Jump to content
TNC-TR
mephistooo2

Windows 10 AIO X86-x64 Rs5 V17763.195 Efi&mbr

Recommended Posts

aioboot a eklenmiyor maalesef :  (

Edited by efe34

Please login or register to see this link.

bcd yi paylasmanız mukunmu

Edited by casper0007

efe34, 11.01.2019 - 18:19 yazdı:

Bu sorunun cevabını ben de merak ettim şimdi. (fat32 olmaz wim 4gbdan büyük olduğu için ki gpt yani uefi için gerekli fat32, gpt uefi yapılırsa da rıufus onu ntfs &fat32 iki ayrı bölüm yaparak hallediyor artık)

Rufus olmaz sanırım: Ultraiso ile yazdırmak daha doğru bence çünkü RUfusta ya gpt ya da mbr seçeneği var artık en azından son sürümde.

Ben aioboot ile kullanacağım

Ultra ıso ile nasıl yazdırabiliriz acaba hangi ayarlar yapılmalı boot olayı nasıl olacak yardımcı olabilirseniz..ufı pc lerde dün rufus ile yazdırdığım ile format attım ama uefı olmayan pc de boot menüsünde usb bellek görünmüyor.

herz, 5 dakika önce yazdı:

Ultra ıso ile nasıl yazdırabiliriz acaba hangi ayarlar yapılmalı boot olayı nasıl olacak yardımcı olabilirseniz..ufı pc lerde dün rufus ile yazdırdığım ile format attım ama uefı olmayan pc de boot menüsünde usb bellek görünmüyor.

menüde var ama bu isonun yapımı değişik o yüzden size bir yol göstermeyeceğim lütfen yapımcıya sorun: benim arşivimde var kullanırsam tek flash diskte ultra iso ile yazdırırım (menüde var) ve denerim. çok sevdiğim aioboot a entegre edilmiyor

@Please login or register to see this link.  Üstadım bunu usb bellege  hangi proğramla nasıl yazdırabiliriz yardımcı olabilirmisiniz.teşekkürler

efe34, 4 dakika önce yazdı:

menüde var ama bu isonun yapımı değişik o yüzden size bir yol göstermeyeceğim lütfen yapımcıya sorun: benim arşivimde var kullanırsam tek flash diskte ultra iso ile yazdırırım (menüde var) ve denerim. çok sevdiğim aioboot a entegre edilmiyor

teşekkürler @Please login or register to see this link.  üstada sorayım

Az önce sanal makina da uefi x64, mbr x64 ve mbr x86 ile başlangıçları deneme yaptım. Mbr x86 yi kurdum sorunsuz görünüyor.
Aiboot da olmadığı söylenmiş, Aiboot ada yüklenir se çok güzel olur. Emeğiniz için teşekkürler

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Paylaşımınız için teşekkürler. Paylaşımın değeri belli ve indirip kurmak isterdim ancak gerek JDownloader  gerekse IDM ile denedim. Boyut büyüklüğünden indirmesi bir tam günü gerektiriyor. Rica etsem partlar halinde paylaşabilmeniz mümkün müdür?

Ekran Alıntısı bbbb.JPG