Jump to content
mephistooo2

AIO Rescue Admin Winpe X64 V8

Recommended Posts

AIO RescuePE v7'ye güncellenmiştir. 

v7

- AOMEI Backupper Technician Plus Türkçe v4.6.3'e yükseltildi.
- WinSnap Türkçe v5.0.8'e yükseltildi.
- Dism++ Türkçe v10.1.1000.90B'ye yükseltildi.
- Paragon HDD Manager v17.4'e yükseltildi.
- DiskGenius v5.1.1.696'ye yükseltildi.
- Windows Login Unlocker v1.5'e yükseltildi.

• Like 3
  • Thanks 2

mephistooo2, 27.03.2019 - 23:19 yazdı:

AIO RescuePE v6'ya güncellenmiştir. 

v6
- Acronis True Image 2019 v17750'e yükseltildi (Türkçe)

10.thumb.JPG.db9c72c9ad1d48f281b60960ca53c452.JPG

Üsdat  Acronıs Türkçenin linkini verebilirmisiniz

Eline saglık seri ve güzel bir sekılde güncel olarak ilerlemen çok güzel,  +1 istek ekliycem bir sonraki sürüme cinebench r15 d e eklersen çok faydalı oalcaktır

Bana gülmeyin ama ben boot edemiyorum. Logon ekranında kalıyor.

• Like 1

Emre028, 7 dakika önce yazdı:

Bana gülmeyin ama ben boot edemiyorum. Logon ekranında kalıyor.

Biraz daha ayrıntı verir misin?

Logon ekranı derken boot sürecinde Windows logosunda mı kalıyor yoksa oturum açılırken admin hesabının etkinleştirilmesi esnasında mı kalıyor?

Edited by mephistooo2

mephistooo2, 17 dakika önce yazdı:

Biraz daha ayrıntı verir misin?

Logon ekranı derken boot sürecinde Windows logosunda mı kalıyor yoksa oturum açılırken admin hesabının etkinleştirilmesi esnasında mı kalıyor?

boot sürecinde Windows logosunda kalıyor, uzunca bir süre bekledikten sonra güç tuşuna sadece 1 kere basıp PC'mi kapatıyorum. V1-V2 kullandığımda bu sorun yoktu.

Ben de v3 dışında hiç bir sürümü aioboot a ekleyemiyorum

Emre028, 2 dakika önce yazdı:

boot sürecinde Windows logosunda kalıyor, uzunca bir süre bekledikten sonra güç tuşuna sadece 1 kere basıp PC'mi kapatıyorum. V1-V2 kullandığımda bu sorun yoktu.

Bilemiyorum...

Az önce hem sanalda hem gerçek makinada denedim sorunsuz açıldı...

MD5 değerini kontrol ettiniz mi?

Ayrıca USB veya DVD ile kullanıyorsanız, belki de yazma esnasında bir sıkıntı olmuş olabilir...

mephistooo2, Şimdi yazdı:

Bilemiyorum...

Az önce hem sanalda hem gerçek makinada denedim sorunsuz açıldı...

MD5 değerini kontrol ettiniz mi?

Ayrıca USB veya DVD ile kullanıyorsanız, belki de yazma esnasında bir sıkıntı olmuş olabilir...

Her zaman kullandığım Rufus ve belleklerle denedim. Boot edemiyorum edebilsem yerliye sahip çıkıp bunu kullanmak istiyorum da maalesef olmuyor.

Evet bende 2 farklı bilgisayarda denedim. Boot edemiyor.

Hem rufus  3.5 ile USB ye yazdırdım, hemde USB yi Diskpart ile UEFI yaparak ISO yu USB belleğe kopyaladım.

Yani 2 yöntemle de 2 farklı bilgisayarda da boot etmedi.

Ustalarda hata yapabilir.😜

Düzeltde kullanalım usta.

NAMIKABI, 1 saat önce yazdı:

Evet bende 2 farklı bilgisayarda denedim. Boot edemiyor.

