Jump to content
Sign in to follow this  
eXtrmE_sPoRtS

Win Xp - Pro Sp2 X64 - [turk_eros] Türkçe

Recommended Posts

1844830615_ScreenHunter06.thumb.png.184190d4c01013e141f8d0f12b76c69c.png

TURK_EROS tarafından yapılmıştır. Eskilere dönüp nostalji yapmak isteyenlere önerilir. 2016 itibari ile günceldir. Zaten bundan sonra XP'ye her hangi bir güncelleme gelmemiştir. Microsoft bile desteği kesti XP ve Vista'ya. Hatırladığım kadarıyla driver desteği vardı.

Boyut: 1,07 GB

Please login or register to see this link.

Rar Şifresi

Spoiler

programindirsene.com

Edited by eXtrmE_sPoRtS
  • Like 5

Rar şifresini önce fark edemedim kusura bakma. Kolay gelsin

Edited by syo
  • Haha 1

syo, 2 dakika önce yazdı:

Rar şifresi nedir şifre istiyor.

yazıyor spoiler içinde

• Like 1

14  ağustos 2018de güncellendi xp bilginiz olsun... destek kesilmiş olsa bile geliyor

EgeGrkn, 12 dakika önce yazdı:

14  ağustos 2018de güncellendi xp bilginiz olsun... destek kesilmiş olsa bile geliyor

Ben sanal makineye yükledim. Sadece 1 tane visual c++ güncellemesi buldu. O da sistem güncellemesine girmiyor zaten.

eXtrmE_sPoRtS, 18 saat önce yazdı:

1844830615_ScreenHunter06.thumb.png.184190d4c01013e141f8d0f12b76c69c.png

TURK_EROS tarafından yapılmıştır. Forumda SP3 x64 sürümü görmediğim için paylaşıyorum. Linklere telif atılamaz. Çünkü linkler bana ait değildir. Eskilere dönüp nostalji yapmak isteyenlere önerilir. 2016 itibari ile günceldir. Zaten bundan sonra XP'ye her hangi bir güncelleme gelmemiştir. Microsoft bile desteği kesti XP ve Vista'ya. Hatırladığım kadarıyla driver desteği vardı.

Boyut: 1,07 GB

Please login or register to see this link. Please login or register to see this link.

Please login or register to see this link. Please login or register to see this link.

Rar Şifresi

Please login or register to see this link. İçeriği Görüntüle

programindirsene.com

Win Xp - Pro Sp3 X64  Türkçe adı altında paylaşım yapmanız çok yanlış.

Google'da hatta sadece tnctr'de çok basit bir arama yaparsanız aşağıdaki bilgilere ulaşabilirsiniz.

Microsoft 64 bit XP nin Türkçesini çıkarmadı.

Microsoft İngilizce 64 bit XP  SP3 çıkarmadı. En son 64 bit XP  İngilizce  ve SP2 dir.

Yani ve kısaca Paylaşımı yapan arkadaş araştırmadan "olmayan bir 64 bit XP  SP3 Türkçe'yi" paylaşıyor.

Muhtelemen paylaşımı 2011 yılında çıkan  sorunlu olan %95 Türkçe olan sürümdür.

KONU İLE İLGİLİ TNCTR'DE 10 LARCA PAYLAŞIM YAPILMIŞ.

BENİMDE KATKIDA BULUNDUĞUM BİR TANESİNE AŞAĞIDAKİ LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

• Like 1

NAMIKABI, 1 dakika önce yazdı:

Win Xp - Pro Sp3 X64  Türkçe adı altında paylaşım yapmanız çok yanlış.

Google'da hatta sadece tnctr'de çok basit bir arama yaparsanız aşağıdaki bilgilere ulaşabilirsiniz.

Microsoft 64 bit XP nin Türkçesini çıkarmadı.

Microsoft İngilizce 64 bit XP  SP3 çıkarmadı. En son 64 bit XP  İngilizce  ve SP2 dir.

