Jump to content

Usb Ve Taşınabilir Hdd'ler Açılmıyor

burak0303
 Share

Recommended Posts

Usb ve Taşınabilir Hdd'ler Açılmıyor

Son 1 aydır Pc ye taktığım hiç bir usb yi yada taşınabilir hdd yi açamıyorum. Bilgisayarıma girdiğimde görünmüyor fakat taktığımda algılama sesi geliyor. Disk yönetiminden açmaya çalıştığımda ise Bu hatayı alıyorum. Günlerdir araştırmama rağmen bir çözüm yolu bulamadım. Yardımcı olabilecek arkadaşlardan rica ediyorum.

gfMwbrtImj.png

Problemim sokette olduğunu sanmıyorum farzı misal diyorum kasada 6 yada 7 giriş var fakar hiç biri 'hiç bir' usbyi yada hdd yi okumuyor

TOLGAHAN5, 19 saat önce yazdı:

Hangi sürümü kullaniyorsun. Benimde basima gelmisti kullandigim sürümden kaynaklaniyordu.

Yada Theme programi Yani dizayn programlari kullaniyorsan onlardanda kaynaklaniyor..

Sorunu çözdüyseniz Teamviever den felan yardımcı olabilirseniz çok sevinirim..

burak0303, 1 saat önce yazdı:

Problemim sokette olduğunu sanmıyorum farzı misal diyorum kasada 6 yada 7 giriş var fakar hiç biri 'hiç bir' usbyi yada hdd yi okumuyor

Sorunu çözdüyseniz Teamviever den felan yardımcı olabilirseniz çok sevinirim..

Sorun donanimsal degil yazilimsal. Yani kasanda birsey yok yükledigin versiyon yada programlar sonucu bozulma olmus.

Bendede hicbir usb ve benzeri takilan aygitlarin hicbirisi calismiyordu.

Ben sorunu format atmakla cözdüm. Orjinal temalar disinda da tema yüklemedim. Dizayn degistiren programlarda kullanmadim hepsi bukadar.

Edited by TOLGAHAN5

TOLGAHAN5, 29.01.2019 - 01:18 yazdı:

Sorun donanimsal degil yazilimsal. Yani kasanda birsey yok yükledigin versiyon yada programlar sonucu bozulma olmus.

Bendede hicbir usb ve benzeri takilan aygitlarin hicbirisi calismiyordu.

Ben sorunu format atmakla cözdüm. Orjinal temalar disinda da tema yüklemedim. Dizayn degistiren programlarda kullanmadim hepsi bukadar.

Teşekkür ederim ilginiz için..