKraL_, 1 saat önce yazdı:

Hocam sonuç değişmiyor özellikle bu cracki kullanınca pro yazıyor bir kaç dk sonra hata veriyor tekrar açtığında pro yazıyor ama yanında yavaşlatılmış sürüm yazıyor iniglizce sonra neden olduğunu anlamak için üstüne tıklıyorsun sitesine yönlendiriyor yazılım korsan lisansla lisanslandığı için driver easy bunu tespit ediyor böyle bir önlem koyuyorlar bu önlemi aşmak gerekiyor ah ash eskiden kampanyayla 3 yıllık lisans kazanmıştım süresi bitmeyeydi iyiydi ya 3 pcde kullanıyordum ne güzel

Bende katılımsızın üstüne dediklerimi yapınca pro oldu. Hiçbir lisans hatası göstermiyor. Lisans cracklı demiyor.

kocamanadam, 1 saat önce yazdı:

Arkadaşlar windows 10 la oynandığı vakit sonuç alınamıyor.Hem bu işi yapanın zamanı ve emeği gidiyor,hemde kuranın.O yüzden benim naçizane fikrim normal windows 10 indirip bilgisayara kurmak.

Herkes indirmek ve indirmemekte hür. Ama normal Windows 10'dan kat kat hızlı ister inan ister inanma.

• Thanks 1

SoNKraL_, 3 saat önce yazdı:

bunuda deneyebilirsiniz Türkçe free

buda network ağları içinde olan

Edited by 34ero

Bana göre ilk bol katılımsız programlı olanda muhteşemdi buda ayrıca o kadar emek vermiş ve hiç üşenmeden hemen her saat cevap veriyor şimdi dedin ya insider yapabilirim son sürümü şuanda 10.0.18305.1003 rs-prerelease oluru varsa yapıver:)kolay gelsin..

SoNKraL_, 5 saat önce yazdı:

Auslogics Driver Updater kullanabilirsin. Güncelleme yapıyor windows update'de ve driver'larda windowsu'un kendisinde sende niye öyle yaptı anlamadım.

34ero, 2 saat önce yazdı:

bunuda deneyebilirsiniz Türkçe free

buda network ağları içinde olan

Teşekkürler. Arkadaşa yardım ettiğin için.

kmlnrikpc, 2 saat önce yazdı:

Bana göre ilk bol katılımsız programlı olanda muhteşemdi buda ayrıca o kadar emek vermiş ve hiç üşenmeden hemen her saat cevap veriyor şimdi dedin ya insider yapabilirim son sürümü şuanda 10.0.18305.1003 rs-prerelease oluru varsa yapıver:)kolay gelsin..

Herkesin tercihi farklı olabilir. Bunu programlı yapsaydım bu seferde programsız yap diyeceklerdi :D

selokan, 4 saat önce yazdı:

Hocam extra araçlardan cake OS.rar paylaşımınızı ne yazıkki indiremiyoruz. Sebebi dosya erişiminin sınırlandırılması. Acaba Google Drive veya Yandex vb sitelere de yükleme imkanınız var mı? (Aynı şekilde sistem için de, pCloud paylaşımınıza erişemiyoruz haberiniz olsun :) ) (ücretli olarak hesap açmamızı istiyor pCloud)

AcemiBey, 4 saat önce yazdı:

İndirip deneyeceğim. Bu arada sorulara cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. @eXtrmE_sPoRtS

Mega ile değiştirildi. Rica Ederim. Birşey değil. Hayırlı kullanımlar.

SemihMehmetoglu, 5 saat önce yazdı:

Google Linki Kırılmıs Tazeleyebilirmisiniz

Elinize Sağlık Teşekkürler

Onun yerine Mega konuya eklendi. 24 saatte fazla indirme olunca öyle yapabiliyor bazen. 1 gün sonra otomatik olarak kendini yeniler. TNC Debrid ile indir yazısı her linkte otomatik olarak ekleniyor. Şu olayı devre dışı bırakabilirler mi adminler ? İsteyen debrid ile indirir isteyen normal. Her konuda bu yazıları görmek neden zorundayız ? Ayrıca linkleri görmek için neden insanları kayıt olmak zorunda bırakıyorsunuz bence bu da bana ters.

