Jump to content
mephistooo2

Windows 10 1909 19h2 V18363.476 32-64 Bit Güncellendi

Recommended Posts

mephistooo2, 2 saat önce yazdı:

Please login or register to see this link.

Ön izleme resmi bir önceki Windows 10 konumdan alıntıdır. Maksat sadece içerdiği sürümleri göstermek içindir.

Tüm sürümler 2019 Ocak güncellemesini içerir. Sadece Windows Defender güvenlik güncellemesi çıkacaktır.

Son sürüm güncel Windows 10 Version 1809 v17763.253 RS5 RTM 32 & 64 bit Tüm Sürümler:

x86 ve x64 bit ISO içerikleri aşağıdaki sürümlerden oluşmaktadır.

Windows 10 Home x86 & x64
Windows 10 Pro x86 & x64
Windows 10 Home Single Language x86 & x64
Windows 10 Pro Education x86 & x64
Windows 10 Pro for Workstations x86 & x64
Windows 10 Education x86 & x64
Windows 10 Pro Single Language x86 & x64
Windows 10 Enterprise for Remote Sessions x86 & x64
Windows 10 Enterprise x86 & x64

UEFI ve MBR kurulumuna uygundur.

Tüm sürümlerde yapılan değişiklikler:
* NetFramework v3.5 entegre edilmiştir.

x64 bit ISO Doğrulama Değerleri:

Dosya Adı  : Windows 10 RS5 v17763.195 AIO x64.ISO
CRC-32       : ab7724f9
MD4             : 20b08dc408655ee21ed45956c0903438
MD5             : a2a7fec773fe7f760576b4af3c30cb8d
SHA-1         : a92d31a544825a4a00734005611fa04c5ef23ae6

x64 bit ISO İndirme Linki:

Please login or register to see this link. Please login or register to see this link.

x86 bit ISO Doğrulama Değerleri:

Dosya Adı  : Windows 10 RS5 v17763.253 AIO x86.ISO
CRC-32       : 37bf05a9
MD4             : 51d14f48cdf9daaf950666a52cef6015
MD5             : 09c0cff0880ba581184901bb1a36fd9d
SHA-1         : 73762a1ac8fb05022e51e691e6f253a7ef62faed

x86 bit ISO İndirme Linki:

Please login or register to see this link. Please login or register to see this link.

Aktivasyon için lütfen KMS & Dijital & Online Aktivasyon Suite konumu ziyaret ediniz :)

Üstad ntfs ile yazdırdığımızda hem uefi hem bios kurulumu yapılabiliyor değil mi

lord_figo18, 9 dakika önce yazdı:

Üstad ntfs ile yazdırdığımızda hem uefi hem bios kurulumu yapılabiliyor değil mi

Rufus ile NTFS olarak da yazıdırabilirsiniz, UEFI desteği devam eder.

wim dosya boyutu 4 GB'dan düşük olduğu için FAT32 olarak da yazdırabilirsiniz...

Windows 10 V1809 V17763.253rs5 Rtm 32-64 Bit Güncel (ocak 2019)

Windows 10 AIO X86-x64 Rs5 V17763.253 Efi&mbr (ocak 2019)

üstat ikisi arasında nasıl bir fark var ?

hakarakurt, 41 dakika önce yazdı:

Windows 10 V1809 V17763.253rs5 Rtm 32-64 Bit Güncel (ocak 2019)

Windows 10 AIO X86-x64 Rs5 V17763.253 Efi&mbr (ocak 2019)

üstat ikisi arasında nasıl bir fark var ?

Birinde 32 bit ile 64 bit ayrı diğer çalışmada beraber dual boot ile seçim var...

• Like 1

JZOY0o.jpg

Hocam merhaba sistemi kurdum bu kadar güncelleme çıktı 

spyking_21, Bir saat önce yazdı:

Enterprise ltsc sürüm mü oluyor ? yabancı forumlarda enterprise ve enterprise ltsc farklı diye gördüm sanki

ikisi farklı sürümler 🙂

Evet, Windows 10 Enterprise ve Enterprise LTSC farklı sürümler. Burada normal Enterprise sürümü var.
Ayrıca en stabil işletim sistemidir şuanda Enterprise ve Pro sürümü. Sıkıntısız indirip kurabilirsiniz benim gibi, üstadımıza teşekkürler. An itibariyle en güncel aio burada.
Yanlış düşünmüyorsam Microsoft LTSC sürüme güncel iso çıkarmıyor ve kullanıcılarına tüketici (consumer iso) ürünlerini tavsiye ediyor.

selamün aleyküm dostum teşekkür ederim home kurdum on numara cok hızlı sistem stabil süper yanlız birşeyi merak ediyorum cmd bölümünden slmgr -dlv yazdım 1001 gün kaldı diyor yani demek istedigim aktivasyona 1001 gün mü kaldı demek istiyor ? eğer öyleyse cok güzel birşey olmuş diyorum :)

Windows 10 v1809 V17763.292 RS5 32-64 Bit iso dosyaları güncellenmiştir.

2019 Ocak güncellemesini ve sonrasında yayımlanan güvenlik güncellemelerini  içeren versiyondur.

Versiyon numarası: v17763.292

Edited by mephistooo2
  • Like 1

Abiler selamlar.

Kurdum ben ellere sağlık fakat etkinleştirilmiş görünüyor kms vs yapmadım. Nasıl oldu bu fikri olan ?

e-this, 8 saat önce yazdı:

Abiler selamlar.

Kurdum ben ellere sağlık fakat etkinleştirilmiş görünüyor kms vs yapmadım. Nasıl oldu bu fikri olan ?

Daha önce kms dijital aktivasyon yöntemiyle win 10'u etkinleştirdiyseniz her formatta ve her yükseltmede oto etkinleşir tekrar tekrar lisanslama yapmanıza gerek kalmaz.

• Like 1

ustam ellerine sağlık 10  numara olmuş fakat tek sorum şu olacak x86 (32bit) dvd ye yazılıyor fakat x64 (64bit) cd ye yazılmıyor 9mb civ.fazlalık var maalesef sebebi nedir acaba

Hocam, harika bir iş çıkarmışsın 👍 ancak bu akşam deneme şansım oldu. Window 7 kurulumunu. Sanal makinada mbr olarak kulum görüntüsü bu şekilde:

QLLOo3.png

gerçek makinada UEFi kurulumu da bu şekilde oldu Windows 7 nin:

dvvgpX.jpg

266zAA.jpg

Nnn0vX.jpg

Tekrar Ellerine Sağlık, Süper İş Çıkarmışsın. 