Hem rufus  3.5 ile USB ye yazdırdım, hemde USB yi Diskpart ile UEFI yaparak ISO yu USB belleğe kopyaladım.

Yani 2 yöntemle de 2 farklı bilgisayarda da boot etmedi. 

Ustalarda hata yapabilir.😜

Düzeltde kullanalım usta.

Yarın işyerinde kontrol edeceğim...

Edited by mephistooo2

VirtualBox ile en baştan indirip denedim. Açılırken mavi(turkuaz) ekrana atıyor. 

Arkadaşlar önyükleme sorunu giderilmiştir.

Windows 10'un son sürümü olan v1903'ün boot dosyaları kullanılmıştır.

Rufus v3.5 ile USB'ye, Ultraiso ile de DVD'ye yazdırdım test amaçlı, her ikisinde de hem UEFI hem MBR modunda önyükleme gerçekleşti.

Umarım sizler de sıkıntısız kullanabilirsiniz.

• Like 1
  • Thanks 1

sıkıntı benim bağlantı ile mi alakalı acaba

1957266805_EkranAlnts.PNG.a907df04c1fa9dab34cdadc23536c696.PNG

Edited by serhat100

mephistooo2, Bir saat önce yazdı:

Arkadaşlar önyükleme sorunu giderilmiştir.

Windows 10'un son sürümü olan v1903'ün boot dosyaları kullanılmıştır.

Rufus v3.5 ile USB'ye, Ultraiso ile de DVD'ye yazdırdım test amaçlı, her ikisinde de hem UEFI hem MBR modunda önyükleme gerçekleşti.

Umarım sizler de sıkıntısız kullanabilirsiniz.

Gün içerisinde denemeye fırsat bulabilirsem, test edip döneceğim. Toplantı çıkışı Abdullah ağabey..

virtualbox da windows logosunda kalıyor ,efi olarak işaterlenirse de ekran siyah bir hareket yok , gerçek makinada denenmedi...

• Like 1

serhat100, 4 dakika önce yazdı:

@mephistooo2 üstad farklı bir link vermen mümkün mü ben indiremiyorum

mephistooo2, 1 dakika önce yazdı:

Mega'ya upload ediyorum... 5-10 dk.ya hazır olur...

@mephistooo2 Abdullah ağabey, Yandex'e yüklermisin ? Megadan kota sıkıntısı çekiliyor bazen. En azından kendi hesabımızdan çekeriz.

34ero, 2 dakika önce yazdı:

virtualbox da windows logosunda kalıyor ,efi olarak işaterlenirse de ekran siyah bir hareket yok , gerçek makinada denenmedi...

Allah Allah ya... :) 

Ben hiç virtualbox'ta denemedim, hep Vmware kullanıyorum, ayrıca yukarıda da yazdığım gibi hem USB ile hem de DVD ile test ettim gerçek makinada çalışıyor...

İlk boot esnasında biraz bekleyin...

Edited by mephistooo2

34ero, 6 dakika önce yazdı:

Bendede aynı sorun vardı, sağolsun güncelledi. İnşallah birazdan üstad @mephistooo2 yapımı Rescue PE'miz boot edip işlem yapmamıza olanak sağlayacak. 

Arkadaşlar Mega linki eklenmiştir.

Emre028, 11 dakika önce yazdı:

@mephistooo2 Abdullah ağabey, Yandex'e yüklermisin ? Megadan kota sıkıntısı çekiliyor bazen. En azından kendi hesabımızdan çekeriz.

Bu mesajı görünceye kadar ben zaten Mega'ya upload etmiştim. :)

Yandex üyeliğim yok malesef, Mega'ya üye olursan kota sıkıntısı yaşamazsın, ayrıca 50 GB alan veriyor :) 

Emre028, 5 dakika önce yazdı:

Bendede aynı sorun vardı, sağolsun güncelledi. İnşallah birazdan üstad @mephistooo2 yapımı Rescue PE'miz boot edip işlem yapmamıza olanak sağlayacak. 