Edited by eXtrmE_sPoRtS
  • Like 2
  • Thanks 1

eXtrmE_sPoRtS, 28.12.2018 - 00:19 yazdı:

Windows 10 x64 LTSC 2019 v2.5 Özellikler Silinenler; ------------------------------------------------------------ Internet explorer

Usta merak ettiğim bir şey var. Internet Explorer silinmişse başka bir tarayıcı yüklemek için ne yapabiliriz?

Google Drive'dan indiriyordum. %30'da indirme durdu. Baktım ki link kırılmış. İyi ki Mega'dan da indirme linki paylaşılmış.

görselde görülen aygıt ekran kartı. Neden 3. parti bir uygulama ile yüklemek istiyorsunuz ?  nvidia ise nvidiadan indirin ati ise amd intel ise intel. ekran kartını pack uygulama ile yüklemek sıkıntılı olur düşüncesindeyim.

• Like 1

AcemiBey, 2 saat önce yazdı:

Usta merak ettiğim bir şey var. Internet Explorer silinmişse başka bir tarayıcı yüklemek için ne yapabiliriz?

Chrome yüklü hâlde geliyor.

AcemiBey, 2 saat önce yazdı:

Google Drive'dan indiriyordum. %30'da indirme durdu. Baktım ki link kırılmış. İyi ki Mega'dan da indirme linki paylaşılmış.

24 Saat kotası dolduysa eğer bunu uygulayın;

Spoiler

C252neytAlacao287lu, 1 saat önce yazdı:

görselde görülen aygıt ekran kartı. Neden 3. parti bir uygulama ile yüklemek istiyorsunuz ?  nvidia ise nvidiadan indirin ati ise amd intel ise intel. ekran kartını pack uygulama ile yüklemek sıkıntılı olur düşüncesindeyim.

Ekran kartı sürücülerini kendi sitesinden yapın. Diğer sürücüleri Driver Easy gibi programlarla hâlledebilirsiniz.

• Like 1

sürücüler için en kolay çözüm Please login or register to see this link. tir, online olanı dakikalar içinde hallediyor.

Eskiden buradan hepsi sürücülü sistemler yaparlardı, hey gidi günler hey😊

• Like 2

muharremerd, 6 dakika önce yazdı:

sürücüler için en kolay çözüm Please login or register to see this link. tir, online olanı dakikalar içinde hallediyor.

Eskiden buradan hepsi sürücülü sistemler yaparlardı, hey gidi günler hey😊

Sürücü silme işlemi yapılmadı sistemde. Windows'un varsayılan sürücüleri  ile geliyor. Otomatik olarak sürücüleri de yüklüyor. Ben yükleyemiyen arkadaşlar için söyledim. Yine de sağol. Öyle yapsak bu sefer de boyut aşırı şişerdi, Sürücü uyuşmazlığından hatalar çıkabilirdi.

• Like 1

Maalesef şu anda bu dosyayı görüntüleyemez ve indiremezsiniz.

Bu dosya yakın zamanda çok fazla kullanıcı tarafından görüntülendi veya indirildi. Lütfen dosyaya erişmeyi daha sonra yeniden deneyin. Erişmek istediğiniz dosya özellikle büyükse veya çok sayıda kişiyle paylaşılıyorsa dosyayı görüntülemek veya indirmek için 24 saate kadar beklemeniz gerekebilir. Bir dosyaya 24 saat sonra hala erişemiyorsanız alan yöneticinizle irtibat kurun.

MEGADAN DA

aktarma katası aşıyor  diyor indirmiyor

Çalışma gayet başarılı, hızlı ve stabil. Birkaç sorun demeyeyim de kendime göre uyarlamalar gerekti hallettim lakin halledemediğim; kullanıcı adından bulunan kuru kafa, bahsettiğiniz dizinden olmuyor, yukarda da henüz yapabileni görmedim. Nereden değiştirebilirim ? Yukarıda yine bir arkadaşın sorduğu ağdaki başka bilgisayara bağlanma hususuna yanıtın olan işlemi gerçekleştirerek bilgisayarı restar yaptım lakin yine de bağlanmıyor ? Son olarak (şimdilik) varsayılan tarayıcı hususu kısmına vermiş olduğun yanıt ve daha fazlası inceledim; dosya türüne göre varsayılan uygulamalar, protokole göre varsayılan uygulamar ve varsayılanları uygulamalara göre ayarla kısımlarında da değişiklik yaptım lakin yine durum aynı nasıl değiştirebilirim ? Şimdiden teşekkür ederim.

