Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Antivirüsünüzü 2 Adımda Test Edin..

Sirius

Recommended Posts

Antivirüsünüzü 2 adımda test edin..

arkadaşlar önce yeni metin belgesi olusturun, ondan sonra içine asagıdaki kodu yapıstırın . ...yapıstırdıktan sonra yeni metin belgesinin .txt olan uzantısını .com cevirin bakalım yakalıyacakmı.eger kodu yapıstırken yakalarsa cok ıyı.fakat kodu yapıstırıp .txt olan uzantıyı degiştirirken yakalarsa fena değil . fakat butun işlemlerin sonunda yakalamazsa bilinki pc nizden o antivürüsü kaldırın... nod 32 daha kodu yapıstırırken hemen yakaladı kanıtı:

not: bu testin pc nize hiçbir zararı yoktur

kod: X5O!P%@AP[4\PZX54(P^)7CC)7}$EICAR-STANDARD-ANTIVIRUS-TEST-FILE!$H+H*

nod32yy5.jpg

• Replies 95
  • Created
  • Last Reply
benimkis daha belgeye yapıştırmadan bağırdı copy paste yapmıştım ya :mellow::D

anladım dostum bak senin antivirüs iyi o zmaan bir de adını yazıverirsen tam süper olacak

avast 4.8 ile dediklerini yaptım uyarı vermedi!İşlemler bitikten sonra taradığım zaman dosyayı o zaman uyarı verdi!

dmekki senin antivirüs eh işte...

G DATA diye bir antivirüs programı buldum test etmek için kullanıyorum regedit değişikliğine bile izin vermiyor:)

bu kodu sadece notpade yapıştırdım ve kaydeti tıkladım sonra ne oldu bilmiyom bir daha adını bile yazmadığım yeni belge püff uçtu:)

:mellow: brawoo nod32 eset smatr security 3.0 a

linki kopyaladım bir şey demedi,

txt sayfasına yapıştırdım yine bir şey demedi!!

Fakaaaat kaydet dediğim anda txt dosyası kayboldu.

Dediki tehdit algılandı, karantinaya taşındı ve silindi.

G DATA diye bir antivirüs programı buldum test etmek için kullanıyorum regedit değişikliğine bile izin vermiyor:)

bu kodu sadece notpade yapıştırdım ve kaydeti tıkladım sonra ne oldu bilmiyom bir daha adını bile yazmadığım yeni belge püff uçtu:)

evet g data iyi o zaman ama kodu yapıştırır yapıştırmaz nod32 var sadece galiba

arkadaşlar McAfee Security Center da metin belgesini kaydettim ardından dosyayı karantinaya aldı no problem dimi?

evet no problem arkadşım

:p brawoo nod32 eset smatr security 3.0 a

linki kopyaladım bir şey demedi,

txt sayfasına yapıştırdım yine bir şey demedi!!

Fakaaaat kaydet dediğim anda txt dosyası kayboldu.

Dediki tehdit algılandı, karantinaya taşındı ve silindi.

e nod32 bende kullanıyoru kalitesi iyi ama bir kere nortonla taratınca bir sürü daha tehdit buluyor bence en iyisi norton antivirüs

arkadaşlar norton ve nod32 eset smart securıty de denendi onlar hemen yakalıyor bence de iyi zaten bu antivirüsler ama bulamıyorsa belki siz yanlış yapıyorsunuz arkadaşlar denemeye devam

• 3 hafta sonra ...
Uzantısını Değiştirmeden Yakaladı İçindeki Yazıları sildi.Metin melgesini silmedi.Neden Çünkü Kaspersky Önemli Dosyalarınıza virüs bulaşınca size o dosyayı tekrar size iade eder.

okcj4.jpg

Çünkü Kaspersky Önemli Dosyalarınıza virüs bulaşınca size o dosyayı tekrar size iade eder

o herzaman olmaz dosyanın üzerine yazılma desteği varsa tamamdır arkadaşın flash belleğini taratırken virusü buldu diğer dosylara bulaşmıştı ancak virüslü dosyayı temizleyemedi ve sildi

ayrıca ben size bir kaç tane daha gönderiyim AMAN SAKINNN DOSYLARI AÇMAYIN İNDİRDİKTEN SONRA RARLI DOSYAYI AÇMADAN TARTIN HEPSİNİ BULURSA VİRUS PROGRAMINIZ İYİDİR

Please register to see this content.
iyi bir antivirüsnüz varsa linke tıklar tıklamaz bulur örn kaspersky norton nortonda otomatik karar ver seçeneği varsayılan olarak geldiği için hack araçları ile uğraşıyorsanız hem siler

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...