Jump to content
Site DDoS saldırısı altında olduğundan yavaşlık yaşayabilirsiniz. ×
Sign in to follow this  
eXtrmE_sPoRtS

Win Xp - Pro Sp2 X64 - [turk_eros] Türkçe

Recommended Posts

efe34, 20 dakika önce yazdı:

easybcd nin yaptığını mı yapıyor bu program üstad

Hocam bu program kendini mbr,ye yazıyor ve ilk bootu bu alır, daha sonrasında ise ayarladığınız işletim sistemlerini görebilir herhangi bir sorun varsa müdahele edip boot alamayan veya bozulan bir master boot recorder varsa tekrar ayarlar isterseniz sıralamayı değiştirir süreyi istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Ayrıca disk yapısını,da değiştirmek mümkün ve boyut ayarlaması ve biçimlendirme var. Sadece windows değil unix tabanlı sistemler dahil hepsini ayarlayabilirsiniz. Buradaki en önemli husus bilinçli bir şekilde yapılması ;) hatta bilmeyen kişiler önce sanal işletim sistemleri üstünde test ederse daha iyi olur.

Edited by awengers44
Ekleme

awengers44, 32 dakika önce yazdı:

Hocam bu program kendini mbr,ye yazıyor ve ilk bootu bu alır, daha sonrasında ise ayarladığınız işletim sistemlerini görebilir herhangi bir sorun varsa müdahele edip boot alamayan veya bozulan bir master boot recorder varsa tekrar ayarlar isterseniz sıralamayı değiştirir süreyi istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Ayrıca disk yapısını,da değiştirmek mümkün ve boyut ayarlaması ve biçimlendirme var. Sadece windows değil unix tabanlı sistemler dahil hepsini ayarlayabilirsiniz. Buradaki en önemli husus bilinçli bir şekilde yapılması ;) hatta bilmeyen kişiler önce sanal işletim sistemleri üstünde test ederse daha iyi olur.

Çok iyiymiş program: teşekkürler

bende şuan kurulu 4 windows 4 te linux hepsi uefi : boot bozulabiliyor bazen : manjaroyu silip tekraryüklersem manjaro bootu üzerinden hepsine ulaşabiliyorum

• Like 1

efe34, 2 dakika önce yazdı:

Çok iyiymiş program: teşekkürler

bende şuan kurulu 4 windows 4 te linux hepsi uefi : boot bozulabiliyor bazen : manjaroyu silip tekraryüklersem manjaro bootu üzerinden hepsine ulaşabiliyorum

Rica ederim hocam :) çok eskiden beri kullanırım ama artık eskisi gibi çoklu işletim sistemlerine ihtiyacım olmuyor. Önceki sayfada verdiğim legacy içindi eğer uefi sistem üstünde çalıştırma gibi bir ihtiyacınız olursa daha sonra hazırlar size gönderirim inşaAllah.

• Thanks 1

awengers44, 5 saat önce yazdı:

Uefi sistem olabilmesi için diskin gpt,ye dönüştürülmüş olması gerekir windows xp,de ise gpt desteği kurulum için yoktur. Ancak diskin yapısını mbr,ye çevrilerek işletim sistemini küçükten başlayarak kurabilirsiniz. Bunun için en sağlıklı yol ise altta verdiğim program ile sağlarsınız. Size tavsiyem çalıştırma mantığını bilmiyorsanız yedek bir disk üzerinden kurulum testlerini yaparak tecrübe sahibi olduktan sonra ana sürücüye kurun, tüm sistemler için ayrı ayrı boot kısmı oluşturulabilir. Verilerinizi kurtarmakla uğraşmamış olursunuz.

https://www.terabyteunlimited.com/bootit-bare-metal.htm

Full ve son sürümü ise geçen gün hazırlamıştım.

https://yadi.sk/d/KC3Hx4ILksDdyQ

sizin verdiğiniz program ingilizce olduğu için pek birşey anlamadım ama AOMEI Partition Assistant Unlimited 8.3 programı ile C sürücüsünü MBR bölümüne dönüştürdüm  UEFİ  Bölüm kaltı ve XP Kurmak istedim ama genede C sürücüsünü görmeyip sadece D sürücüsünü görüyor zaten daha önce hiç bir şekilde C sürücüsünü görmemişti anlamadım gitti..Sadece sisteme windows 7,windows 10 uefi sistemler kurulduğunda diski  görüyor.