Ve ayrıca yönetime de bir sitemim bu mesajı şu an 03.01.2019 saat: 17.43' te atıyorum artık sabaha onaylanır sanırım. Amaç nedir ki mesajın onayda beklemesi cidden çok mantıksız(bana göre).

yalandunya3535, 11 saat önce yazdı:

Maalesef şu anda bu dosyayı görüntüleyemez ve indiremezsiniz.

Bu dosya yakın zamanda çok fazla kullanıcı tarafından görüntülendi veya indirildi. Lütfen dosyaya erişmeyi daha sonra yeniden deneyin. Erişmek istediğiniz dosya özellikle büyükse veya çok sayıda kişiyle paylaşılıyorsa dosyayı görüntülemek veya indirmek için 24 saate kadar beklemeniz gerekebilir. Bir dosyaya 24 saat sonra hala erişemiyorsanız alan yöneticinizle irtibat kurun.

MEGADAN DA

aktarma katası aşıyor  diyor indirmiyor

Spoiler

MEGA Link Downloader v2.8.9 Portable kullanabilirsiniz.

LostH, 4 saat önce yazdı:

Çalışma gayet başarılı, hızlı ve stabil. Birkaç sorun demeyeyim de kendime göre uyarlamalar gerekti hallettim lakin halledemediğim; kullanıcı adından bulunan kuru kafa, bahsettiğiniz dizinden olmuyor, yukarda da henüz yapabileni görmedim. Nereden değiştirebilirim ? Yukarıda yine bir arkadaşın sorduğu ağdaki başka bilgisayara bağlanma hususuna yanıtın olan işlemi gerçekleştirerek bilgisayarı restar yaptım lakin yine de bağlanmıyor ? Son olarak (şimdilik) varsayılan tarayıcı hususu kısna vermiş olduğun yanıt ve daha fazlası inceledim; dosya türüne göre varsayılan uygulamalar, protokole göre varsayılan uygulamar ve varsayılanları uygulamalara göre ayarla kısımlarında da değişiklik yaptım lakin yine durum aynı nasıl değiştirebilirim ? Şimdiden teşekkür ederim.

Ve ayrıca yönetime de bir sitemim bu mesajı şu an 03.01.2019 saat: 17.43' te atıyorum artık sabaha onaylanır sanırım. Amaç nedir ki mesajın onayda beklemesi cidden çok mantıksız(bana göre).

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By artae
      AngularJS: Write It Like A Pro
      Video: .mp4 (1280x720, 30 fps(r)) | Audio: aac, 44100 Hz, 2ch | Size: 2.62 GB
      Genre: eLearning Video | Duration: 48 lectures (6 hours, 5 mins) | Language: English

Write a front end application using AngularJS Modules, Controllers, Directives, Services, Custom Directives with API's.
      What you'll learn
      Code: Write a front end application using AngularJS.
      Write: Modules, Controllers, Directives, Services and Custom Directives
      Integrate: third party libraries into your app
      Run: Your App on NodeJS
      Requirements
      Good Internet Connection
      IDE
      Know Before You Go: HTML, javascript and CSS.
      Beer, Wine and Patience
      Description
      In this course, I'm gonna show you how to write a real world application using AngularJS. The first half of this course is targeted for beginners while the second half focuses on more advanced concepts like integrating into 3rd party API's. You will create a hotel listing application that will integrate with any location in the world. We'll cover SPAs and the implementation of them.
      We'll talk about:
      AngularJS: Modules, Built-in Directives, Controllers, Views, Templates, Services and Custom Directives
      Integrating your application with Bootstrap and making it responsive.
      Running your application on the node.js platform
      Integrating with Google API's, Geolocation, Google Maps
      Chrome Tool techniques, Sublime Text Editor and more
      If you like lectures that stress practicality over theory, then this is the one for you.
      How are the exercises? Glad you asked. I give you tips on taking this to the next level from a monetizing standpoint and integrating with TravelAdivsor and Hotels[.]com .
      How's that for homework?
      Who this course is for:
      Developers: This course is recommended for those how have a decent background in HTML, CSS and javascript. It's also encouraged for those who are looking to get into AngularJS by learning the theory and using it to build a Single Page Application (SPA) as part of a given course.
      Students: This course is recommended for those how have a decent background in HTML, CSS and javascript. It's also encouraged for those who are looking to get into AngularJS by learning the theory and using it to build a Single Page Application (SPA) as part of a given course.

