Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 8.1 Home-pro Update3 X64 Mayıs 2021 Tr

MrRush
 Share

Recommended Posts

cankusa, 12.01.2019 - 17:55 yazdı:

-Üsdat ben bunu sorunsuz şekilde kurdum masa üstü ikonlarda kullanıcı Adı klasörünü kaldırmak istedigimde kalkar gibi görünmesine ragmen cihazı yeniden başlattıgımda tekrardan bu klasör masa üstünde yerini alıyor.Masa üstünde yer almasını istemiyorum aynı klasör C diskin içinde zaten var.Masa üstünden veya kurulum ıso içerisinde silmek mümkünmüdür.

Teşekür ederim

Klasörü hangi yöntemle kaldırmaya çalıştınız?

-Üsdat ben bunu sorunsuz şekilde kurdum masa üstü ikonlarda kullanıcı Adı klasörünü kaldırmak istedigimde kalkar gibi görünmesine ragmen cihazı yeniden başlattıgımda tekrardan bu klasör masa üstünde yerini alıyor.Masa üstünde yer almasını istemiyorum aynı klasör C diskin içinde zaten var.Masa üstünden veya kurulum ıso içerisinde silmek mümkünmüdür.

Teşekür ederim

Masaüstünde lazım olabilecek simgeleri (Bilgisayarım, Kullanıcı adı klasörü, Ağ Durumu, Çöp Kutusu, Internet Explorer, Denetim Masası) masaüstünden silmek veya geri getirmek için çok basit  portable bir program. Deneyin.

Yandex Link bana aittir

Show Desktop icons (336 kb)

Please register to see this content.

• Like 4

DJ_Rush

Kurulu sistemde windowsun kendi kaldırma aracı işe yaramıyor.

Unlocker  programı ile kaldırdıgımda kalıntıların sistemi yeniden başlatıldıgında kaldırılacagı ile bilgilendirme uyarısı veriyor cihazı yeniden başlattıgımda  masa üstündeki kullanıcı klasörü yeniden oluşuyor.

NAMIKABI vermiş oldugunuz programı arşivime aldım teşekür ederim.

• Like 1

cankusa, 3 saat önce yazdı:

DJ_Rush

Kurulu sistemde windowsun kendi kaldırma aracı işe yaramıyor.

Unlocker  programı ile kaldırdıgımda kalıntıların sistemi yeniden başlatıldıgında kaldırılacagı ile bilgilendirme uyarısı veriyor cihazı yeniden başlattıgımda  masa üstündeki kullanıcı klasörü yeniden oluşuyor.

NAMIKABI vermiş oldugunuz programı arşivime aldım teşekür ederim.

Bakıyorum.

Sanalda baktım şimdi seninde @NAMIKABI nin de bahsettiği sıkntıyı görmedim.

Kokteyl mi uyguladınız ne yaptınız güzelim sisteme? ?

Edited by DJ_Rush
  • Like 2

DJ_Rush, 3 saat önce yazdı:

Bakıyorum.

Sanalda baktım şimdi seninde @NAMIKABI nin de bahsettiği sıkntıyı görmedim.

Kokteyl mi uyguladınız ne yaptınız güzelim sisteme? ?

Ben sıkıntı  var falan demedim. Sistemde sıkıntı görmedim.

Sadece cankusa "masa üstündeki kullanıcı klasörü " nü kaldıramadığını söyleyince  "Show Desktop icons" programcığı ile kaldırabileceğini söyledim.

NOT : Kokteylle işim olmaz.

Edited by NAMIKABI
  • Like 3

Teşekür ederim

Kişilestirmede kaldırıyon.. Anlamadığım neden kaldırmak istiyorsunuz millet masaüstü simgeleri aktif olsun istiyor... Birde kurulum ile alakalı bir durum yok.. Sistemi yapan şahıs aktif etmiş 

• 3 hafta sonra ...
NAMIKABI, 10.01.2019 - 21:29 yazdı:

... ... ...

... ... ... bence Embedded Indutry güncel olsa iyi olur. Benim Metro ve Update ile işim olmaz.

Windows 10' u bu yüzden sevmiyorum. Baksanıza Windows 10 a.

Ekim'de bir MSDN ISO çıktı. sorunluydu iptal edildi. 

Kasımda bir MSDN ISO çıktı. Aradan bir ay geçmedi,

Büyük güncelleştirme adı altında Aralık'ta yeni bir Update MSDN ISO çıktı.

Bence güncellemeler ve hatalar daha çok çıkar.

Hiç demeyin hocam, çok haklısınız. Win 10 henüz emekleme aşamasında. Aslında ne kurmak, kullanmak lazım ne de editlemek... Kullanıcı gizliliği diye birşey kalmadı (googledan bakılırsa, onlarca gizli servis ile sistemi ve kullanıcıyı windows 10 ile microsoft artık izliyor... hem de herşeyi...)(bu servisler kapatılsa ve hatta silinse dahi sonradan tekrar geldikleri gözlemlenmiştir. Onlarca hatta yüzlerce haber var. win10 güvenli değil, şiddetli şekilde risk içeriyor...) geriye tek kalan sorunsuz windows 8.1 oluyor... zaten windows 10 öyle bir hale geldi ki, azıcık dokunsanız dahi bozuluyor... çünkü kendileri dahi ne yaptıklarını bilmiyorlar... Bir güncelleme ile gelenler sonraki güncelleme ile gidiyorlar...

