Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Recommended Posts

MakuluLinux 2019.01.25

Temel: Debian Masaüstü:Cinnamon/Mate/Xfce Köken: Afrika

Varsayılan olarak yüklenmiş multimedya codecleri, aygıt sürücüleri ve günlük kullanım için yazılımları içeren Debian GNU/Linux tabanlı; pürüzsüz, akıcı ve kararlı kullanıcı deneyimi sağlamayı amaçlayan MakuluLinux’un 2019.01.25 sürümü duyuruldu. Bunun, isteğe bağlı olarak kullanıcıların bilgisayarlarını neredeyse tamamen klavye yardımı olmadan kullanmalarına olanak sağlayan bir sürüm olduğu belirtiliyor. Sistem, sadece birkaç tıklama ile duvar kağıdı değiştiricisi gibi birçok ‘anında erişim’ özelliği veya 3D seçeneği gibi işletim sisteminizin her yönünü kolayca kontrol etme olanağı vermekte.

Makulu Linux 3 Farklı güncel ISO kalıpları hazırlamış.her biride birbirinden farklı görseller,yeni efektler ile geliştirilen toolslar ile tam donanımlı gereksinimlerin yapılandırıldığı ve  her kullanıcıya hitap eden bir mantıkla işlevsel bir çalışma ortaya koymuşlar gerçektende ilk çalışmalarında indirip kurmuştum o bile yeni olmasına rağmen iyiydi bu son gelişmelerle bayağı yol kat edildiği anlaşılmakta. :) 

3 Farklı Arayüz ve özelliklere sahip yeni sistemler ISO kalıpları açıklamalar alta eklendi değerli Arkadaşlar

1.Makulu Linux Core

2.Makulu Linux Lindoz

3.Makulu Linux Flash

(1.) Core
5cf7e393c22.png
Makulu Linux Tanıtım Videosu (Core)

Spoiler

Makulu Linux Core İndirme linkleri

Alıntı

SourceForge

https://sourceforge.net/projects/makulu/files/downloads/Core/MakuluLinux-Core-x64-Build-2019.01.25.iso/download

Doğrudan MakuluLinux itibaren ISO indirin:
http://makululinux.online/downloads/MakuluLinux-Core-x64-Build-2019.01.25.iso

Mega 
https://mega.nz/#!Pch1CQ6T!Du6D8OqKrRSsQYW1gfg5r6CSPDgJKXb7etiwB2at7Oo

Google'dan İndir ISO:
https://drive.google.com/file/d/15vYKr9MS2ATuElk_Y-G8uQ9M7ekMOo94/view?usp=sharing

İndir ISO Via Torrent:
http://makululinux.online/downloads/MakuluLinux-Core-x64-Build-2019.01.25.iso.torrent

SHA1: 2a618adaaf21c2a4f4eea5fc1046a01d9e7658cf

MD5: 12a39fc0b1d475574ca71b838e71d596

Sistem Hakkında

Spoiler

15 Serisinin Bizim Üçüncü Yayın ve 2019 bizim ilk Release, onun MakuluLinux Projesi için uzun bir yol oldu, yıllar boyunca hep onun Çekirdeği, kullanımı kolay olan Karmaşıklık içinde Basit ve güzel olan bir şeyi yapmaya çalıştım. Benzersiz İstikrar, Raw Power Extreme Speed, Saf Güzellik Dengesi ve Mutlak kolaylığı ... Bunlar Biz bu şaheseri oluştururken odaklanmış Özellikleri Kullanımı bulmak için çalışırken, onlar Çekirdek diğerlerinden öne olun.

