Jump to content
mephistooo2

AIO Rescue Admin Winpe X64 V9

Recommended Posts

selamün aleyküm abi mephistooo2 nasılsın iyimisin keyifler nasıl iyimi bende sıfırdan windows iso yazmaya karar verdimde  kaynak bulamadım arkadaşlar nasıl yapabiliriz bana yardım edebilecek arkadaş varmı acaba kendim başıma yapacamda forma katkı yapmak için

D21B500K, 1 saat önce yazdı:

Çalışmanı beğendim çok kullanışlı teşekkür ederim.

Bu sisteme açılışına bir ilerleme çobuğu eklemek mümkün mü?

Çünkü siyah ekranda bir süre bekledikten sonra açılıyor bu süreçte açılacağından emin olamıyoruz.

Bu sizin dediğiniz olay MBR'de oluyor, siyah ekranda install.wim dosyasını RAM'e yüklüyor,  siyah ekranda beklemek gerekiyor ancak UEFI modunda açtığınız takdirde ilerleme çubuğunu gösteriyor...

MBR modunda neden böyle oluyor çözemedim...

nedim63, 1 saat önce yazdı:

emeğine sağlık hocam bu çalışmayı AIO Boota entegre etmek istiyorum ancak geçersiz dosya hatası veriyor bu konuda yardımlarınızı istirham ediyorum sağolun

AIO Boot'a entegre edilebiliyor, bizzat kendim yaptım...

Belki de AIO Boot programınızda bir sıkıntı olabilir...

Edited by mephistooo2
  • Like 1

hammer1284, 13 dakika önce yazdı:

Nasıl entegre ettin abi

UZUNLAR, 15.02.2019 - 20:50 yazdı:

Merak edip ben şimdi denedim.  ISO kalıbının içinden  sources\Rescue.wim dosyasını masaüstüne kopyalayıp adını install.wim olarak değiştirdim.  AIOBOOT un AIOcreatör.exe  aracına  install.wim  dosyasını göstererek Entegre gerçekleşti.   Sanalda ve Reel de denedim sonuç olumlu.

eskehacettepe, 5 saat önce yazdı:

selamün aleyküm abi mephistooo2 nasılsın iyimisin keyifler nasıl iyimi bende sıfırdan windows iso yazmaya karar verdimde  kaynak bulamadım arkadaşlar nasıl yapabiliriz bana yardım edebilecek arkadaş varmı acaba kendim başıma yapacamda forma katkı yapmak için

Aleykum selam sen sıfırdan Windows İSO yaz en popüler seninki olur garanti veriyorum. 

UZUNLAR, 4 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar bütün wim dosyaları adını değiştirmenize gerek olmadan bcd yi editleyerek tüm Multibootlara ekleyebilirsiniz. 

eskehacettepe, 1 dakika önce yazdı:

serhat abi nasıl yazacağım kaynak bulamadım teamdan konuşalımmı windows yazacaktımda bende tib dosyası vardıda

Ahhh kardeş ben bir bilsem yazmasını dükkan senin sen boşver yazmayı yazılmışları kullan 😁

• Like 1
  • Haha 1

serhat100, 4 saat önce yazdı:

Arkadaşlar bütün wim dosyaları adını değiştirmenize gerek olmadan bcd yi editleyerek tüm Multibootlara ekleyebilirsiniz. 

Ahhh kardeş ben bir bilsem yazmasını dükkan senin sen boşver yazmayı yazılmışları kullan 😁

ufak bir anlatım yapar mısınız?

hammer1284, 12 saat önce yazdı:

Nasıl entegre ettin abi

win7810pe olarak v3 entegre edebildim diğerleri olmadı bende . Ama v5 i entegre eden var

Arkadaşlar v5i entegre ettim sonuç olumlu UZUNLAR arkadaşın yöntemiyle yaptım yani Rescue wimi install wim olarak isimlendirerek gerçekleştirdim.tüm TNCTR ailesine sonsuz teşekkürler kalın sağlıcakla

AIO RescuePE v6'ya güncellenmiştir. 

v6
- Acronis True Image 2019 v17750'e yükseltildi (Türkçe)

10.thumb.JPG.db9c72c9ad1d48f281b60960ca53c452.JPG

Edited by mephistooo2
  • Like 4

Ne yaparsan güzel yapyıyorsun @mephistooo2, tebrikler, teşekkürler.