DOWNLOAD
      (Buy premium account for maximum speed and resuming ability)

http://nitroflare.com/view/B32A7C2352902CF/jwk9y.AngularJS.Write.It.Like.A.Pro.Repost.part1.rar http://nitroflare.com/view/3B00258CC3874A2/jwk9y.AngularJS.Write.It.Like.A.Pro.Repost.part2.rar http://nitroflare.com/view/93E6A2952C65E34/jwk9y.AngularJS.Write.It.Like.A.Pro.Repost.part3.rar

• By EgeGrkn
      Windows 10 MSDN ISO Paylaşımları
      Forumdaki MSDN Eksiğini ve Karmaşasını Umarım Ortadan Kaldırabiliriz Bu Yeni Yöntem İle. "whatever127 ve contributorlerine sonsuz teşekkürler. Tüm credit arkadaşlarıma gider.
      Süreç Nasıl İşliyor?
      Dosyalar MediaCreationTool’un Daha Gelişmiş Bir Hali İle Üretiliyor, Basit Bir Script Yöntemiyle Oluşturuluyor. Tüm dosyalar UUP yöntemiyle Microsoft'tan Çekilir Ve Sizlere Orijinal Olarak Sunulur. UUP Yöntemi Tek ISO Oluşturma Yöntemidir. Tüm ISO Sağlayıcıları Bu Yöntemi Kullanır. İşlemler Bittiğinde Sha Değerleri Birebir Aynı Olur. Script Normal Güncellemelere Ek Olarak NetFramework3.5, OnDemand, MediaFeatures, Features, InternetExplorer, WMP Güncellemelerini Ve Paketlerinide Isoya Ekler Ve ISO'yu ESD Olarak Sıkıştırarak Sizlere Sunar. Bu yöntem sayesinde MSDN ISOları isterseniz ham haliyle istersenizde tamamen güncelleştirmeler entegre edilmiş ve özellikleri aktive edilmiş halde kimseye ihtiyaç duymadan indirebilirsiniz. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Neden Bu Şekilde MSDN ISOları Edinmelisiniz?
      HomeBrew ve Techbench vb gibi yerlerden edinilen isolar 3. parti insanların elinden geçmektedir. Buda güven sorunu doğurabilir. Diğer insanların sunum tarzlarındaki isolarda gerekli güncellemeler olmaz ve gerekli şeyler aktive edilmez. (Alttaki listeyi inceleyebilirsiniz) Bu şekilde isolarınızı direkt olarak Microsoft'tan çekebilir ve her zaman aynı kalitede olmasını sağlayabilirsiniz. Bu yöntem sayesinde yeni sürüm yayınlandığı zaman tüm dünyayla aynı anda, bu sürümlerin msdn isolarına TR olarak erişebilirsiniz. Win XP/7/8/8.1 bu şekilde sunulmadığından, sadece Windows 10 için geçerlidir. Diğer sürümleri windowsdan ISO olarak indirebilir, çeşitli yazılımlarla güncellemeleri entegre edebilirsiniz. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Yapılanlar
      İstenilen Builde Güncel Olarak Anında Ulaşabilmenin Yanısıra Diğer MSDN Sürümlere Göre Artılar; Net Framework 3.5 Entegresi Ve Aktivasyonu Son Sürüm Güncellemelerin Otomatik Eklenmesi OnDemand Paketlerinin Otomatik Eklenmesi MediaFeatures Paketlerinin Otomatik Eklenmesi Features Paketlerinin Otomatik Eklenmesi Internet Explorer ve Windows Media Player Güncellemelerinin Otomatik Eklenmesi ESD Sıkıştırma ConvertConfig.ini Dosyasını Editleyerek Bu Seçenekleri Kapatabilirsiniz. En/TR Dillerinde x86/x64/Arm64 Olarak Ayrı Ayrı Yayınlandığı An Sunulur. (x64 aslında amd64 olarak geçer.) İsteğe Göre İçerisinde AIO x64-x86 ISO Yapmak İçin Script Oluşturulur. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Download