NOT: ben rufus kullanmadığım için usb yi dikpart komutları ile fat32 olarak biçimlendirdim ve sorunsuz UEFi kurulum gerçekleşti.

• Like 1

MOTUN, 18 saat önce yazdı:

gerçek makinada UEFi kurulumu da bu şekilde oldu Windows 7 nin:

Tekrar Ellerine Sağlık, Süper İş Çıkarmışsın. 

NOT: ben rufus kullanmadığım için usb yi dikpart komutları ile fat32 olarak biçimlendirdim ve sorunsuz UEFi kurulum gerçekleşti.

USTAD bu bölüm windows10 bölümü sizin paylaştıgınız windows7  aradaki bağlantıyı anlamadım

Edited by bozart

bozart, 49 dakika önce yazdı:

USTAD bu bölüm windows10 bölümü sizin paylaştıgınız windows7  aradaki bağlantıyı anlamadım

gayet basit, bu çalışmadaki install.wim lerin yerine( x86 ve x64 deki) hazırladığım windows 7 install.wim leri koyup kurulum yaptım.  sonucunu da paylaştım, hepsi bu kadar :) . kurduklarım windows 7 ama çalışmanın geri kalan her şeyi mephistooo2 ye aittir...

166QGG.png

• Thanks 1

Üstad ESD li çalışma mi bu sistem 

bozart, 3 saat önce yazdı:

Üstad ESD li çalışma mi bu sistem 

evet

goldfather1, 1 saat önce yazdı:

yani istediğimiz instal wim buraya yerleştirip çalıştırabiliriz doğrumu anladım...

evet

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By mephistooo2
      Windows 10 aktivasyon çalışmaları bundan sonra KMS/2038 & Dijital & Online Aktivasyon Suite uygulaması adında bu konudan yayımlanacaktır.
                      DESTEKLEDİĞİ MICROSOFT ÜRÜNLERİ:
      Window 7 Pro / Enterprise
      Windows 8 / 8.1 / 10 (desteklenmeyen sürümler aşağıda belirtilmiştir.)
      Windows Server 2008 / 2012 / 2012 R2 / 2016 / 2019 (desteklenmeyen sürümler aşağıda belirtilmiştir.)
      Office 2010 / 2013 / 2016 / 2019
      sürümlerini destekler. 
      -------------------------------------------------
      KMS/2038 & Dijital & Online Aktivasyon Suite v8 toplamda 4 farklı yöntemden oluşmaktadır.
      KMS Inject - Dijital Aktivasyon - KMS 2038 - Online Aktivasyon Yöntemleri
      (WinDivert yöntemi, Windows 10 v1809 sürümünden itibaren sağlıklı çalışmadığı için v8 sürümüne dahil edilmemiştir ve
      sonraki sürümlere de dahil edilmeyecektir.)
      Ayrıca Office 2016 ve 2019 ürünleri için RETAIL sürümden VOLUME sürüme çevirmek için script mevcuttur.

NOT: Önizleme resmi eski sürümlere ait olabilir.
      RAR Şifre
      (RAR'dan çıkartmak için Winrar v5x kullanmanız gerekmektedir.)
      RAR şifresini kopyalamadan yazarak girin.
      www.tnctr.com
      Link:
      TR_KMS_Suite.v8.1.rar (Turkish / Türkçe)
      En_KMS_Suite.v8.1.rar (English / İngilizce)
      NOT: Lütfen tüm yazılanları okuyunuz !!!
      Piyasaki diğer KMS uygulamalarına göre tüm yöntemleri içinde barındıran, sıfır virüs uyarısı alan ve başarı oranı % 100 olan en temiz KMS uygulamasıdır... 😎
      KMSInject yöntemine ait dll dosyaları virustotal sonuçları (27 Nisan 2019) :
      x64 KMS.dll
      x86 KMS.dll