V6'ya Acronis Universal Restore nasıl ilave edilebilir? Yada ricamız olsa ilave edebilirmisin? 

:)

Ellerine sağlık üstat. Multiboota wim olarak ekledim. Gözüme takılan yerleri söyleyim:

Masaüstündeki "tema değiştir" bende hiç tepki vermedi, ne hata verdi ne de çalıştı, gerçi bana lazım değil.

Saat değişmiyor, 3 saat ileri gösteriyor. Sağ tık yapıp değiştireyim dedim, o da hiç tepki vermedi. 

Bunlar dışında sorun yok,wifi çalışıyor, diğer programlar çalışıyor, Windows kurtarma bölümü eklemen iyi olmuş.  2 gb üstü ram türetimi gösteriyor. Eski makinelerde kullanamayız, gerçi yanında kmpe var, o kadar eski bir makineye denk gelsek (kaldıysa) bile sorun olmaz.

Bir öneri: WinPE oluşturma yöntemleri farklı ama kmpe de kullandığımız isosetup  winbuilderde script haline getirilebilir mi, Dism++ a alternatif ve kolay bir yöntem olarak eklenebilir.

Aklıma gelen, gözüme takılanlar bunlar. Sonuçta gayet başarılı bir sistem. Tekrar ellerine sağlık.

temonas, 30.03.2019 - 16:20 yazdı:

Ne yaparsan güzel yapyıyorsun @mephistooo2, tebrikler, teşekkürler.

V6'ya Acronis Universal Restore nasıl ilave edilebilir? Yada ricamız olsa ilave edebilirmisin? 

:)

Elbette yapılabilir ancak kendi tecrübemi aktarayım...

Bence Universal Restore özelliğini eklemeye gerek yok çünkü Acronis ile alınmış yedeği işyerinde başka donanımlara defalarca geri yükledim.

Bir kere bile zerre hata almadım. İlk boot esnasında otomatik olarak tüm sürücüler siliniyor, sonra siz sürücüleri ayrı ayrı kuruyorsunuz.

Yani bence Universal Restore özelliği Acronis'in son 3-4 versiyonundan beri gereksiz.

red_d, 30.03.2019 - 19:39 yazdı:

Ellerine sağlık üstat. Multiboota wim olarak ekledim. Gözüme takılan yerleri söyleyim:

Masaüstündeki "tema değiştir" bende hiç tepki vermedi, ne hata verdi ne de çalıştı, gerçi bana lazım değil.

Saat değişmiyor, 3 saat ileri gösteriyor. Sağ tık yapıp değiştireyim dedim, o da hiç tepki vermedi. 

Bunlar dışında sorun yok,wifi çalışıyor, diğer programlar çalışıyor, Windows kurtarma bölümü eklemen iyi olmuş.  2 gb üstü ram türetimi gösteriyor. Eski makinelerde kullanamayız, gerçi yanında kmpe var, o kadar eski bir makineye denk gelsek (kaldıysa) bile sorun olmaz.

Bir öneri: WinPE oluşturma yöntemleri farklı ama kmpe de kullandığımız isosetup  winbuilderde script haline getirilebilir mi, Dism++ a alternatif ve kolay bir yöntem olarak eklenebilir.

Aklıma gelen, gözüme takılanlar bunlar. Sonuçta gayet başarılı bir sistem. Tekrar ellerine sağlık.

Tema değiştir sizde neden çalışmadı bir fikrim yok malesef.

RescuePE'yi boot ederken eğer bilgisayarınızda o esnada internet bağlantısı var ise saat otomatik olarak senkron olur ve doğru gösterir ancak net bağlantısı yoksa saat yanlış gösterir.

RescuePE'yi hazırlarken 2 GB RAM olacak şekilde ayarladım bundan dolayı eski makinalarda kullanılamayabilir.

Isosetup  yöntemi ile RescuePE'de sadece 64bit kurulum yapılabilir, 32bit kurulum için 32bit sürüm RescuPE olması gerekir. Ben zaten onun için Dism++ programını öneriyorum.

Dism++ ile isterseniz  32bit Winpe üzerinden, isterseniz de 64bit Winpe üzerinden 32-64 bit sürümü farketmeksizin istediğiniz Windows versiyonunu kurabilirsiniz.