İlk önyükleme esnasında biraz bekleyin, daha önceki sürümlerde Loading Files yazısı ve ilerleme ekranı vardı ama neden Windows 10'un son sürüm boot dosyalarını kullanınca o yazı ve ilerleme ekranı kalktı, ilk boot esnasında sanki bir şey olmuyormuş gibi gözüküyor ama biraz bekleyince göreceksiniz önyükleme dairesi dönmeye başlıyor :)

Edited by mephistooo2
  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By EgeGrkn
      Kokteyl Edition İşletim Sistemleri
      Doğru düzgün, adam gibi, sorunsuz ve hatasız bir işletim sistemi. Bu saydıklarım bir çok yayıncı ve firma tarafından tercih edilmesinin sebeplerinden sadece bazıları. Kurulumdan sonra bin tane işlem gerektirmeyen, orasında burasında çer çöp olmayan, windows update'i tek adam akıllı çalışan performanslı, güvenilir ve hatasız tek işletim sistemi. Bir tek bu forumun değil, internet üzerinde en çok görüntülenen, beğenilen, yorum alan ve en çok indirilen işletim sistemi. 2013 yılından beri yaptığım güvenilir editlerin, araştırmaların ve kod çalışmalarının sonucu. Abuk subuk derleme ayarlarla yapılmamış, her windows güncellemesinden sonra araştırılarak gereksiz kodlar çıkartılmış ve gerekliler ile donatılmış bir işletim sistemi ve kokteyl yazılımı. Günde en az 25ö.m ve 3+ firma tarafından özelleştirilmiş işletim sistemi ve kokteyl yazılımı siparişi almamın tek sebebi, bu işletim sistemi ve kokteyl yazılımının daha iyi bir benzerinin olmamasındandır. Konulardaki yorumlar sahte kullanıcılardan veya benim spam mesajlarımdan değil gerçek kullanıcılardan gelmektedir. Kodlarını copy/paste ile değil her bir noktasını virgülünü anlayarak araştırarak yazdığım Kokteyl ile sorunsuz güçlendirilebilen en iyi işletim sistemine hoşgeldiniz!

Ekran Görüntüleri (Şuan İçin 1809, Henüz Güncellenmedi)
      Fazla Söze Gerek Olduğunu Düşünmüyorum, Bütün İnce Ayarlar Ve Diğer Herşey Resimde Açıklandı...
      Please login or register to see this link.       -      Please login or register to see this link.
      Windows 10 LTSC 2019 - Kokteyl Edition
      (LTSC'nin yeni sürümü 2023 de geleceği için 1809 sürümü kullanıldı.)
      Please login or register to see this link. - Please login or register to see this link.
      Windows 10 Pro 1903 - Kokteyl Edition
      Please login or register to see this link. - Please login or register to see this link.
      Windows 10 Home 1903 - Kokteyl Edition
      Windows 7 Enterprise - Kokteyl Edition
      Please login or register to see this link.
      Soru Sormadan Önce Please login or register to see this link. ı Okuyunuz
      EKSTRA AÇIKLAMALAR