Dijital & KMS38 Aktivasyon yöntemine ait exe ve dll dosyaları virustotal sonuçları :
      gatherosstate.exe (15 Eylül 2019)
      slc.dll (15 Eylül 2019)
      Aktivasyon Tipi                 Desteklenen Ürünler                                                                        Aktivasyon Süresi
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Dijital Lisans                          -  Windows 10                                                                                       -  Kalıcı
      KMS38 Lisans                      -  Windows 10 / Server                                                                     -  2038 yılına kadar
      KMS Lisans                            -  Windows 7 (VL) / 8 / 8.1 / 10 /  Server / Office (VL)    -  180 günlük lisans (kalıcı lisans için KMS Görev Zamanlamanın etkinleştirilmesi gerekiyor)
      Online KMS Lisans            -  Windows 7 (VL) / 8 / 8.1 / 10 /  Server / Office (VL)    -  180 günlük lisans (kalıcı lisans için KMS Görev Zamanlama gerekir, bu seçenek betikte yok)
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      DESTEKLENMEYEN MICROSOFT ÜRÜNLERİ:
      Windows ve Office ürünlerinin aşağıda yazılan sürümleri KMS Inject, KMS2038 ve dijital yöntemleri tarafından desteklenmez.
         Office Retail (Volume Lisans sertifikaları yüklendiği takdirde desteklenir)    Windows 7 (Starter, HomeBasic, HomePremium, Ultimate)      Windows 10 (Cloud S, Professional Single Language)      Windows Server (Server Foundation, Storage Server, Home Server 2011) Piyasadaki hiçbir KMS ve dijital aktivasyon uygulaması bu sürümleri desteklemez.
      KMS (Inject) AKTİVASYON YÖNTEMİ HAKKINDA:
      Bu yöntem sayesinde aktivasyon işleminin gerçekleştirilmesini sağlayan C:\Windows\system32\ dizinindeki "SppExtComObj.exe" dosyasına inject (aşılama) yöntemiyle sanallaştırılmış KMS sunucusuna bağlantı sağlanır, böylece işletim sistemi gerçek bir lisans sunucusuna bağlandığını varsayarak lisans işlemini gerçekleştirir.
      Antivirüs uygulamaları aktivasyon dosyalarını zararlı olarak gösterebilir.
      Inject yöntemi % 100 temizdir (en azından şimdilik)
      DİJİTAL AKTİVASYON YÖNTEMİ HAKKINDA:
      Windows 10 için dijital aktivasyon , Windows yüklü PC'lerde donanım değişikliği sonrası tekrardan aktivasyonun kolay bir şekilde geri sağlanabilmesi için Microsoft tarafından sadece Windows 10 için  geliştirdiği bir yöntemdir.
      KMS yönteminde nasıl lisans sunucusu sanallaştırılıyorsa, bu yöntemde de PC'nizde sanki bir donanım değişikliği olmuş gibi dijital aktivasyon gerçekleştiriliyor.
      Windows 10 dijital lisans aktivasyon yöntemi MDL'den s1ave77 kullanıcısına aittir (kendisine teşekkürler).
      Bu yöntem internet bağlantısına ihtiyaç duyar ve kalıcı bir aktivasyon sağlar.
      Sadece Windows 10 için geçerlidir, tüm sürümlerde çalışır.
      Şu ana kadar bilinen antivirüs uygulamaları bu yönteme ait dosyaları zararlı olarak görmemiştir.
      KMS 2038 AKTİVASYON YÖNTEMİ HAKKINDA:
      Windows 10 KMS 2038 aktivasyon yöntemi MDL'den s1ave77 kullanıcısına aittir (kendisine teşekkürler).
      Bu yöntem sayesinde Windows 10 ürününüzü 2038 yılına kadar lisanslı kullanabilirsiniz.
      Şu ana kadar bilinen antivirüs uygulamaları bu yönteme ait dosyaları zararlı olarak görmemiştir.
      Bu yöntem için internet bağlantısı gerekli değildir.
      ONLINE AKTİVASYON YÖNTEMİ HAKKINDA:
      İnternette bazı hayırsever kullanıcıların 😁 (çoğunlukla Çinliler 🤔) kendi KMS sunucularını herkese açık şekilde yayınlamaları sonucu Windows ve Office ürünlerini 180 gün boyunca lisanslı kullanabilirsiniz.
      BİLİNMESİ GEREKENLER:
      KMS Suite uygulamasını ya masaüstünde ya da herhangi bir diskin kök dizininde çalıştırın... Uzun uzun isimleri olan klasörler içinden ve klasör içindeki klasör içinden çalıştırmayın... Bilgisayarınızda RETAIL Office yüklü ise aktivasyon sorgusunda sonuç gözükmeyecektir. Inject yönteminde normal etkinleştirme esnasında Windows ve Office ayrı ayrı etkinleştirilebilirken KMS Görev Zamanlama modülünde ve $OEM$ Aktivasyon seçeneğinde Windows ve Office birlikte etkinleştirilir. BİLİNEN HATALAR:
      KMS Suite uygulaması, RETAIL ve OEM Windows 7'de çalıştırıldığında, bazen Office ürünlerini algılayamıyor ve etkinleştiremiyor. Böyle bir durumda, Script dosyasını kapatıp açın ve yeniden etkinleştirmeyi deneyin.
      Versiyon Değişiklikleri:

• By FastZeit
      Windows 10 V1909 19H2 Tüm Sürümler x64 (19 Kasım 2019) Uefi Esd
      [Güncelleme Entegreli & Seçmeli Aktivasyon]
      [19 KASIM 2019]
      SINIRSIZ LİSANS SEÇENEĞİ
        Tarafımca Hazırlanan Windows 10 V1909 19H2 Tüm Sürümler x64 (19 Kasım 2019) Uefi Esd Sürümler İçerisine 19.11.2019 Tarihinden İtibaren Olan Kasım Ayı Tamamen Güncel İnce Ayarlı Ve Aktivasyon Eklenmiş Sistemdir.  

..: Sistem Bilgileri :..

İşletim Sistemi : Windows 10 V1909 19H2 Tüm Sürümler x64 (19 Kasım 2019) Uefi Esd
      Aktivasyon : Seçmeli Aktivasyon
      Sıkıştırma Yöntemi : Yapılmıştır Ultra ESD Özelliği Uygulanmıştır
      Güncelleme Durumu : 19.11.2019 İtibariyle Güncel
      Güncelleme Entegre Yöntemi : Sadece DISM (Sysprep İçermez!)
      UEFI Desteği : Var
      DaRT Desteği : Önyükleme ve Kurtarma Menüsüne Eklendi
      Bileşen Durumu : DirectPlay ve NetFX 3.5 Aktif Edildi
      İso Dosyası Boyut : 4,09 GB (4.397.873.152 Bayt)
      Dil : Türkçe
      Dosya Türü : RAR -> ISO
      Dosya Adı : Windows 10 V1909 19H2 Tüm Sürümler x64 (19 Kasım 2019) Uefi Esd.iso
      İSO Dosyası MD5 Değeri : EF6EA198E3143284B1EAA6645BC6105B

..: İÇERİK (11) :..

# Windows 10 Home (x64) 2019
      # Windows 10 Home Single Language (x64) 2019
      # Windows 10 Education (x64) 2019
      # Windows 10 Education VL (x64) 2019
      # Windows 10 Pro (x64) 2019
      # Windows 10 Pro VL (x64) 2019
      # Windows 10 Pro Education (x64) 2019
      # Windows 10 Pro Education VL (x64) 2019
      # Windows 10 Pro For Workstations (x64) 2019
      # Windows 10 Pro For Workstations VL (x64) 2019
      # Windows 10 Enterprise (x64) 2019

..: ÖZELLEŞTİRİLMİŞ İNCE AYARLAR (12) :..

# Kötü Amaçlı Yazılımları Temizleme Aracı Güncelleştirmesi Windows Update ’de Görünmez.

# Masaüstü Simgeleri Aktif Olarak Gelir. (Kullanıcı Adı, Bilgisayar Ve Geri Dönüşüm Kutusu.)

# Sistem Kendinden Lisanslı Açılır KMS Aktivasyon Sisteme Gömülmüştür. Office 2010 ve Üstü Sürümleri de Otomatik Lisanslar.

# Boyut Kazanmak Açısından Sisteme Ultra ESD ( Sıkıştırma ) Yöntemi Uygulanmıştır.

# Windows Update Driver Yükleme, Microsoft Update Yükleme Sorunları Çözülmüştür.

# Bilgisayar Özelliklerindeki Versiyon, “2019” Olarak Değiştirildi.

# İnternet Explorer Anasayfası Google Türkiye Olarak Değiştirildi.

# İnternet Explorer Arama Motoru Google Türkiye Olarak Değiştirildi.

# İso İçerisindeki "Software" Klasörüne Atacağınız Katılımsız Programlar, Otomatik Olarak Kurulur.

# Aktivasyon Varsayılan Olarak Aktif Gelmektedir. Kapatmak İçin sources\ei.cfg Dosyasını Not Defteriyle Açıp Aktivasyon'un Yanındaki Değeri 0 Yapabilirsiniz.