Edited by mephistooo2

@mephistooo2 windows kurulu için son zamanlarda kullandığım vaktim olmadıgı için KMPE ye ekleyemedigim  WInst adlı Ander_73 ün geliştirdigi  bir araç var.

kullanımı basit windows.cmd ye tıkladıgımızda tüm disklerde arama yapıyor ve bulunan imaj dosyalarını sıralıyor. İster klasik ister wimlib yöntemi ile imajı uygulayabiliyorsunuz. 32,64 bit fark etmez.

alternatif olarak kullanmak isteyenler için link veriyorum.  https://www.upload.ee/files/9766458/WInst.7z.html

v6va7r.png

16lp05.png

• Like 1

karadurak, 3 saat önce yazdı:

@mephistooo2 windows kurulu için son zamanlarda kullandığım vaktim olmadıgı için KMPE ye ekleyemedigim  WInst adlı Ander_73 ün geliştirdigi  bir araç var.

kullanımı basit windows.cmd ye tıkladıgımızda tüm disklerde arama yapıyor ve bulunan imaj dosyalarını sıralıyor. İster klasik ister wimlib yöntemi ile imajı uygulayabiliyorsunuz. 32,64 bit fark etmez.

alternatif olarak kullanmak isteyenler için link veriyorum.  https://www.upload.ee/files/9766458/WInst.7z.html

Üstat bunu biliyorum, gayet güzel bir uygulama, hatta Türkçe'ye de çevirmiştim ancak kendi çalışmama eklememiştim.

Fakat bu uygulamayı kullanabilmek için kullanıcının biraz da olsa komut satırına aşinalığı olması gerek en azından ben böyle düşünüyorum.

Bence bu kurulum yöntemi daha çok ileri düzey PC bilgisi olanlar için geçerli

Bu arada link uçmuş...

Düzenleme:

Link uçmamış kopyalarken fazla karakter ekliyor, ilk önce not defterine yapıştırın, soru işaretlerini silin, sonrasında tarayıcıya yapıştırın...

Edited by mephistooo2

mephistooo2, 16 dakika önce yazdı:

Üstat bunu biliyorum, gayet güzel bir uygulama, hatta Türkçe'ye de çevirmiştim ancak kendi çalışmama eklememiştim.

Fakat bu uygulamayı kullanabilmek için kullanıcının biraz da olsa komut satırına aşinalığı olması gerek en azından böyle düşünüyorum.

Bence bu kurulum yöntemi daha çok ileri düzey PC bilgisi olanlar için geçerli

Bu arada link uçmuş...

Düzenleme:

Link uçmamış kopyalarken fazla karakter ekliyor, ilk önce not defterine yapıştırın, soru işaretlerini silin, sonrasında tarayıcıya yapıştırın...

Klasik kurulum da mevcut. komut satırıyla pek bi iş yok zaten tıklayıp seçim yapıyorsun.

alternatif link: https://drive.google.com/file/d/1d27xi8ZdY5ftYx24NpPbvoKFrfok2JVD/view?usp=sharing

• Like 2

mephistooo2, 30.03.2019 - 19:50 yazdı:

..

Bence Universal Restore özelliğini eklemeye gerek yok çünkü Acronis ile alınmış yedeği işyerinde başka donanımlara defalarca geri yükledim.

Bir kere bile zerre hata almadım. İlk boot esnasında otomatik olarak tüm sürücüler siliniyor, sonra siz sürücüleri ayrı ayrı kuruyorsunuz.

Yani bence Universal Restore özelliği Acronis'in son 3-4 versiyonundan beri gereksiz.

Bilmiyordum..

Bu faydalı bilgi için  ayrıca teşekkür ediyorum.

red_d, 30.03.2019 - 19:39 yazdı:

..

..

Denetim Masasından Saat Dilimi Ayarlarını değiştirebilirsin. "(UTC) Eşgüdümlü Evrensel Saat" olarak ayarlamalısın. Bu ayarı yaptıktan sonra saat (ve takvim) düzelecektir.