• By mephistooo2
      Ön izleme resimleri bir önceki Windows 10 konumdan alıntıdır. Maksat sadece içerdiği sürümleri göstermek içindir.
      Windows 10 19H1 v18362.145'e güncellenmiştir.  (Güncelleme Tarihi: 25.05.2019)
      Tüm sürümler 2019 Mayıs güncellemesini ve sonrasında yayımlanan güvenlik güncellemeleri içerir. Sadece Windows Defender güvenlik güncellemesi çıkacaktır.
      Son sürüm güncel Windows 10 Version 1903 v18362.145 19H1 RTM 32 & 64 bit Tüm Sürümler:
      x86 ve x64 bit ISO içerikleri aşağıdaki sürümlerden oluşmaktadır.
      Windows 10 Home x86 & x64
      Windows 10 Pro x86 & x64
      Windows 10 Home Single Language x86 & x64
      Windows 10 Pro Education x86 & x64
      Windows 10 Pro for Workstations x86 & x64?
      Windows 10 Education x86 & x64
      Windows 10 Pro Single Language x86 & x64
      Windows 10 Enterprise for Remote Sessions x86 & x64
      Windows 10 Enterprise x86 & x64
      Windows 10 IoT Enterprise x86 & x64
      UEFI ve MBR kurulumuna uygundur.
      Tüm sürümlerde yapılan değişiklikler:
      * NetFramework v3.5 entegre edilmiştir.
      * 2019 Mayıs ve sonrasında çıkan tüm güncellemeler eklenmiştir.
      x64 bit ISO Doğrulama Değerleri:
      Dosya Adı  : Windows 10 19H1 v18362.145 AIO x64.ISO
      CRC-32       : 99a87ef9
      MD4             : 55745f1603da3d105b58f24db6644e08
      MD5             : 159708991d9845667971c9405c3b6561
      x64 bit ISO İndirme Linki:

x86 bit ISO Doğrulama Değerleri:
      Dosya Adı  : Windows 10 19H1 v18362.145 AIO x86.ISO
      CRC-32       : 0ebf75b2
      MD4             : 2a634f20925e9a9c8287827665dcd2ed
      MD5             : b345e23cdb36b34a25e0a5197050593c
      x86 bit ISO İndirme Linki:

Aktivasyon için lütfen KMS & Dijital & Online Aktivasyon Suite konumu ziyaret ediniz

• By mephistooo2
      Windows 10 aktivasyon çalışmaları bundan sonra KMS/2038 & Dijital & Online Aktivasyon Suite uygulaması adında bu konudan yayımlanacaktır.
                      DESTEKLEDİĞİ MICROSOFT ÜRÜNLERİ:
      Window 7 Pro / Enterprise
      Windows 8 / 8.1 / 10 (Tüm sürümler)
      Windows Server 2008 / 2012 / 2012 R2 / 2016 / 2019 (Tüm sürümler)
      Office 2010 / 2013 / 2016 / 2019
      sürümlerini destekler. 
      -------------------------------------------------
      KMS/2038 & Dijital & Online Aktivasyon Suite v7.5 toplamda 4 farklı yöntemden oluşmaktadır.
      KMS Inject - Dijital Aktivasyon - KMS 2038 - Online Aktivasyon Yöntemleri
      (WinDivert yöntemi, Windows 10 v1809 sürümünden itibaren sağlıklı çalışmadığı için v7.5 sürümüne dahil edilmemiştir ve
      sonraki sürümlere de dahil edilmeyecektir.)
      Ayrıca Office 2016 ve 2019 ürünleri için RETAIL sürümden VOLUME sürüme çevirmek için script mevcuttur.

NOT: Önizleme resmi eski versiyonlara ait olabilir.
      RAR Şifre
      (RAR'dan çıkartmak için Winrar v5x kullanmanız gerekmektedir.)
      RAR şifresini kopyalamadan yazarak girin.
      www.tnctr.com
      Link:
      KMS-Dijital-Online_Aktivasyon_Suite_v7.5_TUR.rar (Türkçe arayüz)
      KMS-Digital-Online_Activation_Suite_v7.5_ENG.rar (İngilizce Arayüz)
      Piyasaki diğer KMS uygulamalarına göre tüm yöntemleri içinde barındıran, sıfır virüs uyarısı alan ve başarı oranı % 100 olan en temiz KMS uygulamasıdır... 😎
      KMSInject yöntemine ait dll dosyaları virustotal sonuçları (27 Nisan 2019) :
      x64 KMS.dll
      x86 KMS.dll