# Aktivasyon=1 Seçeneği 20 KB'lik KMS ile Lisanslama Yapar. Sistem Her Açıldığında Lisansı Yeniler.

# Aktivasyon=2 Seçeneği (Varsayılan) Dijital Aktivasyon Yöntemiyle Sistemi Sınırsız Olarak Lisanslar. Aktivasyon İçin Bir Kereye Mahsus İnternet Bağlantısı Gerekir.

..: EKLENENLER (3) :..

# MSXML.Dll 4.0 Dosyaları

# Start İs Back Başlat Menüsü

# Windows Güncelleştirmeleri

..: KALDIRILANLAR (2) :..

# WinSxS Yedek Dosyaları (233,99 MB)

# WinSxS Önbellek Dosyaları (43,54 MB)

.:: REGEDİT KAYIT DÜZELTMELERİ ( VARSAYILAN ) [46] ::.

# Çalışan Uygulamayı Görev Çubuğuna Sabitlemek İçin
      # Uygulama Bildirimlerini Aktif Etmek İçin ( Katılımsız Uygulamaları Kurulumları Dahil )
      # İşlem Merkezini Kapatmak İçin
      # Windows 10 Fotoğraf Görüntüleyicisini Klasik Windows 7 Fotoğraf Görüntüleyicisi Olarak Değiştirmek İçin
      # Bildirim Ve Eylem Merkezi Bildirim Penceresini Aktif Etmek Veya Kapatmak İçin
      # İnternet Explorer'ı Anasayfasını Vede Arama Motorunu Google Türkiye Yapmak İçin
      # Bilgisayar Klasöründeki Kullanıcı Klasörlerini Komple Kaldırmak Eklemek Veya Tek Tek Kaldırıp Eklemek İçin
      # Chrome Software Reporter Aracı'nı Devre Dışı Bırakmak İçin
      # Windows 10'da Oturum Açma Ekranı Arka Planında Akrilik Bulanıklığı Efekti Etkinleştirmek Veya Devre Dışı Bırakmak İçin
      # Kullanıcı Hesabı Denetimi (UAC) Aktif Etmek Veya Kapatmak İçin
      # Mobil Etkin Nokta İçin
      # One Drive Açmak Veya Sıfırlamak İçin
      # One Drive İçerik Menüsüne Eklemek Veya Kaldırmak İçin
      # Server Message Block (SMB) V1 Kapatmak İçin
      # Süper Yönetici Tam Yetkinlik Kazanmak İçin
      # Wi-Fi Şifresi Bulmak İçin
      # Winaero Tweaker 15.1 Portable Sistemi Stabil Hızda Kullanmak İçin
      # Windows 7-8-10 Mağazayı Kaldırmak İçin
      # Windows 8-8.1-10 Otomatik Güncelleme Ayarları İçin
      # Windows 10 Svchost Dosyalarını Azaltmak İçin
      # Windows 10 Ultimate Tweaker 4.6 Sadece Birkaç Tıkla İşletim Sisteminizi Daha Hızlı Ve Uyumlu Hale Getirmek İçin
      # Windows Başlangıç Gecikmesini Devre Dışı Bırakmak İçin (Startup Delay)
      # Windows Defender Kontrolü v1.5 Defender Aktif Etmek Veya Kapatmak İçin
      # Windows Gereksiz Servisleri Devre Dışı Bırakmak İçin
      # Windows İnternet Exploreri Eklemek Veya Kaldırmak İçin
      # Windows Kötü Amaçlı Yazılım Kaldırma Aracını Aktif Etmek Veya Kapatmak İçin
      # Windows Pagefile (Sayfa Dosyası) Kapanışta Silinsin Veya Şifrelemek İçin
      # Windows Sistem Bilgisi Windows Özellikleri Açmak Kapatmak Veya Öğrenmek İçin
      # Windows Update Engelleyicisi v1.3 Windows Updateyi Kapatmak İçin
      # Eylem Merkezi Simgesini Gizlemek İçin
      # Gizli Geçici Dosyalar İçin
      # Güvenlik Merkezi Hizmetini Otomatik Başlamak İçin
      # Sınama Modunu Kapatmak İçin
      # Sistem Korumasını Kapatmak İçin
      # Sürücü İmzasını Devre Dışı Bırakmak İçin
      # Windows 10 Old Calculator Eski Hesap Makinesini Kullanmak İsteyenler İçin
      # Windows Ekran Parlaklığı İçin
      # Windows Güç Seçenekleri İçin
      # Windows İzlenmeyi Durdurmak İçin V1.1
      # Windows Mobility Center İçin
      # Windows Smart Screen İçin
      # Windows Super Fetch Kapatmak İçin
      # Windows Telemetri Stopper İçin v1.2
      # WinSxS Önbellek Ve WinSxS Yedek Dosyaları Temizlemek İçin
      # Hepsini Bir Arada Ayarlamak İçin

# İlk 10 Tanesi Dışında Eklenen Regedit Kayıt Düzenlemeleri Tarafıma Ait Değildir. #

# Regedit Kayıt Düzenlemeleri İle İlgili Bilgiler Paylaştığım .Rar Dosyasının İçerisindeki ‘’İsteğe Bağlı Regedit Eklentileri" Adındaki .Rar Dosyasında Mevcuttur.

..: SİSTEM DEĞİŞİM GÜNLÜĞÜ :..

19.11.2019:
      Yapı 1909 olarak güncellendi.
      11 Kasım 2019 güncelleştirmeleri eklendi (3).
      Kullanımı geçmiş güncelleştirmeler kaldırıldı (5).

08.10.2019:
      10 Eylül 2019 güncelleştirmeleri eklendi (3).
      Kullanımı geçmiş güncelleştirmeler kaldırıldı (3).

10.09.2019:
      10 Eylül 2019 güncelleştirmeleri eklendi (5).

13.08.2019:
      13 Ağustos 2019 güncelleştirmeleri eklendi (2).
      Kullanımı geçmiş güncelleştirmeler kaldırıldı (2).

09.07.2019:
      09 Temmuz 2019 güncelleştirmeleri eklendi (3).