2019-03-31_23-25-51.png

• Thanks 1

crisis1453, 16 saat önce yazdı:

Boot etmiyor. not enough ram disk hatası veriyor. 

ram disk yetersiz. en az 3 gb ram a ihtiyaç var. program çalıştırınca bu miktar 3 gb nin de üstüne çıkar. 4 gb ramda rahat çalışır. 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By EgeGrkn
      Kokteyl Edition İşletim Sistemleri  
      Kokteyl projeleri en başta kendi ihtiyaçlarım doğrultusunda ortaya çıkmıştı, daha sonra insanların projeyi beğenmesi ve kullanmak istemesi yüzünden sonu gelmeyen bir gelişim sürecine girmiş ve yedi senedir de geliştirilmektedir. Yedi senedir her gün verilen emek doğrultusunda projeler başka hiç kimsenin imza atamayacağı bir seviyeye gelmiştir. Sektöründe lider birçok firma, yayıncı ve en basitinden kusursuz bir windows deneyimi yaşamak isteyen herkes Kokteyl projelerini sevmiş ve kullanmaya başlamıştır. Tüm projeler güvenle hazırlanmkta olup yedi senedir aksi yönde hiçbir kötü geri dönüş alınmamıştır. Sizlerde donanımlarınızın “Gerçek Performansını” hissetmek ve hatta bu performansı bir tık daha ileriye taşımak istiyorsanız Kokteyl projelerini kullanabilirsiniz. Sadece Kokteyl projelerinin sunabileceği stabilite ve performans sizleri oyun ve iş dünyasında ileri taşıyacaktır. En hızlı, stabil ve güvenilir işletim sistemine hoş geldiniz.
      Tüm projeler, internet erişimi olmayan linux tabanlı bir bilgisayarda orjinal windows işletim sistemi çalıştıran bir sanal makina içinde eset internet security eşliğinde hazırlanmaktadır.
      Kokteyl OS Tanıtım Videosu