Yani ve kısaca Paylaşımı yapan arkadaş araştırmadan "olmayan bir 64 bit XP  SP3 Türkçe'yi" paylaşıyor.

Muhtelemen paylaşımı 2011 yılında çıkan  sorunlu olan %95 Türkçe olan sürümdür.

KONU İLE İLGİLİ TNCTR'DE 10 LARCA PAYLAŞIM YAPILMIŞ.

BENİMDE KATKIDA BULUNDUĞUM BİR TANESİNE AŞAĞIDAKİ LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

Alıntı

Bu sürüm Microsoft tarafından paylaşılan Windows XP Professional SP3 işletim sisteminin ingilizce versiyonunun 3. taraf Türkler tarafından Türkçeye çevrilmesiyle oluşmuştur ve x64 bit sürümüdü.

eXtrmE_sPoRtS, 2 dakika önce yazdı:

Ben sanal makineye yükledim. Sadece 1 tane visual c++ güncellemesi buldu. O da sistem güncellemesine girmiyor zaten.

Sistem bilgisinden bir ekran paylaşırsanız,  Service Pack 2 mi Service Pack 3 mü görelim.

NAMIKABI, 15 dakika önce yazdı:

Sistem bilgisinden bir ekran paylaşırsanız,  Service Pack 2 mi Service Pack 3 mü görelim.

Paylaşılan yerde 3 diyordu ben de öyle hatırlıyordum tekrar görünce 2 olduğunu fark ettim kusura bakmayın.

Sistemi denemiyorsunuz bari biraz araştırma yapıp  paylaşım yaparsanız  sanırım daha doğru olur.

Birde başlığı düzeltirseniz sevinirim.

NAMIKABI, Şimdi yazdı:

Sistemi denemiyorsunuz bari biraz araştırma yapıp  paylaşım yaparsanız  sanırım daha doğru olur.

Birde başlığı düzeltirseniz sevinirim.

Sistemi denedim de. Özelliklerdeki Sp2 yazısı gözümden kaçmış. Ne var yani. Düzelltim. Başlık ve içeriklerdeki sp3'ü.

• Like 1
  • Sad 1

xp de choreme ve mozilla açılmıyor choreme desteği cekdiği için nete giremiyoruz. bunu aşabilenler var mı?

sardes, 3 saat önce yazdı:

xp de choreme ve mozilla açılmıyor choreme desteği cekdiği için nete giremiyoruz. bunu aşabilenler var mı?

Xp'ye destek kalmadı 3. parti uygulamalarla yapsan bile en azından windows 7 veya 8.1 kullanmanı tavsiye ederim. Yukarıdaki konudaki xp hariç hepsi bana ait. Portable kullanabilirsin tarayıcıların eski sürümlerini çok xp istiyorsan.

Paylaşım için teşekkür ederim. XP'nin Türkçeleştirilme oranını da eklersen sevinirim. Önce %95 daha sonra ücretli olarak %98 Türkçe olanını paylaşmıştı turk_eros. Birkaç yıl sonra ücretsiz olarak paylaşıldı.

Eğer %95 Türkçe olanını paylaştıysanız, %98 Türkçe olan sürümünü paylaşabilirim.

Chrome kullanamama sorununu sormak istedim fakat bir arkadaş zaten sormuş. Portable olarak kullanılabiliyormuş. Acaba .msi düzenleme porgramı ile kurulum dosyasının yüklü işletim sistemini Windows 7 olarak görmesini veya görememesini sağlasak, ileride kullanımlarımızda fazladan sorun çıkartır mı?

PC donanımı çok düşük olduğu için XP sisteminden kolay kolay vazgeçemiyoruz. 🙂

barikat_diss, 16.02.2019 - 15:12 yazdı:

Paylaşım için teşekkür ederim. XP'nin Türkçeleştirilme oranını da eklersen sevinirim. Önce %95 daha sonra ücretli olarak %98 Türkçe olanını paylaşmıştı turk_eros. Birkaç yıl sonra ücretsiz olarak paylaşıldı.