TheRifleman, 23 saat önce yazdı:

Microsoft, 64 bit XP sürümü için SP3 çıkartmadı. Yanlış bilgi veya modifiye olma ihtimali çok yüksek.

FİNAL çıkarmadı zaten deneme sürümüydü sp2 gibi sp3 de çöpe attılar windows 8 yogunlastılar deneme sürümünden bahsettim ararsan bulursun silinmisse linler çöp olmustur ben xp nin hastasıyım  mecburen win 7 kullanıyorum yakında mecburen win 10 kullanacam laptobum  2012 yılından aldım dışardan gelmişti xp yüklüydü  çok sevinmiştim canım sıkıldımı xp sp3 yüklüyorum kolay gelsin sana

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By mephistooo2
      Windows 10 aktivasyon çalışmaları bundan sonra KMS/2038 & Dijital & Online Aktivasyon Suite uygulaması adında bu konudan yayımlanacaktır.
                      DESTEKLEDİĞİ MICROSOFT ÜRÜNLERİ:
      Window 7 Pro / Enterprise
      Windows 8 / 8.1 / 10 (desteklenmeyen sürümler aşağıda belirtilmiştir.)
      Windows Server 2008 / 2012 / 2012 R2 / 2016 / 2019 (desteklenmeyen sürümler aşağıda belirtilmiştir.)
      Office 2010 / 2013 / 2016 / 2019
      sürümlerini destekler. 
      -------------------------------------------------
      KMS/2038 & Dijital & Online Aktivasyon Suite v7.7 toplamda 4 farklı yöntemden oluşmaktadır.
      KMS Inject - Dijital Aktivasyon - KMS 2038 - Online Aktivasyon Yöntemleri
      (WinDivert yöntemi, Windows 10 v1809 sürümünden itibaren sağlıklı çalışmadığı için v7.7 sürümüne dahil edilmemiştir ve
      sonraki sürümlere de dahil edilmeyecektir.)
      Ayrıca Office 2016 ve 2019 ürünleri için RETAIL sürümden VOLUME sürüme çevirmek için script mevcuttur.

RAR Şifre
      (RAR'dan çıkartmak için Winrar v5x kullanmanız gerekmektedir.)
      RAR şifresini kopyalamadan yazarak girin.
      www.tnctr.com
      Link:
      KMS-Dijital-Online_Aktivasyon_Suite_v7.7_TUR.rar (Turkish / Türkçe)
      KMS-Digital-Online_Activation_Suite_v7.7_ENG.rar (English / İngilizce)
      NOT: Lütfen tüm yazılanları okuyunuz !!!
      Piyasaki diğer KMS uygulamalarına göre tüm yöntemleri içinde barındıran, sıfır virüs uyarısı alan ve başarı oranı % 100 olan en temiz KMS uygulamasıdır... 😎
      KMSInject yöntemine ait dll dosyaları virustotal sonuçları (27 Nisan 2019) :
      x64 KMS.dll
      Please login or register to see this link.
      x86 KMS.dll