Kokteyl OS Görselleri Ve Açıklamaları

Daha Fazla Söze Gerek Olduğunu Düşünmüyorum //İndirme Linkleri

Ekstra Açıklamalar

• By EgeGrkn
      Kokteyl projeleri en başta kendi ihtiyaçlarım doğrultusunda ortaya çıkmıştı, daha sonra insanların projeyi beğenmesi ve kullanmak istemesi yüzünden sonu gelmeyen bir gelişim sürecine girmiş ve yedi senedir de geliştirilmektedir. Yedi senedir her gün verilen emek doğrultusunda projeler başka hiç kimsenin imza atamayacağı bir seviyeye gelmiştir. Sektöründe lider birçok firma, yayıncı ve en basitinden kusursuz bir windows deneyimi yaşamak isteyen herkes Kokteyl projelerini sevmiş ve kullanmaya başlamıştır. Tüm projeler güvenle hazırlanmkta olup yedi senedir aksi yönde hiçbir kötü geri dönüş alınmamıştır. Sizlerde donanımlarınızın “Gerçek Performansını” hissetmek ve hatta bu performansı bir tık daha ileriye taşımak istiyorsanız Kokteyl projelerini kullanabilirsiniz. Sadece Kokteyl projelerinin sunabileceği stabilite ve performans sizleri oyun ve iş dünyasında ileri taşıyacaktır. En hızlı, stabil ve güvenilir işletim sistemine hoş geldiniz.
      Tüm projeler, internet erişimi olmayan linux tabanlı bir bilgisayarda orjinal windows işletim sistemi çalıştıran bir sanal makina içinde eset internet security eşliğinde hazırlanmaktadır.
      Please login or register to see this link.  - Please login or register to see this link.
      Kokteyl Nedir?
      Kokteyl işletim sisteminiz ne olursa olsun (XP-Vista-7-8-8.1-10 veya custom) bilgisayarınız için gerekli herşeyi içeren bir katılımsız tweak yazılımıdır. Bu uygulamanın amacı her bilgisayarı performanslı ve hatalardan arınmış bir hale getirmektir.
      Her formattan sonra saatlerce ince ayar yapmak yerine bir kokteyl uygulamak yeterli olacaktır. Zaten bir kere kullandıkdan sonra birdaha bırakamayacaksınız...
      Kokteyl Neler Yapar?
      Kokteyl bilgisayarınızda işletim sisteminize göre özel ayarlar yapar, Bu ayarlara detaylı olarak çalışmanın içerisindeki info dosyasından bakabilirsiniz. Çok fazla olduğu için buraya yazmıyorum, En Basitinden  directplay vs aktive etmekden, güvenlik açıklarını(telemetry) kapatmaya kadar onlarca ayar içerir. Bunların yanında kokteylin görüntüyü tipik kokteyl işletim sistemi haline getirmek için kurduğu birkaç ufak tool vardır. (hesap makinesi, startisback, aeroglass, oldnewexplorer gibi) Bunlar gene sisteminize göre karar verirlir ve uygun hali kullanılır. Herşey otomatik ve doğru kararlarla yapılır.
      Kimler kullanmalı?
      Bilgisayarını gerçekten performanslı, hatasız, stabil ve güvenilir bir şekilde kullanmak isteyen herkes.
      Not: Program çok komplike ve geri alnımayacak (alınması çok uzun süren) işlemler yapar. Sizlere tavsiyem programı tanımak için önce sanal makinanızda test ediniz...)
      Kokteyl Nasıl Çalışır?
      Antivirüs ve uac mümkünse kapalıyken programı yönetici olarak çalıştırınız, Kokteyl önce UACyi kapatır daha sonra tam yönetici hakları ile çalıştırabilmek için win+r tuş kombinasyonuyla reg ve bat dosyalarını sırayla çalıştırır. Yaklaşık 1 dakika süren bir işlem sonrası bilgisayarınız birkaç güvenlik açığından kurtulmuş, hatalardan arınmış ve olası hatalar için gerekli ayarlamalara sahip olacaktır. Bunun yanında performans ve altyapı için gerekli ayarlamalarda yapılmış olacaktır.
      Nereden Nereye?
      Bu program aslında senelerdir geliştirilmekde ancak türkiyede sadece belli başlı insanlara sunulmakdaydı. Normalde aylık kullanıcı sayısı blog statiklerine göre birkaç bini geçiyor. Ve bu kullanıcıların yüksek bir bölümü yabancı ülkelerden geliyor. Programın tek amacı insanlara yardımcı olabilmek. Yüzlerce liraya format attıran veya bilgisayarını performanslı kullanamayan insanlara yardımcı olmak için bir süre ücretsiz paylaşıyorum. Lütfen içeriğini değiştirip başka yerlerde veya projelerinizin içinde kullanmayınız... İzin vermemiş olsamda bir çok insanın projesinin içinde Kokteyl.reg editlenerek iznim olmadan bazı projelerde kullanılmıştır. Bu projelere güvenmeyiniz ve kullanmayınız.

Kokteyl Uygulanmış Bir Bilgisayar Görünüm Olarak Şöyle Görünür

Kokteyl Tools
      Başlıklar İndirme Linkleridir
      Please login or register to see this link.  Please login or register to see this link.
      Katılımsız İnce Ayar Yazılımıdır. Yukarıda Anlatılmıştır. Kokteyli Kullanmadan Önce INFO Dosyasını Okuyun, Önce Sanal Makinanızda Test Edin. Bilgisayarımı Bozdu Vs Gibi İtamlarda Bulunmayın. Kokteyli Geri Alması İmkansız Olduğundan Kullanmadan Önce Tam Olarak Ne İşe Yaradığını Öğrenin Ve Sıkça Sorulan Soruları Okuyun. Please login or register to see this link.
      Kokteyl Piyasadaki Tüm İnce Ayar Yazılımları Ve Privacy Güvenlik Reklam Yazılımı Ayarlarını Bünyesine Katmıştır. Başka Hiçbirşey Kullanmanıza Gerek Yok. WinaeroTweaker - OOSU10 - W10Privacy - WPD - DoNotSpy10 Yazılımları İçerisindeki Bütün Ayarlar İncelendi Ve İşe Yarayan Bütün Kodlar Kokteyl'e Entegre Edildi.
      Please login or register to see this link. Please login or register to see this link.
      Bilgisayar Altyapısını Eksiksiz Kurar. Katılımsızdır.
      (NetFramework 3.5-4.x.x, Visual, Directx, KliteCodecPack, MSXML, FlashPack, DirectPlay)
      Please login or register to see this link. Please login or register to see this link.
      Windows Ve Ofis Yazılımları İçin Katılımsız KMS Ürünüdür. Extra Olarak; Ofis Retail Sürümleri Aktivasyondan Önce VL'a Çevirir. Windows 10 Dışında Windows XP-Vista-7-8-8.1-Server 'ide Aktive Eder. Önce Gömülü Lisansınız Varsa Onu Aktive Etmeyi Dener. Sonra KMS Dışında Sınırsız Aktivasyon Yapılabiliyorsa Yapar. Son Çare KMS Aktivasyonu Yapar.
      rar pass: 2019
      Please login or register to see this link.
    • By selokan
      Start Menu Reviver
      Windows' un parlak geleceğin tüm iyi yönü ile,
      Windows' un geçmişin iyi yönlerini birleştiren mükemmel bir Windows Başlat menüsü.

