Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Android Için Ses Yükselten Mp3 çalar Programı Yardım

SoNKraL_
 Share

Recommended Posts

Android için Ses Yükselten MP3 Çalar Programı Yardım

AİMP'e benzer mp3 programı bilen varmı aranızda telefon için (Black music player falan önermeyin) bana gerçekten sesi yükselten program lazım hiç durma programda değiştirmek istemiyorum açıkcası aimp başlarda iyiydi sonraları sorun çıkarmaya başladı.Poweramp,Pi,Pulsar bunları denedim bunlar sesi güzelleştiriyor yükseltmiyor.Benim işitme sorunum var kulaklıkla bunları duymakta zorlanıyorum.AİMP sesi gerçekten yükseltiyor fakat onun tadını hiçbir programda bulamıyorum lakin aimpte sorun çıkarıyor her müzik değiştirmede telefonu titretiyor uygulamayı her açtığımda yaptığım playlist müzik dakikaları 0:00 olarak gözüküyor 5 dk falan sonra müzikleritarayıp tekrar ekliyor bu ve bunu gibi sorunlar yaşıyorum.Alternatif program arıyorum.Her türlü öneriye açığım yazılım ücretli veya ücretsiz olabilir ücretli olursa apksını bulurum sorun değil.

eXtrmE_sPoRtS, 2 dakika önce yazdı:

Poweramp kullanıyorum ben orijinal aldım 6 tl olması lazım. Apk'sı bildiğim kadarıyla sırf rootlu cihazlarda çalışıyordu en son. Ayrıca dfx pro deneyebilirsin.

poweramp plus bedava yapmışlardı o ara yüklemiştim sildim bugün gene yükledim sonuç rezalet 

Müzik oynatmak için değil de sesi yükseltmek için Dolby Atmos tavsiyemdir. Volume Leveler özelliği tüm uygulamalarınız ile çalışır.

Sesi iki katına kadar çıkarıyor. O kadarı hiçbir ses programı yükseltemez zaten. Çok zor o derecede ses yükseltmek.

a27fa4a204cf39f68db71db50075faa8.jpg

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk