Jump to content
Sign in to follow this  
DJ_Rush

Windows Professional AIO X64 2019 Tr

Recommended Posts

DJ_Rush, 23.01.2019 - 10:13 yazdı:

UEFI-GPT kurulum için bu ayarlar:

sshot-1.png.4a1a8a4819476c48d4f4b65365bc9bbd.png

BIOS MBR kurulum için bu ayarlar:

sshot-2.png.d3ce7afe7e96b8ee7249cb29c15bddea.png

S.A Usta Ben Senin Dediğin Gibi Yaptım Olmadı

Sana Zahmet Hem GTP Hem MBR Nasıl Boot Edilir Anlatırmısın Belki Benim Gibi Yapanların Bir Çoğunda Olmamıştır

Rufusla Yaptım İlk Başta GTP Kurdum Daha Sonra Bana Bi Uyarı Geldi İngilizce Tabi Onun Türkçe Çevirisini Yaptım Bi Ayardan Bahsediyordu Tabi Olaya Tam Vakıf Olmadığım İçin USB Flash Çıkarmadın Üzerine MBR Kurdum Ama EFI Bölümü Gitti MBR Tek var şu Anda 

Edited by ahmd21

ahmd21, 9 dakika önce yazdı:

S.A Usta Ben Senin Dediğin Gibi Yaptım Olmadı

Sana Zahmet Hem GTP Hem MBR Nasıl Boot Edilir Anlatırmısın Belki Benim Gibi Yapanların Bir Çoğunda Olmamıştır

Rufusla Yaptım İlk Başta GTP Kurdum Daha Sonra Bana Bi Uyarı Geldi İngilizce Tabi Onun Türkçe Çevirisini Yaptım Bi Ayardan Bahsediyordu Tabi Olaya Tam Vakıf Olmadığım İçin USB Flash Çıkarmadın Üzerine MBR Kurdum Ama EFI Bölümü Gitti MBR Tek var şu Anda 

Kurulumdan önce disk türü neydi? Gpt mi Mbr mi?

Gpt diske Mbr kurulum olmaz. Konvert etmelisin. Yada tam tersi olan durum içinde geçerli.

• Like 1

DJ_Rush, 18.01.2019 - 13:27 yazdı:

sshot-1.png

sayın admin GPT yi seçtik
USB iki bölüme ayrıldı...
peki işimiz bittikten sonra usb yi nasıl tekrar tek partition a çevirebilirim  teşekkürler ...

mahmutdemir, 6 saat önce yazdı:

sayın admin GPT yi seçtik
USB iki bölüme ayrıldı...
peki işimiz bittikten sonra usb yi nasıl tekrar tek partition a çevirebilirim  teşekkürler ...

Minitool partition wizard yazılımı ile ilgili bölümleri silebilirsin.

Edited by DJ_Rush
  • Like 1

DJ_Rush, 29.01.2019 - 20:46 yazdı:

Kurulumdan önce disk türü neydi? Gpt mi Mbr mi?

Gpt diske Mbr kurulum olmaz. Konvert etmelisin. Yada tam tersi olan durum içinde geçerli.

Ben İlk Yapımında GBT Olarak Yazdım Daha Sonra Hiçbirşey Yapmadan MBR Diye Yazdım Senin Yazdığına İstinaen GBT
Yazdığımda Sıraysıyla Ne Yapmak Gerekli Olduğunu Anladım Yani İlk Yapılan İşlem Kontcert Yapmacan Önce İlk Başta GBT'De Yazalım 
Ondan Sonra MBR Yapımında Kontcert Kullanarak Mı ? MBR'Ye çevirelim USTA
Bide Daha Önce Burda Crasadure Ustanın Anlatımı Vardı BUnlada Yaparsak Olurmu Usta Alta Resimini Atım...

Disk Bölüm Düzeni ve Hedef Sitem Türü Hemen Alt Kısmında Ordaki Dizayn Gibi Olsa Bi Sıkıntı Varmı Acaba

Ekran Alıntısı.PNG

Edited by ahmd21

Biraz araştırma yapabilirmisin MBR nedir GPT nedir. UEFİ nedir Legacy Bios nedir.

Edited by DJ_Rush

windows7kurarken içinde usb 3.0 sürücüsü yok (normalde başka iso ile kurarken o sürücüyü otomatik tanırdı)
 ayrıca windows 7 kurduktan sonra  bilgisayarımın içine tıklayınca   C:/ sürücüsünün yanında E:/ sürücüsü 500 mb boyudunda sistem ayrıldı diye bir partittion oluşturuyor ....

bu da biraz canımızı sıkıyor onu nasıl gizleyebiliriz yada kapatabiliriz?
teşekkürler .. sayın admin  ...

mahmutdemir, 12 saat önce yazdı:

windows7kurarken içinde usb 3.0 sürücüsü yok (normalde başka iso ile kurarken o sürücüyü otomatik tanırdı)
 ayrıca windows 7 kurduktan sonra  bilgisayarımın içine tıklayınca   C:/ sürücüsünün yanında E:/ sürücüsü 500 mb boyudunda sistem ayrıldı diye bir partittion oluşturuyor ....

bu da biraz canımızı sıkıyor onu nasıl gizleyebiliriz yada kapatabiliriz?
teşekkürler .. sayın admin  ...

Disk yönetiminden sürcü harfini kaldırabilirsiniz. Bu bölüm neden oluşuyor ilginçtir kendi makinemde oluşmuyor. Gizli konumunda yani.

Usb3.0 sürücü sorunu var sanırım. Konu içinden bu bilgi kaldırıldı.

Edited by DJ_Rush

performance, 45 dakika önce yazdı:

Teşekkürler kardeşim harika bir çalışma olmuş x86 x64 şeklinde bi çalışman varmı acaba 7-8-8.1-10 tarzında

Malesef.

• Like 1

DJ_Rush, 13.02.2019 - 10:47 yazdı:

Malesef.

Windows 7-8-10        32-64bit  şeklinde bir çalışma olursa biz tnctr    ailesi olarak  sabırsızlıkla bekliyoruz şimdiden teşekkürler

Merhaba 

Öncelikle sizi tebrik ederim. Paylaşımlarınız birbirinden güzel. Çalışmalarınızı sabırsızlıkla takip ediyorum.

Türk sitelerinin içinde siz tek geçerim. Kalbi güzel insanlar emeğinize sağlık.

Bu güzel çalışmalarınızın devamını dilerim.

Ellerinize ve emeğinize sağlık.İyi çalışmalar dilerim.

• Like 1

Valla tam aradığım çalışma olmuş, ellerine sağlık hocam, bana sadece UEFI lazım, o yüzden GPT formatlıyorum, elimde legacy usb çok var.

ESD Lİ çalişmalarda usb3 driverleri entegre edilmiyormu ?

hocam kolay gelsin, USB içerisindeki Windows10 sürümünü nasıl güncelleyebiliriz? 1903 yapmak istiyorum

Dj_MeRo, 2 saat önce yazdı:

hocam kolay gelsin, USB içerisindeki Windows10 sürümünü nasıl güncelleyebiliriz? 1903 yapmak istiyorum

Temiz Windows 10 1903 iso kalıbını indirip USB belleğe yazdırmalısın. Bahsettiğin yöntemle olmaz.

• Like 1

DJ_Rush, 6 saat önce yazdı:

Temiz Windows 10 1903 iso kalıbını indirip USB belleğe yazdırmalısın. Bahsettiğin yöntemle olmaz.

peki sen bu sistemi güncelleyecek misin hocam? yeni güncel versiyon yayınlar mısın? Uefi Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10 1903

Dj_MeRo, 57 dakika önce yazdı:

peki sen bu sistemi güncelleyecek misin hocam? yeni güncel versiyon yayınlar mısın? Uefi Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10 1903

Zamanım yok bu aralar.

DJ_Rush, 23.01.2019 - 10:13 yazdı:

UEFI-GPT kurulum için bu ayarlar:

sshot-1.png.4a1a8a4819476c48d4f4b65365bc9bbd.png

BIOS MBR kurulum için bu ayarlar:

sshot-2.png.d3ce7afe7e96b8ee7249cb29c15bddea.png

Hocam  1. Resimdeki Ayarları yapınca   Uefi,     2. resimdeki Ayarı yapınca  HEM UEFİ  Hem  MBR mi oluyor?   2 Sini aynı  anda   o şekilde mi  kullanabilirim ?     Ben Rufusla yazdırdım   ama  Uefi  Bölümü Oluşturmadı.

ByCiHaT, 5 saat önce yazdı:

Hocam  1. Resimdeki Ayarları yapınca   Uefi,     2. resimdeki Ayarı yapınca  HEM UEFİ  Hem  MBR mi oluyor?   2 Sini aynı  anda   o şekilde mi  kullanabilirim ?     Ben Rufusla yazdırdım   ama  Uefi  Bölümü Oluşturmadı.