Dijital & KMS38 Aktivasyon yöntemine ait exe ve dll dosyaları virustotal sonuçları :
      gatherosstate.exe (15 Eylül 2019)
      slc.dll (15 Eylül 2019)
      Aktivasyon Tipi                 Desteklenen Ürünler                                                                        Aktivasyon Süresi
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Dijital Lisans                          -  Windows 10                                                                                       -  Kalıcı
      KMS38 Lisans                      -  Windows 10 / Server                                                                     -  2038 yılına kadar
      KMS Lisans                            -  Windows 7 (VL) / 8 / 8.1 / 10 /  Server / Office (VL)    -  180 günlük lisans (kalıcı lisans için KMS Görev Zamanlamanın etkinleştirilmesi gerekiyor)
      Online KMS Lisans            -  Windows 7 (VL) / 8 / 8.1 / 10 /  Server / Office (VL)    -  180 günlük lisans (kalıcı lisans için KMS Görev Zamanlama gerekir, bu seçenek betikte yok)
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      DESTEKLENMEYEN MICROSOFT ÜRÜNLERİ:
      Windows ve Office ürünlerinin aşağıda yazılan sürümleri KMS Inject, KMS2038 ve dijital yöntemleri tarafından desteklenmez.
         Office Retail (Volume Lisans sertifikaları yüklendiği takdirde desteklenir)    Windows 7 (Starter, HomeBasic, HomePremium, Ultimate)      Windows 10 (Cloud S, Professional Single Language)      Windows Server (Server Foundation, Storage Server, Home Server 2011) Piyasadaki hiçbir KMS ve dijital aktivasyon uygulaması bu sürümleri desteklemez.
      KMS (Inject) AKTİVASYON YÖNTEMİ HAKKINDA:
      Bu yöntem sayesinde aktivasyon işleminin gerçekleştirilmesini sağlayan C:\Windows\system32\ dizinindeki "SppExtComObj.exe" dosyasına inject (aşılama) yöntemiyle sanallaştırılmış KMS sunucusuna bağlantı sağlanır, böylece işletim sistemi gerçek bir lisans sunucusuna bağlandığını varsayarak lisans işlemini gerçekleştirir.
      Antivirüs uygulamaları aktivasyon dosyalarını zararlı olarak gösterebilir.
      Inject yöntemi % 100 temizdir (en azından şimdilik)
      DİJİTAL AKTİVASYON YÖNTEMİ HAKKINDA:
      Windows 10 için dijital aktivasyon , Windows yüklü PC'lerde donanım değişikliği sonrası tekrardan aktivasyonun kolay bir şekilde geri sağlanabilmesi için Microsoft tarafından sadece Windows 10 için  geliştirdiği bir yöntemdir.
      KMS yönteminde nasıl lisans sunucusu sanallaştırılıyorsa, bu yöntemde de PC'nizde sanki bir donanım değişikliği olmuş gibi dijital aktivasyon gerçekleştiriliyor.
      Windows 10 dijital lisans aktivasyon yöntemi MDL'den s1ave77 kullanıcısına aittir (kendisine teşekkürler).
      Bu yöntem internet bağlantısına ihtiyaç duyar ve kalıcı bir aktivasyon sağlar.
      Sadece Windows 10 için geçerlidir, tüm sürümlerde çalışır.
