Jump to content
TNC-TR

Recommended Posts

Güzel bir paylaşım olmuş eline sağlık

Bootice 1.3.4 tarafımca türkçeleştirilmiştir 32x64 güle güle kullanınız. 

• Like 2

@mephistooo2 Çalışma ve paylaşım için teşekkür ederim. Sanal sistemlerim arasında yerini aldı ve oldukça seri ;) yalnız x86 sistemler genelde boyut olarak daha düşük olmasına rağmen senin çalışmanda daha yüksek ve dosya tarihi olarak,da x64 daha yeni. Ben genelde x64 kullanıyorum zaten ama sadece dikkatimi çekti :) en kısa sürede PE sistemini kullanarak ilk wintohdd kurulumunu yapıp denemiş olurum inşaAllah.

awengers44, 55 dakika önce yazdı:

@mephistooo2 Çalışma ve paylaşım için teşekkür ederim. Sanal sistemlerim arasında yerini aldı ve oldukça seri ;) yalnız x86 sistemler genelde boyut olarak daha düşük olmasına rağmen senin çalışmanda daha yüksek ve dosya tarihi olarak,da x64 daha yeni. Ben genelde x64 kullanıyorum zaten ama sadece dikkatimi çekti :) en kısa sürede PE sistemini kullanarak ilk wintohdd kurulumunu yapıp denemiş olurum inşaAllah.

x86 boot.wim dosyasının boyutunun yüksek olması benim de dikkatimi çekti, neden böyle oldu bilmiyorum,, wim dosyasını tekrardan rebuild de yaptım ama boyut anca bu kadar oldu :)

Tarih meselesine gelirsek:

bu çalışmamdaki boot.wim dosyası üzerinden çalıştım, tarih farklılığı neden var bilmiyorum...

Sorun olduğundan değil sadece neden olduğunu anlamaya çalıştım :) teşekkür ederim. İmkan dahilinde yeni gelebilecek sistemlere göre güncelleme ve yeni düzenlemeler için takip,te yim.

Bende neredeyse aynı programları ActiveBootDisk V14 içine entegre ettim kullanmaya 2 gün önce başlamiştım. Eline sağlık güzel olmuş. Yalnız Aomei Backupper yani en üstteki buton çalışmıyor. Fakat program programfiles içindeki klasörünün içinden çalışıyor.Ben 64bit i denedim. Diğerini bilmiyorum denemedim.

Kolay gelsin.

Edited by syo
  • Like 1

merhaba ram test yapabilecegimiz bisey varmı acaba icinde yada boot ederken uefide secureboot gecen bi ram test programı varmıdır direkt bcd ye ekliyebilecek bisey

AIO Rescue PE v2'ye yükseltilmiştir.

v2 Değişiklikleri:

* x86 ve x64 sürümlerinde:

• DiskGenius v5.0.1.609 eklendi
  • AOMEI Partition Assistant Technician Edition v8'e yükseltildi.
  • AOMEI Backupper Technician Plus v4.6.2'e yükseltildi.
  • Windows Login Unlocker v1.2'ye yükseltildi.
  • O&O PE Windows Explorer v15.6'ya yükseltildi.
  • WinPE Diskpart GUI ve Bootice programları menü seçeneklerine eklendi.
  • Düşük ekran çözünürlüklüğüne sahip PC'lerde açılışta otomatik açılan Rescue PE menü ekranı gözükmüyordu, bu hata giderildi.
  • Rescue PE menü ekranında x86 ve x64 sürümlerde AOMEI  Backupper butonunun çalışmama sorunu giderildi.
  • Like 2
  • Thanks 1