29.06.2019:
      29 Haziran 2019 güncelleştirmeleri eklendi (4).
      11 Haziran 2019 güncelleştirmeleri eklendi (3).
      Kullanımı geçmiş güncelleştirmeler kaldırıldı (4).

23.05.2019:
      23 Mayıs 2019 toplu güncelleştirmesi eklendi (1).
      14.05.2019:
      Altyapı 1903 Olarak Güncellendi.
      14 Mayıs 2019 güncelleştirmeleri eklendi (4).

09.04.2019:
      09 Nisan 2019 güncelleştirmeleri eklendi (4).

12.03.2019:
      12 Mart 2019 güncelleştirmeleri eklendi (3).

12.02.2019:
      12 Şubat 2019 güncelleştirmeleri eklendi (3).

23.01.2019:
      21 Ocak 2019 güncelleştirmeleri eklendi (2).

08.01.2019:
      Ocak 2019 güncelleştirmeleri eklendi (3).

.:: ÇALIŞMADA EMEĞİ GEÇEN ARKADAŞLARIMIZ ::.

Windows Performansı İle İlgili Muhtelif Regedit Kayıt Düzenlemelerini Hazırlayan Ve Sunan SordumNet,Hadibeolsun,mephistooo2,Acemibey‘e Katkılarından Dolayı Teşekkür Ederiz, Sevgi Ve Muhabbetle.

.:: Dikkat Edilmesi Gerekenler ::.

# Hata Almamak İçin Off-Line (İnternetsiz) Kurulum Yapılması Önerilir.

# Karşılaştığınız Sorunları Chatbox Üzerinden Veya Konuya Yazarak Düzeltilmesini Sağlayabilirsiniz.Son Ve En Önemliside Bende Bir Beşer İnsanım Hatalarım Olabilir Değerli Yorumlarınızı Önerilerinizi Esirgemeyin. Yeni Güncel Sürümlerde Görüşmek Üzere...

# Kurulum İle İlgili Bilgiler Paylaştığım .Rar Dosyasının İçerisindeki "#FastZeit Kurulum İşlemleri!" Adındaki Klasörde Mevcuttur.
      # Başlat Menüsü Eklemek İsteyenler İçin Paylaştığım .Rar Dosyasının İçerisindeki "FastZeit.exe" Katılımsız Kurulumu Kullanabilirler.
      Not: DVD İçerisindeki Setup.exe Vs Gereksiz Olanlar Kaldırılmıştır Direk Olarak USB & DVD & HDD Vb Yöntemlerle Boot Ederek Kurunuz.

Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link.

© 2019 By
      SİLENTALL – SİLENT ALL TEAM
    • By FastZeit
      Windows 10 V1909 19H2 Tüm Sürümler x86 (19 Kasım 2019) Uefi Esd
      [Güncelleme Entegreli & Seçmeli Aktivasyon]
      [19 KASIM 2019]
      SINIRSIZ LİSANS SEÇENEĞİ

Tarafımca Hazırlanan Windows 10 V1909 19H2 Tüm Sürümler x86 (19 Kasım 2019) Uefi Esd Sürümler İçerisine 19.11.2019 Tarihinden İtibaren Olan Kasım Ayı Tamamen Güncel İnce Ayarlı Ve Aktivasyon Eklenmiş Sistemdir.

..: Sistem Bilgileri :..

İşletim Sistemi : Windows 10 V1909 19H2 Tüm Sürümler x86 (19 Kasım 2019) Uefi Esd
      Aktivasyon : Seçmeli Aktivasyon
      Sıkıştırma Yöntemi : Yapılmıştır Ultra ESD Özelliği Uygulanmıştır
      Güncelleme Durumu : 19.11.2019 İtibariyle Güncel
      Güncelleme Entegre Yöntemi : Sadece DISM (Sysprep İçermez!)
      UEFI Desteği : Var
      DaRT Desteği : Önyükleme ve Kurtarma Menüsüne Eklendi
      Bileşen Durumu : DirectPlay ve NetFX 3.5 Aktif Edildi
      İso Dosyası Boyut : 2,80 GB (3.015.256.064 Bayt)
      Dil : Türkçe
      Dosya Türü : RAR -> ISO
      Dosya Adı : Windows 10 V1909 19H2 Tüm Sürümler x86 (19 Kasım 2019) Uefi Esd.iso
      İSO Dosyası MD5 Değeri : C50E5B4C1C9038E6827B193F7EE101D4

..: İÇERİK (11) :..

# Windows 10 Home (x86)2019
      # Windows 10 Home Single Language (x86) 2019
      # Windows 10 Education (x86) 2019
      # Windows 10 Education VL (x86) 2019
      # Windows 10 Pro (x86) 2019
      # Windows 10 Pro VL (x86) 2019
      # Windows 10 Pro Education (x86) 2019
      # Windows 10 Pro Education VL (x86) 2019
      # Windows 10 Pro For Workstations (x86) 2019
      # Windows 10 Pro For Workstations VL (x86) 2019
      # Windows 10 Enterprise (x86) 2019

..: ÖZELLEŞTİRİLMİŞ İNCE AYARLAR (12) :..

# Kötü Amaçlı Yazılımları Temizleme Aracı Güncelleştirmesi Windows Update ’de Görünmez.

# Masaüstü Simgeleri Aktif Olarak Gelir. (Kullanıcı Adı, Bilgisayar Ve Geri Dönüşüm Kutusu.)

# Sistem Kendinden Lisanslı Açılır KMS Aktivasyon Sisteme Gömülmüştür. Office 2010 ve Üstü Sürümleri de Otomatik Lisanslar.

# Boyut Kazanmak Açısından Sisteme Ultra ESD ( Sıkıştırma ) Yöntemi Uygulanmıştır.

# Windows Update Driver Yükleme, Microsoft Update Yükleme Sorunları Çözülmüştür.

# Bilgisayar Özelliklerindeki Versiyon, “2019” Olarak Değiştirildi.

# İnternet Explorer Anasayfası Google Türkiye Olarak Değiştirildi.

# İnternet Explorer Arama Motoru Google Türkiye Olarak Değiştirildi.

# İso İçerisindeki "Software" Klasörüne Atacağınız Katılımsız Programlar, Otomatik Olarak Kurulur.

# Aktivasyon Varsayılan Olarak Aktif Gelmektedir. Kapatmak İçin sources\ei.cfg Dosyasını Not Defteriyle Açıp Aktivasyon'un Yanındaki Değeri 0 Yapabilirsiniz.