      Şu ana kadar bilinen antivirüs uygulamaları bu yönteme ait dosyaları zararlı olarak görmemiştir.
      KMS 2038 AKTİVASYON YÖNTEMİ HAKKINDA:
      Windows 10 KMS 2038 aktivasyon yöntemi MDL'den s1ave77 kullanıcısına aittir (kendisine teşekkürler).
      Bu yöntem sayesinde Windows 10 ürününüzü 2038 yılına kadar lisanslı kullanabilirsiniz.
      Şu ana kadar bilinen antivirüs uygulamaları bu yönteme ait dosyaları zararlı olarak görmemiştir.
      Bu yöntem için internet bağlantısı gerekli değildir.
      ONLINE AKTİVASYON YÖNTEMİ HAKKINDA:
      İnternette bazı hayırsever kullanıcıların 😁 (çoğunlukla Çinliler 🤔) kendi KMS sunucularını herkese açık şekilde yayınlamaları sonucu Windows ve Office ürünlerini 180 gün boyunca lisanslı kullanabilirsiniz.
      BİLİNMESİ GEREKENLER:
      KMS Suite uygulamasını ya masaüstünde ya da herhangi bir diskin kök dizininde çalıştırın... Uzun uzun isimleri olan klasörler içinden ve klasör içindeki klasör içinden çalıştırmayın... Bilgisayarınızda RETAIL Office yüklü ise aktivasyon sorgusunda sonuç gözükmeyecektir. Inject yönteminde normal etkinleştirme esnasında Windows ve Office ayrı ayrı etkinleştirilebilirken KMS Görev Zamanlama modülünde ve $OEM$ Aktivasyon seçeneğinde Windows ve Office birlikte etkinleştirilir. BİLİNEN HATALAR:
      ONLINE & KMS & 2038 & Dijital Aktivasyon Suite uygulaması, RETAIL ve OEM Windows 7'de çalıştırıldığında, bazen Office ürünlerini algılayamıyor ve etkinleştiremiyor. Böyle bir durumda, Script dosyasını kapatıp açın ve yeniden etkinleştirmeyi deneyin.
      Versiyon Değişiklikleri:
    • By EgeGrkn
      Kokteyl Ekosistemi 
      Kokteyl Edition İşletim Sistemleri
      Kokteyl projeleri en başta kendi ihtiyaçlarım doğrultusunda ortaya çıkmıştı, daha sonra insanların projeyi beğenmesi ve kullanmak istemesi yüzünden sonu gelmeyen bir gelişim sürecine girmiş ve yedi-sekiz senedir de geliştirilmektedir. Senelerdir her gün verilen emek doğrultusunda projeler başka hiç kimsenin imza atamayacağı bir seviyeye gelmiştir. Sektöründe lider birçok firma, yayıncı ve en basitinden kusursuz bir windows deneyimi yaşamak isteyen herkes Kokteyl projelerini sevmiş ve kullanmaya başlamıştır. Tüm projeler güvenle hazırlanmakta olup bunca senedir aksi yönde hiçbir kötü geri dönüş alınmamıştır. Sizler de donanımlarınızın yazılım dar boğazı olmadan “Gerçek Performansını” hissetmek ve hatta bu performansı bir tık daha ileriye taşımak istiyorsanız Kokteyl projelerini kullanabilirsiniz. Sadece Kokteyl projelerinin sunabileceği stabilite ve performans sizleri oyun ve iş dünyasında ileri taşıyacaktır. En hızlı, stabil ve güvenilir işletim sistemine ve onunla uyumlu ekosistemine hoş geldiniz.
      Tüm projeler, internet erişimi olmayan linux tabanlı bir bilgisayarda orjinal windows işletim sistemi çalıştıran bir sanal makina içinde eset internet security eşliğinde hazırlanmaktadır.