Tanıtım Videosu:

►Start Menu Reviver, Windows için kullanabileceğiniz bir başlat menüsü oluşturma programıdır.

►Start Menu Reviver özellikle Windows üzerinde başlat menüsüne tekrar kavuşmak isteyen kullanıcılar için geliştirilmiş sezgisel ve kullanıcı dostu bir uygulamadır.

►Windows 8 ile birlikte ortadan kalkan başlat menüsünü tekrar size sunan bu başarılı uygulama son derece özelleştirilebilir bir yapıya sahiptir.

►Yazılım sayesinde başlat menüsüne kavuşan kullanıcılar, başlat menüsü üzerinden kolayca aradıkları programları ve dosyaları bulabilir, bilgisayarın kapatma, yeniden başlatma ve oturumu kapatma gibi güç seçeneklerine ulaşabilirler.

►Programın en güzel özelliklerinden birisi de kullanıcıların sıklıkla kullandıkları uygulamaları başlat menüleri üzerinde yer alan döşeme şeklindeki bölümlere ekleyerek, istedikleri her an kolayca ulaşabilmeleridir.

►Sizler de Windows işletim sistemi kullanıyor ve başlat menüsünün özlemini çekiyorsanız, Start Menu Reviver adlı ücretsiz ve güvenilir uygulamayı mutlaka denemelisiniz.

Start Menu Reviver Temel Özellikleri:
      Alışılagelmiş Windows başlat menüsünü ve daha fazlasını kullanıcılara sunmaktadır
      Dokunmatik ekran desteğiyle gerçekten farklı bir deneyim yaşatır
      Başlat menünüzü kendi istekleriniz doğrultusunda özelleştirmenize izin verir
      Windows  başlangıç ekranı uygulamalarını doğrudan başlatabilme
      Güçlü arama menüsü sayesinde aradığınız tüm dosyaları kolayca bulabilme
      Sadece uygulamaları değil, favori web sitelerinizi bile başlat menüsü üzerine ekleyebilme
      Farklı temalarla başlat menünüzü kendinize göre özelleştirme

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ :
      Windows 7, 8, 10 | CPU: 300MHz ya da daha yüksek | RAM: 256 MB | Sabit Disk Alanı: 22 MB

• By mephistooo2
      Ön izleme resimleri bir önceki Windows 10 konumdan alıntıdır. Maksat sadece içerdiği sürümleri göstermek içindir.
      Windows 10 19H1 v18362.239'a güncellenmiştir.  (Güncelleme Tarihi: 11.07.2019)
      Tüm sürümler 2019 Mayıs güncellemesini ve sonrasında yayımlanan güvenlik güncellemeleri içerir. Sadece Windows Defender güvenlik güncellemesi çıkacaktır.
      Son sürüm güncel Windows 10 Version 1903 v18362.239 19H1 RTM 32 & 64 bit Tüm Sürümler:
      x86 ve x64 bit ISO içerikleri aşağıdaki sürümlerden oluşmaktadır.
      Windows 10 Home x86 & x64
      Windows 10 Pro x86 & x64
      Windows 10 Home Single Language x86 & x64
      Windows 10 Pro Education x86 & x64
      Windows 10 Pro for Workstations x86 & x64?
      Windows 10 Education x86 & x64
      Windows 10 Pro Single Language x86 & x64
      Windows 10 Enterprise for Remote Sessions x86 & x64
      Windows 10 Enterprise x86 & x64
      Windows 10 IoT Enterprise x86 & x64
      UEFI ve MBR kurulumuna uygundur.
      Tüm sürümlerde yapılan değişiklikler:
      * NetFramework v3.5 entegre edilmiştir.
      * 2019 Mayıs ve sonrasında çıkan tüm güncellemeler eklenmiştir.
      x64 bit ISO Doğrulama Değerleri:
      Dosya Adı  : Windows 10 19H1 v18362.239 AIO x64.ISO
      CRC-32       : be8d0add
      MD4             : 9780c9f19bf5d69464383153b6eeeb68
      MD5             : 02f1cdc3e2ae929302da51d23f313c5a
      x64 bit ISO İndirme Linki:

x86 bit ISO Doğrulama Değerleri:
      Dosya Adı  : Windows 10 19H1 v18362.239 AIO x86.ISO
      CRC-32       : 770710c0
      MD4             : 62e161065da40e6d80a96785b3dac655
      MD5             : 8e314c28fd7579050702861dc90de99d
      x86 bit ISO İndirme Linki:

Aktivasyon için lütfen KMS & Dijital & Online Aktivasyon Suite konumu ziyaret ediniz
    • By mephistooo2
      Windows 10 aktivasyon çalışmaları bundan sonra KMS/2038 & Dijital & Online Aktivasyon Suite uygulaması adında bu konudan yayımlanacaktır.
                      DESTEKLEDİĞİ MICROSOFT ÜRÜNLERİ:
      Window 7 Pro / Enterprise
      Windows 8 / 8.1 / 10 (desteklenmeyen sürümler aşağıda belirtilmiştir.)
      Windows Server 2008 / 2012 / 2012 R2 / 2016 / 2019 (desteklenmeyen sürümler aşağıda belirtilmiştir.)
      Office 2010 / 2013 / 2016 / 2019
      sürümlerini destekler. 
      -------------------------------------------------
      KMS/2038 & Dijital & Online Aktivasyon Suite v7.5 toplamda 4 farklı yöntemden oluşmaktadır.
      KMS Inject - Dijital Aktivasyon - KMS 2038 - Online Aktivasyon Yöntemleri
      (WinDivert yöntemi, Windows 10 v1809 sürümünden itibaren sağlıklı çalışmadığı için v7.5 sürümüne dahil edilmemiştir ve
      sonraki sürümlere de dahil edilmeyecektir.)
      Ayrıca Office 2016 ve 2019 ürünleri için RETAIL sürümden VOLUME sürüme çevirmek için script mevcuttur.

NOT: Önizleme resmi eski versiyonlara ait olabilir.
      RAR Şifre
      (RAR'dan çıkartmak için Winrar v5x kullanmanız gerekmektedir.)
      RAR şifresini kopyalamadan yazarak girin.
      www.tnctr.com
      Link:
      KMS-Dijital-Online_Aktivasyon_Suite_v7.5_TUR.rar (Turkish / Türkçe)
      KMS-Digital-Online_Activation_Suite_v7.5_ENG.rar (English / İngilizce)
      NOT: Lütfen tüm yazılanları okuyunuz !!!
      Piyasaki diğer KMS uygulamalarına göre tüm yöntemleri içinde barındıran, sıfır virüs uyarısı alan ve başarı oranı % 100 olan en temiz KMS uygulamasıdır... 😎
      KMSInject yöntemine ait dll dosyaları virustotal sonuçları (27 Nisan 2019) :
      x64 KMS.dll
      x86 KMS.dll

Dijital & KMS38 Aktivasyon yöntemine ait exe ve dll dosyaları virustotal sonuçları :
      digi-ltsbc-kms38.exe (31 Mart 2019)
      slc.dll (12 Mayıs 2019)
      Aktivasyon Tipi                 Desteklenen Ürünler                                                                        Aktivasyon Süresi
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Dijital Lisans                          -  Windows 10                                                                                       -  Kalıcı
      KMS38 Lisans                      -  Windows 10 / Server                                                                     -  2038 yılına kadar
      KMS Lisans                            -  Windows 7 (VL) / 8 / 8.1 / 10 /  Server / Office (VL)    -  180 günlük lisans (kalıcı lisans için KMS Görev Zamanlamanın etkinleştirilmesi gerekiyor)
      Online KMS Lisans            -  Windows 7 (VL) / 8 / 8.1 / 10 /  Server / Office (VL)    -  180 günlük lisans (kalıcı lisans için KMS Görev Zamanlama gerekir, bu seçenek betikte yok)
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      DESTEKLENMEYEN MICROSOFT ÜRÜNLERİ:
      Windows ve Office ürünlerinin aşağıda yazılan sürümleri KMS Inject, KMS2038 ve dijital yöntemleri tarafından desteklenmez.
         Office Retail (Volume Lisans sertifikaları yüklendiği takdirde desteklenir)    Windows 7 (Starter, HomeBasic, HomePremium, Ultimate)      Windows 10 (Cloud S, IoTEnterprise, IoTEnterpriseS, Professional Single Language)      Windows Server (Server Foundation, Storage Server, Home Server 2011) Piyasadaki hiçbir KMS ve dijital aktivasyon uygulaması bu sürümleri desteklemez.