Dijital & KMS38 Aktivasyon yöntemine ait exe ve dll dosyaları virustotal sonuçları :
      digi-ltsbc-kms38.exe (31 Mart 2019)
      slc.dll (12 Mayıs 2019)
      Aktivasyon Tipi                 Desteklenen Ürünler                                                                        Aktivasyon Süresi
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Dijital Lisans                          -  Windows 10                                                                                       -  Kalıcı
      KMS38 Lisans                      -  Windows 10 / Server                                                                     -  2038 yılına kadar
      KMS Lisans                            -  Windows 7 (VL) / 8 / 8.1 / 10 /  Server / Office               -  180 günlük lisans (kalıcı lisans için KMS Görev Zamanlamanın etkinleştirilmesi gerekiyor)
      Online KMS Lisans            -  Windows 7 (VL) / 8 / 8.1 / 10 /  Server / Office               -  180 günlük lisans (kalıcı lisans için KMS Görev Zamanlama gerekir, bu seçenek betikte yok)
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      KMS (Inject) AKTİVASYON YÖNTEMİ HAKKINDA:
      Bu yöntem sayesinde aktivasyon işleminin gerçekleştirilmesini sağlayan C:\Windows\system32\ dizinindeki "SppExtComObj.exe" dosyasına inject (aşılama) yöntemiyle sanallaştırılmış KMS sunucusuna bağlantı sağlanır, böylece işletim sistemi gerçek bir lisans sunucusuna bağlandığını varsayarak lisans işlemini gerçekleştirir.
      Antivirüs uygulamaları aktivasyon dosyalarını zararlı olarak gösterebilir.
      Inject yöntemi % 100 temizdir (en azından şimdilik)

DİJİTAL AKTİVASYON YÖNTEMİ HAKKINDA:
      Windows 10 için dijital aktivasyon , Windows yüklü PC'lerde donanım değişikliği sonrası tekrardan aktivasyonun kolay bir şekilde geri sağlanabilmesi için Microsoft tarafından sadece Windows 10 için  geliştirdiği bir yöntemdir.
      KMS yönteminde nasıl lisans sunucusu sanallaştırılıyorsa, bu yöntemde de PC'nizde sanki bir donanım değişikliği olmuş gibi dijital aktivasyon gerçekleştiriliyor.
      Windows 10 dijital lisans aktivasyon yöntemi MDL'den s1ave77 kullanıcısına aittir (kendisine teşekkürler).
      Bu yöntem internet bağlantısına ihtiyaç duyar ve kalıcı bir aktivasyon sağlar.
      Sadece Windows 10 için geçerlidir, tüm sürümlerde çalışır.
      Şu ana kadar bilinen antivirüs uygulamaları bu yönteme ait dosyaları zararlı olarak görmemiştir.

KMS 2038 AKTİVASYON YÖNTEMİ HAKKINDA:
      Windows 10 KMS 2038 aktivasyon yöntemi MDL'den s1ave77 kullanıcısına aittir (kendisine teşekkürler).
      Bu yöntem sayesinde Windows 10 ürününüzü 2038 yılına kadar lisanslı kullanabilirsiniz.
      Şu ana kadar bilinen antivirüs uygulamaları bu yönteme ait dosyaları zararlı olarak görmemiştir.
      Bu yöntem için internet bağlantısı gerekli değildir.