Kokteyl OS Tanıtım Videosu

Kokteyl OS Görselleri Ve Açıklamaları

Daha Fazla Söze Gerek Olduğunu Düşünmüyorum //İndirme Linkleri

Ekstra Açıklamalar

• By EgeGrkn
      Kokteyl Ekosistemi 
      Kokteyl & Kokteyl Tools
      Kokteyl projeleri en başta kendi ihtiyaçlarım doğrultusunda ortaya çıkmıştı, daha sonra insanların projeyi beğenmesi ve kullanmak istemesi yüzünden sonu gelmeyen bir gelişim sürecine girmiş ve yedi-sekiz senedir de geliştirilmektedir. Senelerdir her gün verilen emek doğrultusunda projeler başka hiç kimsenin imza atamayacağı bir seviyeye gelmiştir. Sektöründe lider birçok firma, yayıncı ve en basitinden kusursuz bir windows deneyimi yaşamak isteyen herkes Kokteyl projelerini sevmiş ve kullanmaya başlamıştır. Tüm projeler güvenle hazırlanmakta olup bunca senedir aksi yönde hiçbir kötü geri dönüş alınmamıştır. Sizler de donanımlarınızın yazılım dar boğazı olmadan “Gerçek Performansını” hissetmek ve hatta bu performansı bir tık daha ileriye taşımak istiyorsanız Kokteyl projelerini kullanabilirsiniz. Sadece Kokteyl projelerinin sunabileceği stabilite ve performans sizleri oyun ve iş dünyasında ileri taşıyacaktır. En hızlı, stabil ve güvenilir işletim sistemine ve onunla uyumlu ekosistemine hoş geldiniz.
      Tüm projeler, internet erişimi olmayan linux tabanlı bir bilgisayarda orjinal windows işletim sistemi çalıştıran bir sanal makina içinde eset internet security eşliğinde hazırlanmaktadır.
      Please login or register to see this link.  - Please login or register to see this link.
      Kokteyl Nedir?
      Kokteyl işletim sisteminiz ne olursa olsun (XP-Vista-7-8-8.1-10 veya custom) bilgisayarınız için gerekli herşeyi içeren bir katılımsız tweak yazılımıdır. Bu uygulamanın amacı her bilgisayarı performanslı ve hatalardan arınmış bir hale getirmektir.
      Her formattan sonra saatlerce ince ayar yapmak yerine bir kokteyl uygulamak yeterli olacaktır. Zaten bir kere kullandıkdan sonra birdaha bırakamayacaksınız...
      Kokteyl Tweaks Neler Yapar?
      Kokteyl bilgisayarınızda işletim sisteminize göre özel ayarlar yapar, Bu ayarlara detaylı olarak çalışmanın içerisindeki info dosyasından bakabilirsiniz. Çok fazla olduğu için buraya yazmıyorum, En Basitinden  directplay vs aktive etmekden, güvenlik açıklarını(telemetry) kapatmaya kadar onlarca ayar içerir. Bunların yanında kokteylin görüntüyü tipik kokteyl işletim sistemi haline getirmek için kurduğu birkaç ufak tool vardır. (hesap makinesi, startisback, aeroglass, oldnewexplorer gibi) Bunlar gene sisteminize göre karar verirlir ve uygun hali kullanılır. Herşey otomatik ve doğru kararlarla yapılır.
      Kimler kullanmalı?
      Bilgisayarını gerçekten performanslı, hatasız, stabil ve güvenilir bir şekilde kullanmak isteyen herkes.
      Not: Program çok komplike ve geri alnımayacak (alınması çok uzun süren) işlemler yapar. Sizlere tavsiyem programı tanımak için önce sanal makinanızda test ediniz...)
      Kokteyl Nasıl Çalışır?
      Antivirüs ve uac mümkünse kapalıyken programı yönetici olarak çalıştırınız, Kokteyl önce UACyi kapatır daha sonra tam yönetici hakları ile çalıştırabilmek için win+r tuş kombinasyonuyla reg ve bat dosyalarını sırayla çalıştırır. Yaklaşık 1 dakika süren bir işlem sonrası bilgisayarınız birkaç güvenlik açığından kurtulmuş, hatalardan arınmış ve olası hatalar için gerekli ayarlamalara sahip olacaktır. Bunun yanında performans ve altyapı için gerekli ayarlamalarda yapılmış olacaktır.
      Nereden Nereye?
      Bu program aslında senelerdir geliştirilmekde ancak türkiyede sadece belli başlı insanlara sunulmakdaydı. Normalde aylık kullanıcı sayısı blog statiklerine göre birkaç bini geçiyor. Ve bu kullanıcıların yüksek bir bölümü yabancı ülkelerden geliyor. Programın tek amacı insanlara yardımcı olabilmek. Yüzlerce liraya format attıran veya bilgisayarını performanslı kullanamayan insanlara yardımcı olmak için bir süre ücretsiz paylaşıyorum. Lütfen içeriğini değiştirip başka yerlerde veya projelerinizin içinde kullanmayınız... İzin vermemiş olsamda bir çok insanın projesinin içinde Kokteyl.reg editlenerek iznim olmadan bazı projelerde kullanılmıştır. Bu projelere güvenmeyiniz ve kullanmayınız.

Kokteyl Uygulanmış Bir Bilgisayar Görünüm Olarak Şöyle Görünür
          Please login or register to see this link.  Please login or register to see this link.    

