Jump to content

Acronis Ile Tek Tusla Vista-Windows7'de

HoT_JaZz
 Share

Recommended Posts

1- Acronisle Kendi PC inden Aldığın İmaj ı Başka Bir Bilgisayara Yüklediğinde Çalışma İhtimali Çok Düşük Çünki Senin Bilgisayarının Temeline Göre Alıyor İmajını Şöyle Örnek Veriyim Senin VIA Chipsetli Bir Anakartın Varsayalım Ve Bundan Aldın İmajı Gidip SİS Chipsetli Bir Anakarta Yüklersen Çalışma İhtimali Düşük Sadece Windows Dosyalarını Alıyor Sanmayalım

2- Kurtarma CD ni Oluşturduktan Sonra Bilgisayarından Acronis i Kaldırırsan Yinede Çalışır.

kardeş bana acronisin 2010 v13 serialini verebilirmisin

acronis 2010 v.13 seriali lazım..... 64 rakamlı

• 2 ay sonra...
  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

selam

önce bilgiler için teşekkürler

acronisin elimde degişik versiyon boot cd leri var hepsi benim bilgisayarımda ve bircok cihazda full sürüm olarak çalışıyor. Ama bir arkadaşımda casper sıfır bir bilgisayar var sürekli kullandığım boot cd ler v13 dahil ilk açılışta full versiyon yazdığı halde hiçbiri proced e tıklayınca çalışmıyor trial versiyon oldugu bilgisi ekrana geliyor. Neden olabilir.

ayrıca notbukumda internet explorer ve mozilla var tnctr ye giriş yaparken mozillada mormal giriyorum ama internet explorerde sürekli parola yanlış mesajı alıyorum. bu konudada bilgi verirseniz memnun olurum. teşekkürler

selamın aleyküm arkadaşlar Acronis True Image Home 2010 açılışta f11 tuşunu basıp yedegi geri yükleme işlemini nasıl yapıyoruz bir bilgisi olan varmı bilgisi olan varsa lütfen konuyla ilgilenebilrmi acaba şimdiden ALLAH razı olsun

waw bu süper bir teknoloji laptoplardaki sistemin birebir aynısı zaten hayran kalmıştım acaba masaüstülere uygulanabilirmi diye cok arastırma yaptım nafile sonunda bunuda yaptılar.peki xp de uygulanıyormu acaba?sade vistaya ise bu kötü işte.. tesekkürler...

waw bu süper bir teknoloji laptoplardaki sistemin birebir aynısı zaten hayran kalmıştım acaba masaüstülere uygulanabilirmi diye cok arastırma yaptım nafile sonunda bunuda yaptılar.peki xp de uygulanıyormu acaba?sade vistaya ise bu kötü işte.. tesekkürler...

• 3 hafta sonra ...

Ben şu an sistemimde(windows7 yüklüdür) ve freedos yani işletim sistemi yüklenmemiş halde satılan packard bell(xp yüklüdür)bilgisayarlarımda Acronis True Image Home 2010 13 Build 6053 sürümünü kullanıyorum.Hiçbir şekilde hata almadım.Çatır çatır yedek alıp geri yükleme yapıyorum.Bu sürüm xp,vista ve windows7 ile uyumludur.Saygılarımla

• 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

73mpav.png

arkadaşlar bölüm oluşturmak istediğimde bu hatayı veriyor

laptopun recovery alanı silindi acronisle oluşturmak istiyorum

bu acronis başımı ağrıttı daha önce ama başka alternatifim yok

yağmuradam sorun olmadığını sölemiş ama ben win7 den xp ye geçmek istediğimde hata verdi sorunsuz yazdı ama açılışta bişeyi eksik diyordu arşivimden oldum

6.053 sürümünü anlatabilecek biri varmı

• 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 4 ay sonra...

[quote name='ooppss' date='13 Nisan 2008 - 20:20 ' timestamp='1208118649' post='240269']
acroniste bu özellik uzun süredir var...
sadece vistada değil istediğin tüm işletim sistemlerinde yapabilirsin..
çünkü işletim sistemi üzerinden değil kendisini biosa entegre ederek boot menüsünden çalışıyor..

ayrıca işletim sistemi üzerine kurulum yapmanada gerek yok..
elinde acronisin bootable cd si (kurtarma cd si) bulunması yeterli..(55-60 mb bişey)

işte buda hazır boot cd
[CODE]http://rapidshare.com/files/100677319/Acronis_True_Image_11_BootCd.iso[/CODE]

edit:acronis kullanmayı bilen fakat bu özelliğini bilmeyenler için kısaca özetliyeyim..
1-"manage acronis secure zone" diyerek..hdd de windows üzerinde görünmeyen yedeğinizin sığacağı kadarlık
gizli bi bölüm oluşturun..oluştururken seçeneklerden "activate acronis startup manager" işaretli kalsın
2-yedeginizi alırken hedef klasör olarak "acronis secure zone" gösterin
bu kadar ..artık yedeğiniz güvende..geri yüklerkende buradan geri yükleyin..

not:startup manager pc açılışını 2-3 sn geciktirdiği için ben secure zone oluşturup startup manageri iptal ediyorum..böylece yedek yine güvende oluyor ama geri yüklerken acronis boot cd gerekiyor..benim içinde çok problem olmuyor.. :)
[/quote]
acronisi nero,da ne olarak yazdıracagız bir iki seçenekle yazdırdım boot yapmadı.

Edited by ag400xl

• 1 ay sonra...
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...