Eğer %95 Türkçe olanını paylaştıysanız, %98 Türkçe olan sürümünü paylaşabilirim. 

Chrome kullanamama sorununu sormak istedim fakat bir arkadaş zaten sormuş. Portable olarak kullanılabiliyormuş. Acaba .msi düzenleme porgramı ile kurulum dosyasının yüklü işletim sistemini Windows 7 olarak görmesini veya görememesini sağlasak, ileride kullanımlarımızda fazladan sorun çıkartır mı?

PC donanımı çok düşük olduğu için XP sisteminden kolay kolay vazgeçemiyoruz. 🙂

Çeviri oranını tam net hatırlamıyorum indirip sanal makinede bakabilirsiniz. Benim yaptığım sistemler xp'den kat ve kat daha hızlı bence bende bunu idda ediyorum hadi bakalım :D

sardes, 15.02.2019 - 15:10 yazdı:

Chrome 49 sürümü kuracaksınız.. Link burda

• Like 2
  • Thanks 1

Arkadaşlar ven uefi biosa sahip anakarta windows 10 kurulu pc ye hem xp hemde windows 10 kurmak istiyorum bu mümkünmü ayrıca bunları örneğin c diskine windows 10  d diskinede xp kurmak kısaca ayrı disklere kurmak ve her ikili işletim sistemininde hangisi ile açılacağını kendim seçmek istesem olurmu..?

SON_VATAN, 3 saat önce yazdı:

Arkadaşlar ven uefi biosa sahip anakarta windows 10 kurulu pc ye hem xp hemde windows 10 kurmak istiyorum bu mümkünmü ayrıca bunları örneğin c diskine windows 10  d diskinede xp kurmak kısaca ayrı disklere kurmak ve her ikili işletim sistemininde hangisi ile açılacağını kendim seçmek istesem olurmu..?

yeni sistemse w7 bile kuramayabilirsiniz: eğer kuruluyorsa (2017 nisan dada çıkan ve aldıım sisteme w7 kurulmuyor: xp sanalda bile kurulmıyor)  açılıştaki seçenklerin düzgün olması için önce en eskiden xpden başlanır-yeniye doğru

Edited by efe34

AdnanG252m252351, 1 saat önce yazdı:

beyler sakin olun xp sp3  64 var ben denedim ingilizce olanı var kurmak isteyen nette baksın kolay gelsin

Microsoft, 64 bit XP sürümü için SP3 çıkartmadı. Yanlış bilgi veya modifiye olma ihtimali çok yüksek.

• Like 1

efe34, 8 saat önce yazdı:

yeni sistemse w7 bile kuramayabilirsiniz: eğer kuruluyorsa (2017 nisan dada çıkan ve aldıım sisteme w7 kurulmuyor: xp sanalda bile kurulmıyor)  açılıştaki seçenklerin düzgün olması için önce en eskiden xpden başlanır-yeniye doğru

sorduğum soru ile verdiğiniz cevap tam eşleşmemiş..

SON_VATAN, 6 saat önce yazdı:

hem uefi hem legacy bir ararada sanmıyorum: denemedim hiç

ikisi de legacy olursa, xp  esybcd programı boot kısmını halleder: yalnızöneri: birini yüklerken diğer disk takılı olmasa iyi olur diye düşünüyorum

Edited by efe34

SON_VATAN, 10 saat önce yazdı:

Uefi sistem olabilmesi için diskin gpt,ye dönüştürülmüş olması gerekir windows xp,de ise gpt desteği kurulum için yoktur. Ancak diskin yapısını mbr,ye çevrilerek işletim sistemini küçükten başlayarak kurabilirsiniz. Bunun için en sağlıklı yol ise altta verdiğim program ile sağlarsınız. Size tavsiyem çalıştırma mantığını bilmiyorsanız yedek bir disk üzerinden kurulum testlerini yaparak tecrübe sahibi olduktan sonra ana sürücüye kurun, tüm sistemler için ayrı ayrı boot kısmı oluşturulabilir. Verilerinizi kurtarmakla uğraşmamış olursunuz.