Çekirdek nedir? - Çekirdek çok modern işletim sistemi, bir çift Menü Çift Dock Fare Dayalı Hareket işletim sistemidir. Aynı zamanda Linux kullanıcıları yeni nesil hitap ederken Geleneksel olarak tasarlanmıştır. Eğer uzun süreli Linux kullanıcısı iseniz fark etmez veya ilk defa Linux kullanıyorsanız, sen, Makulu Çekirdek kullanarak Masaüstü kolay olmamıştı etrafında gezinme ile harika bir deneyim olacaktır. Opsiyonel Hareket Sistemi kullanıcıları zorlukla bile kendi arzusu ise bir klavye dokunmak zorunda olan bilgisayarlarını gezinmek sağlayacak, daha Geleneksel kullanıcıların basitçe çok içinde oldukları aynı şekilde işletim sistemini kullanabilirsiniz, hareketleri etkinleştirmek gerekmez Linux navigasyon için kullanılan. Çekirdek Ayrıca, tek tıklama duvar kağıdı değiştirici veya bir tık 3D seçeneği gibi pek çok “Hızlı Erişim” özellikler sunar Kolayca sadece birkaç tıklama ile işletim sisteminin her yönüyle kontrol ederler. Çekirdek kullanım ve konfor oldukça kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Daha fazla bilgi için eylem olarak görmek için bu yazı videoları izleyebilir. Bu özelliklerin hepsine sahip bir Hakikaten çok güzel bir işletim sistemidir ...

Genel özellikler:

Baz: Makulu 15 Serisi Debian Base.

Yayın Destek alınıyor: Evet

Masaüstü Ortamı: Xfce dan Çatallaşmış Çekirdek.

Çekirdek: 4.19.xx.

Mimari: 64Bit.

Güncel Yapı Tarihi: 2019/01/25.

Sıcak köşe Desteği: Evet.

Menü Seçimi: Çift Menü, Sıcak Köşe Tetiklendi.

Dock: Çift rıhtım alınmıştır.

Hareketleri: Fare Hareket Sistemi Driven.

3D Desteği: Compiz & Zümrüt Sistemi Dahili.

Sürücü Desteği: kutudan Büyük Sürücü desteği.

Ram Gereksinimleri: 1GB veya daha fazla önerilir.

Gereksinimler Alanı: Önerilen 10 Gb depolama

Paskalya Yumurta: yaklaşık 10 dakika boyunca pc boşta bırakın ve öğrenmek ...

Bilinen Sorunlar :

(Tüm sistem bildirimleri barındıran bir Xfce tabanlı Paneldir) sağ dock Paneli. Doğru iskelesinin ayarlarını açarsanız, bu simge alt rıhtım kalır Ayarları kapatmak bazen zaman, alt dock bir ayarlar simge gösterir. Bu, bu ne zaman yeniden giriş yapmak ya da sistemi yeniden kaldırılabilir, sadece bir grafik aksaklık olduğunu. Biz gelecekteki bir güncelleştirme bu sorunu gidermek amacıyla. Yukarıda onun sadece bir grafik aksaklık Belirtilen gibi, hiç sistem zarar veremez.

(2.) Lindoz

c50e09df338.png

Makulu Linux Tanıtım Videosu (Lindoz)

Spoiler

Makulu Linux Lindoz İndirme linkleri

Alıntı

ISO Bağlantılar İndir:

Sourceforge'den indirin:

https://sourceforge.net/projects/makulu/files/downloads/LinDoz/MakuluLinux-LinDoz-x64-2019.01.01.iso/download

MD5: 2833c06cacd5b60d7b48732732d30284

SHA1: 4c2b1fbff0b0c7752a1634514ff6934f2cf6c85e

Makulu LinDoz Sanal Makine OVA Önceden oluşturulmuş - Linkler indirin:

Sourceforge'den indirin:

https://sourceforge.net/projects/makulu/files/downloads/LinDoz/MakuluLinux-15-LinDoz-VBox.ova/download

MD5:  4c94aa2a7c1f13485fb66e2e9ff477a1

SHA1: 60c351fcd896771714562d0b975dd0c4a8054741

Önerilen Virtualbox Ayarlar: En az 2 çekirdek veya daha fazla CPU çekirdek sayısı açılış tavsiye Ayrıca en az 2,5 GB veya daha fazla ram ayarı tavsiye ve açıkçası tercih boyuta depolama genişletmek. Bunlar zaten test ve optimal olarak bulduk ayarların sadece tavsiye niteliğindedir. VB uzantıları zaten kelimenin tam anlamıyla sadece ithalat, ayarlarınızı ve kullanmaya başlayabilirsiniz, önceden yüklenir.

