Jump to content
TNC-TR
abdulhey_

Sitede öge Yok

Recommended Posts

Opera da Bigpara sitesi çoğu öge yok

evet bu gün birden oldu nasıl oldu analamadım. ayarlarda falan herhangi değişiklikte yapmadım. bigpara sitesindeki çoğu öge yok resimler videolar listeler grafikler..  sadece Opera da Chrome da denedim normal çalışıyor. 

adv syst care ile temizlik yaptım çeşitli ayarlar denedim düzelmedi. birde google da aynı sorunun çözümü olarak genel olarak modemin arayüzünden güvenlik duvarını devredışı yapma yı çare göstermişler. ama ben baktım güvenlik duvarı benimkinde zaten etkin değil.

EdİT:  KONU silinirse sevinirim. Kendiliğinden sorun düzelmiştir.

Edited by abdulhey_

SoNKraL_, 2 dakika önce yazdı:

Hocam İnternet Explorer,Opera,Firefox hepsi sorunsuz sorun internetinizde olabilirmi ?

Zaten dedim sadece Opera da oluştu bu gün öğleden sonra..  chrome da edge de falan yok. internetimde ne olabilir? şu anda test gayet stabil görünüyor. hı testi..

abdulhey_, 8 dakika önce yazdı:

Zaten dedim sadece Opera da oluştu bu gün öğleden sonra..  chrome da edge de falan yok. internetimde ne olabilir? şu anda test gayet stabil görünüyor. hı testi..

hocam opera son güncellemelerden sonra kasılmalar yavaş açılmalar falan başladı bildiğiniz sapıttı hatalar bundan kaynaklı olabilir mecbur kalmadıkça kullanmıyorum ana tarayıcım firefox zaten :)

SoNKraL_, 1 dakika önce yazdı:

hocam opera son güncellemelerden sonra kasılmalar yavaş açılmalar falan başladı bildiğiniz sapıttı hatalar bundan kaynaklı olabilir mecbur kalmadıkça kullanmıyorum ana tarayıcım firefox zaten :)

benimde Opera. olmasa üstünde durmazdım zaten.böyle durumlarda alternatif varsa belli süre idare edilebiliyor. benzer şeyler telefonda da var. telefonda pinterest i kendim açasam kapanıyor kendi bildirim gönderirse o zaman istediğin kadar takıl hiç kapanmıyor.  

:) büyük reklam yapma derdi varmış meğerse. :)  sayfayı birden büyük tek bir reklam kapladı sonradan normale döndü.

konu silinebilir. sağolun.

• Like 1