      Microsoft Yeni Sürüm Paylaştığı An İndirebilmeniz İçin Direkt Olarak İndirme Şeklini Göstereceğim. (Böylece Benide Beklemek Zorunda Kalmayacaksınız) 1 ) Siteye Girelim Please login or register to see this link. 2 ) Fetch the latest build Yazısına Tıklayalım 3 ) Çıkan "Testing Purposes Only" Yazısına NO Diyoruz 4 ) Architecture: x64 veya x86 Seçelim 5 ) Ring: Retail Seçelim (Retail EndUserlara Sunulan Stabil Sürümdür. Diğerleri İnsider Sürümlerin Farklı Çeşitleridir, Önermiyorum İsteyenler Test İçin Deneyebilirler.) 6 ) Build number of mock Windows Update client: Yayınlanan Build Numarasını Seçelim. (Mesela 1909 19H2 İçin 18363.476) (Bu Buildleri Altta Paylaştığım Release Information Linklerini İnceleyerek Microsofttan Alabilirsiniz) 7 ) Edition of mock system: Buradan Aradığımız Edition Adını Seçelim. (Bir Sonraki Adımlarda Birçok Editionu Seçmemize İzin Verecek) 8 ) Fetch Updates Butonuna Basıyoruz 9 ) Listede Çıkan Sürüme Tıklıyoruz 10 ) Language: İstediğimiz Dili Seçiyoruz (Sağ Tarafdaki Fetch Updatese Basarsanız Sadece Bu Builde Ulaşmak İçin Gerekli Olan Güncellemelere Ve OnDemand, Language, Feature, Media Paketlerine Ulaşırsınız. Profesyoneller İçin Gerekebilir.) 11 ) Edition: Bu Kısmdan İstediğinizi Seçip Next Tuşuna Basıyoruz 12 ) Bu Son Sayfada Birkaç Seçeneğimiz Mevcut: 12.1 ) Download using aria2: Sadece UUP Dosyalarını İndirir (Bunu İstemeyiz.) 12.2 ) Download using aria2 and convert: UUP Dosyalarını İndirir Ve ISO ya Çevirir. (Bunu İsteyebiliriz.) 12.3 ) Download using aria2 and convert and create additional editions: UUP Dosyalarını İndirir, ISOya Çevirir Ve Alt Listede Çıkan Ekstra Editionları Üretir. (Duruma Göre Bunuda İsteyebiliriz.) Kısaca Sadece Seçtiğimiz Editionu İstiyorsak 12.2 Adımını Uygulayın. Her Editionu İstiyor AIO Iso Yapıcaksanız 12.3 Seçin. 13 ) Conversion options: 13.1 ) Create ISO with install.esd instead of install.wim: ESD Sıkıştırması Yapılsın mı? (Çok Kaynak Kullanır Ve Uzun Bir Süren Bir İşlemdir. NTFS UEFI Kurulum Yapılabildiğinden 4GB Üstü Bir USB'niz Varsa Gerek Yok.) 13.2 ) Integrate updates when avaible (Windows converter only): Güncellemeler Eklensin mi? (Üretim Süresini Biraz Uzatabilir.) 13.3 ) Run cleanup after updates integration (Windows converter only): Güncellemeler Kurulduktan Sonra Setupları Temizlensin mi? (Üretim Süresini Biraz Uzatabilir.) 13.4) Integrate .NET Framework 3.5 (Windows converter only): .NET Framework 3.5 Entegre Edilsin mi? (Üretim Süresini Azıcık Uzatır.) Kısaca Buradaki Herşeye Tik Atabilirsiniz. İşlemci İyiyse Tüm İşlemler Oldukça Hızlı Sonuçlanacaktır. 14 ) Create download package Butonuna Tıklıyoruz. İndirilen zip Dosyasını Klasöre Çıkartıp Yönetici Olarak Çalıştırıyoruz. Klasör Yolunda Ve Klasör Adında Boşluk Ve Türkçe Karakter Olmasın. 15 ) DVD İle Kurulum İçin ImgBurn, USB ile Kurulum İçin Rufus Kullanabilirsiniz. 4GB'dan Büyük ISOlar İle NTFS UEFI Kurulum Yapabilirsiniz. Please login or register to see this link.  
      Alternatif: Custom Media Creation Tool - MDLye Teşekkürler
      --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Ek Bilgilendirme
      EndUser Sunulan Sürümleri Buradan Öğrenebilirsiniz: Please login or register to see this link. Insider Sunulan Sürümleri Buradan Öğrenebilirsiniz: Please login or register to see this link. Changelogları Bu 2 Linkten İnceleyebilirsiniz: Please login or register to see this link.  & Please login or register to see this link.
    • By Django
      Please login or register to see this link.  by Oprekin Türkçe Dil Eklenebiliyor
      Version: 10.0.18363.657
      Code Name: 19H2
      Author builds: Oprekin
      Architect: 64bit
      Size: 2gb (ESD)
      Language: English
      Fresh clean install supported only

