Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Animasyonlu Mavi Fare Işaretçisi Paketi V1

fth_zgr1965
 Share

Recommended Posts

KHEDIRA, 16.01.2019 - 19:06 yazdı:

bu cursorun adı pulse glass ve yıllardır deviantartta var. utanmadan kendin yapmış gibi sunmuşsun. hırsızlık yüz kızartıcı bir suçtur. anlayana tabi. 

Yaptığınız yorumun bana layık olduğunu düşünmüyorum.  Bir insana sormadan, neden kendi adını oraya yazdın ? demeden bu kelimeleri kullanmanız sizi küçük düşürüyor. Stamga ( Gabriel St-Amant ) ın  iznini alarak yapmış olduğum derlemeydi. Ahlak kurallarını tamamen kavrayamadığınız için sizinle konuşmak istemiyorum. Yaşımın sizden küçük olduğunu düşünerek sessiz kalacağım. 

Büyük ihtimalle Winrarın sürümü sıkıntı çıkarıyor. Hata geldiğinde Tamama basıp devam edin . Konuda belirttiğim gibi C diskinizde Program Files klasöründe Animasyonlu Fare İşaretçisi adında bir klasör olacak oradan Nasıl Kurulur adımlarını izleyin büyük ihtimalle kurulacaktır. 

onuluturk, 12 saat önce yazdı:

Programı indirip kurmaya çalıştım ancak resimdeki uyarı nedeniyle kurulumu yapamadım. Sorun ne olabilir?

Please register to see this content.

hammer1284, 12 saat önce yazdı:

Exe dosyasına sağ tıkla çıkar de sonra install ini ile yükle de

Ben yokken konuyu cevapladığınız için sağ olun, teşekkür ederim 

• Thanks 1

icevawe_1905, 2 saat önce yazdı:

135715077_adsz.JPG.e396183879a9a269b8a997559ebe7c1e.JPG

Windows XP de denendi yazmışsınız fakat bende kurulmadı. Bu iletiden sonra kurulum kapanıyor 

İşletim sisteminizden kaynaklı bir soruna benziyor. Şu adımları izleyin;  Başlat -> Çalıştır -> regedit.exe yolunu izleyerek Regedit'e giriş yapın.
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contro l\Windows kısmından sağ tarafta yer alan ErrorMode girdisinin "0x00000000(0)" değerini "2" olarak değiştiriniz. Umarım sorununuz çözülür. Düzelmezse buradan yazın 

fth_zgr1965, Şimdi yazdı:

İşletim sisteminizden kaynaklı bir soruna benziyor. Şu adımları izleyin;  Başlat -> Çalıştır -> regedit.exe yolunu izleyerek Regedit'e giriş yapın.
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contro l\Windows kısmından sağ tarafta yer alan ErrorMode girdisinin "0x00000000(0)" değerini "2" olarak değiştiriniz. Umarım sorununuz çözülür. Düzelmezse buradan yazın 

Dediklerinizi yaptım sorun çözüldü tşk ederim