Evet doğru.

Güncel Rufus ile hazırladığında Efi bölümü oluşacaktır.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By FastZeit
      Windows 10 V1909 19H2 Tüm Sürümler x86 (02 Kasım 2019) Uefi Esd
      [02 KASIM 2019]
        Tarafımca Hazırlanan Windows 10 V1909 19H2 Tüm Sürümler x86 (02 Kasım 2019) Uefi Esd Sürümler İçerisine 02.11.2019 Tarihinden İtibaren Olan Kasım Ayı Tamamen Güncel Sistemdir.  

..: Sistem Bilgileri :..  
      İşletim Sistemi : Windows 10 V1909 19H2 Tüm Sürümler x86 (02 Kasım 2019) Uefi Esd
      Aktivasyon : Yapılmadı
      Esd Sıkıştırma Yöntemi : Yapılmıştır Ultra ESD Özelliği Uygulandı.
      Güncelleme Durumu : 02.11.2019 İtibariyle Güncel
      Güncelleme Entegre Yöntemi : Sadece DISM
      UEFI Desteği : Var
      Bileşen Durumu : DirectPlay ve NetFX 3.5 Aktif Edildi
      İso Dosyası Boyut : 2,49 GB (2.677.315.584 Bayt)
      Dil : Türkçe
      Dosya Türü : RAR -> ISO
      Dosya Adı : Win10_V1909_19H2_Turkish_x86.iso
      İSO Dosyası MD5 Değeri : 45BEEA9B303808404F6E875AA6FF621D

..: İÇERİK (9) :..

# Windows 10 Home (x86) 2019
      # Windows 10 Pro (x86) 2019
      # Windows 10 Enterprise (x86) 2019
      # Windows 10 Education (x86) 2019
      # Windows 10 Pro Education(x86) 2019
      # Windows 10 Pro For Workstations (x86) 2019
      # Windows 10 Home Single Language (x86) 2019
      # Windows 10 Enterprise For Virtual Desktops (x86) 2019
      # Windows 10 IoT Enterprise (x86) 2019

.:: REGEDİT KAYIT DÜZELTMELERİ ( VARSAYILAN ) ::.
      # Çalışan Uygulamayı Görev Çubuğuna Sabitlemek İçin
      # Uygulama Bildirimlerini Aktif Etmek İçin ( Katılımsız Uygulamaları Kurulumları Dahil )
      # İşlem Merkezini Kapatmak İçin
      # Bildirim Ve Eylem Merkezi Bildirim Penceresini Aktif Etmek Veya Kapatmak İçin
      # İnternet Explorer'ı Anasayfasını Vede Arama Motorunu Google Türkiye Yapmak İçin
      #Sürücü İmzasını Aktif Etmek Veya Devre Dışı Bırakmak İçin
      #Bilgisayar Klasöründeki Kullanıcı Klasörlerini Aktif Etmek Veya Kapatmak İçin
      #Windows 8-8.1-10 Otomatik Güncelleme Ayarları İçin
      #Bildirim Penceresini Akif Etmek Veya Devre Dışı Bırakmak İçin

# Regedit Kayıt Düzenlemeleri İle İlgili Bilgiler Paylaştığım .Rar Dosyasının İçerisindeki ‘’İsteğe Bağlı Regedit Eklentileri" Adındaki .Rar Dosyasında Mevcuttur.

# Belirttiklerim Dışında Eklenen Regedit Kayıt Düzenlemeleri Tarafıma Ait Değildir. #

:: ÇALIŞMADA EMEĞİ GEÇEN ARKADAŞLARIMIZ ::.

Windows Performansı İle İlgili Muhtelif Regedit Kayıt Düzenlemelerini Hazırlayan Ve Sunan SordumNet,Hadibeolsun,Acemibey‘e Katkılarından Dolayı Teşekkür Ederiz, Bunları Derleyen Klasör Haline Getiren hasan835 Kardeşimize Ayrıca Teşekkür Ederiz Sevgi Ve Muhabbetle.
        ..: EKLENENLER (2) :..  
      # MSXML.Dll 4.0 Dosyaları

# Windows Güncelleştirmeleri

.:: Dikkat Edilmesi Gerekenler ::.