ONLINE AKTİVASYON YÖNTEMİ HAKKINDA:
      İnternette bazı hayırsever kullanıcıların 😁 (çoğunlukla Çinliler 🤔) kendi KMS sunucularını herkese açık şekilde yayınlamaları sonucu Windows ve Office ürünlerini 180 gün boyunca lisanslı kullanabilirsiniz.
      BİLİNMESİ GEREKENLER:
      KMS Suite uygulamasını ya masaüstünde ya da herhangi bir diskin kök dizininde çalıştırın... Uzun uzun isimleri olan klasörler içinden ve klasör içindeki klasör içinden çalıştırmayın...
      BİLİNEN HATALAR:
      Hata bulursanız lütfen bildirin... Versiyon Değişiklikleri:
    • By EgeGrkn
      Doğru düzgün, adam gibi, sorunsuz ve hatasız bir işletim sistemi. Bu saydıklarım bir çok yayıncı ve firma tarafından tercih edilmesinin sebeplerinden sadece bazıları. Kurulumdan sonra bin tane işlem gerektirmeyen, orasında burasında çer çöp olmayan, windows update'i tek adam akıllı çalışan performanslı, güvenilir ve hatasız tek işletim sistemi. Bir tek bu forumun değil, internet üzerinde en çok görüntülenen, beğenilen, yorum alan ve en çok indirilen işletim sistemi. 2013 yılından beri yaptığım güvenilir editlerin, araştırmaların ve kod çalışmalarının sonucu. Abuk subuk derleme ayarlarla yapılmamış, her windows güncellemesinden sonra araştırılarak gereksiz kodlar çıkartılmış ve gerekliler ile donatılmış bir işletim sistemi ve kokteyl yazılımı. Günde en az 25ö.m ve 3+ firma tarafından özelleştirilmiş işletim sistemi ve kokteyl yazılımı siparişi almamın tek sebebi, bu işletim sistemi ve kokteyl yazılımının daha iyi bir benzerinin olmamasındandır. Konulardaki yorumlar sahte kullanıcılardan veya benim spam mesajlarımdan değil gerçek kullanıcılardan gelmektedir. Kodlarını copy/paste ile değil her bir noktasını virgülünü anlayarak araştırarak yazdığım Kokteyl ile sorunsuz güçlendirilebilen en iyi işletim sistemine hoşgeldiniz!
      Please login or register to see this link.  - Please login or register to see this link.
      Kokteyl Nedir?
      Kokteyl işletim sisteminiz ne olursa olsun (XP-Vista-7-8-8.1-10 veya custom) bilgisayarınız için gerekli herşeyi içeren bir katılımsız tweak yazılımıdır. Bu uygulamanın amacı her bilgisayarı performanslı ve hatalardan arınmış bir hale getirmektir.
      Her formattan sonra saatlerce ince ayar yapmak yerine bir kokteyl uygulamak yeterli olacaktır. Zaten bir kere kullandıkdan sonra birdaha bırakamayacaksınız...
      Kokteyl Neler Yapar?
      Kokteyl bilgisayarınızda işletim sisteminize göre özel ayarlar yapar, Bu ayarlara detaylı olarak çalışmanın içerisindeki info dosyasından bakabilirsiniz. Çok fazla olduğu için buraya yazmıyorum, En Basitinden  directplay vs aktive etmekden, güvenlik açıklarını(telemetry) kapatmaya kadar onlarca ayar içerir. Bunların yanında kokteylin görüntüyü tipik kokteyl işletim sistemi haline getirmek için kurduğu birkaç ufak tool vardır. (hesap makinesi, startisback, aeroglass, oldnewexplorer gibi) Bunlar gene sisteminize göre karar verirlir ve uygun hali kullanılır. Herşey otomatik ve doğru kararlarla yapılır.
      Kimler kullanmalı?
      Bilgisayarını gerçekten performanslı, hatasız, stabil ve güvenilir bir şekilde kullanmak isteyen herkes.
      Not: Program çok komplike ve geri alnımayacak (alınması çok uzun süren) işlemler yapar. Sizlere tavsiyem programı tanımak için önce sanal makinanızda test ediniz...)
      Kokteyl Nasıl Çalışır?
      Antivirüs ve uac mümkünse kapalıyken programı yönetici olarak çalıştırınız, Kokteyl önce UACyi kapatır daha sonra tam yönetici hakları ile çalıştırabilmek için win+r tuş kombinasyonuyla reg ve bat dosyalarını sırayla çalıştırır. Yaklaşık 1 dakika süren bir işlem sonrası bilgisayarınız birkaç güvenlik açığından kurtulmuş, hatalardan arınmış ve olası hatalar için gerekli ayarlamalara sahip olacaktır. Bunun yanında performans ve altyapı için gerekli ayarlamalarda yapılmış olacaktır.
      Nereden Nereye?
      Bu program aslında senelerdir geliştirilmekde ancak türkiyede sadece belli başlı insanlara sunulmakdaydı. Normalde aylık kullanıcı sayısı blog statiklerine göre birkaç bini geçiyor. Ve bu kullanıcıların yüksek bir bölümü yabancı ülkelerden geliyor. Programın tek amacı insanlara yardımcı olabilmek. Yüzlerce liraya format attıran veya bilgisayarını performanslı kullanamayan insanlara yardımcı olmak için bir süre ücretsiz paylaşıyorum. Lütfen içeriğini değiştirip başka yerlerde veya projelerinizin içinde kullanmayınız... İzin vermemiş olsamda bir çok insanın projesinin içinde Kokteyl.reg editlenerek iznim olmadan bazı projelerde kullanılmıştır. Bu projelere güvenmeyiniz ve kullanmayınız.
      Kokteyl Uygulanmış Bir Bilgisayar Görünüm Olarak Şöyle Görünür
      Sistem Görselleri 1809 Olup 1903'e Güncellenecektir. Please login or register to see this link.  

