Jump to content
TNC-TR
SoNKraL_

Android Için Ses Yükselten Mp3 çalar Programı Yardım

Recommended Posts

Android için Ses Yükselten MP3 Çalar Programı Yardım

AİMP'e benzer mp3 programı bilen varmı aranızda telefon için (Black music player falan önermeyin) bana gerçekten sesi yükselten program lazım hiç durma programda değiştirmek istemiyorum açıkcası aimp başlarda iyiydi sonraları sorun çıkarmaya başladı.Poweramp,Pi,Pulsar bunları denedim bunlar sesi güzelleştiriyor yükseltmiyor.Benim işitme sorunum var kulaklıkla bunları duymakta zorlanıyorum.AİMP sesi gerçekten yükseltiyor fakat onun tadını hiçbir programda bulamıyorum lakin aimpte sorun çıkarıyor her müzik değiştirmede telefonu titretiyor uygulamayı her açtığımda yaptığım playlist müzik dakikaları 0:00 olarak gözüküyor 5 dk falan sonra müzikleritarayıp tekrar ekliyor bu ve bunu gibi sorunlar yaşıyorum.Alternatif program arıyorum.Her türlü öneriye açığım yazılım ücretli veya ücretsiz olabilir ücretli olursa apksını bulurum sorun değil.

Poweramp kullanıyorum ben orijinal aldım 6 tl olması lazım. Apk'sı bildiğim kadarıyla sırf rootlu cihazlarda çalışıyordu en son. Ayrıca dfx pro deneyebilirsin.

eXtrmE_sPoRtS, 2 dakika önce yazdı:

Poweramp kullanıyorum ben orijinal aldım 6 tl olması lazım. Apk'sı bildiğim kadarıyla sırf rootlu cihazlarda çalışıyordu en son. Ayrıca dfx pro deneyebilirsin.

poweramp plus bedava yapmışlardı o ara yüklemiştim sildim bugün gene yükledim sonuç rezalet 

SoNKraL_, 4 dakika önce yazdı:
poweramp plus bedava yapmışlardı o ara yüklemiştim sildim bugün gene yükledim sonuç rezalet 

Benim dediğim poweramp pro farklı şeylerden söz ediyor olabiliriz https://play.google.com/store/apps/details?id=com.maxmpz.audioplayer.unlock&hl=tr

16 tl olmuş yuh :D

Amplifier veya volume booster diye arat. Çıkan uygulamaları incele.

Müzik oynatmak için değil de sesi yükseltmek için Dolby Atmos tavsiyemdir. Volume Leveler özelliği tüm uygulamalarınız ile çalışır.

Sesi iki katına kadar çıkarıyor. O kadarı hiçbir ses programı yükseltemez zaten. Çok zor o derecede ses yükseltmek.

a27fa4a204cf39f68db71db50075faa8.jpg

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Pulsar + mp3 çaların ekolayzır'ıyla çözdüm +20 db artma sağladı konu kilitlenebilir.

• Like 1