https://www.terabyteunlimited.com/bootit-bare-metal.htm

Full ve son sürümü ise geçen gün hazırlamıştım.

https://yadi.sk/d/KC3Hx4ILksDdyQ

• Like 1
  • Thanks 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By mephistooo2
      Windows 10 19H2 v18363.418'e güncellenmiştir.  (Güncelleme Tarihi: 13.10.2019)
      Tüm sürümler 2019 Ekim güncellemesini ve sonrasında yayımlanan güvenlik güncellemeleri içerir. Sadece Windows Defender güvenlik güncellemesi çıkacaktır.
      Son sürüm güncel Windows 10 Version 1909 v18363.418 19H2 RTM 32 & 64 bit Tüm Sürümler:
      x86 ve x64 bit ISO içerikleri aşağıdaki sürümlerden oluşmaktadır.
      Windows 10 Home x86 & x64
      Windows 10 Pro x86 & x64
      Windows 10 Home Single Language x86 & x64
      Windows 10 Pro Education x86 & x64
      Windows 10 Pro for Workstations x86 & x64?
      Windows 10 Education x86 & x64
      Windows 10 Enterprise for Remote Sessions x86 & x64
      Windows 10 Enterprise x86 & x64
      Windows 10 IoT Enterprise x86 & x64
      UEFI ve MBR kurulumuna uygundur.
      Tüm sürümlerde yapılan değişiklikler:
      * NetFramework v3.5 entegre edilmiştir.
      * 2019 Ekim ve sonrasında çıkan tüm güncellemeler eklenmiştir.
      * ESD sıkıştırma yapılmıştır. (Güncellemelerle birlikte Windows iyice şiştiği için dosya boyutunu küçültmek için esd sıkıştırma tercih edilmiştir.)
      x64 bit ISO Doğrulama Değerleri:
      Dosya Adı  : Windows 10 19H2 v18363.418 AIO x64.ISO
      CRC-32       : f78dc21e
      MD4             : 15dc8406dbb77bf7b523be9497c6c562
      MD5             : 576a763b2469901af7cf3b95967ae879
      x64 bit ISO İndirme Linki:

x86 bit ISO Doğrulama Değerleri:
      Dosya Adı  : Windows 10 19H2 v18363.418 AIO x86.ISO
      CRC-32       : fb6d4e36
      MD4             : 32beaa0b523489b63edd79adfbc88467
      MD5             : f6206872771e46efaeee6efcc71f627f
      x86 bit ISO İndirme Linki:

Aktivasyon için lütfen KMS & Dijital & Online Aktivasyon Suite konusunu ziyaret ediniz
    • By mephistooo2
      Windows 10 AIO 19H2 v18363.418'e güncellenmiştir.  (Güncelleme Tarihi: 13.10.2019)
      Windows 7'den bildiğimiz hem UEFI hem MBR uyumlu 32 ve 64 bit sürümlerin dahil olduğu AIO çalımaları UEFI sıkıntısından dolayı Windows 10 için yapılamıyordu.
      Normalde 32 ve 64 bit sürüm Windows 10 versiyonları UEFI veya MBR olarak multiboot çalışmaları sayesinde kurulabiliyor, ancak sadece Windows kurulum dosyaları kullanılarak bu yapılamıyordu.
      Windows 10 için mevcut AIO çalışmaları sadece MBR uyumludur, UEFI uyumlu değildir.
      İş yerindeki Tekniker arkadaşımın isteği üzerine hem UEFI hem MBR uyumlu Windows 10 için AIO çalışmasına başladım ve  UEFI desteği de sağlamak için 3 günden beri araştırma yapıyorum ve nihayet halledebildim.
      Şu ana kadar internette UEFI ve MBR uyumlu Windows 10 AIO çalışması belki de vardır ama ben rastlamadım, sanırım ilk kez TNCTR'de yayınlanıyor.
      Son sürüm güncel Windows 10 AIO ISO içeriği aşağıdaki sürümlerden oluşmaktadır.
      Windows 10 Home x86 & x64
      Windows 10 Pro x86 & x64
      Windows 10 Home Single Language x86 & x64
      Windows 10 Pro Education x86 & x64
      Windows 10 Pro for Workstations x86 & x64?
      Windows 10 Education x86 & x64
      Windows 10 Enterprise for Remote Sessions x86 & x64
      Windows 10 Enterprise x86 & x64
      Windows 10 IoT Enterprise x86 & x64
      Tüm sürümlerde yapılan değişiklikler:
      * NetFramework v3.5 entegre edilmiştir.
      * 2019 Ekim ve sonrasında çıkan tüm güncellemeler eklenmiştir.
      * ESD sıkıştırma yapılmıştır. (Güncellemelerle birlikte Windows iyice şiştiği için dosya boyutunu küçültmek için esd sıkıştırma tercih edilmiştir.)
      NOT: UEFI modunda sadece x64 sürümü yüklenmektedir. MBR'de ise x64 veya x86 tercihinde bulunabilirsiniz...