# Aktivasyon=1 Seçeneği 20 KB'lik KMS ile Lisanslama Yapar. Sistem Her Açıldığında Lisansı Yeniler.

# Aktivasyon=2 Seçeneği (Varsayılan) Dijital Aktivasyon Yöntemiyle Sistemi Sınırsız Olarak Lisanslar. Aktivasyon İçin Bir Kereye Mahsus İnternet Bağlantısı Gerekir.

..: EKLENENLER (3) :..

# MSXML.Dll 4.0 Dosyaları

# Start İs Back Başlat Menüsü

# Windows Güncelleştirmeleri

..: KALDIRILANLAR (2) :..

# WinSxS Yedek Dosyaları (233,99 MB)

# WinSxS Önbellek Dosyaları (43,54 MB)

.:: REGEDİT KAYIT DÜZELTMELERİ ( VARSAYILAN ) [46] ::.

# Çalışan Uygulamayı Görev Çubuğuna Sabitlemek İçin
      # Uygulama Bildirimlerini Aktif Etmek İçin ( Katılımsız Uygulamaları Kurulumları Dahil )
      # Windows 10 Fotoğraf Görüntüleyicisini Klasik Windows 7 Fotoğraf Görüntüleyicisi Olarak Değiştirmek İçin
      # Bildirim Ve Eylem Merkezi Bildirim Penceresini Aktif Etmek Veya Kapatmak İçin
      # İnternet Explorer'ı Anasayfasını Vede Arama Motorunu Google Türkiye Yapmak İçin
      # Bilgisayar Klasöründeki Kullanıcı Klasörlerini Komple Kaldırmak Eklemek Veya Tek Tek Kaldırıp Eklemek İçin
      # Chrome Software Reporter Aracı'nı Devre Dışı Bırakmak İçin
      # Windows 10'da Oturum Açma Ekranı Arka Planında Akrilik Bulanıklığı Efekti Etkinleştirmek Veya Devre Dışı Bırakmak İçin
      # Kullanıcı Hesabı Denetimi (UAC) Aktif Etmek Veya Kapatmak İçin
      # Mobil Etkin Nokta İçin
      # One Drive Açmak Veya Sıfırlamak İçin
      # One Drive İçerik Menüsüne Eklemek Veya Kaldırmak İçin
      # Server Message Block (SMB) V1 Kapatmak İçin
      # Süper Yönetici Tam Yetkinlik Kazanmak İçin
      # Wi-Fi Şifresi Bulmak İçin
      # Winaero Tweaker 15.1 Portable Sistemi Stabil Hızda Kullanmak İçin
      # Windows 7-8-10 Mağazayı Kaldırmak İçin
      # Windows 8-8.1-10 Otomatik Güncelleme Ayarları İçin
      # Windows 10 Svchost Dosyalarını Azaltmak İçin
      # Windows 10 Ultimate Tweaker 4.6 Sadece Birkaç Tıkla İşletim Sisteminizi Daha Hızlı Ve Uyumlu Hale Getirmek İçin
      # Windows Başlangıç Gecikmesini Devre Dışı Bırakmak İçin (Startup Delay)
      # Windows Defender Kontrolü v1.5 Defender Aktif Etmek Veya Kapatmak İçin
      # Windows Gereksiz Servisleri Devre Dışı Bırakmak İçin
      # Windows İnternet Exploreri Eklemek Veya Kaldırmak İçin
      # Windows Kötü Amaçlı Yazılım Kaldırma Aracını Aktif Etmek Veya Kapatmak İçin
      # Windows Pagefile (Sayfa Dosyası) Kapanışta Silinsin Veya Şifrelemek İçin
      # Windows Sistem Bilgisi Windows Özellikleri Açmak Kapatmak Veya Öğrenmek İçin
      # Windows Update Engelleyicisi v1.3 Windows Updateyi Kapatmak İçin
      # Eylem Merkezi Simgesini Gizlemek İçin
      # Gizli Geçici Dosyalar İçin
      # Güvenlik Merkezi Hizmetini Otomatik Başlamak İçin
      # Sınama Modunu Kapatmak İçin
      # Sistem Korumasını Kapatmak İçin
      # Sürücü İmzasını Devre Dışı Bırakmak İçin
      # Windows 10 Old Calculator Eski Hesap Makinesini Kullanmak İsteyenler İçin
      # Windows Ekran Parlaklığı İçin
      # Windows Güç Seçenekleri İçin
      # Windows İzlenmeyi Durdurmak İçin V1.1
      # Windows Mobility Center İçin
      # Windows Smart Screen İçin
      # Windows Super Fetch Kapatmak İçin
      # Windows Telemetri Stopper İçin v1.2
      # WinSxS Önbellek Ve WinSxS Yedek Dosyaları Temizlemek İçin
      # Hepsini Bir Arada Ayarlamak İçin

# İlk 10 Tanesi Dışında Eklenen Regedit Kayıt Düzenlemeleri Tarafıma Ait Değildir. #

# Regedit Kayıt Düzenlemeleri İle İlgili Bilgiler Paylaştığım .Rar Dosyasının İçerisindeki ‘’İsteğe Bağlı Regedit Eklentileri" Adındaki .Rar Dosyasında Mevcuttur.

..: SİSTEM DEĞİŞİM GÜNLÜĞÜ :..

19.11.2019:
      Yapı 1909 olarak güncellendi.
      11 Kasım 2019 güncelleştirmeleri eklendi (3).

08.10.2019:
      10 Eylül 2019 güncelleştirmeleri eklendi (3).

10.09.2019:
      10 Eylül 2019 güncelleştirmeleri eklendi (5).

13.08.2019:
      13 Ağustos 2019 güncelleştirmeleri eklendi (2).

09.07.2019:
      09 Temmuz 2019 güncelleştirmeleri eklendi (3).

29.06.2019:
      29 Haziran 2019 güncelleştirmeleri eklendi (4).
      11 Haziran 2019 güncelleştirmeleri eklendi (3).

23.05.2019:
      23 Mayıs 2019 toplu güncelleştirmesi eklendi (1).
      14.05.2019:
      Altyapı 1903 Olarak Güncellendi.
      14 Mayıs 2019 güncelleştirmeleri eklendi (4).

09.04.2019:
      09 Nisan 2019 güncelleştirmeleri eklendi (4).

12.03.2019:
      12 Mart 2019 güncelleştirmeleri eklendi (3).

