Jump to content
TNC-TR
mephistooo2

Windows 10 V1809 V17763.195 Rs5 Rtm 32-64 Bit Güncel Tüm Sürümler

Recommended Posts

Hocam eline sağlık. Bir sorum olacak elimde orijinal Windows Home key'i var bunu Home Single league'de kullanabilir miyim? Yoksa onun için ayrı bir key mi almam gerekiyor

O işyerinden arkadaşınızın canını yerim ben, selamlarımı ve teşekkürlerimi iletin 🤣

Edited by helehoyni
  • Like 2

TheDiffere, 2 saat önce yazdı:

Hocam eline sağlık. Bir sorum olacak elimde orijinal Windows Home key'i var bunu Home Single league'de kullanabilir miyim? Yoksa onun için ayrı bir key mi almam gerekiyor

Kullanamazsın, bu farklı bir sürüm. Key alman gerekli.

işyerinizdeki arkadaşınızdan allah razı olsun bende genelde 32 bit kullanırım sahi siz neden 32 bit çalışmalara isteksizsiniz

en az 64 bit kadar 32 bit kullananda var ve bende bunlardan biriyim.her iki çalışmanızıda bekliyoruz bundan sonra.

sedattasci, 5 saat önce yazdı:

işyerinizdeki arkadaşınızdan allah razı olsun bende genelde 32 bit kullanırım sahi siz neden 32 bit çalışmalara isteksizsiniz

en az 64 bit kadar 32 bit kullananda var ve bende bunlardan biriyim.her iki çalışmanızıda bekliyoruz bundan sonra.

Tahminimce Windows 10 için 10 kişiden 9'u 64bit kullanıyor. Ben de arşivime 32bit ekliyorum ama çoğu zaman kullanılmıyor.

Edited by BOMBOM07

Ellerinize sağlık hocam. MSDN ile RTM arasında ne gibi farklılıklar var? 
Şuan yayınladığınız sürümün  Windows 10 Version 1809 (Dec 2018) (32&64) MSDN  ile aynı mı ?

RTM - Release To Manufacture ( Üretime hazır) beta testi başarıyla biten ürünlerin hazır hale geldiğini belirtiyor 
MSDN -  Microsoft'un sitesinden ücretli hesap ile indirilmiş veya satın alınmış işletim sistemidir. Windowsun tamamen saf,el değmemiş halidir.

Şeklinde tanımlanıyor rtm de son hali el değmemiş olmuyor mu?

Edited by hammer1284

BOMBOM07, 1 saat önce yazdı:

Tahminimce Windows 10 için 10 kişiden 9'u 64bit kullanıyor. Ben de arşivime 32bit ekliyorum ama çoğu zaman kullanılmıyor.

yanlış tahmin dostum doğru olsa windows sadece 64 bit sürümleri yayınlardı kullanılıyorki 32 bit de veriyor.

sedattasci, 7 dakika önce yazdı:

yanlış tahmin dostum doğru olsa windows sadece 64 bit sürümleri yayınlardı kullanılıyorki 32 bit de veriyor.

10'da 8 olsun.🙂

Please login or register to see this link.

• Like 1

Enterprise Remote Session işletim sistemi daha çok sunucular için kurumsal tarafta sanal makinelere çoklu yönetici erişimi sağlamak için üretilmiştir...

Hiç kurmadığım için bilmiyorum...

Ancak admin şifresini aşağıdaki çalışmamı kullanarak sıfırlayabilirsin...

Windows 10 home ve Windows 10 home single Language arasında ne fark var hocam?

hayalci_prens, 2 saat önce yazdı:

64 bit link çalışmıyor

Yeni sürümü indirin, yeni sürümde linkler sağlam...