Çift katman DVD'ye yazıp kullanabilirsiniz, ancak benim tavsiyem Rufus ile en az 8 GB'lık bir USB'ye yazdırmanız olacaktır.
      USB üzerinden kullandığınız takdirde ileriki zamanlarda Windows 10'un yeni versiyonu çıktığında Windows 10 64 ve 32 bit iso dosyalarının içeriğini Windows 10 AIO 19H1 v18362.207 EFI&MBR.iso dosyasının içindeki x86 ve x64 klasörlerinin içeriği ile değiştirmeniz yeterlidir.
      Windows 10 AIO EFI&MBR ISO  Doğrulama Değerleri:
      Dosya Adı : Windows 10 AIO 19H2 v18363.418 EFI&MBR.iso
      CRC-32       : b3d3b286
      MD4             : 41b470842e559d8a89e84b44784cc868
      MD5             : d11f4cb0a48f0f7dc4ea572b29a0a7a6

Windows 10 AIO EFI&MBR ISO indirme Linki:

Aktivasyon için lütfen KMS & Dijital & Online Aktivasyon Suite konusunu ziyaret ediniz

• By EgeGrkn
      Kokteyl Ekosistemi 
      Kokteyl Edition İşletim Sistemleri
      Kokteyl projeleri en başta kendi ihtiyaçlarım doğrultusunda ortaya çıkmıştı, daha sonra insanların projeyi beğenmesi ve kullanmak istemesi yüzünden sonu gelmeyen bir gelişim sürecine girmiş ve yedi-sekiz senedir de geliştirilmektedir. Senelerdir her gün verilen emek doğrultusunda projeler başka hiç kimsenin imza atamayacağı bir seviyeye gelmiştir. Sektöründe lider birçok firma, yayıncı ve en basitinden kusursuz bir windows deneyimi yaşamak isteyen herkes Kokteyl projelerini sevmiş ve kullanmaya başlamıştır. Tüm projeler güvenle hazırlanmakta olup bunca senedir aksi yönde hiçbir kötü geri dönüş alınmamıştır. Sizler de donanımlarınızın yazılım dar boğazı olmadan “Gerçek Performansını” hissetmek ve hatta bu performansı bir tık daha ileriye taşımak istiyorsanız Kokteyl projelerini kullanabilirsiniz. Sadece Kokteyl projelerinin sunabileceği stabilite ve performans sizleri oyun ve iş dünyasında ileri taşıyacaktır. En hızlı, stabil ve güvenilir işletim sistemine ve onunla uyumlu ekosistemine hoş geldiniz.
      Tüm projeler, internet erişimi olmayan linux tabanlı bir bilgisayarda orjinal windows işletim sistemi çalıştıran bir sanal makina içinde eset internet security eşliğinde hazırlanmaktadır.