12.02.2019:
      12 Şubat 2019 güncelleştirmeleri eklendi (3).

23.01.2019:
      21 Ocak 2019 güncelleştirmeleri eklendi (2).

08.01.2019:
      Ocak 2019 güncelleştirmeleri eklendi (3).

.:: ÇALIŞMADA EMEĞİ GEÇEN ARKADAŞLARIMIZ ::.

Windows Performansı İle İlgili Muhtelif Regedit Kayıt Düzenlemelerini Hazırlayan Ve Sunan SordumNet,Hadibeolsun,mephistooo2,Acemibey‘e Katkılarından Dolayı Teşekkür Ederiz, Sevgi Ve Muhabbetle.

.:: Dikkat Edilmesi Gerekenler ::.

# Hata Almamak İçin Off-Line (İnternetsiz) Kurulum Yapılması Önerilir.

# Karşılaştığınız Sorunları Chatbox Üzerinden Veya Konuya Yazarak Düzeltilmesini Sağlayabilirsiniz.Son Ve En Önemliside Bende Bir Beşer İnsanım Hatalarım Olabilir Değerli Yorumlarınızı Önerilerinizi Esirgemeyin. Yeni Güncel Sürümlerde Görüşmek Üzere...

# Kurulum İle İlgili Bilgiler Paylaştığım .Rar Dosyasının İçerisindeki "#FastZeit Kurulum İşlemleri!" Adındaki Klasörde Mevcuttur.

# Başlat Menüsü Eklemek İsteyenler İçin Paylaştığım .Rar Dosyasının İçerisindeki "FastZeit.exe" Katılımsız Kurulumu Kullanabilirler.

Not: Direk Olarak USB & DVD & HDD Vb Yöntemlerle Boot Ederek Kurunuz.

Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link. Please login or register to see this link.

