Jump to content

Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı (0xc0000005)

agitsonkurt63
 Share

Recommended Posts

Uygulama düzgün olarak başlatılamadı (0xc0000005)

merhaba arkadaşlar 1 aydır bu sorunla uğraşıyorum windows 10 yada windows 7 de format atıyorum ilk 3 gün sıkıntı yok sonra çoğu uygulamalar böyle hata vermeye başlıyor nerdeyse bütün antivirus programlarını kurdum sıkıntı aynı bütün usb belleklerimi cihazı hardiski cd ile format atıp temizledim ama aynı sorum devam etmekte çözebilecek olan varmı sanırım sorun güncelleme geldikten sonra kaynaklanıyor yada herhangi bir program kuruyorum (katılımsız programlar) ondanda kaynaklı olabilir.

1470698340_Adsz.png.37cde25cdbb45c470fe64acc39b489a7.png

sadece bu uygulamada değil çoğu uygulamada bu hatayı alıyorum bazı uygulamalar çalışıyor

agitsonkurt63, 2 saat önce yazdı:

Uygulama düzgün olarak başlatılamadı (0xc0000005)

merhaba arkadaşlar 1 aydır bu sorunla uğraşıyorum windows 10 yada windows 7 de format atıyorum ilk 3 gün sıkıntı yok sonra çoğu uygulamalar böyle hata vermeye başlıyor nerdeyse bütün antivirus programlarını kurdum sıkıntı aynı bütün usb belleklerimi cihazı hardiski cd ile format atıp temizledim ama aynı sorum devam etmekte çözebilecek olan varmı sanırım sorun güncelleme geldikten sonra kaynaklanıyor yada herhangi bir program kuruyorum (katılımsız programlar) ondanda kaynaklı olabilir.

1470698340_Adsz.png.37cde25cdbb45c470fe64acc39b489a7.png

sadece bu uygulamada değil çoğu uygulamada bu hatayı alıyorum bazı uygulamalar çalışıyor

Bendede ayni sorun vardi kardes. Katilimsiz bir program calistirdim. Bu hatayi verdi ondan sonrada birdaha düzelmedi. Birsürü cözüm denedim olmadi. Tek care format attim.

Setup dosyalaru kurulmuyordu CMD calismiyordu. Formattan baska yol yok. En son kullandigin  (DFX.exe galiba )katilimsiz programi kullanma

Edited by TOLGAHAN5

EgeGrkn, 2 saat önce yazdı:

explorer.exeyi yeniden başlatınca sorun düzelmiyormu

hayır hocam denedim sorun devam ediyor 

TOLGAHAN5, 49 dakika önce yazdı:

Bendede ayni sorun vardi kardes. Katilimsiz bir program calistirdim. Bu hatayi verdi ondan sonrada birdaha düzelmedi. Birsürü cözüm denedim olmadi. Tek care format attim.

Setup dosyalaru kurulmuyordu CMD calismiyordu. Formattan baska yol yok. En son kullandigin  (DFX.exe galiba )katilimsiz programi kullanma

hocam sadece o değilki steam gibi uygulamarı açıncada aynı ahtayı alıyorum

Alttaki işlemleri deneyin.

1.Yüklü değilse Microsoft Visual C++ paketlerinin eksiksiz yüklü olması.

2.Yüklü güncellemelerden "KB4338819" kodlu güncellemenin sistemden kaldırılması önerilmekte.

Diğerleri: Msdn el değmemiş orijinal işletim sistemi kurmak,donanımlara uygun olan güncel sürücüleri yükleyerek sonuç almak.

Kolay gelsin.

• Like 3

forjest, 16 dakika önce yazdı:

Alttaki işlemleri deneyin.

1.Yüklü değilse Microsoft Visual C++ paketlerinin eksiksiz yüklü olması.

2.Yüklü güncellemelerden "KB4338819" kodlu güncellemenin sistemden kaldırılması önerilmekte.

Diğerleri: Msdn el değmemiş orijinal işletim sistemi kurmak,donanımlara uygun olan güncel sürücüleri yükleyerek sonuç almak.

Kolay gelsin.

forjest hocam öncelikle teşekürler

malesef el değmemiş iletim sistemlerindede aynı hatayı alıyorum windows 7 olsun 8 10 olsun hep aynı hatayı alıyorum

Please register to see this content.

• Like 1

agitsonkurt63, 35 dakika önce yazdı:

forjest hocam öncelikle teşekürler

malesef el değmemiş iletim sistemlerindede aynı hatayı alıyorum windows 7 olsun 8 10 olsun hep aynı hatayı alıyorum

o zaman sorun kalitesiz bir katılımsız paketten dolayı olabilir veya zararlı bir yazılımdan formatla bile silemediğiniz. ikincisi daha düşük bir ihtimal olacağından her sisteme kurduğunuz katılımsız programları gözden geçirin.

mesela sisteme orj iso ile format atın driverlari kendi sitesinden kurun. 3-4 gün test edin sorun çıkmazsa kullandığınız katılımsızları bir bir kurun sorunu bulana kadar

Windows 10 katılımsızlarda hassastır. Kurarken Yönetici olarak kurun sorun devam ederse Katılımsız uygulamalar sorunludur veya uyumsuzdur. Mümkün olduğunca Windows 10 kullanımlarımda Katılımsız kullanımını en az seviyede kullanırım genelde ve belli kişilerin çalışmalarını kullanmaya özen gösteririm.

• Like 2