DİLİ TÜRKÇE YAPMAK: Türkçe dil eklemede sorun yok. Ancak bunun için yapılması gereken. Hizmetler'den kapalı olan Windows Update açık hale getirip başlatmak. Akabinde Türkçe dil hemen ekleniyor. Güncellemeler de yapılıyor ancak bunda diğer .476 Oprekin çalışmasında Windows güncellemesi yaparlem sürücüler de otomatik güncelleniyordu. Bu çalışmada ise sadece Windows güncellemesi güncelleme listesinde görünüp  sürücü güncellemelerini güncelleme sayfasında göstermeden arka planda yapıyor. 
      Benioku! (Google Translate Çeviri)
      Bu site özellikle yalnızca ileri düzey kullanıcılar için tasarlanmış Windows modifikasyon mesajları içindir. İşte bilmeniz gereken bazı bilgiler:
      Tüm Windows değişiklik sürümleri yalnızca Windows 7 ve 10 64 bit sürümleri için mevcuttur . Özellikle Windows 10 için güncelleme derlemesi yalnızca LTSC sürümü ve en son Windows 10 Pro sürümü için tercih edilir. Tüm windows değişiklik sürümleri etkinleştirilmedi. Tüm windows modifikasyonum sadece gelişmiş kullanıcı için, tüm özelliklerin burada olmasını veya fonksiyonun normal olarak çalışmasını beklemeyin, “lite” nin ne anlama geldiğini bilmelisiniz . Tüm windows değişiklik derleme windows son sürümünden yapılmış montaj, son sürüm olmayan bir sürüm için zamanımı boşa harcamaz. Tüm sürüm indirme bağlantılarında çok sayıda reklam varsa lütfen şikayet etmeyin, reklamlardan nefret ediyorsanız neden Please login or register to see this link. Modifikasyonum beklediğiniz gibi değil mi? basit kullanma . İhtiyaçlarınıza uygun değiştirilmiş bir versiyon mu istiyorsunuz? bağış göndererek desteğinizi gösterin. Boş zamanımı bir değişiklik yapmak için kullanıyorum, bu yüzden bazı hataların hemen düzeltilmesini beklemeyin. İnşa etmek benim windows lite zevk umuyoruz!
    • By dlebook
      Scrivener 3 | Full Course on How to Use Scrivener 3 for Mac
      Video: .mp4 (1280x720, 30 fps(r)) | Audio: aac, 48000 Hz, 2ch | Size: 1.69 GB
      Genre: eLearning Video | Duration: 56 lectures (7 hours) | Language: English