Edited by DeathStroke
  • Like 1

Windows 8.1 Pro Update3 X64 Tr Ocak 2019

Sistemde kullanmış oldugunuz windows güncellemelerin listesini aşadaki cmd komutunda faydalanarak alıp paylaşırsanız menmun olurum

Kurulu sistemdeki güncellemeleri liste halinde almak için

Komut istemini (cmd) yönetici olarak çalıştırıp  Aşadaki komutu verelim

systeminfo > C:\updates.txt

C dizinimizde updates.txt    isminde bir txt dosyası oluşur içerisinde  cihazda kurulu güncellemelerim sıralı sıralı şekilde verir.

Edited by cankusa

m.caner, 2 saat önce yazdı:
  İçeriği Gizle

İçeriği Görüntüle

bende açılmıyor bu hatayı veriyor  bir şey oldu kurulum programı anahtarı doğrulayamadı diyor nasıl çözülür

Kurulumda anahtar girmeden devam et. Yanlış anahtar girdiysen yarıda kalır.

Resimler görünmüyor bu arada.

Edited by DJ_Rush

• 3 ay sonra...
  • 1 yıl yıl...
  • 2 hafta sonra ...
forjest, 10.01.2019 - 22:14 yazdı:

Güncel çalışma için DJ_Rush üstada teşekkürler.

"" sistemi akıcı ve seri çalışıyor özellikle donanımı düşük bilgisayarlarda 1.sistem olarak kullanıyorum memnunum. :) 

İçeriği Gizle

işletim sistemi sürüm versiyon - donanım bilgisi + kaynak indirmelinki..

7aAMMW.png

indirmek isteyenler olursa eğer microsoftun kendi sitesidir arkadaşlar esenlikle kalınız!

|

Selamün Aleyküm usta ben pc kurdum yanlız windows ürün anahtarı istiyor elinde varmı ???

windows ürün etkileş anahtarı elinde varsa paylaşabilisen

bu adımı atamam için

ahmd21, 31 dakika önce yazdı:

Selamün Aleyküm usta ben pc kurdum yanlız windows ürün anahtarı istiyor elinde varmı ???

bu adımı atamam için

Bu konuda paylaşılan son Win8 pro keyleri dene veya kms kullan.

• Like 1

ahmd21, 3 saat önce yazdı:

bu adımı atamam için

Aleyküm selam.

1. Genel olarak kendim aioboot özelliklerinde bulunan,eklerken ayarlar menüsü üzerinden, wim olarak eklensin seçeneğini kullanarak sistem entegrasyonunu yaptigimdan dolayı,kurulum esnasındaki bahsi geçen key ekranı cikmamakta buda + olarak hem kurulumda,eklerken hemde boyutta da avantaj saglamakta bilindiği üzere.

Kaynak:

2. Ya da ben hiç bunlarla uğraşmayayim kullandığım multiboot içeriğinde tüm sistemlere göre mevcut keyler olsun otomatik seçimle bu keyleri tanımlayarak girişle (easy2boot üzerinden secimle) sistem kurulumu yapmayı isteyenler içinse "easy2boot uygulaması" bu yönden bulunmaz nimet + olarak gerçektende işini layıkıyla yapan bir m.boot uygulaması son sürümlerinde işleri daha da,ileri taşıdıkları aşikâr.🙂

Kaynak:

Bilgi: Bir süreliğine uzaklardayim sahalarda olamayabilirim herkes kendine sağlığına iyi baksın saygı ve sevgilerimle.🙋

• Like 1
  • Thanks 2

• 3 ay sonra...

Embedded Industry Pro sürümünü kullanıyordum uzun zamandır ama sistemin bir noktadan sonra bazı şeyler düzgün çalışmaması ve bazı programların da düzgün çalışmaması nedeni ile Pro Sürümüne tekrar dönüş yaptım, bence Pro sürümü en yerine oturmuş düzgün çalışan sürüm, sadece bakımı kapatıyorum ara ara çalışıyordu, net framawork 4.8 i kurmadım şimdilik daha önceki deneyimlerimden birazcık bilgisayarı hantallaştırdığını düşünüyorum, buradaki sürümü şuan kullanıyorum gayet güzel akıcı çalışıyor, uzun zamandır aradığım akıcılığı bu sürümde yakaladım belki de net framework 4.8 den dolayı yada bazı yüklü olmayan  güncellemelerden dolayı olabilir,  paylaşım için teşekkürler.

• Like 1

• MrRush changed the title to Windows 8.1 Home-pro Update3 X64 Mayıs 2021 Tr