Kokteyl OS Tanıtım Videosu

Kokteyl OS Görselleri Ve Açıklamaları

Daha Fazla Söze Gerek Olduğunu Düşünmüyorum //İndirme Linkleri

Ekstra Açıklamalar

• By mephistooo2
      Windows 10 aktivasyon çalışmaları bundan sonra KMS/2038 & Dijital & Online Aktivasyon Suite uygulaması adında bu konudan yayımlanacaktır.
                      DESTEKLEDİĞİ MICROSOFT ÜRÜNLERİ:
      Window 7 Pro / Enterprise
      Windows 8 / 8.1 / 10 (desteklenmeyen sürümler aşağıda belirtilmiştir.)
      Windows Server 2008 / 2012 / 2012 R2 / 2016 / 2019 (desteklenmeyen sürümler aşağıda belirtilmiştir.)
      Office 2010 / 2013 / 2016 / 2019
      sürümlerini destekler. 
      -------------------------------------------------
      KMS/2038 & Dijital & Online Aktivasyon Suite v7.8 toplamda 4 farklı yöntemden oluşmaktadır.
      KMS Inject - Dijital Aktivasyon - KMS 2038 - Online Aktivasyon Yöntemleri
      (WinDivert yöntemi, Windows 10 v1809 sürümünden itibaren sağlıklı çalışmadığı için v7.8 sürümüne dahil edilmemiştir ve
      sonraki sürümlere de dahil edilmeyecektir.)
      Ayrıca Office 2016 ve 2019 ürünleri için RETAIL sürümden VOLUME sürüme çevirmek için script mevcuttur.

Not: Önizleme resmi eski sürümlere ait olabilir. RAR Şifre
      (RAR'dan çıkartmak için Winrar v5x kullanmanız gerekmektedir.)
      RAR şifresini kopyalamadan yazarak girin.
      www.tnctr.com
      Link:
      KMS-Dijital-Online_Aktivasyon_Suite_v7.8_TUR.rar (Turkish / Türkçe)
      KMS-Digital-Online_Activation_Suite_v7.8_ENG.rar (English / İngilizce)
      NOT: Lütfen tüm yazılanları okuyunuz !!!
      Piyasaki diğer KMS uygulamalarına göre tüm yöntemleri içinde barındıran, sıfır virüs uyarısı alan ve başarı oranı % 100 olan en temiz KMS uygulamasıdır... 😎
      KMSInject yöntemine ait dll dosyaları virustotal sonuçları (27 Nisan 2019) :
      x64 KMS.dll
      x86 KMS.dll

