Jump to content

Office 2003 Kurulumu

semizotu

Recommended Posts

office kurulum problemi

arkadaşlar enteresan bir olay yaşıyorum ve çözemedim. office proğramını daha önce pc me kurdum ve kullandım. daha sonra windows çökünce tekrar format atıp,diski ikiye böldüm. bir tarafına

xp diğer bölüme vista kurdum.

xp bölümünün bulunduğu kısma office kurdum. Excell i açınca makro denetimi ile ilgili sürekli mesajlar veriyordu. sıkıldım ve proğramı kaldırdım.tekrar yüklemek istediğimde imkansız yüklenmiyor. sürekli olarak LV561426 cab dosya bulunamadı mesajı verip başa dönüyor.

dosyayı cd den bulup gösteriyorum devam diyince yine aynı hata devam ediyor. cd çizik falan değil ayrıca yedeği var o da aynı hatayı veriyor.beni delirtti açıkçası ilk önce kurulan proğram sonra neden hata verir.

bir bilen açıklayabilirmi

teşekkürler.

• 4 hafta sonra ...
vista bu işin içinde ise, o işleri karıştırıyodur bence.

sen vistayı kaldır bence :D

herşeyi vistaya yamamak iyi değil.ben de vista kullandım hemde orjinal ama bazı donanım aygıtlarım yüzünden tekrar lisanslı xp ye geçtim.sebep sadece bu.offıce 2003 sorununu bende yaşadım.şunu belirteyim ki vistaya offıce xp yide kurdum çok güzel çalıştı ve hiç hata vermedi.2003 offıce kurduğum vakit düzgün kuruyor fakat bilgisayarımı donduruyor.dikkat xp varken.bence ofıce 2003 program korsan ise kendi kendini tüketen ve zararlı exe haline getiren bir yama taşıyor.tıpkı lisanssız xp ler gibi.bu 2x2 =4 gibi kesin ve kati.fazla kafa yormadan 2003 sildim ve offıce xp yi yükledim.sorunum kalmadı.zaten 2003 sorunsuz olsa idi offıce 2007 kısa süre içinde daha 2003 yeni kullanımda iken piyasaya çıkarılmazdı.kimse kendi malına kötü demez.5-6 ay sabret ve yaygınlaştığı zaman offıce 2007 al ve kur.saygılarımla

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...