Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 7 Professional Sp1 X64 Temmuz 2020 Tr Uefi

MrRush
 Share

Recommended Posts

ney69, 21 saat önce yazdı:

8GB RAM olan makineye 64bit kurman daha iyi değilmi. 16b'lik bir şey çalışmayacaksa. Ben DOS ORKA yüzünden i8700 8GB makineye bile 32bit Windows kurdum fakat dediğim gibi 16bit'lik herhangi bir DOS programı çalışmayacaksa 8GB RAM olan makineye 64bit sakınca olmaması lazım.

64bit desteği yok... Üstelik birde Xp de çalışıyor 

• Haha 1

bozart, 29 dakika önce yazdı:

64bit desteği yok... Üstelik birde Xp de çalışıyor 

Ahh Teknolojinin gözü kör olsun ne diyelim. Lakin Muhasebecilerde XP devri bitti, IE11 , Chrome ve Java x86 mecburen kullanıyorlar GİB'e girip çalışabilmeleri için. GİB Chrome diye zorlamıyor ama IE11 diye zorlayan devlet sitesi var.

• Like 1

mertbatu, 30.01.2019 - 12:26 yazdı:

Z1xx chipsetli anakartlarda kuramayanlara (özelikle msi markalı olanlara) tavsiyem msi smart tool ile iso'yu flash belleğe yazdırmak.Başka ne denediysem olmadı.Hep usb yi kurulum aşamasında görmüyor ve bana nerede olduğunu soruyor :D

esdizayn, Bir saat önce yazdı:

O kadar windows kurdum bendede hata verdi, ilk kez boyle bir durumla karsılastım kurulum asamasına bir turlu gecemedim dosya arıyor..

Bu tip sorunlar genelde Bios la alakalı... Bios dan boot ön yükleme ayarını öncelik hdd sonra dvdrw yapın... Ben bu şekilde yapınca gördü 

esdizayn, 1 saat önce yazdı:

O kadar windows kurdum bendede hata verdi, ilk kez boyle bir durumla karsılastım kurulum asamasına bir turlu gecemedim dosya arıyor..

Ne hatası aldın, bilgi verirmisin? 

Bir de kurulum aşamasında hangi yöntemi izledin?

Tekrardan indiriyorum, hata lı durum bende dos ekranı cıktı ve *.sys idi sanırım bir dosyayı bulamamıs onu arıyordu, belkide kopyalarken eksik attım usb bellege onun icin tekrar deneyecem ve hazırlayacam yine aynısı olursa bilgi veririm cunku su anda senin win7 eski surumunu kurdum onu kullanıyorum.

• Like 1

• 4 hafta sonra ...
9461067, 58 dakika önce yazdı:

linkler görünüyor ama hem ıdm den hemde ıdm siz not found hatası alıyorum

İdm entegre olmayan başka bir tarayıcı ile indirin. 

Şimdi mobilden test ettim dosyalar iniyor.

• 2 ay sonra...