Dijital & KMS38 Aktivasyon yöntemine ait exe ve dll dosyaları virustotal sonuçları :
      gatherosstate.exe (15 Eylül 2019)
      slc.dll (15 Eylül 2019)
      Aktivasyon Tipi                 Desteklenen Ürünler                                                                        Aktivasyon Süresi
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Dijital Lisans                          -  Windows 10                                                                                       -  Kalıcı
      KMS38 Lisans                      -  Windows 10 / Server                                                                     -  2038 yılına kadar
      KMS Lisans                            -  Windows 7 (VL) / 8 / 8.1 / 10 /  Server / Office (VL)    -  180 günlük lisans (kalıcı lisans için KMS Görev Zamanlamanın etkinleştirilmesi gerekiyor)
      Online KMS Lisans            -  Windows 7 (VL) / 8 / 8.1 / 10 /  Server / Office (VL)    -  180 günlük lisans (kalıcı lisans için KMS Görev Zamanlama gerekir, bu seçenek betikte yok)
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      DESTEKLENMEYEN MICROSOFT ÜRÜNLERİ:
      Windows ve Office ürünlerinin aşağıda yazılan sürümleri KMS Inject, KMS2038 ve dijital yöntemleri tarafından desteklenmez.
         Office Retail (Volume Lisans sertifikaları yüklendiği takdirde desteklenir)    Windows 7 (Starter, HomeBasic, HomePremium, Ultimate)      Windows 10 (Cloud S, Professional Single Language)      Windows Server (Server Foundation, Storage Server, Home Server 2011) Piyasadaki hiçbir KMS ve dijital aktivasyon uygulaması bu sürümleri desteklemez.
      KMS (Inject) AKTİVASYON YÖNTEMİ HAKKINDA:
      Bu yöntem sayesinde aktivasyon işleminin gerçekleştirilmesini sağlayan C:\Windows\system32\ dizinindeki "SppExtComObj.exe" dosyasına inject (aşılama) yöntemiyle sanallaştırılmış KMS sunucusuna bağlantı sağlanır, böylece işletim sistemi gerçek bir lisans sunucusuna bağlandığını varsayarak lisans işlemini gerçekleştirir.
      Antivirüs uygulamaları aktivasyon dosyalarını zararlı olarak gösterebilir.
      Inject yöntemi % 100 temizdir (en azından şimdilik)
      DİJİTAL AKTİVASYON YÖNTEMİ HAKKINDA:
      Windows 10 için dijital aktivasyon , Windows yüklü PC'lerde donanım değişikliği sonrası tekrardan aktivasyonun kolay bir şekilde geri sağlanabilmesi için Microsoft tarafından sadece Windows 10 için  geliştirdiği bir yöntemdir.
      KMS yönteminde nasıl lisans sunucusu sanallaştırılıyorsa, bu yöntemde de PC'nizde sanki bir donanım değişikliği olmuş gibi dijital aktivasyon gerçekleştiriliyor.
      Windows 10 dijital lisans aktivasyon yöntemi MDL'den s1ave77 kullanıcısına aittir (kendisine teşekkürler).
      Bu yöntem internet bağlantısına ihtiyaç duyar ve kalıcı bir aktivasyon sağlar.
      Sadece Windows 10 için geçerlidir, tüm sürümlerde çalışır.
      Şu ana kadar bilinen antivirüs uygulamaları bu yönteme ait dosyaları zararlı olarak görmemiştir.
      KMS 2038 AKTİVASYON YÖNTEMİ HAKKINDA:
      Windows 10 KMS 2038 aktivasyon yöntemi MDL'den s1ave77 kullanıcısına aittir (kendisine teşekkürler).
      Bu yöntem sayesinde Windows 10 ürününüzü 2038 yılına kadar lisanslı kullanabilirsiniz.
      Şu ana kadar bilinen antivirüs uygulamaları bu yönteme ait dosyaları zararlı olarak görmemiştir.
      Bu yöntem için internet bağlantısı gerekli değildir.
      ONLINE AKTİVASYON YÖNTEMİ HAKKINDA:
      İnternette bazı hayırsever kullanıcıların 😁 (çoğunlukla Çinliler 🤔) kendi KMS sunucularını herkese açık şekilde yayınlamaları sonucu Windows ve Office ürünlerini 180 gün boyunca lisanslı kullanabilirsiniz.
      BİLİNMESİ GEREKENLER:
      KMS Suite uygulamasını ya masaüstünde ya da herhangi bir diskin kök dizininde çalıştırın... Uzun uzun isimleri olan klasörler içinden ve klasör içindeki klasör içinden çalıştırmayın... Bilgisayarınızda RETAIL Office yüklü ise aktivasyon sorgusunda sonuç gözükmeyecektir. Inject yönteminde normal etkinleştirme esnasında Windows ve Office ayrı ayrı etkinleştirilebilirken KMS Görev Zamanlama modülünde ve $OEM$ Aktivasyon seçeneğinde Windows ve Office birlikte etkinleştirilir. BİLİNEN HATALAR:
      KMS Suite uygulaması, RETAIL ve OEM Windows 7'de çalıştırıldığında, bazen Office ürünlerini algılayamıyor ve etkinleştiremiyor. Böyle bir durumda, Script dosyasını kapatıp açın ve yeniden etkinleştirmeyi deneyin.
      Versiyon Değişiklikleri:
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...