Jump to content
TNC-TR
celal sezer

Internet Enabler Disabler V1.0.5 |internet Aç Kapat

Recommended Posts

NAMIKABI, 13.02.2019 - 14:12 yazdı:

Usta, Ellerine sağlık. 

“Pencereler ve her zaman üstte” yi nihayet anlayabildim.

Anladığımı benim gibi anlamayanlar için tercüme edeyim.

Çalıştırdığınız (tam ekran olmayan-yani küçük pencereli) bir programı masaüstünde iken programın işlem yapmayan herhangi bir yerine bir kez tıklayın ve klavyeden CTRL + 1 tuşlarına birlikte basın.  Artık bu programınız her zaman üsttedir.

Denemek için Windows Gezginini veya herhangi bir browser programını tam ekran modunda açın. CTRL+1 ile seçtiğiniz ve tam ekran olmayan program her zaman üstte olacaktır. İstediğiniz kadar programı her zaman üstte olarak çalıştırabilirsiniz. (Ama programlar biribirlerinin üzerine gelince sıkıntı yapıyor)

Her zaman üstte olan programların her zaman üstte özelliğini iptal etmek için o programın yine işlem yapmayan herhangi bir yerine bu defa klavyeden CTRL + 2 tuşlarına birlikte basmak yeterli oluyor.

Eğer Sidebar programı kullanıyorsanız istediğiniz gadgetin üzerinde de aynı işlemleri yapabiliyorsunuz. Internet Enabler Disabler v1.0.4 Gadgetlere de program muamelesi yapıyor. 😁

NOT : Buraya kadar eyvallah. Ama benim istediğim “Araç çubuğunda veri trafiğini görmek şimdiye kadar mümkün olmadı. Ellerine sağlık.

Her zaman üstte açıklamasına örnek olarak benim masaüstümden görüntüler.

Please login or register to see this link.

İstediğiniz özellik eklenip versiyon 1.0.5'e güncellenerek indirme linkinin içeriği yenilenmiştir...

Ağ veri akışını gösteren pencereyi fare ile istediğiniz konuma taşıyabilirsiniz...

Boyut: 1.62 MB

İndirme Linki: Please login or register to see this link.

Not: İndirme Linkine Sadık Kalmak Şartıyla İsteyen Paylaşabilir...

Edited by celal sezer
  • Like 1

"Ağ Veri Akışını Göster" özelliği tamamen yeniden düzenlendi. Veri akış penceresini fare ile sürükleyerek ekranda istenilen konuma taşıyabilmenin yanısıra pencereye çift tıklayarak görünümü değiştirme özelliği eklendi. 

Boyut: 1.81 MB

• Like 3
  • Thanks 1

"Ağ Veri Akışı" penceresini ekranda farklı bir yere taşırken yaşanan hata giderildi...

Boyut: 1.81 MB

• Like 2
  • Thanks 2