Master all the Major Features of Your Scrivener Writing Software to write eBooks and Paperback books
      What you'll learn
      How to open a project in Scrivener and customize your Scrivener workspaces.
      Split your Scrivener screen to have two documents or two versions of the same document open at once.
      Toggle between Scrivener's normal Text Editing Mode, Cork Board Mode and Outlining Mode and how to use each of them as well as how to use Scrivener's distraction free Full Screen Mode.
      Manage your files and folders, whether you are starting from scratch in Scrivener or want to import your content from another writing application pre-sorted into chapters or sections.
      Make use of Scrivener's editing tools like collections and snapshots (which takes a snap shot of the current state of a document so that you can revert to it if you don't like your subsequent edits).
      Compile your work for export to your agent, as a paperback or as an eBook right inside your Scrivener software.
      How to download some tools so that you can preview your content before you send it out.
      Customize your visual preferences for the Scrivener user interface as well as the cork board feature
      Import directly into Scrivener from a mind map application
      Keep track of tasks via the comments, notes and annotations features in the Scrivener inspector pane
      Back up and sync your Scrivener projects to Dropbox and work directly from Dropbox if you want to switch between computers
      An overwiew of how to do Scriptwriting in Scrivener
      Requirements
      Students need to have downloaded Scrivener 3 for Mac. This course is for Scrivener 3 for Mac. As the software changed considerably when it updated from Scrivener 2.8 these instructions are not compatible with older versions of Scrivener)
      Description
      Do you want to know how to use Scrivener to make your writing life that much easier? Well Scrivener is not nearly as hard to learn as you have been lead to believe. I highly recommend binge watching the first four hours so that you have a good understanding of what Scrivener is capable of.
      The ESSENTIALS section will take you on a complete walkthrough of how Scrivener works with plenty of real examples, a thorough explanation of the regions of the user interface and arrows pointing directly at the buttons mentioned in the transcript making it easy to find them.
      Once you know the basics you can go back, dig in to the Scrivener features that suit your writing style best and start creating your awesome content. If you forget how to use a Scrivener feature you can pop back and watch its clearly labeled lecture again. This may be all you ever need to know.
      Once your project is underway you can go on to investigate some really cool Scrivener features in the EXPLORING FURTHER section of this course.
      These are not advanced or in any way more difficult to learn than the basics; just optional. You can watch all the videos and decide if you want to use them, or browse through the curriculum and choose features that will be helpful in your own writing.
      Here's what an early reviewer had to say:
      There's a famous quote, "If I had more time, I would have written a shorter letter." Karen Prince did take that time and delivered a course that is succinct and thorough. You'll be a master with Scrivener when you're finished. Out of the 50 to 60 courses I've purchased on multiple subjects here on Udemy, this is hands down the best! Thank you to the author! ~ Robert Sandstrom
      Who this course is for:
      Anyone wishing to learn how to use Scrivener 3 writing software to write:
      A novel or a series, non fiction books, a dissertation or a research proposal
      Any kind of transcript for movies, gaming development or even their own videos that they plan to use here on Udemy or share to social media sites
      And of course anyone gathering research and writing a blog
      Also useful for Internet Marketers who want to organize their whole campaign from sales letters to scheduled emails

Buy Premium From My Links To Get Resumable Support,Max Speed & Support Me
      [b]Download (Uploadgig)[/b] https://uploadgig.com/file/download/9bE695f857F2f29B/0zcli.Scrivener.3..Full.Course.on.How.to.Use.Scrivener.3.for.Mac.part1.rar https://uploadgig.com/file/download/bF42782F3D6fc78d/0zcli.Scrivener.3..Full.Course.on.How.to.Use.Scrivener.3.for.Mac.part2.rar https://uploadgig.com/file/download/415A91D5613f2630/0zcli.Scrivener.3..Full.Course.on.How.to.Use.Scrivener.3.for.Mac.part3.rar Download ( Rapidgator ) https://rapidgator.net/file/4ede39f89e67bdb25c438e69d56da22a/0zcli.Scrivener.3..Full.Course.on.How.to.Use.Scrivener.3.for.Mac.part1.rar https://rapidgator.net/file/7aff5835f9c7d38d782dc3089b511c2e/0zcli.Scrivener.3..Full.Course.on.How.to.Use.Scrivener.3.for.Mac.part2.rar https://rapidgator.net/file/65dd52c5be0a51aa420bd950b61f47a5/0zcli.Scrivener.3..Full.Course.on.How.to.Use.Scrivener.3.for.Mac.part3.rar Download ( NitroFlare ) http://nitroflare.com/view/89CA6D794CF9C5B/0zcli.Scrivener.3..Full.Course.on.How.to.Use.Scrivener.3.for.Mac.part1.rar http://nitroflare.com/view/A4DB59FDF9EAC89/0zcli.Scrivener.3..Full.Course.on.How.to.Use.Scrivener.3.for.Mac.part2.rar http://nitroflare.com/view/D604B13655866CA/0zcli.Scrivener.3..Full.Course.on.How.to.Use.Scrivener.3.for.Mac.part3.rar