# Hata Almamak İçin Off-Line (İnternetsiz) Kurulum Yapılması Önerilir.

# Karşılaştığınız Sorunları Chatbox Üzerinden Veya Konuya Yazarak Düzeltilmesini Sağlayabilirsiniz. Son Ve En Önemliside Bende Bir Beşer İnsanım Hatalarım Olabilir Değerli Yorumlarınızı Önerilerinizi Esirgemeyin. Yeni Güncel Sürümlerde Görüşmek Üzere...

# Kurulum İle İlgili Bilgiler Paylaştığım .Rar Dosyasının İçerisindeki "#FastZeit Kurulum İşlemleri!" Adındaki Klasörde Mevcuttur.

# Başlat Menüsü Eklemek İsteyenler İçin Paylaştığım .Rar Dosyasının İçerisindeki "FastZeit.exe" Katılımsız Kurulumu Kullanabilirler.

Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link.
              Please login or register to see this link.

© 2019 By
      SİLENT ALL – SİLENT ALL TEAM
    • By FastZeit
      Windows 10 V1909 19H2 Tüm Sürümler x86 - x64 (02 Kasım 2019) Normal
      [02 KASIM 2019]

Tarafımca Hazırlanan Windows 10 V1909 19H2 Tüm Sürümler x86 - x64 (02 Kasım 2019) Normal MSDN Sürümler İçerisine 02.11.2019 Tarihinden İtibaren Olan Kasım Ayı Tamamen Güncel Sistemdir.

İşletim Sistemi : Windows 10 V1909 19H2 Tüm Sürümler x86 - x64 (02 Kasım 2019) Normal
      Aktivasyon : Yapılmamıştır.
      Esd Sıkıştırma Yöntemi : Yapılmamıştır.
      İso Dosyası Boyut : 5,66 GB (6.080.477.184 Bayt)
      Dosya Adı : Win10_V1909_19H2_Turkish_x86_x64_AIO.iso
      İSO Dosyası MD5 Değeri : 170C920CC17C378D41C9DAA45E3201CB

..: İÇERİK (18) :..

# Windows 10 Home (x86) 2019
      # Windows 10 Home (x64) 2019
      # Windows 10 Pro (x86) 2019
      # Windows 10 Pro (x64) 2019
      # Windows 10 Home Single Language (x86) 2019
      # Windows 10 Home Single Language (x64) 2019
      # Windows 10 Pro Education (x86) 2019
      # Windows 10 Pro Education(x64) 2019
      # Windows 10 Pro For Workstations (x86) 2019
      # Windows 10 Pro For Workstations (x64) 2019
      # Windows 10 Education (x86) 2019
      # Windows 10 Education (x64) 2019
      # Windows 10 Enterprise For Remote Sessions (x86) 2019
      # Windows 10 Enterprise For Remote Sessions (x64) 2019
      # Windows 10 Enterprise (x86) 2019
      # Windows 10 Enterprise (x64) 2019
      # Windows 10 IoT Enterprise (x86) 2019
      # Windows 10 IoT Enterprise (x64) 2019

# Uygulama Bildirimlerini Aktif Etmek İçin ( Katılımsız Uygulamaları Kurulumları Dahil )
      # İnternet Explorer'ı Anasayfasını Vede Arama Motorunu Google Türkiye Yapmak İçin

# Regedit Kayıt Düzenlemeleri İle İlgili Bilgiler Paylaştığım .Rar Dosyasının İçerisindeki ‘’İsteğe Bağlı Regedit Eklentileri" Adındaki .Rar Dosyasında Mevcuttur.

# Belirttiklerim Dışında Eklenen Regedit Kayıt Düzenlemeleri Tarafıma Ait Değildir. #

# Karşılaştığınız Sorunları Chatbox Üzerinden Veya Konuya Yazarak Düzeltilmesini Sağlayabilirsiniz. Son Ve En Önemliside Bende Bir Beşer İnsanım Hatalarım Olabilir Değerli Yorumlarınızı Önerilerinizi Esirgemeyin. Yeni Güncel Sürümlerde Görüşmek Üzere...

# Kurulum İle İlgili Bilgiler Paylaştığım .Rar Dosyasının İçerisindeki "#FastZeit Kurulum İşlemleri!" Adındaki Klasörde Mevcuttur.

# Başlat Menüsü Eklemek İsteyenler İçin Paylaştığım .Rar Dosyasının İçerisindeki "FastZeit.exe" Katılımsız Kurulumu Kullanabilirler.

Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link.