KMS (Inject) AKTİVASYON YÖNTEMİ HAKKINDA:
      Bu yöntem sayesinde aktivasyon işleminin gerçekleştirilmesini sağlayan C:\Windows\system32\ dizinindeki "SppExtComObj.exe" dosyasına inject (aşılama) yöntemiyle sanallaştırılmış KMS sunucusuna bağlantı sağlanır, böylece işletim sistemi gerçek bir lisans sunucusuna bağlandığını varsayarak lisans işlemini gerçekleştirir.
      Antivirüs uygulamaları aktivasyon dosyalarını zararlı olarak gösterebilir.
      Inject yöntemi % 100 temizdir (en azından şimdilik)

DİJİTAL AKTİVASYON YÖNTEMİ HAKKINDA:
      Windows 10 için dijital aktivasyon , Windows yüklü PC'lerde donanım değişikliği sonrası tekrardan aktivasyonun kolay bir şekilde geri sağlanabilmesi için Microsoft tarafından sadece Windows 10 için  geliştirdiği bir yöntemdir.
      KMS yönteminde nasıl lisans sunucusu sanallaştırılıyorsa, bu yöntemde de PC'nizde sanki bir donanım değişikliği olmuş gibi dijital aktivasyon gerçekleştiriliyor.
      Windows 10 dijital lisans aktivasyon yöntemi MDL'den s1ave77 kullanıcısına aittir (kendisine teşekkürler).
      Bu yöntem internet bağlantısına ihtiyaç duyar ve kalıcı bir aktivasyon sağlar.
      Sadece Windows 10 için geçerlidir, tüm sürümlerde çalışır.
      Şu ana kadar bilinen antivirüs uygulamaları bu yönteme ait dosyaları zararlı olarak görmemiştir.

KMS 2038 AKTİVASYON YÖNTEMİ HAKKINDA:
      Windows 10 KMS 2038 aktivasyon yöntemi MDL'den s1ave77 kullanıcısına aittir (kendisine teşekkürler).
      Bu yöntem sayesinde Windows 10 ürününüzü 2038 yılına kadar lisanslı kullanabilirsiniz.
      Şu ana kadar bilinen antivirüs uygulamaları bu yönteme ait dosyaları zararlı olarak görmemiştir.
      Bu yöntem için internet bağlantısı gerekli değildir.

ONLINE AKTİVASYON YÖNTEMİ HAKKINDA:
      İnternette bazı hayırsever kullanıcıların 😁 (çoğunlukla Çinliler 🤔) kendi KMS sunucularını herkese açık şekilde yayınlamaları sonucu Windows ve Office ürünlerini 180 gün boyunca lisanslı kullanabilirsiniz.
      BİLİNMESİ GEREKENLER:
      KMS Suite uygulamasını ya masaüstünde ya da herhangi bir diskin kök dizininde çalıştırın... Uzun uzun isimleri olan klasörler içinden ve klasör içindeki klasör içinden çalıştırmayın... Windows 10 Professional sürümlerde bazen dijital lisans çalışmıyordu. Bu durum, piyasadaki bütün dijital aktivasyon uygulamaları için geçerlidir.  Eğer Professional sürümlerde dijital aktivasyon çalışmaz ise öncelikle KMS2038 yöntemi ile 2038 yılına kadar lisanslayın, daha sonra dijital yöntemi çalıştırarak kalıcı etkinleştirme yapın. Denemelerimde bu yöntem genelde çalıştı. BİLİNEN HATALAR:
      Hata bulursanız lütfen bildirin... Versiyon Değişiklikleri:
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...