Kokteyl Tools
      Başlıklar İndirme Linkleridir
      Please login or register to see this link.  Please login or register to see this link.
      Katılımsız İnce Ayar Yazılımıdır. Yukarıda Anlatılmıştır. Kokteyli Kullanmadan Önce INFO Dosyasını Okuyun, Önce Sanal Makinanızda Test Edin. Bilgisayarımı Bozdu Vs Gibi İtamlarda Bulunmayın. Kokteyli Geri Alması İmkansız Olduğundan Kullanmadan Önce Tam Olarak Ne İşe Yaradığını Öğrenin Ve Sıkça Sorulan Soruları Okuyun. Please login or register to see this link.
      Kokteyl Piyasadaki Tüm İnce Ayar Yazılımları Ve Privacy Güvenlik Reklam Yazılımı Ayarlarını Bünyesine Katmıştır. Başka Hiçbirşey Kullanmanıza Gerek Yok. WinaeroTweaker - OOSU10 - W10Privacy - WPD - DoNotSpy10 Yazılımları İçerisindeki Bütün Ayarlar İncelendi Ve İşe Yarayan Bütün Kodlar Kokteyl'e Entegre Edildi.
      Please login or register to see this link. Please login or register to see this link.
      Bilgisayar Altyapısını Eksiksiz Kurar. Katılımsızdır.
      (NetFramework 3.5-4.x.x, Visual, Directx, KliteCodecPack, MSXML, FlashPack, DirectPlay)
      Please login or register to see this link. Please login or register to see this link.
      Windows Ve Ofis Yazılımları İçin Katılımsız KMS Ürünüdür. Extra Olarak; Ofis Retail Sürümleri Aktivasyondan Önce VL'a Çevirir. Windows 10 Dışında Windows XP-Vista-7-8-8.1-Server 'ide Aktive Eder. Önce Gömülü Lisansınız Varsa Onu Aktive Etmeyi Dener. Sonra KMS Dışında Sınırsız Aktivasyon Yapılabiliyorsa Yapar. Son Çare KMS Aktivasyonu Yapar.
      rar pass: 2019
      Ekstra Açıklamalar
    • By mephistooo2
      Süper Yönetici eklentisi daha önceden forumda yayımladığım Please login or register to see this link. uygulamasının daha geliştirilmiş halidir.
      Süper Yönetici eklentisini yükledikten sonra Admin Explorer uygulamasına hiç ihtiyacınız kalmayacak.
      Normal kullanıcı hakkı ile çalıştırdığınız Windows Explorer ara yüzünden sistem dosyaları üzerinde herhangi bir kopyalama, silme, isim değiştirme vb. işlemler yapamazsınız.
      Bu işlemleri yapabilmek için öncelikle ilgili dosya/klasörün sahipliğini almanız gerekir. Bu işlem de aslında kolay olmakla birlikte biraz vakit alan bir iş.
      İşte bu noktada Süper Yönetici işinizi çok kolaylaştıracaktır.
      Süper Yönetici eklentisi kurulduktan sonra, bilgisayarınızda sürücüler, bat, cmd, vbs, vbe, exe, reg vb. yürütülebilir dosyalar ve klasörler üzerinde ayrıca masaüstündeki bilgisayarım, geri dönüşüm kutusu vb kısayollarda sağ tıkladığınızda kullanabileceğiniz bir eklentidir.
      Süper Yönetici çalıştırıldığında kendisini Windows sistemine güvenilir yükleyici olarak tanıtır ve kullanıcı da dosyalar/klasörler üzerinde sınırsız işlem yapma hakkına sahip olur.
      Süper Yönetici uygulamasının mantığı root hakkına sahip Android sistemlerde kullanılan root explorer tarzı uygulamalarla aynıdır.
      Bu uygulama ile korumalı dosyaları ve klasörleri uyarı almadan rahatlıkla silebileceğinizden ve sisteme müdahale eden reg kayıtlarını rahatlıkla çalıştırabileceğinizden dolayı  DİKKATLİ kullanmalısınız, aksi takdirde Windows'unuz bir sonraki açılışı göremeyebilir.
      Ayrıca bu uygulama ile sildiğiniz dosyalar geri dönüşüm kutusunda gözükmez, sildiğiniz dosyaları tekrardan geri döndürmek veya bilgisayardan tamamen silmek istiyorsanız geri dönüşüm kutusunu Süper Yönetici Yetkileriyle Aç ile açmalısınız.
      RAR arşivi içindeki Yukle.cmd dosyasını çalıştırdığınızda işletim sistemininiz bitine göre Windows klasörüne Nsudo.exe dosyası kopyalanır ve sağ tık kısmına da "Süper Yönetici Yetkileriyle Aç" kısayolu yüklenir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.
      Dilerseniz Kaldir.cmd dosyası ile Süper Yönetici eklentisini bilgisayarınızdan tamamen kaldırabilirsiniz.