© 2019 By
    • By FastZeit
      Windows 10 Version 1909 19H2 Tüm Sürümler x64 (02 Kasım 2019) Uefi Esd
      [02 KASIM 2019]
        Tarafımca Hazırlanan Win10_V1909_19H2_Turkish_x64 (02 Kasım 2019) Uefi Esd MSDN Sürümler İçerisine 02.11.2019 Tarihinden İtibaren Olan Kasım Ayı Tamamen Güncel Sistemdir.  

İşletim Sistemi : Win10_V1909_19H2_Turkish_x64 (02 Kasım 2019) Uefi Esd
      Aktivasyon : Yapılmadı
      Esd Sıkıştırma Yöntemi : Yapılmıştır Ultra ESD Özelliği Uygulandı.
      İso Dosyası Boyut : 3,37 GB (3.620.868.096 Bayt)
      Dosya Adı : Win10_V1909_19H2_Turkish_x64.iso
      İSO Dosyası MD5 Değeri : 3D0ECE072A96810786BD7D906A4B84B8

..: İÇERİK (9) :..

# Windows 10 Home (x64) 2019
      # Windows 10 Pro (x64) 2019
      # Windows 10 Enterprise (x64) 2019
      # Windows 10 Education (x64) 2019
      # Windows 10 Pro Education(x64) 2019
      # Windows 10 Pro For Workstations (x64) 2019
      # Windows 10 Home Single Language (x64) 2019
      # Windows 10 Enterprise For Virtual Desktops (x64) 2019
      # Windows 10 IoT Enterprise (x64) 2019

.:: ÇALIŞMADA EMEĞİ GEÇEN ARKADAŞLARIMIZ ::.

Windows Performansı İle İlgili Muhtelif Regedit Kayıt Düzenlemelerini Hazırlayan Ve Sunan SordumNet,Hadibeolsun,Acemibey‘e Katkılarından Dolayı Teşekkür Ederiz, Bunları Derleyen Klasör Haline Getiren hasan835 Kardeşimize Ayrıca Teşekkür Ederiz Sevgi Ve Muhabbetle.

Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link.

© 2019 By
    • By DJ_Rush
      Windows 10 RS1 LTSB x64 tr 2019 Rush
      Çalışma tr_windows_10_enterprise_2016_ltsb_x64_dvd_9057891.iso üzerinde yapılmıştır.
      RS1 sürümüdür, 12 Haziran 2019'a kadar olan güncellemeler entegre edilmiştir.
      RS1 seçilmesinin sebebi Stabil ve Performanslı olmasıdır ve  daha çok eski sistemlere hitap eder. Yani 2016 ve öncesi donanımlar.
      LTSB Sürüm büyük güncellemeleri almaz.
      Bu sürümde Mağza ve gereksiz Uygulamalar yoktur. (İsteğe bağlı etkinleştirilebilir)
      Kuruluma Katılımsız Programlar eklenmiştir bu yüzden kurulum süresi olanda biraz daha uzun sürer.
      Katılımsız Programlar @forjest Ustaya aittir, Teşekkürlerimi sunarım. HDWallpaper olanı kendim editledim bazı reismler değiştirildi. WinRAR 5.61 @nous Ustaya ait, Teşekkürler.Office 2010 Pro VL sp2 3in1 @karadurak çalışmasıdır, teşekkürler Üstad.
      Net Framework 3.5 etkin gelir.
      Masaüstü ikonlar aktif.
      Windows Defender devredışı.
      Bir çok ince ayar yapılıp gereksiz servisler pasif edilmiştir. Ayrınılar için C:\Project.text dosyasında.
      Farklı masaüstü resimleri eklenmiştir.
      UEFI-BIOS destekler.
      ESD sıkıştırma yapılmadı.
      Rufus ile 8gb veya üzeri flash belleğe yazdırın. UEFI kurulumlar için yazmadan sonra Rufus uyarı verir Secure Boot Biostan kapatın diye. Dikkat edelim.
      Eklenen Programlar:

Eklenen Güncellemeler:

Eklenen Masaüstü Resimleri:

Add-ons(Eklentiler) klasörü içeriği:

Compact+LZX: Bu araç ile Windows kurulu bölümü yüksek derecede sıkıştırma yaparak yer açabilirsiniz. Sıkıştırma süresi boyuta ve donanım hızına göre değişir. Ortalama 1-2saat. Kullanımında Yönetici Olarak çalıştırın. Sıkıştırma sadece varolan dosyaları sıkıştırır, sonradan eklenecek dosyalaı sıkıştırmaz. Devamlı dosya eklenen sistem için önerilmez. Dosyalar sıkıştırıldığı için de bunlara ulaşmak CPU'yu  yorar. Bilginize...
      Driver Booster: Sürücülerinizi güncellemek ve yüklemek için kullanışlı bir araçtır format sonrası gerekebilir. Full sürümdür seriali içindedir.
      Microsoft-Store-Xbox: Bu sürümde Mağza yok demiştim ama bu araç sayesinde yükleyebilirsiniz.
      Mağza Yükleme yöntemi: Ayarlar'dan Güncelleştirme ve Gizlilik/Geliştiriciler için yolundan Geliştirici Modu'nu aktif edin ve sistemi restart edin.Yönetici Olarak Add Store-GUI Mağza ekler. Remove Store-GUI Mağza siler. Kurulumda çıkan hata mesajlarını Tamam diyerek geçin.  Kurulum sonrası Başlat Menüsünden Mağza'yı bulun.
      PacthMyPC: Bu uygulama Programlarınızı günceller ve harici Uygulama yüklemenizi sağlar.
      Sandboxie: 19H1 ile gelen Sandbox alternatifidir.
      SwiftSearch: PC'de hızlıca dosya aramanızı sağlayan bir araç.
      Windows 10 Activator: KMS-Dijital-Online_Aktivasyon_Suite_v7.5_TUR windows aktivasyon aracıdır etkinleştirme için kullanabilirsiniz.
      Yönetici Olarak çalıştırın çıkan pencereden 2. seçeneği seçin. Açılan pencereden tekrar 2. seçeneği seçip etkinleştirme mesajını bekleyin ve sonrası restart.
      @mephistooo2 çalışmasıdır. Teşekkürler Üstad
      XYplorer: Kullanışlı bir Windows Explorer alternatifidir.

Programsız ve ince ayarsız kurulum yapmak isteyenler Poweriso veya Ultraiso ile iso içinde sources yoluna gidin ve $OEM$ klaörünü silin ve iso dosyasını kaydedin.

Office 2010 kısayolları C:\ sürücüsünde bunları masaüstüne atabilirsiniz.

Windows 10 RS1 LTSB x64 tr 2019 Rush
      GoogleDrive TekLink
      Please login or register to see this link. Please login or register to see this link.
      iso boyutu: 5.34gb
      Rar Şifresi: tnctr
      MD5 Checksum: A86171FB7CFA4F22449CA7348570FD5B
      SHA-1 Checksum: D60A93C2151FCD4518C2B3410E96E44A6BDC406F
      SHA-256 Checksum: F85077EE88A42D7F43E1C6BB950C310D9BC3646F8FD6897A971336EDEC75AC3B
      SHA-512 Checksum: 3013DD7AAD67723B65438CD339DFB5334ECF89841B6E0BDDC3EB923E870174C1D1A069DBF370665BD47BE9361F15EB32448CC80BF9B76EEA8E384852C9BD86F8

• By Emre028
      * Windows Kötü Amaçlı Yazılımları Temizleme ve Defender güncellemesi eklenmemiştir!
      * .Net Framework 3.5 aktif edilmiştir.
      * ESD sıkıştırma yapılmıştır.
      * Aktivasyon eklenmemiştir.
      * 17 Eylül 2019 tarihiyle günceldir, sıfır güncelleme çıkar.
      * Sistem DISM  ile hazırlanmıştır.
      * 3.parti herhangi bir yazılım kesinlikle kullanılmamıştır. ( NTLite, Dism++ vb. gibi. )

Windows Update'den kurulduktan sonraki ekran görüntüsü;
      ( Windows Defender her gün geliyor zaten 😀 )

***********************************************************************************************

***********************************************************************************************

USB'ye yazdırmak için ;
       @awengers44 yapımı
      Please login or register to see this link.  ile ister UEFI ister LEGACY yazdırabilirsiniz.
      Sadece dosya ismini BOOTISOX64.ISO olarak değiştiriniz.
      Veya kendiniz ikinci tıkda değiştirebilirsiniz.
      Ayrıca indirdiğiniz dosya Please login or register to see this link.  uyumludur.
      Kullanıcılar inen dosyayı arşivden çıkararak ister NTFS ister UEFİ bölümüne kopyalayabilir.
      Teşekkürler @awengers44
      Eylül ayı içerisinde herhangi başka bir çalışmam olmayacaktır. x86 sürüm isteyecek arkadaşlara duyurulur.
      TNC Team by Emre028

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...