Sistem Hakkında

Spoiler

Screenshot-from-2017-12-20-23-57-34-300x169.png

MakuluLinux 15 Serisi - LinDoz Baskı:

Geliştirici: MakuluLinux

Baskı: 15 Serisi

Kod Adı: LinDoz

Sayı 2018.01.01 İnşa

Baz: 15 Serisi

Ana Depo: MakuluLinux

İkincil Depo: Debian Testing

Masaüstü Ortamı Çatal: Tarçın 3.88

Çekirdek: 4.18.xx

Mimari: 64Bit

Gerekli Disk Alanı: En az 10GB az Tavsiye

Gerekli Ram: En az 2GB az Tavsiye

Canlı kullanıcı adı / şifre: Makulu / Makulu

Yayın Tarihi: 2018 Eylül

İndirme boyutu: 1.75 GB

Sürüm Notları Oku Önemli:  http://www.makululinux.com/wp/lindoz/

Son derece size kesilmiş yüklemelere yeniden başlayabilir bir indirme yöneticisini kullanabilirsiniz Tavsiye.

(3.) Flash

b936c5701fb.png

Makulu Linux Tanıtım Videosu (Flash)

Spoiler

Makulu Linux Flash İndirme linkleri

Alıntı

SourceForge indirin:

https://sourceforge.net/projects/makulu/files/downloads/Flash/MakuluLinux-Flash-x64-2019.01.01.iso/download

MD5: 00f2f71a6352e4cfd03cc9d707e1bbef

SHA1: e605123c67dea0942d29505350c761ed552961ce

Sistem Hakkında

Spoiler

MakuluLinux Flaş Sürümü 2019:

Distro: MakuluLinux

Baskı: 15 Serisi

CodeName: Flaş

Sayı 2019.01.01 İnşa

Baz: Makulu-Oluşturucu Tabanı (15 Serisi)

Ana Depoları: Makululinux / Debian Dinlenme

Çekirdek: 4.18.xx.

Mimari: 64Bit

Gerekli Disk Alanı: En az 10GB az Tavsiye

Gerekli Ram: En az 1GB az Tavsiye

Canlı kullanıcı adı / şifre: Makulu / Makulu

Sıcak köşe Desteği: Evet.

Menü Seçimi: Üçlü Menüsü.

Duvar kağıdı sayımı: 39 Güzel Duvar Kağıtları

Tema Sayısı: 24 Çeşit renkli Temalar.

Simge setleri: 10 Çeşit renkli Simge setleri.

Sürücü Desteği: kutudan Büyük Sürücü desteği.

Yayın Tarihi: 2018 Ekim

İndirme boyutu: GB 1.8xx

Paskalya Yumurta: yaklaşık 10 dakika boyunca pc boşta bırakın ve öğrenmek ...

Bilinecek şeyler :

Flash 3 Menü en vardır, Geleneksel bıyık Menüsü, Hızlı yazarak Synapse Menüsü ve Tam ekran kaplaması Menüsü.

Üçüncü Menüsü (Tam ekran Menüsü) açın için, ekranın sol üst köşeye farenizi hareket ettirin.

Bilinen Sorunlar :

Tam Ekran Menüsü, tamamen dahil Makulu Simge setleri ile çalışır, bazı üçüncü taraf Simge setleri konusunda sorun çıkarabilir ancak biz her zaman bazı üçüncü taraf geliştirici tarafından yapılan bir simge seti ile çalışacağından emin olamaz. Gerçekten ek simge setleri eklemek istiyorsanız size menü sorun olmadan işlediğini görmek için test önerilir. Eğer Ancak o zaman bindirme menüsünü bu alışkanlık etkisi kullanmak yoksa.

Eğer, bizim Work gibi bir bağış projesi, Size bu bültenleri getirmek için son derece zor iş yaparsanız unutup biz ücret, hiçbir maaş ücretsiz yapmayın lütfen, her yerden aylık ödemeleri ve Hatta maliyetleri taşımak projenin kendimizi çoğu zaman. Bu proje çalışmasını tutulması bir TAM zamanlı bir iştir ve toplum en azından faturaları bazı ödeme yardım ederse iyi olurdu.

Tam Benioku Yayın buraya Notları:  http://www.makululinux.com/wp/flash/

MAKULU LINUX BAĞLANTI KAYNAK LINKLERİ

Alıntı

Edited by forjest
  • Like 4
  • Thanks 1