Süper Yönetici eklentisi Windows 10 x64 sürümü üzerinden hazırlanmıştır ve sorunsuz çalışmaktadır.
      Teorik olarak Windows 10 x86 sürümünde ve diğer Windows sürümlerinde de (7, 8, 8.1 x86-x64) çalışması gerekir.
      Süper Yönetici eklentisi için regedit kayıtları tarafımca oluşturulmuştur ancak NSudo programı, MDL'den @Mouri_Naruto'ya aittir.
      Normal kullanıcı ve Süper Yönetici ile açılmış bir Explorer örneği:

Normal kullanıcı ve Süper Yönetici ile açılmış regedit kaydı örneği:

RAR Şifre
      (RAR'dan çıkartmak için Winrar v5x kullanmanız gerekmektedir.)
      RAR şifresini kopyalamadan yazarak girin.
      www.tnctr.com
      Link:
      Süper Yönetici.rar

• By 0DayReleases
      Adobe FrameMaker 2019 v15.0.2.503 x64 Multilingual-WEBiSO

File Size: 2.26 GiB
        Fast. Powerful. Future-ready. Boost performance with an all-new 64-bit FrameMaker. Create rich, immersive content with unmatched image handling capabilities. Experience faster opening and publishing of PDF and HTML5 files. Push the envelope with new capabilities built on top of the latest technologies. Get started with XML/DITA authoring with an easy-to-use workspace, productivity enhancements, and lots more.

Turbocharge your content creation
      With an all-new 64-bit architecture, you can significantly boost productivity with more memory for long, complex documents. Open files up to 40% faster. Work with images like never before with support for transparency, high quality import and other striking enhancements. Open up a world of possibilities with the latest technologies, modern libraries, Duden hyphenation and spell-checking support and more.

From PDF to Responsive HTML5. Accelerate your publishing.
      Publish up to 65% faster with an all-new PDF engine. Secure PDFs with a password. Have precise control over print settings such as marks and bleeds, and other output settings including DITA templates. Exceed customer expectations at every touchpoint by publishing at will - as PDF, Responsive HTML5, Mobile App, EPUB, and more.

Getting started with XML/DITA has never been easier
      Harness the power of XML/DITA with a workspace designed for both beginners and experts. Quickly and smoothly handle XML files with an all-new file opening and parsing engine. Boost productivity with multiple enhancements in XML workspace, structure view, breadcrumbs and more. Specify DITA constraints while generating an EDD.

What's New in FrameMaker (2019 release):

Powerful 64-bit architecture
      Significantly boost performance with an all-new 64-bit architecture. Effortlessly work on long, complex XML and non-XML documents with better memory management and a larger memory space. Publish up to 65% faster to PDF and Responsive HTML5.

Interactive real-time progress bar
      Now know the status of tasks like book updates and PDF generation with information-rich, easy-to-understand progress indicators at every stage.

New image transparency support
      Publish clean, stunning documents with support for image transparency to blend text with pictures, and pictures with pictures.

Out-of-the-box SharePoint 2016 support
      Instantly connect to Microsoft SharePoint Online or a SharePoint 2016 CMS.

Quick access to Welcome Screen
      Open the Welcome Screen in a new tab via the workspaces drop-down menu to easily access templates, plug-ins, customizations, and more.

New Duden dictionary support
      Get out-of-the-box support for Duden, a trusted German dictionary, for more accurate spelling and hyphenation.

Interactive HTML5 dialogs for plug-ins
      Make the customer experience richer by using HTML5, CSS3, and JavaScript to make interactive plug-in dialog boxes.

One-click image resizing
      Fit an image to a frame or vice versa by simply right-clicking on the image or frame.