• By dlebook
      h264, yuv420p, 1280x720 |ENGLISH, aac, 48000 Hz, 2 channels, s16 | 4h 03 mn | 687.36 MB
      Instructor: Jay Picasso
      The Complete Practical Guide to Vocal Production for Beginner - Advanced Producers, Engineers, Vocalists & Musicians

What you'll learn
      Record professional quality vocals.
      Mix professional quality vocals.
      Edit professional quality vocals.
      Prepare vocals tracks for Radio, Spotify, iTunes, Podcasting, Voice Over, Film & Television.
      Apply advance techniques to record & mix with confidence in any modern recording studio.
      Requirements
      Should have a good understanding of Music Production
      Should ideally own a copy of Logic Pro X (not required)
      Should have some understanding of Music Theory (not required)
      Description
      In this course you will learn the very practical methods of recording and editing vocals used in professional recording studios across the world.
      Whether you are producing in a bedroom or a state of the art recording studio, here we focus on the things that make the biggest impact on your vocals.
      Taking you through each step of the vocal recording process in an informative and charismatic fashion, Jay Picasso (Stormzy, Izzy Bizu, Plan B, SneakBo, Wayne Woodward, Sony Music, Universal Music, Warner Music) explores the most effective methods and innovative techniques employed by some of the world's top producers and engineers in studios across the globe.
      Recording, comping, editing and mixing are the four main pillars of vocal production. Each section is explored in great detail, explained in simple terms.
      This course will also offer you the opportunity to apply your own techniques to the curriculum, empowering you to utilise your own skill set and methods to generate results. Answering all the questions any aspiring music producer needs to know about the vocal recording process, this course is extremely practical.
      COURSE MODULES
      1. RECORDING
      Setting Up Your Microphone , Developing Microphone Techniques, Capturing Vocal Takes, Vocal Layering.
      2. COMPING
      The Classic Comping Method, Cleaning Vocals, Time Stretching & Flexing Vocals, Breath Control.
      3. EDITING
      Auto Tune Vs Pitch Corrector, Flex Pitch( Logic X only) Melodyne.
      4. MIXING
      EQ, Compression, Layering & Spacing (Pan), FX (Reverb, Delay etc)
      Learning to record great sounding vocals is just the start. As you continue through the modules you will learn the deeper aspects of production techniques, and learn the fundamental principles behind the art of vocal production. By the time you have completed this course your vocal recordings will be radio/broadcast ready.
      First and foremost, you will be prepared for the wider world of recording studios. Equipped with your new skill set you will be armed with the modern tools required to work in any modern recording studio.
      The course should take between 1-2 weeks to complete depending on level of experience. Once enrolled all materials are yours to keep for a lifetime; in addition, you will be given access to the Facebook forum in which students share, communicate and give feedback to any works you submit. There are also lots of supporting tutorials that you will be given access to upon request.
      Who this course is for:
      Music Producers Recoding Vocals
      Sound Engineers Recording Vocals
      Singers wanting to achieve professional sounding vocals
      DJ's
      Professionals wanting to work in a recording studio
      Home Studio Producers

Buy Premium From My Links To Get Resumable Support,Max Speed & Support Me
      [b]Download (Uploadgig)[/b] https://uploadgig.com/file/download/805Ed735C0f77655/tcucz.Record.Vocals.Like.A.Pro.rar Download ( Rapidgator ) https://rapidgator.net/file/db6c67d77625ccb96236a831f1786b7e/tcucz.Record.Vocals.Like.A.Pro.rar Download ( NitroFlare ) http://nitroflare.com/view/CE48B1C6CA1B0F0/tcucz.Record.Vocals.Like.A.Pro.rar

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...