Kokteyl Tools Nelerdir? (Başlıklar İndirme Linkleridir)
      Ayrıca Kendinize Özel Kokteyl Edition İşletim Sistemi ve Kendi Programlarınıza Göre Özel Ayarlanmış Kokteyl Yazılımı İçin Benimle İletişime Geçiniz.
      Please login or register to see this link. Bilgisayar Altyapısını Eksiksiz Kurar. Katılımsızdır.
      (NetFramework 3.5-4.x.x, Visual, Directx, KliteCodecPack, MSXML, FlashPack, DirectPlay)
      Please login or register to see this link.   Windows Ve Ofis Yazılımları İçin Katılımsız KMS Ürünüdür. Extra Olarak; Ofis Retail Sürümleri Aktivasyondan Önce VL'a Çevirir. Windows 10 Dışında Windows XP-Vista-7-8-8.1-Server 'ide Aktive Eder. Önce Gömülü Lisansınız Varsa Onu Aktive Etmeyi Dener. Sonra KMS Dışında Sınırsız Aktivasyon Yapılabiliyorsa Yapar. Son Çare KMS Aktivasyonu Yapar.

Ayrıca Kendinize Özel Kokteyl Edition İşletim Sistemi ve Kendi Programlarınıza Göre Özel Ayarlanmış Kokteyl Yazılımı İçin Benimle İletişime Geçiniz.
      Kokteyli Kullanmadan Önce INFO Dosyasını Okuyun, Önce Sanal Makinanızda Test Edin. Bilgisayarımı Bozdu Vs Gibi İtamlarda Bulunmayın. Please login or register to see this link.
      Sistemleri Kurunca Önce Driver, Sonra Windows Update, Daha Sonra Toolbox Veya FormatSonrası, Son Olarak İse Kendi Programlarınızı Ve Kokteyli Uygulayınız. 
      Güvenilmez Vb Şeyler Söylemeden Önce Lütfen Please login or register to see this link. 13-14. Soruları Okuyunuz.
      Please login or register to see this link. Kendi Sitemde Yıllardır Verilmektedir. İyi Kullanımlar...
      Not: Artık Mağaza Kaldırılmamaktadır, SmartRam Gibi Opsiyonel Bırakılmıştır.
    • By eXtrmE_sPoRtS
      Win 10 Sürümler
      Win 8.1 Embedded Enterprise x64
      Win 7 PRO VL x64 SP1 v2
      Win Vista SP2 X64 BUSINESS
      Win XP SP2 X64
      Extralar

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...