WebP image support
      Take advantage of Google's modern WebP image format. It allows you to use high-quality visuals that load faster thanks to a smaller file size (compared to JPEG or PNG).

More control over PDFs
      Have more control over print settings like marks and bleeds and other PDF output settings across documents and projects.

Password-protected PDFs
      Prevent unauthorized access by setting passwords for PDFs directly while publishing.

Effortless EDD creation
      Generate an EDD using the easy-to-use rich HTML user interface, with the ability to specify DITA constraints. Customize the default RNGs for DITA 1.3.

DITA OT 3.0 support
      Leverage out-of-the-box support for DITA OT 3.0 to seamlessly publish content in various formats, including PDF, HTML, Microsoft HTML Help (CHM), and Java Help. Use the free OASIS DITA-OT plug-in to carry out DITAVAL-based filtering while publishing.

XSLT 3.0 support
      Create a variety of transformation scenarios by applying predefined or customized XSLT to XML files, and execute them using a range of JAXP-compliant processors. Define the scope of the transformation-a file, all files in a folder, DITA map, or all children of a book. XSLT 3.0 support is provided via Saxon Enterprise Edition 9.8.3, which is bundled with Adobe FrameMaker (2019 release).

System Requirements:
      - 64-bit Intel® Pentium® Core i3 or faster processor
      - Microsoft® Windows® 10, 8.1, or 7
      - 2 GB of RAM (4 GB or more recommended)
      - 3 GB of available hard-disk space for installation; additional free space required during installation (cannot install on a volume that uses a case-sensitive file system or on removable flash storage devices)
      - JRE 8
      - Maximum supported screen resolution - 4K (3480 x 2160, 8.3 megapixel, aspect ratio 16:9)

Languages: English, German, French, Japanese

Instructions:
      Unpack & Install.

Single Link http://nitroflare.com/view/619A5CD384E05EE/Adobe.FrameMaker.2019.v15.0.2.503.x64.Multilingual-WEBiSO.iso https://rapidgator.net/file/74b2a45b8493a79e9fa319d755f259bc/Adobe.FrameMaker.2019.v15.0.2.503.x64.Multilingual-WEBiSO.iso.html https://uploadgig.com/file/download/0ab29f64Db022356/Adobe.FrameMaker.2019.v15.0.2.503.x64.Multilingual-WEBiSO.iso NitroFlare http://nitroflare.com/view/D5A9DA93715F7C8/Adobe.FrameMaker.2019.v15.0.2.503.x64.Multilingual-WEBiSO.part1.rar http://nitroflare.com/view/7CC0F60C628B79D/Adobe.FrameMaker.2019.v15.0.2.503.x64.Multilingual-WEBiSO.part2.rar http://nitroflare.com/view/4FFE9069D159CA0/Adobe.FrameMaker.2019.v15.0.2.503.x64.Multilingual-WEBiSO.part3.rar RapidGator https://rapidgator.net/file/ac5e8ac46b9ce99340abaff727851515/Adobe.FrameMaker.2019.v15.0.2.503.x64.Multilingual-WEBiSO.part1.rar.html https://rapidgator.net/file/2a7af984e06a6013155894d9e5eb74e9/Adobe.FrameMaker.2019.v15.0.2.503.x64.Multilingual-WEBiSO.part2.rar.html https://rapidgator.net/file/841ec650b04803fef59e5befc039d6af/Adobe.FrameMaker.2019.v15.0.2.503.x64.Multilingual-WEBiSO.part3.rar.html UploadGiG https://uploadgig.com/file/download/767649Dd5C883f11/Adobe.FrameMaker.2019.v15.0.2.503.x64.Multilingual-WEBiSO.part1.rar https://uploadgig.com/file/download/a1b60905fBe390c8/Adobe.FrameMaker.2019.v15.0.2.503.x64.Multilingual-WEBiSO.part2.rar https://uploadgig.com/file/download/03e7334d77C636cd/Adobe.FrameMaker.2019.v15.0.2.503.x64.Multilingual-WEBiSO.part3.rar  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...