© 2019 By
      SİLENTALL – SİLENTALL TEAM
    • By EgeGrkn
      Windows 10 MSDN ISO Paylaşımları
      Forumdaki MSDN Eksiğini ve Karmaşasını Umarım Ortadan Kaldırabiliriz Bu Yeni Yöntem İle. "whatever127 ve contributorlerine sonsuz teşekkürler. Tüm credit arkadaşlarıma gider.
      Süreç Nasıl İşliyor?
      Dosyalar MediaCreationTool’un Daha Gelişmiş Bir Hali İle Üretiliyor, Basit Bir Script Yöntemiyle Oluşturuluyor. Tüm dosyalar UUP yöntemiyle Microsoft'tan Çekilir Ve Sizlere Orijinal Olarak Sunulur. UUP Yöntemi Tek ISO Oluşturma Yöntemidir. Tüm ISO Sağlayıcıları Bu Yöntemi Kullanır. İşlemler Bittiğinde Sha Değerleri Birebir Aynı Olur. Script Normal Güncellemelere Ek Olarak NetFramework3.5, OnDemand, MediaFeatures, Features, InternetExplorer, WMP Güncellemelerini Ve Paketlerinide Isoya Ekler Ve ISO'yu ESD Olarak Sıkıştırarak Sizlere Sunar. Bu yöntem sayesinde MSDN ISOları isterseniz ham haliyle istersenizde tamamen güncelleştirmeler entegre edilmiş ve özellikleri aktive edilmiş halde kimseye ihtiyaç duymadan indirebilirsiniz. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Neden Bu Şekilde MSDN ISOları Edinmelisiniz?
      HomeBrew ve Techbench vb gibi yerlerden edinilen isolar 3. parti insanların elinden geçmektedir. Buda güven sorunu doğurabilir. Diğer insanların sunum tarzlarındaki isolarda gerekli güncellemeler olmaz ve gerekli şeyler aktive edilmez. (Alttaki listeyi inceleyebilirsiniz) Bu şekilde isolarınızı direkt olarak Microsoft'tan çekebilir ve her zaman aynı kalitede olmasını sağlayabilirsiniz. Bu yöntem sayesinde yeni sürüm yayınlandığı zaman tüm dünyayla aynı anda, bu sürümlerin msdn isolarına TR olarak erişebilirsiniz. Win XP/7/8/8.1 bu şekilde sunulmadığından, sadece Windows 10 için geçerlidir. Diğer sürümleri windowsdan ISO olarak indirebilir, çeşitli yazılımlarla güncellemeleri entegre edebilirsiniz. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Yapılanlar
      İstenilen Builde Güncel Olarak Anında Ulaşabilmenin Yanısıra Diğer MSDN Sürümlere Göre Artılar; Net Framework 3.5 Entegresi Ve Aktivasyonu Son Sürüm Güncellemelerin Otomatik Eklenmesi OnDemand Paketlerinin Otomatik Eklenmesi MediaFeatures Paketlerinin Otomatik Eklenmesi Features Paketlerinin Otomatik Eklenmesi Internet Explorer ve Windows Media Player Güncellemelerinin Otomatik Eklenmesi ESD Sıkıştırma ConvertConfig.ini Dosyasını Editleyerek Bu Seçenekleri Kapatabilirsiniz. En/TR Dillerinde x86/x64/Arm64 Olarak Ayrı Ayrı Yayınlandığı An Sunulur. (x64 aslında amd64 olarak geçer.) İsteğe Göre İçerisinde AIO x64-x86 ISO Yapmak İçin Script Oluşturulur. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Download
      Microsoft Yeni Sürüm Paylaştığı An İndirebilmeniz İçin Direkt Olarak İndirme Şeklini Göstereceğim. (Böylece Benide Beklemek Zorunda Kalmayacaksınız) 1 ) Siteye Girelim Please login or register to see this link. 2 ) Fetch the latest build Yazısına Tıklayalım 3 ) Çıkan "Testing Purposes Only" Yazısına NO Diyoruz 4 ) Architecture: x64 veya x86 Seçelim 5 ) Ring: Retail Seçelim (Retail EndUserlara Sunulan Stabil Sürümdür. Diğerleri İnsider Sürümlerin Farklı Çeşitleridir, Önermiyorum İsteyenler Test İçin Deneyebilirler.) 6 ) Build number of mock Windows Update client: Yayınlanan Build Numarasını Seçelim. (Mesela 1909 19H2 İçin 18363.476) (Bu Buildleri Altta Paylaştığım Release Information Linklerini İnceleyerek Microsofttan Alabilirsiniz) 7 ) Edition of mock system: Buradan Aradığımız Edition Adını Seçelim. (Bir Sonraki Adımlarda Birçok Editionu Seçmemize İzin Verecek) 8 ) Fetch Updates Butonuna Basıyoruz 9 ) Listede Çıkan Sürüme Tıklıyoruz 10 ) Language: İstediğimiz Dili Seçiyoruz (Sağ Tarafdaki Fetch Updatese Basarsanız Sadece Bu Builde Ulaşmak İçin Gerekli Olan Güncellemelere Ve OnDemand, Language, Feature, Media Paketlerine Ulaşırsınız. Profesyoneller İçin Gerekebilir.) 11 ) Edition: Bu Kısmdan İstediğinizi Seçip Next Tuşuna Basıyoruz 12 ) Bu Son Sayfada Birkaç Seçeneğimiz Mevcut: 12.1 ) Download using aria2: Sadece UUP Dosyalarını İndirir (Bunu İstemeyiz.) 12.2 ) Download using aria2 and convert: UUP Dosyalarını İndirir Ve ISO ya Çevirir. (Bunu İsteyebiliriz.) 12.3 ) Download using aria2 and convert and create additional editions: UUP Dosyalarını İndirir, ISOya Çevirir Ve Alt Listede Çıkan Ekstra Editionları Üretir. (Duruma Göre Bunuda İsteyebiliriz.) Kısaca Sadece Seçtiğimiz Editionu İstiyorsak 12.2 Adımını Uygulayın. Her Editionu İstiyor AIO Iso Yapıcaksanız 12.3 Seçin. 13 ) Conversion options: 13.1 ) Create ISO with install.esd instead of install.wim: ESD Sıkıştırması Yapılsın mı? (Çok Kaynak Kullanır Ve Uzun Bir Süren Bir İşlemdir. NTFS UEFI Kurulum Yapılabildiğinden 4GB Üstü Bir USB'niz Varsa Gerek Yok.) 13.2 ) Integrate updates when avaible (Windows converter only): Güncellemeler Eklensin mi? (Üretim Süresini Biraz Uzatabilir.) 13.3 ) Run cleanup after updates integration (Windows converter only): Güncellemeler Kurulduktan Sonra Setupları Temizlensin mi? (Üretim Süresini Biraz Uzatabilir.) 13.4) Integrate .NET Framework 3.5 (Windows converter only): .NET Framework 3.5 Entegre Edilsin mi? (Üretim Süresini Azıcık Uzatır.) Kısaca Buradaki Herşeye Tik Atabilirsiniz. İşlemci İyiyse Tüm İşlemler Oldukça Hızlı Sonuçlanacaktır. 14 ) Create download package Butonuna Tıklıyoruz. İndirilen zip Dosyasını Klasöre Çıkartıp Yönetici Olarak Çalıştırıyoruz. Klasör Yolunda Ve Klasör Adında Boşluk Ve Türkçe Karakter Olmasın. 15 ) DVD İle Kurulum İçin ImgBurn, USB ile Kurulum İçin Rufus Kullanabilirsiniz. 4GB'dan Büyük ISOlar İle NTFS UEFI Kurulum Yapabilirsiniz. Please login or register to see this link.  
      Alternatif: Please login or register to see this link.  - MDLye Teşekkürler
      --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Ek Bilgilendirme
      EndUser Sunulan Sürümleri Buradan Öğrenebilirsiniz: Please login or register to see this link. Insider Sunulan Sürümleri Buradan Öğrenebilirsiniz: Please login or register to see this link. Changelogları Bu 2 Linkten İnceleyebilirsiniz: Please login or register to see this link.  & Please login or register to see this link. Editli daha performanslı sürümleri kullanmak için Kokteyl Edition Ekosistemine göz atabilirsiniz, Please login or register to see this link. ni Ve Please login or register to see this link. nı Kullanabilirsiniz. Ofis 2019/2016 için Please login or register to see this link. kullanabilirsiniz. Ofis ve Windows Lisanslama İçin Please login or register to see this link. Kullanabilirsiniz. 2020 Yılında Gelecek Olan Windows 10 Vibranium Gibi Özel Projeler İçin Benimle İletişime Geçebilirsiniz.
    • By EgeGrkn
      Kokteyl Ekosistemi 
      Kokteyl Edition İşletim Sistemleri
      Kokteyl projeleri en başta kendi ihtiyaçlarım doğrultusunda ortaya çıkmıştı, daha sonra insanların projeyi beğenmesi ve kullanmak istemesi yüzünden sonu gelmeyen bir gelişim sürecine girmiş ve yedi-sekiz senedir de geliştirilmektedir. Senelerdir her gün verilen emek doğrultusunda projeler başka hiç kimsenin imza atamayacağı bir seviyeye gelmiştir. Sektöründe lider birçok firma, yayıncı ve en basitinden kusursuz bir windows deneyimi yaşamak isteyen herkes Kokteyl projelerini sevmiş ve kullanmaya başlamıştır. Tüm projeler güvenle hazırlanmakta olup bunca senedir aksi yönde hiçbir kötü geri dönüş alınmamıştır. Sizler de donanımlarınızın yazılım dar boğazı olmadan “Gerçek Performansını” hissetmek ve hatta bu performansı bir tık daha ileriye taşımak istiyorsanız Kokteyl projelerini kullanabilirsiniz. Sadece Kokteyl projelerinin sunabileceği stabilite ve performans sizleri oyun ve iş dünyasında ileri taşıyacaktır. En hızlı, stabil ve güvenilir işletim sistemine ve onunla uyumlu ekosistemine hoş geldiniz.
      Tüm projeler, internet erişimi olmayan linux tabanlı bir bilgisayarda orjinal windows işletim sistemi çalıştıran bir sanal makina içinde eset internet security eşliğinde hazırlanmaktadır.
      İhtiyacınız olan stabil ve performanslı bir diskli/disksiz sistem veya oyun bilgisayarı, workstation ise Kokteyl Edition İşletim Sistemleri en doğru tercihiniz olacaktır.
      Disksiz sistemler için tek architecture ve tek editiondan oluşan özel sipariş Kokteyl OS'a ihtiyacınız vardır AIO çalışmalar uyumsuz olacaktır...

Kokteyl OS Tanıtım Videosu

Kokteyl OS Görselleri Ve Açıklamaları

Daha Fazla Söze Gerek Olduğunu Düşünmüyorum //İndirme Linkleri

Ekstra Açıklamalar

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...